Het opblazen van de bus (in geval van Patrick) kost de pot 3000 euro regenlaarzen kopen, kostte 100 euro. de koffers terug kopen kostte ook geld, als de mol een man is was daar zeker wat te verdienen.quote:Op zondag 27 februari 2011 20:10 schreef gohan16 het volgende:
Zijn er ook individuele acties waarbij veel geld is misgelopen?
die ik kan bedenken:
-666meter (Pat, soun)
Die jeep opdracht is ook de enige die ik niet kan rijmen met Patrick als mol. Wat de fuck was hij daar aan het doen? Als hij de mol is (en daar ben ik nog steeds van overtuigd) ben ik heel benieuwd hoe hij dit recht gaat praten.quote:Op zondag 27 februari 2011 20:03 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Goed overzicht. Patrick heeft wel veel de pot ingeholpen! Voornamelijk door die jeep-opdracht?
De mol moest juist vooraan eindigen om geld uit de pot te halen. Dat is weliswaar gelukt omdat Miryanna haar bus ook naar z'n grootje hielp, maar die actie van Patrick kan niet als molactie gezien worden. Ik denk eerder dat hij juist té snel wilde en dat toen mislukte.quote:Op zondag 27 februari 2011 20:31 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Het opblazen van de bus (in geval van Patrick) kost de pot 3000 euro regenlaarzen kopen, kostte 100 euro. de koffers terug kopen kostte ook geld, als de mol een man is was daar zeker wat te verdienen.
oh! verkeerd onthouden danquote:Op zondag 27 februari 2011 20:33 schreef Jabberwocky het volgende:
[..]
De mol moest juist vooraan eindigen om geld uit de pot te halen. Dat is weliswaar gelukt omdat Miryanna haar bus ook naar z'n grootje hielp, maar die actie van Patrick kan niet als molactie gezien worden. Ik denk eerder dat hij juist té snel wilde en dat toen mislukte.
wáárom is Art dan de mol?quote:Op zondag 27 februari 2011 21:04 schreef Pino112 het volgende:
Art is de Mol, want WIDM-tune onder stukje van Richard bij BZV![]()
![]()
Waarschijnlijk tijd rekken en toch goodwill kweken. Dat laatste ging hem dan ook goed af. Daarnaast nam hij de tijd (kijk naar wat hij met Art deed). Ansich een goede tactiek maar natuurlijk ook een groot en duur risico.quote:Op zondag 27 februari 2011 20:32 schreef Jabberwocky het volgende:
[..]
Die jeep opdracht is ook de enige die ik niet kan rijmen met Patrick als mol. Wat de fuck was hij daar aan het doen? Als hij de mol is (en daar ben ik nog steeds van overtuigd) ben ik heel benieuwd hoe hij dit recht gaat praten.
Of het is gewoon een grap van BZV omdat Richard ook het programma heeft gemold.quote:Op zondag 27 februari 2011 21:04 schreef Pino112 het volgende:
Art is de Mol, want WIDM-tune onder stukje van Richard bij BZV![]()
![]()
Dat screenshot van mijquote:
En wat is jouw uitleg?quote:
Met dit soort reacties hoop ik altijd dat diegene de volgende aflevering rood krijgt.quote:
Is allemaal al 'ns eerder langsgekomen in volgens mij het vorige topic en komt ook rechtstreeks uit die 'column' die toen genoemd werd. Ik vind het niet zo overtuigend. Van de gespiegelde montage zou ik niet weten waarom dat een hint zou zijn, de mol inkleuren en de rest zwart/wit zou denk ik te obvious zijn, dat te roze draagt kan ook omdat ze gewoon van roze houdt, die mensen heb je nou eenmaal.quote:Op maandag 28 februari 2011 14:48 schreef Crack-Up het volgende:
Bij de aflevering "Zoek de verschillen" is alleen haar stukje in de leader dusdanig gemonteerd dat ze plotseling via de andere kant het beeld in komt lopen. M.a.w., het beeld is gespiegeld.
In een van de eerste afleveringen heeft PJ het over kleur bekennen, waarbij we een flashback zien, waarin Soundos is ingekleurd terwijl de rest van het beeld zwart/wit is. Bovendien draagt ze altijd roze.
De Mol schrijft in haar dagboek handenwrijvend terug te kijken naar de eerste aflevering. Raad eens wie er tijdens de uitslag van de test als enige vrij overdreven in haar handen wrijft?
Tijdens de vuurwerkopdracht houdt Soundos haar oren dicht vóór er vuurwerk wordt afgeschoten. Enz.
Zou wel jammer zijn, want haar taktiek zou voornamelijk "niet meedoen" zijn.
17 maart, St. Patrick's Dayquote:Op maandag 28 februari 2011 14:53 schreef Haaibaaike het volgende:
Wanneer is de afl te zien met de laatste drie personen? is dat 10 maart of week later?
Dat is wel een bizar groot risico om te nemen.quote:Op maandag 28 februari 2011 15:17 schreef Crack-Up het volgende:
Als Soundos goed heeft ingeschat dat er tóch niemand naar haar luistert, dan is het een slimme manier geweest om anderen op het verkeerde been te zetten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |