Er is geen standaard.. dat iedereen dat ff begrijpt, zoals je hier leest van JDX hij heeft veel bezoekers/hits maar verdiend bar weinig met die Jaynl site maar zijn andere blog verdiend beter... En andere verdienen veel of redelijk.quote:Op zondag 6 maart 2011 15:02 schreef Afwazig het volgende:
Hoeveel unieke bezoekers moet je ongeveer een beetje hebben om een fatsoenlijk bedrag binnen te harken? Zit er over na te denken om tussen mijn blogposts horizontale adblocks te plaatsen met plaatjes / tekst.
Testen testen testen.. dan weet je het.quote:Op zondag 6 maart 2011 15:25 schreef Afwazig het volgende:
Ja is zeker waar, maar ik bedoel ads zijn niet 'cool'. Misschien trek je meer mensen zonder ads, als het dan een beetje begint te lopen kun je misschien beter pas ads plaatsen. Of denk je dat dit niet uitmaakt?
Ik heb nu ongeveer tussen de 70 en 200 unieke bezoekers per dag, fluctueert enorm dus, als ik met ads 1 cent per dag verdien gemiddeld ga ik de moeite niet eens nemen (nog) en wacht ik nog even en probeer ik meer bezoekers te trekken.
Ja probeer het even.quote:Op zondag 6 maart 2011 20:11 schreef Geo3kant het volgende:
Razor je hebt een onderwerp bij, Oh oh Tirol![]()
1/3 van NL viert carnaval, die hebben geen tijd om te klikken, dus kan weer beter worden na dinsdag!quote:Op maandag 7 maart 2011 10:03 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Ja probeer het even.
De inkomsten slinken zaterdag 29 euro gisteren 21 euro....
Ben bang dat ik de 40 niet meer zal halen was ook te mooi geweest.
Maak er maar na woensdag van.quote:Op maandag 7 maart 2011 12:38 schreef trekker25 het volgende:
[..]
1/3 van NL viert carnaval, die hebben geen tijd om te klikken, dus kan weer beter worden na dinsdag!
Zal je nog vies tegenvallen dit is van 6 febr tot vandaag :quote:Op maandag 7 maart 2011 19:37 schreef Drav het volgende:
Tja, dat risico loop je als je niet echt veel vaste bezoekers hebt.
Persoonlijk vind ik 60.000 bezoekers per maand wel een hele hoop. Voor iemand die het alleen doet...mag ik blij zijn.quote:Op maandag 7 maart 2011 20:09 schreef Drav het volgende:
Is toch niet echt veel. In het begin was die verhouding bij mij ook zo en toen schommelden m'n inkomsten sterk. Aan de andere kant klikken vaste bezoekers minder snel op advertenties, dus op zich maakt het niet veel uit. Maar hoe hoog je inkomsten zijn hangt dus maar net af van hoeveel mensen je lokt met de nieuwtjes die je plaatst.
http://www.markettheme.com/demo/ en zo zijn er nog 100 verschillende themes/plugins binnen wordpress waar je een webshop mee kan maken.quote:Op maandag 7 maart 2011 22:19 schreef Afwazig het volgende:
Maak jij maar eens een fatsoenlijke webshop met Wordpress dan.
Webshop? Die maak ik met Magentoquote:Op maandag 7 maart 2011 22:19 schreef Afwazig het volgende:
Maak jij maar eens een fatsoenlijke webshop met Wordpress dan.
Edit: Wordpress is een heel goed CMS hoor, maar het is nog steeds het kleine broertje van Joomla! Makkelijk in te stappen voor de beginnende gebruiker en je kan er snel goede dingen mee bereiken. Maar voor het grote werk met veel gebruikers / specialistische sites heb je er niet veel aan, in tegenstelling tot Joomla!.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |