Nee.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 16:20 schreef Hanazuki het volgende:
Ook zin in!
Kan je gratis water op het festivalterrein krijgen?
quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 16:23 schreef DeLoet het volgende:
[..]
Nee.
Maar ik mocht wel eens pakken water zonder dop mee het terrein op nemen.
Haha okeequote:Op dinsdag 16 augustus 2011 16:23 schreef DeLoet het volgende:
[..]
Nee.
Maar ik mocht wel eens pakken water zonder dop mee het terrein op nemen.
Nee. Volgens mij is er wel een speciaal parkeerterrein, maar dat weet ik niet zeker.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 17:23 schreef Keselo het volgende:
Iemand enig idee hoe het zit met auto's op het kampeerterrein? Kun je gewoon met je auto het terrein op en hem naast je tentjes laten staan?
Vertrekken om 8u en woon in Roosendaal, dus dat zal iets van een uur tot 75 minuten rijden zijn.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 17:28 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Nee. Volgens mij is er wel een speciaal parkeerterrein, maar dat weet ik niet zeker.
En Donderdagochtend erheen? Ik hoop dat je er dichtbij woont, anders kan je nog wel eens te laat komen.
Wij 2 uur later. Half 3 in Hasselt, kwart over 3 bij het terrein. Met een beetje geluk zijn we dan rond half 6 klaar met tentje opzetten, en dan op naar Hasselt!quote:
Tofquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 17:59 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Wij 2 uur later. Half 3 in Hasselt, kwart over 3 bij het terrein. Met een beetje geluk zijn we dan rond half 6 klaar met tentje opzetten, en dan op naar Hasselt!
en 's avonds terug voor de Boiler Room-party
Ik heb daar vrienden wonen, die hebben een appartement gehuurd. Housewarming dus.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 18:05 schreef KaMo het volgende:
[..]
Tof
Wat gaan jullie in Hasselt zelf doen?
Dat is inderdaad mogelijk. Die rijen zijn lang daar, en je zal een eind moeten lopen naar je tentje.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 18:04 schreef Keselo het volgende:
Misschien toch maar al woensdag vertrekken. Anders loop ik de kans Modestep te missen op donderdag en dat willen we niet hebben.
Zorg dat je wat te eten bij hebt. Je avondeten zou er wel eens bij in kunnen schieten omdat je in de rij staat.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 18:31 schreef sheonlydreams86 het volgende:
We vertrekken woensdagmiddag, om rond een uur of 18-19 daar te zijn. Hopelijk valt het mee met de drukte daar... Gelukkig kunnen we de tent ook in het donker opzetten (vaak genoeg gedaan)
Ja, goed idee! En bierquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 18:39 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Zorg dat je wat te eten bij hebt. Je avondeten zou er wel eens bij in kunnen schieten omdat je in de rij staat.
Dat is inderdaad het veiligst. En als je ermee het festivalterrein op gaat gewoon in een liter water flesje doen en zonder dop (dop in broekzak) langs de beveiliging lopen.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 21:41 schreef KaMo het volgende:
Steekproefsgewijs, voor de zekerheid gieten wij het over in colafles
Naar Antwerpen Centraal. Het handigste is sowieso Amsterdam => Antwerpen maar wel duurder..quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 22:10 schreef Hanazuki het volgende:
Welk station van Antwerpen moet ik dan nemen.. Probeer nu 2 routes te plannen één naar Antwerpen en één vanaf Antwerpen. Die van Antwerpen naar Hasselt duurt een uur, en die van Roosendaal naar Essen duurt ook een uur, terwijl die afstand 3x zo groot is
Bedanktquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 22:12 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Naar Antwerpen Centraal. Het handigste is sowieso Amsterdam => Antwerpen maar wel duurder..
quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 23:04 schreef AgeEll het volgende:
[..]
wel excuse me![]()
ik heb er iig zin an
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |