Ach ik weet niet, hij voelt zich megaschuldig en wil daar ook zsm weer vanafquote:Op vrijdag 25 februari 2011 20:43 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Soft? Hij ontplofte toch aardig, op het eind...
Ook raar dat Danny dan ongevraagd aan komt zetten... olie op vuur enzo..
quote:Op vrijdag 25 februari 2011 21:12 schreef Marrije het volgende:
Nina is het verwende rijkeluiskindje dus natuuuuurlijk heeft zij een cc.
Wat doet de vrouw van Anton aan de ontbijttafel van Ludo
O dat was me ontgaan... Raar. Maar de Bouwhuisjes zijn nogal close met de Sanders... Hoewel dat gedoe met het ongeluk natuurlijk wat troebel water heeft gemaakt.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 21:40 schreef Sk00p het volgende:
[..]
Idd wat doet ze daar? Ik moest wel even lachen
Ik ben benieuwd welke wending dit zal nemen. Zou ze uiteindelijk niet zwanger zijn, of een miskraam krijgen? Het is wel erg veel baby voor zo'n klein meisje.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:17 schreef Marrije het volgende:
Sjors die nu misschien zwanger is van Bing, dát vind ik veel verrassender. Hoe dom kun je zijnIn elk geval weet ze deze keer wel wie de vader zal zijn
En als het geboren wordt sowieso.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 18:17 schreef Marrije het volgende:
Sjors die nu misschien zwanger is van Bing, dát vind ik veel verrassender. Hoe dom kun je zijnIn elk geval weet ze deze keer wel wie de vader zal zijn
Zo, in het vergeethoekje terecht gekomen bij mij.quote:» Er is al 82 dagen niet in dit topic gepost. Bedenk je of het zinvol is dit topic omhoog te schoppen. Klik hier om tóch te reageren.
Het is nog niet bekend. Hij is op vakantie gegaan met die Tanja, maar is niet teruggekomen en laat niets van zich weten. Tanja is wel terug (niemand kent haar) als Tineke en heeft een baan achter de bar in 'de Koning' weten te bemachtigen.quote:Op donderdag 2 juni 2011 14:45 schreef Marrije het volgende:
[..]
Zo, in het vergeethoekje terecht gekomen bij mij.
Ik las net op nu.nl dat Nick weer terug komt. Geweldig!!
Hoe zit het trouwens met Jeff, iemand die weet wat er met hem aan de hand is?
Ze Titaniake' weet wel van aanhouden en kan mensen goed bespelen. Dat was al duidelijk toen ze met Jef aanpapte.quote:Op donderdag 2 juni 2011 20:21 schreef MoiMoi85 het volgende:
Vet irritant dat Laura die vage verhalen gelooft van Tineke.
Ik heb niet gehoord dat hij eruit gaat, alhoewel, vraag me nu wel af of zijn dipje er toch niet mee te maken heeft.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 14:55 schreef LaLouchi het volgende:
Upje
Vraag me af of Bing echt doodgaat.
Ja idd. Ziet er niet al te hoopvol uit!quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 15:01 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ik heb niet gehoord dat hij eruit gaat, alhoewel, vraag me nu wel af of zijn dipje er toch niet mee te maken heeft.
tis iets wat al jaaaren zo gaat daar, maar zelf kijk ik geen gtst meerquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 16:41 schreef LaLouchi het volgende:
Ik hoop echt dat het blijft lopen. Vond het echt vervelend worden
Inderdaad, met hun ge-ni-a-lequote:Op dinsdag 30 oktober 2012 16:36 schreef EilandjeOnline het volgende:
speelt dat nou nog in die andere topic, het zal wel leeg zijn daarop misschien een 5-tal naar gtst nostalgie snakkers na dan
Och die plaatjes vind ik soms ook teveel van het goede, maar men is nu eenmaal vrij om te praten waarover je wilt praten in een topic met de opzet van het centrale topic. Hier is het veel meer afgebakend.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 17:22 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Inderdaad, met hun ge-ni-a-le [ afbeelding ] - plaatjes.
Not. Niet grappig.
Postte daarom daar ook niet mee, iedereen daar vindt de huidige GTST maar verdomd slecht allemaal, maar toch blijven ze kijken en zeiken.
Doe nou niet joh, laat ze gewoon in hun waarde.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 17:48 schreef LetsGame het volgende:
Ik hoop dat Bing geneest, net als Arthur deed vroeger. Net zoals Arthur iets met Roos kreeg vroeger, denk ik dat Aysen en Bing ook iets gaan krijgen. Alles kan immers in een soap.
Ook vind ik het Maarten Stokman-verhaallijn wel spannend, doet me eigenlijk wel een beetje denken aan vroeger. Toen hadden Stefano en Janine een dubbelgangster van Bowien ingehuurd om tegen Ludo te werken. Al zijn het twee totaal andere dingen, denk ik dat het wel zo in elkaar zit. Maxime is namelijk uit op wraak. Ze is echt een schijnheilig trutje af en toe sorry hoor, doet me echt denken aan Jan en Petra uit seizoen 1.![]()
![]()
Marjolein Keuning is wel geniaalZe speelde in 1994 ook Joyce in ONM, dat was GE-WEL-DIG, toen was GTST bij seizoen 4 volgens mij, tegenwoordig hoop ik nog steeds op "Goude jaren".
Tegenwoordig is Nina toch eindshot in de leader? Pff.. Sjors was het vroeger toch?Sorry hoor, maar geef mij maar Helen Helmink of Ludo Sanders!! Vroeger was de leader ook veel mooier dan tegenwoordig.
![]()
Erg leuk om hier over tegenwoordig te praten, erg goed topic jongens!
Mag ik vroeger ook niet eens met tegenwoordig gaan vergelijking in dit topic? Wat jammer.. ik dacht dat ik vrij was op dit Forum over alles wat ik wil te gaan praten. Maar oké, ik respecteer dat en ga wel weer terug naar het échte GTST forum. Veel plezier met het praten hier en ik hoop dat jullie genieten van de fijne verhaallijnen.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 17:50 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Doe nou niet joh, laat ze gewoon in hun waarde.
Ga dan weg. En Robert is met één B.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 17:52 schreef LetsGame het volgende:
[..]
Mag ik vroeger ook niet eens met tegenwoordig gaan vergelijking in dit topic? Wat jammer.. ik dacht dat ik vrij was op dit Forum over alles wat ik wil te gaan praten. Maar oké, ik respecteer dat en ga wel weer terug naar het échte GTST forum. Veel plezier met het praten hier en ik hoop dat jullie genieten van de fijne verhaallijnen.![]()
Robbert Alberts is van Pittige Tijdenquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 17:58 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ga dan weg. En Robert is met één B.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
kan ik zo te zien zo weer aanhakenquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 16:45 schreef Madame_Paon het volgende:
Misschien lag het dus toch aan Sjors dat Bing zo'n rotpersonage werd.
Nee, daar gaan wss weer weken overheen voordat er een anticlimax komt..quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 18:30 schreef PicoMMP het volgende:
Ik heb vrijdag en gisteren maar half gekeken, maar is Ludo nog in beeld geweest na het telefoontje van donderdag?
quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 18:16 schreef Poesopstokje het volgende:
En nu gaan we er %##$@ ook een succes van maken!
Ik heb haar eerlijk gezegd niet eens gemist..quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 18:40 schreef Scarface88 het volgende:
Wel mooi dat Lorena weer terug is in de serie. Ook al denk je dat ze niks toe voegt qua personage ben je toch blij als ze weer in sexy kleding door Meerdijk huppelt
Ik heb haar alleen maar gemist vanwege:quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 18:41 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik heb haar eerlijk gezegd niet eens gemist..![]()
Vroeg laatst of iemand Noud of Maxime ook mistte, maar bleek dus dat Lorena ook weg was
quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 18:43 schreef PicoMMP het volgende:
Ik mis Lorena elke seconde dat ze nuet in beeld is.
Die plaatjes vond ik af en toe nog wel grappig en het klopt ook wel dat de huidige GTST niet veel soeps is, maar ergerde me wel enorm aan het eeuwige gelul over de dvd-boxen en de vroegere verhaallijnen. 11 van de 13 pagina's gaan daar over.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 17:22 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Inderdaad, met hun ge-ni-a-le [ afbeelding ] - plaatjes.
Not. Niet grappig.
Postte daarom daar ook niet mee, iedereen daar vindt de huidige GTST maar verdomd slecht allemaal, maar toch blijven ze kijken en zeiken.
Precies, er werd tijdens de uitzendingen op tv nog amper in dat topic gepost en weinig van het huidige verhaal besproken waardoor je twee kampen in een topic krijgt, zonde.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:37 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Die plaatjes vond ik af en toe nog wel grappig en het klopt ook wel dat de huidige GTST niet veel soeps is, maar ergerde me wel enorm aan het eeuwige gelul over de dvd-boxen en de vroegere verhaallijnen. 11 van de 13 pagina's gaan daar over.
Dit moet gewoon een lekker actueel "live" topic worden. Een verwijzing naar "vroegah" is echt niet erg, maar het moet niet de overhand krijgen.
Het topic is nu al bijna vol. Hoezo provoceren?quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:37 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Die plaatjes vond ik af en toe nog wel grappig en het klopt ook wel dat de huidige GTST niet veel soeps is, maar ergerde me wel enorm aan het eeuwige gelul over de dvd-boxen en de vroegere verhaallijnen. 11 van de 13 pagina's gaan daar over.
Dit moet gewoon een lekker actueel "live" topic worden. Een verwijzing naar "vroegah" is echt niet erg, maar het moet niet de overhand krijgen.
Lekker laten gaan. Heb liever een leuke actuele reeks i.p.v. het 48736ste deel van de dvd-boxen Oude Tijden Goede Tijden.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:54 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Het topic is nu al bijna vol. Hoezo provoceren?
Ja die van seizoen 5 was beterquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:02 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Wat een kutleader tegenwoordig he...
![]()
Jack gaat binnenkort weg. Sjors en Lorena huisgenootjes ... lijkt me niet zo'n goed idee.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:08 schreef LaLouchi het volgende:
Is het nou de bedoeling dat Sjors bij Jack en Lorena blijft wonen..?
Zozo..... die Lorena op de playboy-tour.quote:
Heerlijkquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:10 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Zozo..... die Lorena op de playboy-tour.
Lorena heeft hem niet meer nodig. Naar het schijnt heeft ze nu zelf poen zat.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:05 schreef Scarface88 het volgende:
Lorena en Jack pas een dag samen en nu alweer ruzie
Nee precies. Dat wordt nooit watquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:10 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Jack gaat binnenkort weg. Sjors en Lorena huisgenootjes ... lijkt me niet zo'n goed idee.
Bouwhuisperikelen...quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:21 schreef PicoMMP het volgende:
Ludo al gesignaleerd of nog steeds het Bouwhuis-gezeik?
Waarom wil je iemand die vreemdgaat met jou? Goede basis voor een relatie ook.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:33 schreef ThunderBitch het volgende:
Sjors haar gedrag is heel dubbel. Ze neemt anderen van alles kwalijk, maar zelf is ze niet erg rechtschapen in haar handelen.
Exact.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:34 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Waarom wil je iemand die vreemdgaat met jou? Goede basis voor een relatie ook.
Maar zelf wel van haar man scheiden omdat hij vreemdgaat..
Ja, volgens het principe "alles moet kapot".quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:36 schreef Poesopstokje het volgende:
Volgens mij zijn alle relaties in GTST gebaseerd op vreemdgaande mensen
Maatschappelijk verantwoord!
Alleen Sjoerd en Rikki worden nog gespaard, maar dat zal binnenkort ook wel weer veranderen..quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:37 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ja, volgens het principe "alles moet kapot".
Sjors is nogal hypocriet in haar principes.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:34 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Waarom wil je iemand die vreemdgaat met jou? Goede basis voor een relatie ook.
Maar zelf wel van haar man scheiden omdat hij vreemdgaat..
Ja, die gaan ook en keer voor de bijl.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:38 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Alleen Sjoerd en Rikki worden nog gespaard, maar dat zal binnenkort ook wel weer veranderen..
ja, want Tim gaat haar wel even "wegbrengen"..quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:40 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ja, die gaan ook en keer voor de bijl.
Oja, dat zou natuurlijk ook kunnen. Die fascinatie van haar voor Tim in het begin kan natuurlijk uitgewerkt worden.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:41 schreef maily het volgende:
[..]
ja, want Tim gaat haar wel even "wegbrengen"..
ja natuurlijk! maar er is ook al geopperd dat Tim verliefd wordt op Bianca...quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:43 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Oja, dat zou natuurlijk ook kunnen. Die fascinatie van haar voor Tim in het begin kan natuurlijk uitgewerkt worden.
Ow, dat is wel een spannende twist.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:44 schreef maily het volgende:
[..]
ja natuurlijk! maar er is ook al geopperd dat Tim verliefd wordt op Bianca...
Daar krijg ik een beetje een incestueus gevoel bij.. Bahquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:44 schreef maily het volgende:
[..]
ja natuurlijk! maar er is ook al geopperd dat Tim verliefd wordt op Bianca...
Een soort stief-oedipuscomplex dus.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:46 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Daar krijg ik een beetje een incestueus gevoel bij.. Bah
Dat is inderdaad niet zomaar voorbij. Ik word ook altijd spontaan verliefd als ik een wildvreemde een muziekinstrument zie bespelen.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:43 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Oja, dat zou natuurlijk ook kunnen. Die fascinatie van haar voor Tim in het begin kan natuurlijk uitgewerkt worden.
jemig... ja... maar het zou mooi uitgelegd kunnen worden: want hij is de zoon van anton, en die zag ook allemaal leuke en lieve dingen in Bianca!quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:47 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Een soort stief-oedipuscomplex dus.
Yep, de zaadjes worden gezaaid en dan kunnen ze er altijd nog alle kanten mee op.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:48 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Dat is inderdaad niet zomaar voorbij. Ik word ook altijd spontaan verliefd als ik een wildvreemde een muziekinstrument zie bespelen.![]()
Ach ja, soaplogica.
Yep, en tegelijkertijd neemt hij de vrouw van zijn pa af, en dat gelijk als straf voor zijn ontrouw en het verdriet van zijn eigen moeder.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:48 schreef maily het volgende:
[..]
jemig... ja... maar het zou mooi uitgelegd kunnen worden: want hij is de zoon van anton, en die zag ook allemaal leuke en lieve dingen in Bianca!
Belachelijk. Dan valt dat personage niet meer serieus te nemen.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:44 schreef maily het volgende:
[..]
ja natuurlijk! maar er is ook al geopperd dat Tim verliefd wordt op Bianca...
kijk... jij snapt m!quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:49 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Yep, en tegelijkertijd neemt hij de vrouw van zijn pa af, en dat gelijk als straf voor zijn ontrouw en het verdriet van zijn eigen moeder.
Na Dennis die naar bed was geweest met Laura en het bleek later zijn eigen moeder te zijn, vind ik niets meer raar in GTST-land.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:50 schreef vencodark het volgende:
[..]
Belachelijk. Dan valt dat personage niet meer serieus te nemen.
Zou best kunnen, en dat Bianca in Tim een jonge versie van Anton ziet.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:44 schreef maily het volgende:
[..]
ja natuurlijk! maar er is ook al geopperd dat Tim verliefd wordt op Bianca...
niks veranderd dusquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:33 schreef ThunderBitch het volgende:
Sjors haar gedrag is heel dubbel. Ze neemt anderen van alles kwalijk, maar zelf is ze niet erg rechtschapen in haar handelen.
Blijkbaar is het niet een eenmalige actie geweest.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:53 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
niks veranderd duszelfs niet na een jaar
Toen hij zijn haar los ging dragen.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:13 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik mis Bilal nog steeds, wat een godsgruwelijk lekker ding was dat
Eens! En die scènes met Lucasquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:18 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Toen hij zijn haar los ging dragen.![]()
Waarom hebben ze hem geen vaste rol aangeboden?
wie was danny ook al weer ?quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:11 schreef Madame_Paon het volgende:
Voor de mensen die het al een tijdje niet hebben gekeken:
Nieuwe personages: de Turkse zusjes Aysen en Nuran. Aysen werkt op het politiebureau en Nuran werkt als kapster in Lorena's (zo heet het nu Charlie weg is).
Tim, de zoon van Anton, die verwekt is toen Bianca zwanger was van Edwin. Vooral Sjoerd is daarom heel boos op zijn vader. Edwin en Danny zijn dood.
een operatie waar voor ? waar is maxime nu weer boos overquote:Mike, de Vlaamse golddigger en Bianca's broer. Hij heeft een relatie met Nina omdat ze uit een rijke familie komt, terwijl hij verliefd is op Sjors.
Sjors loopt achter Mike aan. Het is uit met Bing, die nu kanker heeft, maar alleen Aysen weet dat.
Maxime is naar Argentinië voor een operatie, maar heeft gezworen wraak te nemen op Ludo en Janine (ja, alweer).
wie was bram (ook al weer) ?quote:Iedereen denkt dat Nick dood is, maar hij leeft nog.
Jack wil op wereldreis op dat kleine rotbootje, maar Lorena wil niet mee.
Noud is in Tokyo omdat Nina was vreemdgegaan met Mike.
Lucas heeft geprobeerd om Bilal, een homoseksuele moslim, uit de kast te trekken, maar dat is niet gelukt. Bilal was bijna getrouwd met Nuran, maar Nuran hield eigenlijk van Rik. Rik en Nuran wonen nu samen. Bilal is uit Meerdijk vertrokken.
Rikki en Sjoerd hebben de voogdij over Bram.
thxquote:Een oude schoolvriend van Janine, Maarten, is in Meerdijk en heeft haar overgehaald om te werken bij zijn stichting, maar hij verbergt duidelijk iets. Ludo vertrouwt hem niet.
Zoiets dus. Wat doet FOK! sloom zeg.
Danny "Playmobil" de Jong is de broer van Rik en de vader van Lana.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:24 schreef EilandjeOnline het volgende:
wat aardig
[..]
wie was danny ook al weer ?
[..]
een operatie waar voor ? waar is maxime nu weer boos over
[..]
wie was bram (ook al weer) ?
[..]
thx
Ik moet toegeven dat er soms inderdaad eventueel iets veel van zulke plaatjes langskwamen. Maar ik vind het vooral jammer dat niemand dat op dat moment dan ook gewoon eerlijk en duidelijk aangaf; Dan hadden alle partijen er rustig over kunnen praten en waren er daar in ieder geval geen problemen over geweest.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 17:22 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Inderdaad, met hun ge-ni-a-le [ afbeelding ] - plaatjes.
Not. Niet grappig.
Postte daarom daar ook niet mee, iedereen daar vindt de huidige GTST maar verdomd slecht allemaal, maar toch blijven ze kijken en zeiken.
Omdat dat waarschijnlijk weer veel drama had veroorzaakt. "Jullie bepalen niet wat wij posten." en soortgelijke posts.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:38 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ik moet toegeven dat er soms inderdaad eventueel iets veel van zulke plaatjes langskwamen. Maar ik vind het vooral jammer dat niemand dat op dat moment dan ook gewoon eerlijk en duidelijk aangaf; Dan hadden alle partijen er rustig over kunnen praten en waren er daar in ieder geval geen problemen over geweest.
ja het was wel echt jullie topic.... en dan liepen de dingen soms door elkaar, en dat was voor alle partijen niet 100% lekker.... maar zo is het prima! jullie daar ook veel plezier!quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:38 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ik moet toegeven dat er soms inderdaad eventueel iets veel van zulke plaatjes langskwamen. Maar ik vind het vooral jammer dat niemand dat op dat moment dan ook gewoon eerlijk en duidelijk aangaf; Dan hadden alle partijen er rustig over kunnen praten en waren er daar in ieder geval geen problemen over geweest.
Desalniettemin wens ik jullie hier oprecht al het geluk, succes en plezier met het bespreken van het GTST van nu, en natuurlijk ook veel kijkplezier bíj de soap van nu. In het centrale 'vollereeks'-topic worden vooralsnog zowel nu als toen gewoon door besproken, dus ik hoop dat we gewoon allemaal nu vrij en vrolijk verder kunnen.
Een vriendelijke groet van de user met de naam van het allereerste GTST-karakter; ArnieAlberts.
Cheers!
poeh, je hebt je huiswerk wel gedaan hoor!!quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:11 schreef Madame_Paon het volgende:
Voor de mensen die het al een tijdje niet hebben gekeken:
Nieuwe personages: de Turkse zusjes Aysen en Nuran. Aysen werkt op het politiebureau en Nuran werkt als kapster in Lorena's (zo heet het nu Charlie weg is).
Tim, de zoon van Anton, die verwekt is toen Bianca zwanger was van Edwin. Vooral Sjoerd is daarom heel boos op zijn vader. Edwin en Danny zijn dood.
Mike, de Vlaamse golddigger en Bianca's broer. Hij heeft een relatie met Nina omdat ze uit een rijke familie komt, terwijl hij verliefd is op Sjors.
Sjors loopt achter Mike aan. Het is uit met Bing, die nu kanker heeft, maar alleen Aysen weet dat.
Maxime is naar Argentinië voor een operatie, maar heeft gezworen wraak te nemen op Ludo en Janine (ja, alweer). Iedereen denkt dat Nick dood is, maar hij leeft nog.
Jack wil op wereldreis op dat kleine rotbootje, maar Lorena wil niet mee.
Noud is in Tokyo omdat Nina was vreemdgegaan met Mike.
Lucas heeft geprobeerd om Bilal, een homoseksuele moslim, uit de kast te trekken, maar dat is niet gelukt. Bilal was bijna getrouwd met Nuran, maar Nuran hield eigenlijk van Rik. Rik en Nuran wonen nu samen. Bilal is uit Meerdijk vertrokken.
Rikki en Sjoerd hebben de voogdij over Bram.
Een oude schoolvriend van Janine, Maarten, is in Meerdijk en heeft haar overgehaald om te werken bij zijn stichting, maar hij verbergt duidelijk iets. Ludo vertrouwt hem niet.
Zoiets dus. Wat doet FOK! sloom zeg.
Okee. Tja, ik vind het natuurlijk jammer om te horen dat dat is wat je van ons verwacht had, nu het nooit is besproken zullen we ook nooit weten hoe het daadwerkelijk was afgelopen. Desalniettemin wens ik nogmaals aan een ieder, heel veel plezier hier.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:41 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Omdat dat waarschijnlijk weer veel drama had veroorzaakt. "Jullie bepalen niet wat wij posten." en soortgelijke posts.
Dat doen jullie ook niet, wij ook niet over jullie, maar dat doen de mods. Maargoed ik heb Arnie Alberts ervan kunnen overtuigen het verder te laten rusten. Ik adviseer jullie hetzelfde te doen. Het is goed zo en users zitten elkaar nu totaal niet meer in de weg en wat ons betreft kunnen jullie naast hier ook daar posten (mochten jullie dat zelf al willen).quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:41 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Omdat dat waarschijnlijk weer veel drama had veroorzaakt. "Jullie bepalen niet wat wij posten." en soortgelijke posts.
quote:Beau Schneider blij om samenwerking met vader
AMSTERDAM - Voor Beau Schneider (24) en zijn vader toneelgrootheid Eric Schneider (78) gaat een droom in vervulling. Ze staan binnenkort samen op het toneel. "Dat is voor mij en mijn vader echt iets heel bijzonders", zegt Beau in het AD.
Beau, bekend van zijn rol als Tim Loderus in GTST, ziet de samenwerking als iets moois. "Ik ben heel dankbaar dat ik dit, gezien zijn leeftijd, nog met mijn vader kan doen. Hij is dan 79."
"Ik weet niet hoe oud hij wordt, dus dat maakt zo’n samenwerking alleen maar meer waardevol", gaat Beau verder. Zeker omdat mijn vader eigenlijk had besloten te stoppen met acteren, voordat dit stuk zich aandiende. Hij heeft ook heel lang getwijfeld of hij het wel moest doen. Maar mijn vader weet ook dat dit voor hem waarschijnlijk de laatste kans is om ooit nog met zijn zoon op het toneel te staan en dat heeft voor hem uiteindelijk de doorslag gegeven."
"Wat zeker zal opvallen in het stuk is hoe ongelooflijk veel mijn vader en ik op elkaar lijken. Qua gedrag, qua spreken maar ook uiterlijk." En het stuk wordt een meerdere opzichten een family affair. "Mijn ouders zijn al lang gescheiden. Mijn moeder is nu samen met Pim Wallis de Vries. Hij gaat het stuk produceren. En mijn broer Olivier werkt mee als marketingmanager. Het wordt dus echt een familieding."
Bron: BNdeStem
nou! diehard fanquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:44 schreef maily het volgende:
[..]
poeh, je hebt je huiswerk wel gedaan hoor!!![]()
Geen idee, dateert alweer uit 2006 denk ik..quote:Op woensdag 31 oktober 2012 16:10 schreef EilandjeOnline het volgende:
hoe heb jij je nickname verzonnen, ik lees de hele tijd poepopstokje
Had ik ook in het begin. Ik dacht al wat een aparte username. Poes op stokje laat wel iets aan de verbeelding over.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 16:10 schreef EilandjeOnline het volgende:
hoe heb jij je nickname verzonnen, ik lees de hele tijd poepopstokje
quote:Op woensdag 31 oktober 2012 18:33 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Had ik ook in het begin. Ik dacht al wat een aparte username. Poes op stokje laat wel iets aan de verbeelding over.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2012 18:51:42 ]
quote:Op woensdag 31 oktober 2012 19:35 schreef Ole het volgende:
Dus jullie gaan hier verder over de lopende verhaallijn en de rest blijft in het andere topic ?
Dan is alles duidelijk nu toch? Kan het verder rusten
In het andere topic kunnen zowel verleden als heden besproken worden, degenen die zich ergeren aan de posts over verleden kunnen hier in het 'live-topic' terecht.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 19:35 schreef Ole het volgende:
Dus jullie gaan hier verder over de lopende verhaallijn en de rest blijft in het andere topic ?
Dan is alles duidelijk nu toch? Kan het verder rusten
jepquote:Op woensdag 31 oktober 2012 19:35 schreef Ole het volgende:
Dus jullie gaan hier verder over de lopende verhaallijn en de rest blijft in het andere topic ?
Dan is alles duidelijk nu toch? Kan het verder rusten
Dat moet toch ivm dat mannen haar niet mogen zien?quote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:06 schreef Scarface88 het volgende:
Zonde dat Nuran weer een hoofddoek draagt als ze in het openbaar is.
Ben je ziek?quote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:16 schreef Madame_Paon het volgende:
RTL moet echt een keer kappen met die reclame voor GTST. Nu kan ik pas om 20:35 naar bed.![]()
/firstworldproblems
Ik heb periodes waarin ik last heb van oververmoeidheid.quote:
Hè bah, beterschapquote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:19 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ik heb periodes waarin ik last heb van oververmoeidheid.
Ik kan 8 uur slapen en dan ben ik na 6 uur weer doodmoe.
Ze neemt dr geloof niet al te serieus meer volgens mij. Meer om een schijn op te houden voor de buitenwereld.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:16 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Dat moet toch ivm dat mannen haar niet mogen zien?
Waarom deed ze dan niet panisch toen Sjoerd laatst in de woonkamer stond?
En hij woont nu bij hen in, dus dat lijkt me ook niet ideaal..
he... sterkte!!quote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:19 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ik heb periodes waarin ik last heb van oververmoeidheid.
Ik kan 8 uur slapen en dan ben ik na 6 uur weer doodmoe.
En dan ook nog jankenquote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:31 schreef maily het volgende:
wat een doos met die stofzuiger... pffff
quote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:33 schreef maily het volgende:
n nieuw gerecht bij de chinees.... fuk soy
ik stond net n houtje in de kachel te gooien en heb het alleen maar gehoord...quote:Op woensdag 31 oktober 2012 21:02 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik kreeg wel een beetje plaatsvervangende schaamde bij die Nirvana scène
Dat was schattig! Aysen is best lief als het moet..quote:Op woensdag 31 oktober 2012 21:06 schreef maily het volgende:
[..]
ik stond net n houtje in de kachel te gooien en heb het alleen maar gehoord...
maar wel de scene daarna gezien met die slowmuziek... pfffffffff
Ik begin zowaar sympathie voor Aysen te krijgen.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 21:13 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Dat was schattig! Aysen is best lief als het moet..
Maar daarvoor..Beetje jammer..
o o o...quote:Op woensdag 31 oktober 2012 21:15 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik begin zowaar sympathie voor Aysen te krijgen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja dat zag er echt ongemakkelijk uit!quote:Op woensdag 31 oktober 2012 21:02 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik kreeg wel een beetje plaatsvervangende schaamde bij die Nirvana scène
Inderdaad. Sowieso paste die muziek totaal niet wat ik bij Aysen en Bing zou verwachten. En de sfeer er omheen klopte niet.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 21:49 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Ja dat zag er echt ongemakkelijk uit!
Tis dan ook een stomme doos.quote:Op donderdag 1 november 2012 11:34 schreef vencodark het volgende:
[..]
En ze jankte ook zo dom. Zo geforceerd (slecht geacteerd dus).
van mij mag het hoorquote:Op donderdag 1 november 2012 20:13 schreef Madame_Paon het volgende:
"Het zit verkeerd tussen ons." Vertaling: ik ga binnenkort de serie uit, dus onze relatie moet stuk.
die zal er wel komen denkquote:Op donderdag 1 november 2012 20:17 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
van mij mag het hoordoei keten van lorena's
Dan blijft alleen Lucas nog over.quote:Op donderdag 1 november 2012 20:19 schreef PicoMMP het volgende:
Grote vraag is: Met wie gaat Lorena verder?
- Jef: ziet ze meer als vaderfiguur, al houdt hij wel van jonge chicks
- Rick: al bezet
- Ludo: al bezet
- Bing: gaat straks met Aysen
- Noud: komt weer goed met Nina
- Anton: hm..
- Sjoerd: gaat met Rikki of wordt single
- Tim: gaat straks met Rikki of blijft single
- Mike: gaat straks met Sjors
Lucas en Lorena zijn hartsvriendinnen, maar het zou een behoorlijke plottwist zijn als Lorena het voor elkaar krijgt om met haar heerlijke boezem die gast weer de kast in te duwen.quote:Op donderdag 1 november 2012 20:21 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Dan blijft alleen Lucas nog over.
Ja je moet toch wel behoorlijk homo zijn om Lorena te weigeren.quote:Op donderdag 1 november 2012 20:24 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Lucas en Lorena zijn hartsvriendinnen, maar het zou een behoorlijke plottwist zijn als Lorena het voor elkaar krijgt om met haar heerlijke boezem die gast weer de kast in te duwen.
Die wereldreis en de relatiebreuk zijn idd erg geforceerd. Ze wonen net samen...quote:Op donderdag 1 november 2012 20:13 schreef Madame_Paon het volgende:
"Het zit verkeerd tussen ons." Vertaling: ik ga binnenkort de serie uit, dus onze relatie moet stuk.
Zit Maxime erachter?quote:Op donderdag 1 november 2012 20:54 schreef Poesopstokje het volgende:
Jack en Lorena
Trieste bende..
Het enige wat nog een beetje interessant is is de ziekte van Bing, en de verhaallijn rondom Maarten. Ben benieuwd of Maxime haar zin krijgt
quote:Op donderdag 1 november 2012 20:24 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Lucas en Lorena zijn hartsvriendinnen, maar het zou een behoorlijke plottwist zijn als Lorena het voor elkaar krijgt om met haar heerlijke boezem die gast weer de kast in te duwen.
De opening is er dan om hem weer te laten terugkeren.quote:Op donderdag 1 november 2012 20:31 schreef PicoMMP het volgende:
Ik snap dan eigenlijk niet waarom ze Jack niet gewoon dood hadden laten gaan bij de aanrijding, want daarna heeft hij echt helemaal geen rol meer gespeeld.
Dat vermoedde ik al toen die Maarten opdook (nu Martine uit beeld is).quote:Op donderdag 1 november 2012 20:54 schreef Poesopstokje het volgende:
Jack en Lorena
Trieste bende..
Het enige wat nog een beetje interessant is is de ziekte van Bing, en de verhaallijn rondom Maarten. Ben benieuwd of Maxime haar zin krijgt
Stoken in het huwelijk tussen Janine en Ludo. Dat merk je nu alquote:Op vrijdag 2 november 2012 00:49 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Dat vermoedde ik al toen die Maarten opdook (nu Martine uit beeld is).
Ben benieuwd of zij dat inderdaad is. Ook benieuwd naar de opdracht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, zoiets zal het naar ik vermoed ook voor de hand zijn. Zou ze Ludo ook willen pakken, vraag ik me af.quote:Op vrijdag 2 november 2012 04:16 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Stoken in het huwelijk tussen Janine en Ludo. Dat merk je nu al
Geen idee. Vermoed zelf dat ze Janine wil wegwerken, zodat ze Ludo *weer* voor zichzelf heeft.quote:Op vrijdag 2 november 2012 14:29 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ja, zoiets zal het naar ik vermoed ook voor de hand zijn. Zou ze Ludo ook willen pakken, vraag ik me af.
Ja, we zullen even moeten afwachten.quote:Op vrijdag 2 november 2012 14:47 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Geen idee. Vermoed zelf dat ze Janine wil wegwerken, zodat ze Ludo *weer* voor zichzelf heeft.
Maar daar komen we volgend jaar na de zomercliff wel achter!
Gelukkig krijg je daar een hoop sensatie voor terug..quote:Op vrijdag 2 november 2012 20:10 schreef Scarface88 het volgende:
Op woensdagen ook later. Irritant is het. Mis elke vrijdag net het begin van Voetbal International omdat GTST uitloopt.
Ik denk het niet! Maxime maakte al een opmerking tijdens het huwelijk van J en L, in de trant van ''dat zullen we nog wel eens zien'', slaande op dat ze zo gelukkig zouden worden.quote:Op zaterdag 3 november 2012 03:37 schreef formerjellybean het volgende:
Ik denk dat het Nick is hoor , die zou juist een hele goede reden hebben om wraak te nemen een iedereen denkt dat die er niet meer is.
Nog een comeback van Nick zie ik niet zitten. Zijn verhaal lijn is nu wel op.quote:Op zaterdag 3 november 2012 03:37 schreef formerjellybean het volgende:
Ik denk dat het Nick is hoor , die zou juist een hele goede reden hebben om wraak te nemen een iedereen denkt dat die er niet meer is.
Teveel Nick is nooit verkeerdquote:Op maandag 5 november 2012 10:22 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Nog een comeback van Nick zie ik niet zitten. Zijn verhaal lijn is nu wel op.
Rikki, zijn dochterquote:Op maandag 5 november 2012 20:11 schreef Shreyas het volgende:
Wie is dat meisje dat net het huis van Rik binnen kwam?
Ah die is inmiddels volwassen dus, wel jammer dat ze zo een lelijke actrice voor haar rol hebbenquote:
Veel mensen schijnen haar juist mooi te vinden.quote:Op maandag 5 november 2012 20:12 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ah die is inmiddels volwassen dus, wel jammer dat ze zo een lelijke actrice voor haar rol hebben
quote:Op maandag 5 november 2012 20:20 schreef Madame_Paon het volgende:
Rikki heeft trouwens al een kind.
Opa Rik.
Ze heeft een relatie met de vader van haar kind, Sjoerd. Dat is die langharige gast.quote:Op maandag 5 november 2012 20:21 schreef Shreyas het volgende:
[..]![]()
En ik maar denken dat ze lesbisch was, gezien haar uiterlijk. Nou ja dat kan natuurlijk nogsteeds het geval zijn
Is Shreyas daar niet mee in de war?quote:Op maandag 5 november 2012 20:22 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ze heeft een relatie met de vader van haar kind, Sjoerd. Dat is die langharige gast.
quote:
Hahahaquote:
Ja dat is wel duidelijk, maar het lijkt nu net of Nina dat (onbewust?) weet en er gebruik van maakt om hem aan zich te binden??quote:Op maandag 5 november 2012 20:24 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]![]()
Mike is een golddigger, lalala.
Dat was i.v.m. een gastrol: Bilal. Het huwelijk ging niet door, omdat Nuran voor Rik heeft gekozen, ook al is hij geen moslim.quote:Op maandag 5 november 2012 20:25 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Hahaha
Ok ik stel misschien domme vragen maar ik kijk na lange tijd weer. Vorige keer (paar weken terug) was ik al na 5 minuten afgehaakt omdat de serie een homo en moslimbende bleek te zijn geworden
Ah mooiquote:Op maandag 5 november 2012 20:29 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Dat was i.v.m. een gastrol: Bilal. Het huwelijk ging niet door, omdat Nuran voor Rik heeft gekozen, ook al is hij geen moslim.
En Bilal wou zijn relatie met Lucas geheimhouden en Lucas had geen zin in een verborgen relatie.
Bilal is nu weg.
Sjors en lafaard waren aan het kussenquote:
Ah hij heet dus Mike. Wel een baas dat hij twee knappe meisjes tegelijk kan hebbenquote:Op maandag 5 november 2012 20:31 schreef Poesopstokje het volgende:
MikeVuile slet..
Vind het enigzins ook nog sneu voor Sjors.. Niet voor Nina trouwens.
Lorena morgen
De deur beneden? Heb je wel eerst gevraagd wie er stond?quote:Op maandag 5 november 2012 20:33 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Ah, moest ff de deur opendoen, en ineens was het afgelopen.
-> VI
Je vind Rikki lelijk en Nina mooi?quote:Op maandag 5 november 2012 20:33 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ah hij heet dus Mike. Wel een baas dat hij twee knappe meisjes tegelijk kan hebben
Ja.quote:Op maandag 5 november 2012 20:35 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Je vind Rikki lelijk en Nina mooi?
quote:Op maandag 5 november 2012 20:33 schreef Clemanyana het volgende:
[..]
De deur beneden? Heb je wel eerst gevraagd wie er stond?
Ik vind Nina echt een rotkop hebben. Wel mooie benen.quote:Op maandag 5 november 2012 20:35 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ja.
Sjors > Nina > ...................> Rikki
Geen idee wie dat isquote:Op maandag 5 november 2012 20:37 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Ik vind Nina echt een rotkop hebben. Wel mooie benen.
Anyway: Gigi > iedereen in GTST
Aha, ja die is wel knapper dan Nina, zeker niet dan Sjors.quote:
Ik heb een post geplaatst waarin staat waar het nu in GTST over gaat: [GTST LIVE TOPIC] #2quote:Op maandag 5 november 2012 20:33 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ah hij heet dus Mike. Wel een baas dat hij twee knappe meisjes tegelijk kan hebben
Wooh, dank je wel. Zo een post kan ik echt goed gebruiken.quote:Op maandag 5 november 2012 20:38 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ik heb een post geplaatst waarin staat waar het nu in GTST over gaat: [GTST LIVE TOPIC] #2
quote:Op maandag 5 november 2012 20:33 schreef Clemanyana het volgende:
[..]
De deur beneden? Heb je wel eerst gevraagd wie er stond?
Heb haar bijna altijd al irritant gevonden.quote:Op maandag 5 november 2012 20:44 schreef KwadeAfdronk het volgende:
Ik vind lorena weer ouderwets irritant eigenlijk
Eigenlijk wel ja, heel af en toe heeft ze een leuk stukje maar meestal irritant jaquote:Op maandag 5 november 2012 20:45 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Heb haar bijna altijd al irritant gevonden.
Anton heeft zijn dingen geflikt, maar Mega Tobi bakt ze wel bruin.quote:Op maandag 5 november 2012 20:31 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ah mooi
[..]
Sjors en lafaard waren aan het kussen
ja, dat is wel haar rol he, hihiquote:Op maandag 5 november 2012 20:45 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Heb haar bijna altijd al irritant gevonden.
Huh? Waar heb jij het over?quote:Op maandag 5 november 2012 20:48 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Anton heeft zijn dingen geflikt, maar Mega Tobi bakt ze wel bruin.
ja, hopelijk krijgt hij goed tatten van Ludo...quote:Op maandag 5 november 2012 20:48 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Anton heeft zijn dingen geflikt, maar Mega Tobi bakt ze wel bruin.
Iets wat de deur voor mij dicht deed.quote:
daar zijn geen woorden voor...quote:Op maandag 5 november 2012 20:49 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Iets wat de deur voor mij dicht deed.
Ik kan niet wachten.quote:Op maandag 5 november 2012 20:49 schreef maily het volgende:
[..]
ja, hopelijk krijgt hij goed tatten van Ludo...
quote:Op maandag 5 november 2012 20:25 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Hahaha
Ok ik stel misschien domme vragen maar ik kijk na lange tijd weer. Vorige keer (paar weken terug) was ik al na 5 minuten afgehaakt omdat de serie een homo en moslimbende bleek te zijn geworden
Mega Toby = Mike. Die acteur speelde eerst Mega Toby in de kinderserie Mega Mindy.quote:
Ja, die aflevering waren er alleen maar scenes over die verhaallijnenquote:
Moet een manier zijn qua script om Mike in een strategische positie te brengen om de boel te belazeren.quote:Op maandag 5 november 2012 20:23 schreef Clemanyana het volgende:
Met haar haren los ziet ze er trouwens wel behoorlijk anders uit.
Is Nina nou (on)bewust Mike aan het 'kopen'?
Klopt, tot vervelens toe.quote:Op maandag 5 november 2012 20:52 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ja, die aflevering waren er alleen maar scenes over die verhaallijnen
Gaatjes prikken in een condoom was niet voldoende?quote:Op maandag 5 november 2012 20:53 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Moet een manier zijn qua script om Mike in een strategische positie te brengen om de boel te belazeren.
Je moet nooit op één paard wedden.quote:Op maandag 5 november 2012 20:56 schreef Clemanyana het volgende:
[..]
Gaatjes prikken in een condoom was niet voldoende?
wij allemaal, gnagnagna...quote:Op maandag 5 november 2012 21:09 schreef LaLouchi het volgende:
Ik denk dat Mike binnekort zijn borst nat mag maken voor schoonpapa Ludodat hoop ik althans.
Mike belt Sjors... , krijgt de voicemail, en zegt: eigenlijk mag ik je niet bellen...quote:Op maandag 5 november 2012 21:28 schreef Clemanyana het volgende:
Anton's stem op haar voicemail? Heb ik iets gemist?
Wat mij betreft mogen ze compleet uit de serie verdwijnen. Net als de familie Huygens voegt ook deze familie totaal niks toe aan de serie.quote:Op maandag 5 november 2012 21:00 schreef ThunderBitch het volgende:
Zou de familie Bouwhuis er tijdelijk uit gaan? Dat gezeur over een trip om de relaties onderling te verbeteren; ik moet zeggen dat het wel een hele dure manier is.
Nouja, ik heb best wel van ze genoten op momenten. Vond het wel een leuke aanvulling.quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:07 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Wat mij betreft mogen ze compleet uit de serie verdwijnen. Net als de familie Huygens voegt ook deze familie totaal niks toe aan de serie.
Dat vond ik in het begin van de familie Huygens ook. Maar het begint allemaal zo langdradig en voorspelbaar te worden.quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:44 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Nouja, ik heb best wel van ze genoten op momenten. Vond het wel een leuke aanvulling.
Dat vind ik ook. Begint een beetje 'oud' te worden.quote:Op dinsdag 6 november 2012 16:37 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Dat vond ik in het begin van de familie Huygens ook. Maar het begint allemaal zo langdradig en voorspelbaar te worden.
Wordt een tijd dat Mike eens goed bij zijn kladden gepakt wordt. Wat een zak.quote:Op maandag 5 november 2012 21:09 schreef LaLouchi het volgende:
Ik denk dat Mike binnekort zijn borst nat mag maken voor schoonpapa Ludodat hoop ik althans.
Ja hoop echt dat het de evil Ludo weer tevoorschijn tovertquote:Op dinsdag 6 november 2012 19:56 schreef vencodark het volgende:
[..]
Wordt een tijd dat Mike eens goed bij zijn kladden gepakt wordt. Wat een zak.
Is Lorena nu de vriendin van Jack?quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:08 schreef Scarface88 het volgende:
Lekker hoor Lorena met die roze bikini
Niet lang meer. Jack gaat op wereldreisquote:Op dinsdag 6 november 2012 20:10 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Is Lorena nu de vriendin van Jack?
Al bijna 2 jaar.quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:10 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Is Lorena nu de vriendin van Jack?
Hij sowieso best bleek. Lichte wimpers, lichte wenkbrauwen.quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:12 schreef ThunderBitch het volgende:
Ik vind Sjoerd wel okay, maar als ik hem zie vraag ik me steeds af wat ik mis.
Zijn lippen mogen wel een kleurtje.
Ja. wel jammer.quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:14 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Hij sowieso best bleek. Lichte wimpers, lichte wenkbrauwen.
Het is eigenlijk gewoon een ginger zonder rood haar.
Jack wel, Lorena niet.quote:
Is Jantien van der Meer niet meer?quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:27 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Jack wel, Lorena niet.
Mark van Eeuwen vond het na 7 jaar wel tijd voor iets anders.
Dom blond is niet lelijk inderdaadquote:
Volgens mij is ze weg ... denk ik.quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:28 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Is Jantien van der Meer niet meer?
Lucas en Lorena zijn wel altijd partners in crime. Ook al met die GHB in dat drankje van Aysen.quote:
Die rol is haar wel op het lijf geschreven.quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:36 schreef Poesopstokje het volgende:
LorenaKan dat mens ook eens serieus zijn? Ipv altijd dat dommeblondjes gedrag van haar..
Weet je een leuke TT?quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:46 schreef maily het volgende:
[..]
als je nou één foto per post doet, kunnen we meteen een nieuw topic openen
quote:Op dinsdag 6 november 2012 20:48 schreef maily het volgende:
waar Lorena een bijpassende bikini heeft gekocht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |