Ak-47(?) met bajonet. Gefeliciteerd.quote:Op woensdag 2 maart 2011 19:25 schreef houda het volgende:
Mijn man heeft een wapen gekocht, een automatisch wapen. Wel raar hoor dat dat ding nu bij mij thuis is en dat terwijl ik weet dat een pro Khadaffi het in handen heeft gehad.
Er zitten ook kogels bij uiteraard en een mes aan de voorkant, waar ook de kogels uit komen.
Nu kunnen we onszelf tenminste beschermen mochten ze hier aan de deur komen ofzo??
quote:Ook zijn er bekende van mijn schoonzus gebeld om te chanteren met familieleden. (datgene wat hierboven gepost is klopt dus, bij deze bevestigd als jullie mij een bevestiging genoeg vinden)
ik vind houda een hele goede voor bevestiging !! ( miss. wel beter als CNNquote:Op woensdag 2 maart 2011 19:56 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ach troost je, we vinden zelfs CNN niet altijd genoeg bevestiging.
Doorvechten. Wat denk je dat er gebeurd als je stopt? Dan gaat معمر القذافي weg om bloemetjes te planten?quote:Op woensdag 2 maart 2011 19:26 schreef houda het volgende:
Dat familie gevangen is genomen en dat ze moeten stoppen met protesteren en dat hij de mensen hier daar ook van moet overtuigen! Vreselijk gewoon! Bah, wat moet je nou met zo'n situatie??!
Even teruglezen, iemand had een linkje gepost van the Guardianquote:Op woensdag 2 maart 2011 19:58 schreef MisterJ.Lo het volgende:
OP ziet er relaxt uit, heeft iemand de speech van Ghaddaffi van vandaag online staan.
met video ( bennwedeman) en map @ video !quote:Tripoli, Libya (CNN) -- Libyan aircraft bombed a section of eastern Libya on Wednesday as leader Moammar Gadhafi tried to take back control of an area seized by the opposition.
A CNN crew saw the aircraft drop two bombs in the area of al-Brega, a town in the east with key oil and natural gas facilities.
Later, a military aircraft dropped a third bomb. People on the ground shot and threw whatever they could at the aircraft, then fled.
It was not immediately clear whether there were casualties in the bombings............
haha,zal het tegen mijn man zeggen...quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:02 schreef wdn het volgende:
Houda veel sterkte!!! En denk er aan... eerst schieten dan vragen stellen mocht het bedreigend worden
Lekker leesbaar!quote:Op woensdag 2 maart 2011 19:39 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Hier nog een handleiding voor het wapen, gaat ook over onderhoud en zo komt wellicht van pas
http://www.ak-47.us/pic/books/ak47_usarmy.pdf
Als dit zo "officieel" internationaal word, zal de Int. gemeenschap toch iets gaan/moeten doen.quote:
De gemiddelde AK is zo robuust dat je makkelijk een revolutie kan schieten zonder onderhoud te plegen.quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:08 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Ja daarom zei ik van ik ga wel even scannen als het te erg wordt
Als je niet uitkijkt is half Afrika in oorlog.quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:07 schreef aerdt het volgende:
Uit de Afrikaanse media
But today, interim authorities in "liberated Libya" even stepped up the anti-African rhetoric. Spokesman Hafiz Ghoga of the National Libyan Council claimed that, in addition to Chad, Niger, Mali and Kenya had sent regular troops to support the Ghaddafi regime, with the "support from the Algerian government." The Council urged the UN to bomb the "African mercenaries of Ghaddafi."
Mocht dit idd waar zijn, dan wordt het tijd dat Frankrijk zijn invloed in Tsjaad gaat gebruiken. Frankrijk heeft troepen in Tsjaad en heeft de afgelopen jaren meerdere keren militair ingegrepen om te voorkomen dat het regime omver werd geworpen door -door Sudan gesteunde- rebellen.quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:10 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Als dit zo "officieel" internationaal word, zal de Int. gemeenschap toch iets gaan/moeten doen.
Ow ook goed, kunnen ze meteen Daffi zelf platgooien.quote:Op woensdag 2 maart 2011 18:58 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
zo ver waren we volgens mij hier ook al ( no flyzone niet te doen , rusland nog niet eens meegerekend )
Update 17.29 uur: Een no-fly zone betekent een aanval op Libië
Mocht er een no-fly zone worden ingesteld in Libië dan houdt dat ook een aanval op het land in. Dat zegt de Amerikaanse minister van Defensie Robert Gates. Volgens hem moet in dat geval onder meer radarapparatuur van het Libische leger vernietigd worden. Laten we het beestje bij de naam noemen: een no-fly zone houdt in dat we eerst het luchtafweergeschut van Libië moeten vernietigen. Dan pas kunnen wij er vliegen zonder dat we ons zorgen hoeven te maken over de veiligheid van onze manschappen.
De minister van Buitenlandse Zaken Hillary Clinton zegt dat Amerika nog ver verwijderd is van een beslissing over zon vliegverbod.
Leuke paralel met Desert Storm.quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:22 schreef remlof het volgende:
[..]
Ow ook goed, kunnen ze meteen Daffi zelf platgooien.
bron?quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:25 schreef michaelmoore het volgende:
Nu is er een hele grote groep van ruim duizend mensen die bij de grens met Tunesië stonden ineens verdwenen, de koffers en kleding liggen nog op de grond
journaalquote:
Ze overdrijven. Gates zei dat je voor een no-fly zone meer nodig had dan een vliegdekschip. I don't buy that. Met Afghanistan en Irak is wel alles mogelijk en dan kan de Enterprise niet ff een paar afgeleefde slecht onderhouden kisten met ongemotiveerde piloten tegenhouden?quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:22 schreef remlof het volgende:
[..]
Ow ook goed, kunnen ze meteen Daffi zelf platgooien.
Aliensquote:Op woensdag 2 maart 2011 20:25 schreef michaelmoore het volgende:
Nu is er een hele grote groep van ruim duizend mensen die bij de grens met Tunesië stonden ineens verdwenen, de koffers en kleding liggen nog op de grond
er gebeuren hele rare dingen daar
"Nee joh, dat is een fata morganaquote:Op woensdag 2 maart 2011 20:25 schreef michaelmoore het volgende:
Nu is er een hele grote groep van ruim duizend mensen die bij de grens met Tunesië stonden ineens verdwenen, de koffers en kleding liggen nog op de grond
er gebeuren hele rare dingen daar
O ze waren er helemaal nietquote:Op woensdag 2 maart 2011 20:28 schreef Dekatria het volgende:
[..]
"Nee joh, dat is een fata morgana"
Onjuist, in ieder geval geen beelden terug te vinden in dit topic van The Guardian.quote:Op woensdag 2 maart 2011 19:59 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Even teruglezen, iemand had een linkje gepost van the Guardian
Ze willen niet, en geef ze eens ongelijk. Alle Arabische dictators zitten met ontblote tanden te wachten op ook maar 1 misstap van Amerika.quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:26 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ze overdrijven. Gates zei dat je voor een no-fly zone meer nodig had dan een vliegdekschip. I don't buy that. Met Afghanistan en Irak is wel alles mogelijk en dan kan de Enterprise niet ff een paar afgeleefde slecht onderhouden kisten met ongemotiveerde piloten tegenhouden?
De westerse wereld heeft liever een khadaffi dan een tweede olierijk iranquote:Op woensdag 2 maart 2011 20:26 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ze overdrijven. Gates zei dat je voor een no-fly zone meer nodig had dan een vliegdekschip. I don't buy that. Met Afghanistan en Irak is wel alles mogelijk en dan kan de Enterprise niet ff een paar afgeleefde slecht onderhouden kisten met ongemotiveerde piloten tegenhouden?
Je moet minder pillen slikken joh. Je weet toch dat er geen demonstraties en vluchtelingen zijn?quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:25 schreef michaelmoore het volgende:
Nu is er een hele grote groep van ruim duizend mensen die bij de grens met Tunesië stonden ineens verdwenen, de koffers en kleding liggen nog op de grond
er gebeuren hele rare dingen daar
deze kwam ik net tegen staan stukjes van de speech in .. kan zijn dat je naar de site gewoon alleen gelinkt word , moet je ff tussen de filmpjes kijken , staan er i.i.g. 2 in http://edition.cnn.com/vi(...)libya.us.options.cnnquote:Op woensdag 2 maart 2011 20:29 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Onjuist, in ieder geval geen beelden terug te vinden in dit topic van The Guardian.
Ze kunnen Italië en Malta zelfs als vliegdekschip gebruiken. Stuur daar een paar squadrons heen dan.quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:26 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ze overdrijven. Gates zei dat je voor een no-fly zone meer nodig had dan een vliegdekschip. I don't buy that. Met Afghanistan en Irak is wel alles mogelijk en dan kan de Enterprise niet ff een paar afgeleefde slecht onderhouden kisten met ongemotiveerde piloten tegenhouden?
Desert Stormquote:Op woensdag 2 maart 2011 20:26 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ze overdrijven. Gates zei dat je voor een no-fly zone meer nodig had dan een vliegdekschip. I don't buy that. Met Afghanistan en Irak is wel alles mogelijk en dan kan de Enterprise niet ff een paar afgeleefde slecht onderhouden kisten met ongemotiveerde piloten tegenhouden?
Ga ik even doen.quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:31 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Voor diegene die de nieuwe OP in elkaar gezet heeft als tip: http://ayman.iyobo.com/wMzmKEAxNZf.jpg resize deze afbeelding ook zodat het erbij geplaatst kan worden.
quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:29 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Ze willen niet, en geef ze eens ongelijk. Alle Arabische dictators zitten met ontblote tanden te wachten op ook maar 1 misstap van Amerika.
En ze zitten met Rusland (en misschien China) in hun maag. Het is een politiek probleem.quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:30 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
De westerse wereld heeft liever een khadaffi dan een tweede olierijk iran
Het verschil is dat in afghanistan en Irak luchtafweergeschut en radars werden uitgeschakeld. Libie is een gigantisch land en vliegtuigen moeten voortdurend in de lucht zijn, aangezien ze anders te laat zijn om in te grijpen.quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:26 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ze overdrijven. Gates zei dat je voor een no-fly zone meer nodig had dan een vliegdekschip. I don't buy that. Met Afghanistan en Irak is wel alles mogelijk en dan kan de Enterprise niet ff een paar afgeleefde slecht onderhouden kisten met ongemotiveerde piloten tegenhouden?
8:32pmquote:Op woensdag 2 maart 2011 20:35 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
[..]
En ze zitten met Rusland (en misschien China) in hun maag. Het is een politiek probleem.
Dat is waar, maar ik denk even terug aan 2 Britse missies om mensen uit Libië te halen.quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:36 schreef aerdt het volgende:
[..]
Het verschil is dat in afghanistan en Irak luchtafweergeschut en radars werden uitgeschakeld. Libie is een gigantisch land en vliegtuigen moeten voortdurend in de lucht zijn, aangezien ze anders te laat zijn om in te grijpen.
Als je luchtafweergeschut en radaar niet uitschakelt is er een grotere kans dat een vliegtuig wordt neergehaald. Dit betekent weer dat ze een rescue mission moeten sturen wat wordt gezien als een invasie.
Natuurlijk is het relatief makkelijk om een no-fly zone in te voeren, maar denk dat ze eerder bang zijn dat het gigantisch kan escaleren.
Overigens moet je het militair materiaal in het midden-oosten niet onderschatten.
ik was aan het zoeken op you tube , kreeg em niet gevonden ...quote:
Klopt, maar zodra je libische vliegtuigen gaat neerschieten is het plotseling een oorlogsituatie. Als er dan ook nog eens commando's landen op libische grond dan zal dit zeker in de arabische wereld beschouwd worden als een invasie. De kans is vrij groot dat een aantal landen dit zullen aangrijpen om zich er mee te gaan bemoeien.quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:39 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dat is waar, maar ik denk even terug aan 2 Britse missies om mensen uit Libië te halen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |