Natuurlijk nauwelijks verbazingwekkend.quote:AMSTERDAM - Geert Wilders wil dat Nederland ,,de poorten gesloten houdt'' voor vluchtelingen uit Libië en andere Arabische landen in crisis. Hij zegt dat in een interview met Sp!ts.
Volgens hem kan West-Europa die grote stroom van vluchtelingen niet aan. ,,Ook als het niet-islamitische landen waren geweest, hadden we die massa niet aangekund'', voegt Wilders daaraan toe.
De PVV-leider zei verder niet te geloven in een goede afloop van de revoluties in de Arabische wereld. (ANP)
Hier is het ook rustig:)quote:Op maandag 28 februari 2011 08:01 schreef Enchanter het volgende:
In Koeweit is het volgens mij wel redelijk rustig , laat ze daar maar naar toe gaan.
Zie de reactie boven je: een "notoire Wilders-basher"quote:
quote:Op maandag 28 februari 2011 08:03 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Opvang dient inderdaad in eerste instantie in de regio plaats te vinden. Dit mag allemaal niet gebruikt worden als excuus om een toegangsbewijs tot Europa te krijgen, ook omdat als alles weer rustig is, het van belang is dat al die landen weer opgebouwd worden zodat ze als democratieën uit deze ellende tevoorschijn kunnen komen.
Alleen zijn de motieven van Wilders en mijzelf voor dit standpunt totaal anders. Overigens had dit prima in het centrale PVV-topic gekund.quote:Op maandag 28 februari 2011 08:30 schreef morg78 het volgende:
[..]
Zie de reactie boven je: een "notoire Wilders-basher"
[..]
Bij de huidige olieprijzen, kunnen ze gewoon paleizen bouwen voor hun bevolking, waarom moeten wij dan ook nog eens extra betalen?quote:Op maandag 28 februari 2011 09:34 schreef Voorschrift het volgende:
Eens met de PVV, die mensen zijn niet welkom.
Stuur er maar voor een miljoentje aan tenten en wat rijst heen en laat ze het zelf uitzoeken.
Kutstad.quote:Op maandag 28 februari 2011 09:37 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Wilders is echt dol op kampen.
Dan kunnen daar prima wat Libiërs naar toequote:
Om te lijken alsof we veel om die mensen geven, toch goed voor ons aller imago.quote:Op maandag 28 februari 2011 09:36 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Bij de huidige olieprijzen, kunnen ze gewoon paleizen bouwen voor hun bevolking, waarom moeten wij dan ook nog eens extra betalen?
Omdat, als de vriendelijke sjeiks ook nog geld moeten reserveren voor 'de bevolking' (quote:Op maandag 28 februari 2011 09:36 schreef Oud_student het volgende:
Bij de huidige olieprijzen, kunnen ze gewoon paleizen bouwen voor hun bevolking, waarom moeten wij dan ook nog eens extra betalen?
Daar denken ze zelf anders over...quote:Op maandag 28 februari 2011 10:09 schreef Basp1 het volgende:
Trouwens even wat anders maar libie is toch geen arabisch land?
En zie hier een van de redenen dat we snel van die olie afmoeten. Die regimes daar kunnen ons makkelijk in de greep houden. Over een aantal jaar zegt SA bijvoorbeeld gewoon, jullie willen olie? Dan moeten jullie eerst 10 moskeeen in eigen land neerzetten.quote:Op maandag 28 februari 2011 09:36 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Bij de huidige olieprijzen, kunnen ze gewoon paleizen bouwen voor hun bevolking, waarom moeten wij dan ook nog eens extra betalen?
Ach.... dat soort landen zijn een verlengstuk van de Arabische wereld.quote:Op maandag 28 februari 2011 10:09 schreef Basp1 het volgende:
Trouwens even wat anders maar libie is toch geen arabisch land? Dus als er uit egypte,tunesie of marrokko vluchtelingen gaan komen mogen we die dan wel toelaten meneer wilders?
Van oorsprong wonen er Berbers in Marokko, Tunesië, Algerije en Libië, en Egyptenaren vinden zichzelf in de eerste plaats Egyptisch; maar de hele regio is al sinds ettelijke eeuwen gearabiseerd.quote:Op maandag 28 februari 2011 10:09 schreef Basp1 het volgende:
Trouwens even wat anders maar libie is toch geen arabisch land? Dus als er uit egypte,tunesie of marrokko vluchtelingen gaan komen mogen we die dan wel toelaten meneer wilders?
En toch blijft het grappig dat ze Arabieren verachten.quote:Op maandag 28 februari 2011 10:13 schreef Ringo het volgende:
[..]
Van oorsprong wonen er Berbers in Marokko, Tunesië, Algerije en Libië, en Egyptenaren vinden zichzelf in de eerste plaats Egyptisch; maar de hele regio is al sinds ettelijke eeuwen gearabiseerd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |