abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_93297883
Hier weer verder. :)

Vorige deel: Is onze aarde hol?

Velen hier op BNW zullen er als vast al eens mee in aanraking zijn geweest. Een enkeling zal er zelfs veel vanaf weten. Zelf weet ik er niet veel vanaf, maar vind het wel interessante materie om eens wat meer over te weten te gaan komen. Ik heb het over: De Holle aarde theorie



Even dit vooraf: Goed... er zullen mensen zijn die dit lezen en denken "Wat een absolute onzin". Prima, dat mag uiteraard. Het is in ieder geval niet de bedoeling dat je het topic komt verstieren door een beetje te komen trollen. Een geintje is leuk en dat mag natuurlijk ook, maar er moet een grens zijn. Er zijn wellicht mensen die meer van dit onderwerp af weten en die wil ik graag in dit topic hebben. Het helpt dus niet om mensen hier belachelijk te gaan zitten maken. Dus NIET DOEN a.u.b. }:| Alvast mijn oprechte dank voor uw medewerking :)

Dan nu wat informatie over wat deze theorie behelst:

[copy/paste]

De Holle Aarde Theorie

Ondergrondse beschavingen zijn gekoppeld aan de Theorie over de Holle Aarde. Daarin gaat men ervan uit dat er, onder de oppervlakte van onze planeet, rassen en culturen bestaan in binnenaardse Steden.Vaak zijn die bewoners van de wereld onder de aardkorst in technisch opzicht veel verder dan wij aan de oppervlakte. Er wordt wel beweerd dat UFO's niet van andere planeten komen, maar binnen in de Aarde worden geproduceerd door vreemde wezens.

Aan het eind van de 17e eeuw opperde de Engelse astronoom Edmund Halley dat de Aarde uit 4 concentrische bollen bestond en dat het interieur van de Aarde werd bewoond en verlicht werd door een lichtgevende dampkring. Hij veronderstelde tevens dat het verschijnsel Aurora Borealis, dat wat wij Noorderlicht noemen, werd veroorzaakt door ontsnappend gas door de dunne aardkorst bij de polen.

In het begin van de 19e eeuw verspreidde John Symes, een excentrieke oorlogsveteraan uit de 1812 oorlog, het concept van de concentrische bollen zo enthousiast dat de veronderstelde toegang tot binnen aarde de Symes Hole werd genoemd.



Jules Verne schreef Reis naar het Middelpunt der Aarde in 1864, en Edgar Rice Burroughs (1875 - 1950) de schepper van Avonturen op Mars en Tarzan van de Apen, schreef ook romans die zich in de Holle Aarde afspeelden.
Legenden spreken vaak tot de verbeelding van schrijvers van fictie en fictie op zich spreekt weer tot de verbeelding van de pseudo-wetenschappers.

In 1869 had Cyrus Reed Teed, kruidenspecialist en naar eigen zeggen alchemist, een visioen van een vrouw die hem vertelde dat wij aan de binnenkant van de Holle Aarde leven. Bijna 40 jaar lang bracht Teed dit idee naar voren in pamfletten en middels lezingen. Hij richtte er zelfs een cultus voor op onder de naam de Koreshanen; Koresh is het Hebreeuwse equivalent voor Cyrus.
In 1906 publiceerde William Reed het boek: 'Phantom of the Poles', waarin hij beweerde dat nog niemand de noord - en de zuidpool had ontdekt omdat ze niet bestaan! Ergo die polen zijn toegangen tot de Holle Aarde.

In 1913 gaf Marshall Gardner het boek: 'Reis naar het Binnenste der Aarde' uit. Hierin verwierp hij het idee van de concentrische bollen, maar zwoer er bij dat binnen de Holle Aarde een zon scheen die een doorsnee van 600 mijl had. Ook Gardner beweerde dat er zich aan de polen enorme gaten bevonden van enkele duizenden mijlen groot.



In de 40er jaren van de vorige eeuw vormde Ray Palmer een team met Richard Shaver om het Shaver Mysterie te schrijven. Dit was een legende over een beschaving van mensen in de Holle Aarde die op een hoogstaande, en technisch zeer geavanceerde, beschaving kon bogen. Ray Palmer was ook medeoprichter van allerlei SF magazines als FATE, en Flying Saucers from Other Worlds...
Volgens Richard Toronto betichtte de FBI Palmer en Shaver in 1947 ervan een hysterie rond vliegende schotels te creëren, dat maakte hen uiteindelijk tot de vaders van de moderne UFOlogie. Wij weten inmiddels dat de FBI zelf alles er aan deed om het Roswell Incident in de doofpot te stoppen. Dus zodra iemand door de overheidsinstanties ergens van wordt beschuldigd, zitten de overheid er zelf tot over de oren in. En dat gaat nu sterker op dan ooit.

In 1964 publiceerde Raymond W. Bernard een boek met de titel: "De Holle Aarde - De grootste geografische ontdekking in de geschiedenis gemaakt door Admiraal Byrd in het Mysterieuze Land Voorbij de Polen"
Raymond W. Bernard was/is schrijver van esoterie en tevens leider van een afdeling Rozenkruisers.


Admiraal Richard E.Byrd


Admiraal Richard E.Byrd

Het is, voor mensen met een beetje algemene ontwikkeling, bekend dat Richard E. Byrd, admiraal bij de US Navy in 1926 naar de Noordpool vloog en in 1929 over de Zuidpool. In zijn dagboek schrijft Byrd over het binnengaan van de Holle Aarde, om samen met anderen meer dan 17 mijl te reizen tussen bergen, meren, rivieren, groene vegetatie en dierenleven!
Hij schrijft dat hij enorme dieren, die op mammoeten uit de oudheid leken, door de bossen zag gaan. Hij vond zelfs steden en een bloeiende beschaving. De buitentemperatuur was zo'n 23° C, en zijn vliegtuig werd begroet door vliegende machines die hij nog nooit gezien had. Zij escorteerden hem naar een veilige landingsplek waar hij heel hartelijk werd ontvangen door afgezanten van Agartha.Na een rustpauze werden hij en zijn bemanning meegenomen naar de koning en koningin van Agartha. Zij vertelden hem dat het hem was toegestaan Agartha binnen to komen omdat hij hoge moraal, en een ethisch karakter had. Vervolgens vertelden ze hem dat ze zich zorgen maakten over bommen en andere testen die aan de oppervlakte werden uitgevoerd door diverse regeringen. (en dat in 1926 of 1929!) Na dit bezoek werden Byrd en zijn bemanning begeleidt op weg naar de oppervlakte.

In januari 1956 leidde admiraal Byrd een expeditie naar de Zuidpool. Tijdens die expeditie drongen Byrd en zijn team 2.300 mijl door in het binnenste der Aarde. Admiraal Byrd beweerde dat de Noord en de Zuidpool slechts twee van de vele poorten waren naar het Middelpunt der Aarde. Hij schreef zelfs dat hij een zon onder de Aarde heeft gezien.



Dr.Raymond Bernard

In zijn boek 'De Holle Aarde' schrijft Dr. Raymond Bernard over mensen die in Binnen Aarde zijn geweest en wat er met hen is gebeurd. Er wordt in dat boek melding gemaakt van een foto die in 1960 in the Globe and Mail in Toronto/Canada was gepubliceerd. Op die foto was een mooie vallei te zien met weelderig begroeide heuvels.Een piloot claimde toen dat hij de foto had genomen toen hij de Noordpool in vloog. Bernard schreef ook Vliegende Schotels uit het Binnenste van de Aarde. In het boek 'Letters from Nowhere' beweert Bernard contact te hebben gehad met grote mystici in geheime ashrams en met Dalai Lama's in Tibet.Hij was net zo iemand als Gurdjieff. Volgens de officiële lezing... stierf Dr. Bernard aan een longontsteking op 10 september 1965, tijdens een zoektocht in Zuid Amerika naar openingen die naar Binnen Aarde zouden leiden.

Bernard schijnt elke legende die te maken heeft met het idee van een Holle Aarde volkomen geaccepteerd te hebben, zelfs het denkbeeld dat de Eskimo's van Binnen Aarde afkomstig zijn, en dat er - zelfs nu nog - een geavanceerde beschaving leeft, die zo nu en dan hun UFO's naar buiten schieten voor plundertochten of invasie doeleinden. Bernard aanvaardt ook probleemloos de bewering van Richard Shaver dat hij, Shaver dus, de relativiteitstheorie al in Binnen Aarde had geleerd voor Einstein daarmee kwam. Admiraal Byrd noemde Antarctica het 'Land van Eeuwige Mysteriën' In zijn dagboek staat: 'Ik zou wel eens dat land voorbij de (Noord) Pool willen zien. Dat land is het centrum van het Grote Onbekende.'

De Nazi's

Holle Aarde volgens Nazi's.Het idee van een Holle Aarde had enkele aanhangers in Nazi Duitsland. Er wordt zelfs gefluisterd dat Hitler en een deel van zijn staf gedurende de laatste dagen van het Derde Rijk ontsnapten via een opening in de zuid Pool. Sommige van zijn top adviseurs, en misschien ook Hitler zelf, geloofden dat de Aarde hol was, en er was ten minste één expeditie van Nazi militairen, die dat geloof onderzochten om er hun strategische voordeel me te kunnen doen tijdens de oorlog.

De eerde genoemde Cyrus Reed was zo bezeten van dat concept dat hij in 1888 te Chicago een religieuze commune oprichtte. Los van die commune ontstond er in Duitsland een andere 'sekte' die de idee van een Inwendige Aarde aanhing, en daarmee ook bepaalde segmenten van de Nazi hiërarchie beïnvloedde.

Hitlers Nazi's waren ervan overtuigd dat zij waren voorbestemd om de wereld te over heersen, en zij kwamen tot deze idiotie door de acceptatie van vele occulte overtuigingen en oefeningen, inclusief astrologie, de voorspellingen van Nostradamus en de theorie over de Holle Aarde.Omdat zij dachten dat de oppervlakte waarop we leven zich aan de binnenkant van een concave Aarde bevindt, stuurde Hitler een expeditie o.l.v. Dr. Heinz Fischer, voorzien van sterke telescopische camera's naar het Baltische eiland Rugen om de Britse vloot te bespioneren. Fischer deed dat niet door met zijn camera's over zee uit te kijken, maar door zijn lenzen omhoog te richten op de atmosfeer boven de Atlantische Oceaan.Onnodig te zeggen dat de hele expeditie een grote flop werd.



Voorts is er nog de legende dat Hitler en zijn Nazi consorten aan het eind van de Tweede Wereldoorlog uit Duitsland wisten te ontsnappen en naar Antarctica vluchtten waar ze een ingang naar de Holle Aarde hadden ontdekt. Volgens de Hollow Earth Research Society, in Ontario, Canada, zijn ze er nog steeds (in Neu Schwabenland). Deze organisatie beweert dat de Geallieerden na de oorlog bemerkten dat er 2.000 wetenschappers uit Duitsland en Italië samen met bijna een miljoen mensen waren verdwenen in het land voorbij de Zuidpool. Het verhaal wordt nog complexer vanwege door Nazi's ontwikkelde UFO's, samenwerking tussen de Nazi's en de mensen van de Binnen Aardse Steden, en UFO bemanningen met een zeer Arisch uiterlijk.

Holle Aarde volgens Buddhisten

De Ramayana, een van de beroemdste teksten van India, vertelt het verhaal van Rama, een grote Avatar. Volgens dat verhaal was Rama een afgezant van Agartha die in een luchtschip arriveerde.

Er is ook een oud geloof in India, en het heeft tot nu toe aanhangers, dat een ondergronds ras van slangenmensen zich ophoudt in de steden Patala en Bhogavati. Volgens de legende voeren ze oorlog met het koninkrijk Agartha. De 'Naga's' - het ras van slangenmensen - worden omschreven als een zeer geavanceerd ras of soort met een hoog ontwikkelde techniek. Ze hebben ook grote minachting voor mensen, die ze vaak ontvoeren, martelen, hun genen mee kruisen of ze gewoon opeten.Terwijl de ingang naar Bhogavati zich ergens in de Himalaya moet bevinden, geloven sommige mensen dat de toegang tot Patala in de Bron van Sheshna in Benares gezocht moet worden.

Sherman Mintonschrijft in zijn boek "Giftige Reptielen" dat die ingang heel werkelijk is, met 40 treden die afdalen in een cirkelvormige diepte en eindigt bij een gesloten stenen deur die afgewerkt is met cobra's in bas-reliëf.

In Tibet bevindt zich ook een belangrijke mystieke schrijn die 'Patala' wordt genoemd. Deze schrijn ligt volgens de lokale bewoners boven op een oud grotten - en tunnelsysteem dat zich uitstrekt onder het Aziatisch continent en mogelijk zelfs erbuiten. De Naga's hebben enorme affiniteit met water, en de ingangen naar hun ondergrondse paleizen worden geacht op de bodem van bronnen, diepe meren en rivieren te liggen.

De Oudsten

In een artikel voor Atlantis Rising Magazine schrijft Brad Steiger over de legendes van De Oudsten, een oeroud ras dat miljoenen jaren geleden de Aarde bewoonde en daarna ondergronds gingen.Volgens Steiger zijn De Oudsten een 'immens intelligent, en geavanceerd wetenschappelijk ras, dat ervoor heeft gekozen onder de oppervlakte van de planeet hun eigen omgeving te creëren, en in hun eigen behoeften te voorzien. De Oudsten zijn menselijk, met een extreem lange levensspanne, die reeds miljoenen jaren voor de Homo Sapiens de Aarde bevolkten.

De Oudsten houden zich over het algemeen afzijdig van de mensen aan de oppervlakte, maar bij tijd en wijle zouden ze naar boven komen om opbouwende kritiek te ventileren. Ze zouden ook vaak mensenkinderen ontvoeren om hen als hun eigen kind op te voeden.

Titanen

Richard Shaver, reeds eerder genoemd in verband met 'opmerkelijke verhalen', schreef in 1945 een verhaal voor Amazing Stories Magazine. Hij beweerde in dat verhaal dat hij te gast was geweest bij een onderaardse beschaving. Hoewel niemand hem serieus nam, men geloofde dat hij psychotisch was, hield Shaver vol dat hij de waarheid schreef.Hij hield staande dat dit ras van Titanen in een heel ver verleden van een ander zonnestelsel naar deze planeet waren gekomen. Na een tijd aan de oppervlakte te hebben geleefd, kwamen ze tot de ontdekking dat onze zon hen sneller ouder maakte dan ze gewend waren. Ze gingen ondergronds en bouwden immense complexen om in te wonen. Tenslotte gingen ze op zoek naar een nieuwe planeet, verlieten de Aarde en lieten hun ondergrondse steden achter. Volgens Shaver lieten ze ook wezens achter; de boosaardige Dero, een soort schadelijke robots, en de Tero, een soort geïntegreerde robots. En volgens Shaver waren het die laatsten bij wie hij te gast was. De toegang tot deze onderaardse steden werd nooit gevonden.

Je kunt je, bij het lezen hiervan afvragen wie de reuzenhoofden van circa 24 ton per stuk in La Venta, Mexico heeft achtergelaten. Dan denk je onwillekeurig toch ook aan de Moai beelden op Paaseiland met hoofddeksels van zo'n 10 ton. Zo zijn er tientallen megalitische bouwwerken verspreid over de hele wereld die niet door mensenhanden gemaakt lijken te zijn. De stenen zijn onmenselijk zwaar en zo naadloos tegen elkaar aan gezet, dat zelfs moderne hijswerktuigen dit nog niet kunnen klaren. Je hoeft alleen maar te kijken naar de muren van constructies in Sacsayhuaman, of Ollantaytambo in Peru. Er zijn veelhoekige en naadloos op elkaar passende stenen bij van meer dan 100 ton!
Laten we dan maar zwijgen over de kinderlijke pogingen van wetenschappers om met moderne technieken en mankracht te bewijzen dat de piramiden op Giza door mensen zijn gemaakt.

Agartha

Er wordt tegenwoordig verondersteld dat er een beschaving in Binnen Aarde leeft op een locatie die Agartha wordt genoemd. Deze naam is thans ook gemeengoed geworden voor alles wat zich onder onze oppervlakte ophoudt.De hoofdstad van dit onderaardse wereldrijk is Shamballa. De bron van al die informatie schijnt de biografie te zijn van de Noorse zeeman Olaf Jansen, met als titel 'De Rokerige God' .
In zijn boek Agartha; Geheimen van de Binnenaardse Steden, legt Willis Emerson uit hoe de sloep van Olaf Jansen door een ingang bij de Noordpool Binnenaarde binnenvoer. Bijna 2 jaar leefde Jansen bij de bewoners van de Agartha kolonies, die een netwerk onder de hele oppervlakte vormden. De Binnenaardsen waren volgens Emerson 3,60m. langen leefden in een wereld die door een 'Rokerige Zon' werd beschenen. Shamballa, een van die kolonies, was tevens de regeringszetel van het netwerk. Shamballa is meer een soort continent, terwijl de kolonies kleinere op zich zelf staande ecosystemen zijn die net onder de aardoppervlakte liggen of heel discreet in bergen verborgen liggen.

Veronderstelde ingangen/poorten naar Agartha


De Noord - en Zuidpool

Kentucky Mammoth Cave in Kentucky, USA Manaus, Brazilië.Mato Grosso, Brazilië / Stad van Poseidon, Igua Waterval op de grens van Brazilië en Argentinië Epomeoberg in Italië. De Himalaya in Tibet. De ingang wordt, naar men aanneemt, bewaakt door Hindu monniken. Mongolië; de ondergrondse stad Shingwa wordt verondersteld onder/op de grens tussen Mongolië en China te liggen.Rama in India. Onder deze stad aan de oppervlakte ligt een verloren stad die ook Rama heette. De Grote Piramide op Giza. Koning Salomons Mijnen. Mount Shasta, Californië. De Agarthaanse stad Telos bevindt zich onder deze berg. Dero Grotten; de Atlantische verbinding.

Bron: De holle aarde theorie

[/copy/paste]

Dan nog een lezing (6 delen) van Jan Lamprecht die ik zelf ook nog moet gaan zien:

pi_93298074
Maar geen fotos (satelliet of vliegtuig whatever) van de ingangen bij de noord/zuidpool? je zou zeggen dat na al die verhalen van mensen die er zijn geweest per vliegtuig zelfs dat er op z'n minst 1 foto van bestaat. :')

Nee geen getroll van me ik wil bewijzen zien.
Anders hoort dit in TRU.
pi_93298226
Het hoort imho niet in TRU, want volgens de mensen die in de holle aarde geloven, weet de wereld elite er van en wordt het angstvallig geheim gehouden voor het volk. ;)

Het valt onder de "Forbidden knowledge".

[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 25-02-2011 10:33:54 ]
pi_93298818
Gaat deze hypothese niet een beetje tegen de zwaartekracht theorie in?
pi_93298919
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 10:26 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Maar geen fotos (satelliet of vliegtuig whatever) van de ingangen bij de noord/zuidpool? je zou zeggen dat na al die verhalen van mensen die er zijn geweest per vliegtuig zelfs dat er op z'n minst 1 foto van bestaat. :')

Nee geen getroll van me ik wil bewijzen zien.
Anders hoort dit in TRU.

een 'entrance'
pi_93299017
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 10:56 schreef Lavenderr het volgende:

[..]


een 'entrance'
:')

De kwaliteit van die foto's zijn zo bagger dat je nog wel veel meer dingen kunt vinden.
pi_93299083
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 10:59 schreef Pakspul het volgende:

[..]

:')

De kwaliteit van die foto's zijn zo bagger dat je nog wel veel meer dingen kunt vinden.
Ik zou zeggen: ga je gang :)
pi_93299259
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:00 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Ik zou zeggen: ga je gang :)
Ik bedoel, kom met betere voorbeelden aan. Iemand met een camera die een van die zogenaamde ingangen induikt. Dat wil ik zien, niet een foto van zwarte vlek die uit Google maps is gehaald.
pi_93299504
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 10:56 schreef Lavenderr het volgende:

[..]


een 'entrance'
Ik zie een filmpje van google earth met zogenaamde "man made covers" die de ingang zouden bedekken.. :')

Ik zie een gat gemaakt door gesmolten ijs.
pi_93299667
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:05 schreef Pakspul het volgende:

[..]

Ik bedoel, kom met betere voorbeelden aan. Iemand met een camera die een van die zogenaamde ingangen induikt. Dat wil ik zien, niet een foto van zwarte vlek die uit Google maps is gehaald.


;)
pi_93299690
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:05 schreef Pakspul het volgende:

[..]

Ik bedoel, kom met betere voorbeelden aan. Iemand met een camera die een van die zogenaamde ingangen induikt. Dat wil ik zien, niet een foto van zwarte vlek die uit Google maps is gehaald.
Ja, hallo, ik moet toch ergens beginnen? :{
pi_93299807
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:18 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Ja, hallo, ik moet toch ergens beginnen? :{
Als je in een tweede deel van dit topic hier mee begint dan wil ik niet weten hoe veel er is bereikt in deel 1. ;(
pi_93299902
quote:
At last, the Discovery Channel documentary about the hollow earth has yet again resurfaced. It speaks of the concerted effort on part of governments around the world to conceal the regions beyond the poles and to hide our true origins within the safety and confines of the earth's crust. It credibly documents the United States federal law which mandates federal permits and/or a federal chaperone whenever exploring any underground region. The idea of a hollow earth has been on the table for far longer than most "fringe" theories and calls for weighty consideration by any reasonably scientific mind.

Zelf nog geen tijd gehad om dit te bekijken.
pi_93299967
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:17 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

;)
Ziet er wel heel erg gephotoshopped uit maar goed.
pi_93299985
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:21 schreef Pakspul het volgende:

[..]

Als je in een tweede deel van dit topic hier mee begint dan wil ik niet weten hoe veel er is bereikt in deel 1. ;(
Mijn bijdrage is dan ook miniem, lees de OP en de vele andere posts in dl.1 maar. Zal je nog ''OP' kijken ;) .
pi_93299992
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:26 schreef TheoddDutchGuy het volgende:

[..]

Ziet er wel heel erg gephotoshopped uit maar goed.
Duh... :')

Dat jij er zo op ingaat, zegt misschien meer over jou dan over mij.
  vrijdag 25 februari 2011 @ 11:30:03 #17
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_93300079
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:13 schreef TheoddDutchGuy het volgende:

[..]

Ik zie een filmpje van google earth met zogenaamde "man made covers" die de ingang zouden bedekken.. :')

Ik zie een gat gemaakt door gesmolten ijs.
Kwam het noorder en zuiderlicht niet uit de gaten bij de polen? :) Je zou denken dat je daar wat van ziet he.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_93300125
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:30 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Kwam het noorder en zuiderlicht niet uit de gaten bij de polen? :) Je zou denken dat je daar wat van ziet he.
Oja.. daar heb ik wel een filmpje van gezien... ik zoek het ff op :P

Edit: Jawohl .... gefunden!



[ Bericht 31% gewijzigd door #ANONIEM op 25-02-2011 11:32:51 ]
pi_93300344
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:31 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Oja.. daar heb ik wel een filmpje van gezien... ik zoek het ff op :P

Edit: Jawohl .... gefunden!

Een foto van bovenaf waarin met een vlek bewijzen dat het uit een gat komt.

Ondertussen in de werkelijkheid zijn er duizenden opnamen van het noordelicht van onderen gemaakt waarin duidelijk is te zien dat het fenomeen zich hoog in de lucht af speelt.
  vrijdag 25 februari 2011 @ 11:42:18 #20
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_93300513
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:31 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Oja.. daar heb ik wel een filmpje van gezien... ik zoek het ff op :P

Edit: Jawohl .... gefunden!

Kan je em misschien een beetje toelichten? :) Ik zie niet direct waarom dit een bewijs is voor een holle aarde.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_93300536
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:37 schreef Pakspul het volgende:

[..]

Een foto van bovenaf waarin met een vlek bewijzen dat het uit een gat komt.

Ondertussen in de werkelijkheid zijn er duizenden opnamen van het noordelicht van onderen gemaakt waarin duidelijk is te zien dat het fenomeen zich hoog in de lucht af speelt.
Je vindt het een eng idee he?... en gaat nu van alles opwerpen om jezelf en je veilige gedachtewereld in bescherming te nemen. ;)
pi_93300555
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:42 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Kan je em misschien een beetje toelichten? :) Ik zie niet direct waarom dit een bewijs is voor een holle aarde.
Ik ook niet.
pi_93300592
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:43 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Je vindt het een eng idee he?... en gaat nu van alles opwerpen om jezelf en je veilige gedachtewereld in bescherming te nemen. ;)
Per direct, al dat bewijs wat hier naar boven komt :')

Laat nou maar eens zien hoe dit mogelijk is i.c.m. met zwaartekracht formules.
pi_93300595

Komen we toch weer uit bij de nazi's en het occulte.
pi_93300735
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:44 schreef Lavenderr het volgende:

Komen we toch weer uit bij de nazi's en het occulte.
Was het niet 1 van de regels van het internet dat je, ongeacht het onderwerp, altijd bij Nazi's uitkomt?

Geniale topics trouwens.
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_93300741
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:44 schreef Pakspul het volgende:

[..]

Per direct, al dat bewijs wat hier naar boven komt :')

Laat nou maar eens zien hoe dit mogelijk is i.c.m. met zwaartekracht formules.
Zwaartekracht formules ben ik nog niet tegengekomen. Wel dit:

Is onze aarde hol?

en dit:

Is onze aarde hol?

Maar dat had je zelf ook kunnen vinden door het vorige deeltje door te nemen. Jij houdt blijkbaar ook van voorgekauwd voedsel.
pi_93300785
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:48 schreef Ceased2Be het volgende:

Geniale topics trouwens.
Dank u! Beetje vermaak op zijn tijd moet kunnen... toch? :)
pi_93300878
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:48 schreef Ceased2Be het volgende:

[..]

Was het niet 1 van de regels van het internet dat je, ongeacht het onderwerp, altijd bij Nazi's uitkomt?

Geniale topics trouwens.
Het lijkt er op he?

Mooie topics idd, thanks to Jokkebrok :) .
pi_93300950
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:52 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Het lijkt er op he?

Mooie topics idd, thanks to Jokkebrok :) .
Nou nou.. too much honor voor wat copy/paste werk :P

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 25-02-2011 11:55:49 ]
  vrijdag 25 februari 2011 @ 11:55:25 #30
8372 Bastard
Persona non grata
pi_93300958
Prachtige OP jb :)
The truth was in here.
pi_93300991
quote:
14s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:55 schreef Bastard het volgende:
Prachtige OP jb :)
Nou... zo kan ie wel weer he ;)
  vrijdag 25 februari 2011 @ 12:02:08 #32
8372 Bastard
Persona non grata
pi_93301152
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:56 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Nou... zo kan ie wel weer he ;)
Sorry had de veren in je kont van voor mn post nog niet gelezen :')
The truth was in here.
pi_93302190
Over het Noorderlicht:



quote:
NASA CAPER Probe Launched to Study the
Cleft Ion Fountain


Scientists only recently discovered that the bulk of the plasma or ions that are injected into the Earth's magnetosphere are actually from the Earth's polar cleft ion fountains ... not the sun. Indeed, the Earth's magnetosphere is buffeted by solar ion winds, but what causes the auroral displays are actually sourced by ions from the Earth! While this may come as a surprise, scientists are equally as baffled and frantically trying to come up with an explanation as to how ions can become accelerated enough to leave the Earth's atmosphere and literally reach distances as far out as the moon's orbit.

The auroral rings around the poles are actually the ions from the polar cleft ion fountains coming back to collide with particles in the Earth's ionosphere after a parabolic journey through space. The colors of the auroral displays are intrinsically linked to the types of ions coming back into our atmosphere (hydrogen, helium, oxygen, nitrogen). The Cleft Accelerated Plasma Experiment Rocket or CAPER will travel directly into the north polar cleft ion fountain to try and discern its source or mechanism of ion acceleration.

It should come as no surprise that the ions comprising the cleft ion fountains are exactly what would be expected from ions from our inner earth's atmosphere together with the ions energized from the inner electric sun. The polar cleft ion fountains (CIF) and auroral displays are arguably the most compelling evidence we have to date in support of the hollow earth!
pi_93302371
http://science.nasa.gov/s(...)a/1999/ast07jan99_1/

Artikel uit 1999 is zo snel het enige relevante wat ik kan vinden van de NASA site zelf.
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_93302622
Goed en boeiend topic
tevens goeie OP met duidelijke uitleg :D!

Heb er zelf nog nooit aan gedacht dat de aarde hol zou zijn.
Maar als die theorién er zijn waarom zijn er geen ''echte'' duidelijke beelden van?
Opzondag 29 mei 2011 23:51 schreef Adelante het volgende:
Pizie heeft echt overal foto's van he!?! Of een zingend varken of een benchpressende she-male: niets is haar te gek!
pi_93302812
Geweldig topic, bedankt j0kkebr0k!! ^O^
pi_93302841
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 12:45 schreef Pixie. het volgende:
Goed en boeiend topic
tevens goeie OP met duidelijke uitleg :D!

Heb er zelf nog nooit aan gedacht dat de aarde hol zou zijn.
Maar als die theorién er zijn waarom zijn er geen ''echte'' duidelijke beelden van?
Ik begreep uit die filmpjes dat de mensen die hier van op de hoogte zijn het geheim willen houden.

*heb het ook maar gelezen hoor ;)
pi_93303015
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 12:45 schreef Pixie. het volgende:
Goed en boeiend topic
tevens goeie OP met duidelijke uitleg :D!

Heb er zelf nog nooit aan gedacht dat de aarde hol zou zijn.
Maar als die theorién er zijn waarom zijn er geen ''echte'' duidelijke beelden van?
Omdat het zou vallen onder de "Forbidden knowledge".

Er zouden geavanceerde beschavingen in het binnenste van onze aarde leven die veel verder zijn dan wij. Dit omdat de zon daar altijd schijnt en men daardoor sneller ontwikkeld. Dit zou dan ook de UFO sightings op aarde verklaren. Deze UFO's komen dus uit het binnenste van de aarde.

De wereld elite zou dit alles voor ons verborgen willen houden :P
pi_93303075
ietwat offtopic, maar wat betreft die ufo foto's vond ik dit dan wel een briljant filmpje:
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_93303459
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 11:00 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Ik zou zeggen: ga je gang :)
Wat dacht je van een grot :')?
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
pi_93303489
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 13:09 schreef Metro2005 het volgende:

[..]

Wat dacht je van een grot :')?
Ga je grot, ook prima ;)
pi_93303551
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 12:57 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Omdat het zou vallen onder de "Forbidden knowledge".
Er zouden geavanceerde beschavingen in het binnenste van onze aarde leven die veel verder zijn dan wij. Dit omdat de zon daar altijd schijnt en men daardoor sneller ontwikkeld. Dit zou dan ook de UFO sightings op aarde verklaren. Deze UFO's komen dus uit het binnenste van de aarde.

De wereld elite zou dit alles voor ons verborgen willen houden :P
Yep. A few chosen.
pi_93303651
Zie deel1 van dit topic:

quote:
1s.gif Op donderdag 24 februari 2011 22:04 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

[..]

Als ik het goed begrijp, gaat het over het vormen van de planeet en dat ie dus naarmate de grootte van de planeet afnam, sneller ging draaien.
Het is andersom; de planeet als hol gas-vloeibaar object koelde af; zodat de buitenkant (schil) hard werd naarmate die uitzette en de binnenkant van de schil nog vloeibare delen bevatte (zoals lava).

quote:
Maar goed, ik ben geen natuurkundige :P
Dat geeft niks; Het is zelfs een voordeel, vooral als je wel met wiskunde en logica overweg kunt.
J0kkebr0k, jij bent intelligent, je redeneert logisch en je denkt voor jezelf en je zoekt voor jezelf de dingen uit.

"natuurkundige" zijn op BNW is een groot nadeel;

Mensen die geindoctrineerd zijn met "officiele natuurkunde" hebben hier op BNW een enorme achterstand; probleem is ook dat ze dat niet willen erkennen en hopeloos vasthouden aan hun vastgeroeste denkbeelden.

Tip: verspil aan hen niet te veel tijd, want je hebt je tijd nodig voor de interessantere delen op BNW.
  vrijdag 25 februari 2011 @ 13:18:26 #45
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_93303804
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 13:14 schreef Bankfurt het volgende:
Zie deel1 van dit topic:

[..]

Het is andersom; de planeet als hol gas-vloeibaar object koelde af; zodat de buitenkant (schil) hard werd naarmate die uitzette en de binnenkant van de schil nog vloeibare delen bevatte (zoals lava).

...
En waar kwam de holte dan vandaan?
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_93303823
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 12:57 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Omdat het zou vallen onder de "Forbidden knowledge".

Er zouden geavanceerde beschavingen in het binnenste van onze aarde leven die veel verder zijn dan wij. Dit omdat de zon daar altijd schijnt en men daardoor sneller ontwikkeld. Dit zou dan ook de UFO sightings op aarde verklaren. Deze UFO's komen dus uit het binnenste van de aarde.

De wereld elite zou dit alles voor ons verborgen willen houden :P
Maar ik begrijp dan niet dat als sommige mensen hier wel van overtuigd zijn ze niet zelf de neiging hebben om er werkelijk heen te gaan. Ik bedoel een grote opening in de aarde kan je moeilijk verbergen :')


Tevens filmpje wat ik tegen kwam;
Opzondag 29 mei 2011 23:51 schreef Adelante het volgende:
Pizie heeft echt overal foto's van he!?! Of een zingend varken of een benchpressende she-male: niets is haar te gek!
pi_93303940
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 13:18 schreef Pixie. het volgende:

[..]

Maar ik begrijp dan niet dat als sommige mensen hier wel van overtuigd zijn ze niet zelf de neiging hebben om er werkelijk heen te gaan. Ik bedoel een grote opening in de aarde kan je moeilijk verbergen :')
Precies, die knakkers van Top Gear zijn er zelf heengereden ;)

Maar serieus; als er een holte is is het kilometers groot, dan hebben we het niet over de grootte van een rioolputdeksel die makkelijk over het hoofd kan worden gezien.
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_93304722
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 13:14 schreef Bankfurt het volgende:
Zie deel1 van dit topic:

[..]

Het is andersom; de planeet als hol gas-vloeibaar object koelde af; zodat de buitenkant (schil) hard werd naarmate die uitzette en de binnenkant van de schil nog vloeibare delen bevatte (zoals lava).
Ah ok. Ik vind het moeilijk om me iets bij dit soort zaken voor te stellen.

quote:
Dat geeft niks; Het is zelfs een voordeel, vooral als je wel met wiskunde en logica overweg kunt.
J0kkebr0k, jij bent intelligent, je redeneert logisch en je denkt voor jezelf en je zoekt voor jezelf de dingen uit.

"natuurkundige" zijn op BNW is een groot nadeel;

Mensen die geindoctrineerd zijn met "officiele natuurkunde" hebben hier op BNW een enorme achterstand; probleem is ook dat ze dat niet willen erkennen en hopeloos vasthouden aan hun vastgeroeste denkbeelden.

Tip: verspil aan hen niet te veel tijd, want je hebt je tijd nodig voor de interessantere delen op BNW.
Zoals ik wel vaker hoor zeggen... ze zijn slachtoffer van modern edumbcation? Zoiets?

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 25-02-2011 13:41:02 ]
pi_93304818
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 13:21 schreef Ceased2Be het volgende:

[..]

Precies, die knakkers van Top Gear zijn er zelf heengereden ;)

Maar serieus; als er een holte is is het kilometers groot, dan hebben we het niet over de grootte van een rioolputdeksel die makkelijk over het hoofd kan worden gezien.
http://www.voyagehollowearth.com/

Zo te zien is het afgeblazen vanwege een sterfgeval.

Die van die holtes is slechts een van de theorieën die er zijn. Er zijn ook theorieën waarbij er geen holtes zouden zijn. Zie deze afbeelding:

pi_93305043
En met die variant valt er al weer niks te bewijzen natuurlijk, dat is ook weer lekker makkelijk :)
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_93305228
Hoe komen ze dan aan zuurstof en hoe kunnen er planten en bomen groeien als het in een ''afgesloten'' ruimte zit?

Misschien een domme opmerking maar ik weet er ook weinig van :')
Opzondag 29 mei 2011 23:51 schreef Adelante het volgende:
Pizie heeft echt overal foto's van he!?! Of een zingend varken of een benchpressende she-male: niets is haar te gek!
pi_93305599
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 13:50 schreef Pixie. het volgende:
Hoe komen ze dan aan zuurstof en hoe kunnen er planten en bomen groeien als het in een ''afgesloten'' ruimte zit?

Misschien een domme opmerking maar ik weet er ook weinig van :')
Als het geen 2 grote openingen zijn zou de zuurstof toevoer door een behoorlijke berg aan kleine gangen moeten gebeuren. Als er dan een zon in het midden zou zijn (nog afgezien van het feit dat dat niet zou moeten kunnen) zou die zon de ruimte binnen de kortste keren zowat vacuum zuigen.
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_93305668
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 13:58 schreef Ceased2Be het volgende:

[..]

Als het geen 2 grote openingen zijn zou de zuurstof toevoer door een behoorlijke berg aan kleine gangen moeten gebeuren. Als er dan een zon in het midden zou zijn (nog afgezien van het feit dat dat niet zou moeten kunnen) zou die zon de ruimte binnen de kortste keren zowat vacuum zuigen.
Jah... maar het is wel een piep klein zonnetje he...
pi_93305872
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:00 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Jah... maar het is wel een piep klein zonnetje he...
Ik heb een gaskachel staan in mijn huiskamer van 9.5 x 3.5 x 2.5.
Als geen raampje open laat krijg ik al barstende koppijn van het zuurstoftekort.
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_93305980
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:05 schreef Ceased2Be het volgende:

[..]

Ik heb een gaskachel staan in mijn huiskamer van 9.5 x 3.5 x 2.5.
Als geen raampje open laat krijg ik al barstende koppijn van het zuurstoftekort.
Zoek zelf eens naar de antwoorden op jouw vragen. Er is volgens mij zat over te vinden. :)
pi_93306048
Het zou wel behoorlijk zuur zijn als dat baby zonnetje zou veranderen in een rode dwerg. Misschien is dit al het geval, global warming anyone? Baby zonnetje zit daar dus waarschijnlijk achter.
pi_93306212
Hier is het babyzonnetje goed te zien:

quote:
After the North Pole let`s have a look at this amazing shot of the SOUTH POLE from the Environmental Research Institute of Michigan, this one is particularly interesting since it provides a great view of the internal sun!
pi_93306246
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 13:58 schreef Ceased2Be het volgende:

[..]

Als het geen 2 grote openingen zijn zou de zuurstof toevoer door een behoorlijke berg aan kleine gangen moeten gebeuren. Als er dan een zon in het midden zou zijn (nog afgezien van het feit dat dat niet zou moeten kunnen) zou die zon de ruimte binnen de kortste keren zowat vacuum zuigen.
Dit dus.
Het lijkt mij vrij onmogelijk hoe mooi het ook klinkt :')
Opzondag 29 mei 2011 23:51 schreef Adelante het volgende:
Pizie heeft echt overal foto's van he!?! Of een zingend varken of een benchpressende she-male: niets is haar te gek!
pi_93306383
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:14 schreef Pixie. het volgende:

[..]

Dit dus.
Het lijkt mij vrij onmogelijk hoe mooi het ook klinkt :')
Mij ook hoor. Tot nu toe ben ik geen bewijs tegengekomen, alleen iets interessants over de seismische activiteit van de aarde en iets over de impactkraters van meteorieten. Zie vorige deel.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 25-02-2011 14:17:58 ]
pi_93306433
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:08 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Zoek zelf eens naar de antwoorden op jouw vragen. Er is volgens mij zat over te vinden. :)
Genoeg over te vinden ja, maar een stuk is ook 'common sense' en gaat niet afgedaan worden met de uitleg dat de natuurwetten die mij zijn aangeleerd niet kloppen...

quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:13 schreef J0kkebr0k het volgende:
Hier is het babyzonnetje goed te zien:

[..]

[ afbeelding ]
Ok waarom zien we dan geen gloed daar vanaf komen op sattelietfoto's?

Vermoedelijke antwoord is natuurlijk dat al die foto's zijn gemanipuleerd... maar goed.
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_93306446
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:13 schreef J0kkebr0k het volgende:
Hier is het babyzonnetje goed te zien:

[..]

[ afbeelding ]
Ik ben alleen al blij dat de term "babyzonnetje" eindelijk tot zijn recht komt. Voor het eerst mensen. Hoe zouden de wezens in de aarde zich dan beschermen tegen eventuele zonnevlammen afkomstig van babyzonnetje? Want ondanks zijn formaat zullen ook die vlammen niet mis zijn.
pi_93306480
quote:
14s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:19 schreef HyperViper het volgende:

[..]

Ik ben alleen al blij dat de term "babyzonnetje" eindelijk tot zijn recht komt. Voor het eerst mensen. Hoe zouden de wezens in de aarde zich dan beschermen tegen eventuele zonnevlammen afkomstig van babyzonnetje? Want ondanks zijn formaat zullen ook die vlammen niet mis zijn.
Afgezien van de hitte nog natuurlijk.
Als er hagedisachtigen rondlopen heb ik medelijden met ze.
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_93306575
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:18 schreef Ceased2Be het volgende:

[..]

Genoeg over te vinden ja, maar een stuk is ook 'common sense' en gaat niet afgedaan worden met de uitleg dat de natuurwetten die mij zijn aangeleerd niet kloppen...
De natuurwetten die jou zijn aangeleerd, kloppen niet.

quote:
Ok waarom zien we dan geen gloed daar vanaf komen op sattelietfoto's?

Vermoedelijke antwoord is natuurlijk dat al die foto's zijn gemanipuleerd... maar goed.
Al die foto's zijn gemanipuleerd. :)
pi_93306642
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:21 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

De natuurwetten die jou zijn aangeleerd, kloppen niet.

[..]

Al die foto's zijn gemanipuleerd. :)
Ok dat wou ik even weten.
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_93306723
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 13:40 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Ah ok. Ik vind het moeilijk om me iets bij dit soort zaken voor te stellen.
De planeet was eerst een bol van energie dat zich verdichte tot gas, vloeistof etc, naarmate het zich uitzette en afkoelde.

[..]
quote:
Zoals ik wel vaker hoor zeggen... ze zijn slachtoffer van modern edumbcation? Zoiets?
Ja,
pas op dat je zelf geen slachtoffer wordt door met deze gasten te diep in discussie te gaan en te geloven dat hun diploma's hen het recht geven om te gaan stellen dat ze het beter weten dan jij.

Ze weten echt niets meer dan jij.

Vertrouw op je eigen inzicht en blijf open staan voor bijzondere zaken.
pi_93306826
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:25 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

De planeet was eerst een bol van energie dat zich verdichte tot gas, vloeistof etc, naarmate het zich uitzette en afkoelde.

Ja,
pas op dat je zelf geen slachtoffer wordt door met deze gasten te diep in discussie te gaan en te geloven dat hun diploma's hen het recht geven om te gaan stellen dat ze het beter weten dan jij.

Ze weten echt niets meer dan jij.

Vertrouw op je eigen inzicht en blijf open staan voor bijzondere zaken.
Ik sta voor van alles open. Zelfs ook voor deze theorie. Punt is echter dat ik tot nu toe meen dat het gewoon legendes zijn, omdat ik echt nog geen enkel bewijs heb gezien.
  vrijdag 25 februari 2011 @ 14:28:55 #67
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_93306869
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:14 schreef Pixie. het volgende:

[..]

Dit dus.
Het lijkt mij vrij onmogelijk hoe mooi het ook klinkt :')
Mjah :) Een ster die zo klein is, kan niet warm genoeg worden voor fusie.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_93306939
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:27 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Ik sta voor van alles open. Zelfs ook voor deze theorie. Punt is echter dat ik tot nu toe meen dat het gewoon legendes zijn, omdat ik echt nog geen enkel bewijs heb gezien.
Nee je wil het bewijs niet zien (al dan niet onbewust)
Begrijp dat dan.
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_93307083
Maar Bankfurt, nu we er toch zijn.... :)

Wat is er volgens jou waar en wat is er niet waar aan de theorie van de holle aarde? Kun jij er eens wat meer over vertellen? De mensen die er in geloven hebben we wat dat betreft nog maar weinig gehoord / gezien in dit topic, terwijl het juist de insteek van het topic was om van deze mensen, hun kant van het verhaal te horen.

:)

[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 25-02-2011 14:35:46 ]
pi_93307105
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:27 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Ik sta voor van alles open. Zelfs ook voor deze theorie. Punt is echter dat ik tot nu toe meen dat het gewoon legendes zijn, omdat ik echt nog geen enkel bewijs heb gezien.
Dat kan natuurlijk; je hebt nog niets gezien in het begin vooral door een gebrek aan informatie en door te weinig ervaring met deze zaken;

na verloop van tijd weet je waar je moet zoeken om deze bewijzen te vinden. Heb dus geduld, dan komt alles op tijd.
pi_93307275
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:33 schreef J0kkebr0k het volgende:
Maar Bankfurt, nu we er toch zijn.... :)

Wat is er volgens jou waar en wat is er niet waar aan de theorie van de holle aarde. Kun jij er eens wat meer over vertellen?

:)
De aarde is hol, en in de schil bevinden zich tal van onderaardse gangen, tunnels en maglev-rails; die zo'n 300.000 jaar geleden zijn aangelegd.
De meeste ingangen bevinden zich onder militaire bases, kastelen, paleizen en overheidsgebouwen van de Illuminati.
Andere belangrijke ingangen zijn: Ijsland, de Falkland eilanden, Zwitserse Alpen, Mojave dessert etc.

Er leven verder diverse groepen en machten onderaards; vooral onder Tibet en Antarctica.
pi_93307401
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:37 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

De aarde is hol, en in de schil bevinden zich tal van onderaardse gangen, tunnels en maglev-rails; die zo'n 300.000 jaar geleden zijn aangelegd.
De meeste ingangen bevinden zich onder militaire bases, kastelen, paleizen en overheidsgebouwen van de Illuminati.
Andere belangrijke ingangen zijn: Ijsland, de Falkland eilanden, Zwitserse Alpen, Mojave dessert etc.

Er leven verder diverse groepen en machten onderaards; vooral onder Tibet en Antarctica.
En waar is babyzonnetje in deze realiteit?
pi_93307408
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:37 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

De aarde is hol, en in de schil bevinden zich tal van onderaardse gangen, tunnels en maglev-rails; die zo'n 300.000 jaar geleden zijn aangelegd.
De meeste ingangen bevinden zich onder militaire bases, kastelen, paleizen en overheidsgebouwen van de Illuminati.

Er leven verder diverse groepen en machten onderaards; vooral onder Tibet en Antarctica.
Maar is ie dan hol in de zin van... hol als een voetbal.... of zijn die holtes voornamelijk in de aardkorst te vinden?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 25-02-2011 14:41:09 ]
pi_93307475
quote:
5s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:40 schreef HyperViper het volgende:

[..]

En waar is babyzonnetje in deze realiteit?
De centrale zon ? Ja, die zit in het midden van de holle aarde; die veroorzaakt het licht van o.m. het noorderlicht, dat bij de noordpool naar buiten kan komen, maar aan de zuidpool niet; want daar is de zuidopening met een laag ijs bedekt.
pi_93307514
quote:
14s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:40 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Maar is ie dan hol in de zin van... hol als een voetbal.... of zijn die holtes voornamelijk in de aardkorst te vinden?
Hol als een "voetbal met een dikke rand", maar ook in de "korst" bevinden zich holle ruimtes.
pi_93307520
Wat mij opvalt is dat je praktisch bij ieder filmpje of linkje over deze materie uitkomt bij de nazi's .
Deze mensen waren toch wel heel ver met allerlei ontwikkelingen, en dan met name de ruimtevaart.
pi_93307606
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:43 schreef Lavenderr het volgende:
Wat mij opvalt is dat je praktisch bij ieder filmpje of linkje over deze materie uitkomt bij de nazi's .
Deze mensen waren toch wel heel ver met allerlei ontwikkelingen, en dan met name de ruimtevaart.
De Duitsers waren ver (ook voor de Nazi-tijd). Niet alle Duitsers zijn Nazi's.
pi_93307904
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:45 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

De Duitsers waren ver (ook voor de Nazi-tijd). Niet alle Duitsers zijn Nazi's.
Nee, natuurlijk niet.
Maar in die filmpjes worden ze wel steeds zo genoemd.
pi_93308071
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:43 schreef Lavenderr het volgende:
Wat mij opvalt is dat je praktisch bij ieder filmpje of linkje over deze materie uitkomt bij de nazi's .
Deze mensen waren toch wel heel ver met allerlei ontwikkelingen, en dan met name de ruimtevaart.
Het is bijna Godwin's Law ;)

Maar Nazi's zijn ook lekker pakkend; WOII is kort genoeg geleden dat iedereen er wel een beeld bij heeft. Nazi's staan synoniem voor eng en het grote kwaad en Hitler zelf was geïnteresseerd in het occulte... alle ingrediënten voor een goede complottheorie.

Als alles terug zou wijzen naar een of andere obscure groep pygmeeën in Afrika was het lang niet zo spannend natuurlijk
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
  vrijdag 25 februari 2011 @ 14:57:23 #80
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_93308154
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:42 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

De centrale zon ? Ja, die zit in het midden van de holle aarde; die veroorzaakt het licht van o.m. het noorderlicht, dat bij de noordpool naar buiten kan komen, maar aan de zuidpool niet; want daar is de zuidopening met een laag ijs bedekt.
Wat veroorzaakt het zuiderlicht dan? :?
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_93308436
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:55 schreef Ceased2Be het volgende:

[..]

Het is bijna Godwin's Law ;)

Maar Nazi's zijn ook lekker pakkend; WOII is kort genoeg geleden dat iedereen er wel een beeld bij heeft. Nazi's staan synoniem voor eng en het grote kwaad en Hitler zelf was geïnteresseerd in het occulte... alle ingrediënten voor een goede complottheorie.

Als alles terug zou wijzen naar een of andere obscure groep pygmeeën in Afrika was het lang niet zo spannend natuurlijk
Dat is waar ;) .
Blijft toch het steeds weer terugkomende feit dat ze heel ver waren met hun ontwikkelingen. Misschien hebben we nog steeds profijt van de dingen die ze hebben uitgevonden en ontwikkeld, na de oorlog voortgezet in Amerika. Denk aan Operation Paperclip . Werner von Braun.
pi_93308662
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:57 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Wat veroorzaakt het zuiderlicht dan? :?
Ik schreef o.m. ;

ik verwees naar direct licht, de bijdrage uit deze centrale zon.
  vrijdag 25 februari 2011 @ 15:08:15 #83
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_93308708
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 15:07 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

Ik schreef o.m. ;

ik verwees naar direct licht, de bijdrage uit deze centrale zon.
Dus er zijn twee verschillende oorzaken voor hetzelfde fenomeen?
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_93308745
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 14:55 schreef Ceased2Be het volgende:

[..]

Het is bijna Godwin's Law ;)

Maar Nazi's zijn ook lekker pakkend; WOII is kort genoeg geleden dat iedereen er wel een beeld bij heeft. Nazi's staan synoniem voor eng en het grote kwaad en Hitler zelf was geïnteresseerd in het occulte... alle ingrediënten voor een goede complottheorie.

Als alles terug zou wijzen naar een of andere obscure groep pygmeeën in Afrika was het lang niet zo spannend natuurlijk
Het is andersom; Nazi's zijn het gevolg van complotten.
pi_93308776
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 15:08 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Dus er zijn twee verschillende oorzaken voor hetzelfde fenomeen?
Er zijn 2 (of meer) oorzaken voor 2 fenomenen die met elkaar worden verward.
pi_93308777
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 15:09 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

Het is andersom; Nazi's zijn het gevolg van complotten.
Die mag je me even verder uitleggen als je wil :)
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_93308819
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 15:09 schreef Ceased2Be het volgende:

[..]

Die mag je me even verder uitleggen als je wil :)
Mag ik deze vraag overslaan als ik wil :) Anders ben ik volgende week nog bezig.
  vrijdag 25 februari 2011 @ 15:11:45 #88
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_93308863
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 15:09 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

Er zijn 2 (of meer) oorzaken voor 2 fenomenen die met elkaar worden verward.
Welke 2 fenomenen heb je het nou precies over? Noorder en zuiderlicht?
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_93308915
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 15:11 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Welke 2 fenomenen heb je het nou precies over? Noorder en zuiderlicht?
Electro-Magnetisme, lichtstralen en meer (bijv. reflecties).
  vrijdag 25 februari 2011 @ 15:15:38 #90
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_93309047
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 15:12 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

Electro-Magnetisme, lichtstralen en meer (bijv. reflecties).
Dat is gelijk wel erg breed. We hadden het over de poollichten, en waar deze door veroorzaakt worden. Blijkbaar komt volgens jou (een deel van?) het noorderlicht uit het gat bij de noordpool, maar wat veroorzaakt het zuiderlicht dan? Simpelweg zeggen "EM, lichtstralen en reflecties" is nou niet echt een uitleg te noemen.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_93309182
http://www.ourhollowearth.com/ourhollo/index.html

Allemaal wel erg christelijk..Sommige christenen geloven nog steeds dat alles wat in de bijbel staat letterlijk zo is: platte aarde, garden of eden, een tastbare op de menslijkende god en ga nog maar even door..
En dit verhaal legt eigenlijk uit dat het eigenlijk allemaal best wel eens waar zou kunnen zijn, natuurlijk is de maanlanding ook in scene gezet en nasa is de link tussen ons en de goddelijken in het middenste deel van de aarde.
Wij mogen er niet komen omdat adam een appel at.
Als je vecht kan je verliezen, als je niet vecht heb je al verloren...
pi_93309331
quote:
leuke site BTW ! ^O^

quote:
Allemaal wel erg christelijk..Sommige christenen geloven nog steeds dat alles wat in de bijbel staat letterlijk zo is: platte aarde, garden of eden, een tastbare op de menslijkende god en ga nog maar even door..
En dit verhaal legt eigenlijk uit dat het eigenlijk allemaal best wel eens waar zou kunnen zijn, natuurlijk is de maanlanding ook in scene gezet en nasa is de link tussen ons en de goddelijken in het middenste deel van de aarde.
Wij mogen er niet komen omdat adam een appel at.
Wat is je punt ?
pi_93309373
quote:
14s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 15:21 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

leuke site BTW ! ^O^

[..]

Wat is je punt ?
heb je de bio van die gozer gelezen?
http://www.ourhollowearth.com/ourhollo/p1.html
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_93309478
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 15:23 schreef Ceased2Be het volgende:

[..]

heb je de bio van die gozer gelezen?
http://www.ourhollowearth.com/ourhollo/p1.html
Ja, nou en ... ?
pi_93309658
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 15:26 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

Ja, nou en ... ?
ja sorry, ik ben gruwelijk allergisch voor religies als ze anders dan fabeltjes worden beschouwd.
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_93309663
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 15:18 schreef mokelembembe het volgende:
http://www.ourhollowearth.com/ourhollo/index.html

Allemaal wel erg christelijk..Sommige christenen geloven nog steeds dat alles wat in de bijbel staat letterlijk zo is: platte aarde, garden of eden, een tastbare op de menslijkende god en ga nog maar even door..
En dit verhaal legt eigenlijk uit dat het eigenlijk allemaal best wel eens waar zou kunnen zijn, natuurlijk is de maanlanding ook in scene gezet en nasa is de link tussen ons en de goddelijken in het middenste deel van de aarde.
Wij mogen er niet komen omdat adam een appel at.
Dat deze theorie er is om toch nog aan het letterlijke bijbelverhaal vast te kunnen houden, terwijl het juist steeds duidelijker is dat er geen god is zoals in de bijbel staat omschreven.
Ik ken genoeg christenen die niet eens naar de maanlanding willen kijken of geloven, omdat het een bewijs is dat de bijbel niet letterlijk klopt.
Als je vecht kan je verliezen, als je niet vecht heb je al verloren...
pi_93309733
Nazi's waren ook christelijk, vandaar dat die er steeds bij betrokken worden :Y
Als je vecht kan je verliezen, als je niet vecht heb je al verloren...
pi_93310563
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 15:31 schreef mokelembembe het volgende:
Nazi's waren ook christelijk, vandaar dat die er steeds bij betrokken worden :Y
Occult meer. Wat ons weer naar de RK-kerk voert.
pi_93310833
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 15:50 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Occult meer. Wat ons weer naar de RK-kerk voert.
Mwah was weinig occults aan de Nazi's hoor... De Thule sociëteit sponsorde de DAP en hielp daarmee Hitler aan de macht kan weinig vinden dat de liefde wederzijds was. Hitler zach zichzelf meer als goede katholiek.
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_93310991
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 15:55 schreef Ceased2Be het volgende:

[..]

Mwah was weinig occults aan de Nazi's hoor... De Thule sociëteit sponsorde de DAP en hielp daarmee Hitler aan de macht kan weinig vinden dat de liefde wederzijds was. Hitler zach zichzelf meer als goede katholiek.
Ze waren juist erg bezig met het occulte. Er was hier ook een topic over: Het Germaanse Occulte.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')