ja maar ze vallen tripoli niet aan ze gaan in defensequote:Op zondag 27 februari 2011 00:55 schreef remlof het volgende:
time.com: Libya's War of the Colonels: Col. Gaddafi Meet Col. Hussein
At a former Army Air Defense base in a darkened, partially constructed neighborhood of Benghazi, Colonel Tarek Saad Hussein is readying the revolutionary forces for the ultimate battle...
Ja daarom is het misschien handig om alsnog je link te edittenquote:Op zondag 27 februari 2011 00:50 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
ja en ja ,zag het toen ik het poste maar er is ook een pagina 1 (ergens onderin een tab )
PS wel een goed artikel
"We are trying to collect as many as we can from Benghazi and other towns in order to prepare a force to march on Tripoli," he says.quote:Op zondag 27 februari 2011 00:57 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
ja maar ze vallen tripoli niet aan ze gaan in defense
Ah. Volgens experts kan G dat niet zo makkelijk gebruiken ivm niet de juiste materialen er voor, zoals duidelijk is heb ik er niet bijster veel verstand van.quote:
DIt gaat heel slecht eindigen voor Gaddafi.quote:Op zondag 27 februari 2011 00:58 schreef MangoTree het volgende:
[..]
Ja daarom is het misschien handig om alsnog je link te editten
Ja heftig artikel, ik het een soortgelijk al vanavond ergens anders gelezen die was korter maar de kolonel doet zijn best om alles te verbloemen, gelukkig niet gelukt.
Een quote: forces with overwhelming, deadly and random force.
Dat is zo doodeng, als ze gewoon willekeurige mensen (of zelfs kinderen) vermoorden als afschrikmiddel. Ik kan me er niets bij voorstellen.
dat zei ik ook al , effecten van mosterd gas heb ik wel eerder mogen aanschouwen(filmbeelden)quote:Op zondag 27 februari 2011 00:58 schreef yavanna het volgende:
[..]
Ah. Volgens experts kan G dat niet zo makkelijk gebruiken ivm niet de juiste materialen er voor, zoals duidelijk is heb ik er niet bijster veel verstand van.
Absolute horror, onbegrijpelijk hoe men dat kan inzetten.quote:Op zondag 27 februari 2011 01:03 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
dat zei ik ook al , effecten van mosterd gas heb ik wel eerder mogen aanschouwen(filmbeelden)
er zijn nog ergere hoor biologische wapens is de noemer geloof ikquote:Op zondag 27 februari 2011 01:04 schreef yavanna het volgende:
[..]
Absolute horror, onbegrijpelijk hoe men dat kan inzetten.
China heeft zeker nog mensen daar zitten.....evacuatie is nog hard gaande....quote:Op zondag 27 februari 2011 01:11 schreef MangoTree het volgende:
VN komt niet op één lijn, China vraagt uitstel. (AJE)
Bron?quote:Op zondag 27 februari 2011 01:12 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
China heeft zeker nog mensen daar zitten.....evacuatie is nog hard gaande....
quote:
Berludaffi.quote:Op zondag 27 februari 2011 01:18 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
berlus gadaffi?berlaffi? berlu-saffie? oh mighty allah
Qaddafi schijnt mosterdgas te hebben ingezet in de oorlog met Tsjaad. Mja alle chemische wapens die hij had zijn in 2004 vernietigd onder toezicht van een VN-delegatie. Maar het zou me niks verbazen als hij nog het een en ander achter heeft gehouden.quote:Op zondag 27 februari 2011 01:04 schreef yavanna het volgende:
[..]
Absolute horror, onbegrijpelijk hoe men dat kan inzetten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |