jepquote:Op vrijdag 25 februari 2011 14:11 schreef ganzenherder het volgende:
Even tussendoor: stoppen de stadsbussen nog steeds gewoon voor het station van Venlo? Ik kom daar praktisch nooit namelijk
hmm ok. En is daar dan toevallig ook iets speciaals te doen?quote:Op vrijdag 25 februari 2011 13:56 schreef fratsman het volgende:
[..]
Club 6, Cafe Central, Diverse kroegjes op de Parade... Keuze genoeg. Of je gaat bowlen tussen de dronken Polen en Engelsen bij Taurus in Velden.
Ja hoor. Met dat geklooi aan de rotonde rijden ze geloof ik wel iets andere routes (83 niet meer over de ponywaeg etc), maar ze komen nog steeds allemaal op het stationsplein.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 14:11 schreef ganzenherder het volgende:
Even tussendoor: stoppen de stadsbussen nog steeds gewoon voor het station van Venlo? Ik kom daar praktisch nooit namelijk
Nee gewoon discobowlen, laseren en als je wilt kun je er ook nog steengrillen of bbqen of in de arcadehal gekke Duitsers bekijken.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 14:50 schreef maen het volgende:
[..]
hmm ok. En is daar dan toevallig ook iets speciaals te doen?
Maar Velden is net weer te ver weg
ok bedankt, we zullen wel zien. We zijn met 9 lieve meiden dus dat lijkt me niet zo'n probleemquote:Op vrijdag 25 februari 2011 16:02 schreef Ruder het volgende:
[..]
Nee gewoon discobowlen, laseren en als je wilt kun je er ook nog steengrillen of bbqen of in de arcadehal gekke Duitsers bekijken.
Gewoon het centrum in en gaan met die banaan, Let wel dat een 'grote' groep 'onbekenden' niet zo maar Club 6 inkomt (of het moet heel rustig zijn![]()
)
Wanneer gingen jullie ook alweer de stad inquote:Op vrijdag 25 februari 2011 17:18 schreef maen het volgende:
[..]
ok bedankt, we zullen wel zien. We zijn met 9 lieve meiden dus dat lijkt me niet zo'n probleem
* MPG noteert datum in agendaquote:
Dat je me door hebtquote:
Ik doe weinig moeite het te verbergen inderdaadquote:Op vrijdag 25 februari 2011 18:56 schreef maen het volgende:
oh, maar zo duidelijk probeerde je wel te zijn dus dat is niet zo moeilijk
dus je probeert op deze manier een meisje tegen te komen?quote:Op vrijdag 25 februari 2011 18:57 schreef MPG het volgende:
[..]
Ik doe weinig moeite het te verbergen inderdaad.
'deze manier'?quote:Op vrijdag 25 februari 2011 19:00 schreef maen het volgende:
[..]
dus je probeert op deze manier een meisje tegen te komen?
nou, dat je hier leest wanneer er waar meiden zijn, en dat jij dan 'toevallig' daar dan ook gaat zijnquote:
Waarschijnlijk ben ik dan toch wel in de stad, daar niet vanquote:Op vrijdag 25 februari 2011 19:04 schreef maen het volgende:
[..]
nou, dat je hier leest wanneer er waar meiden zijn, en dat jij dan 'toevallig' daar dan ook gaat zijn
Deze moest toch voor het end van vastelaovend volquote:
zo komen we een heel eind jaquote:Op vrijdag 25 februari 2011 19:06 schreef MPG het volgende:
[..]
Deze moest toch voor het end van vastelaovend vol?
maare, idd, gelijk heb jequote:Op vrijdag 25 februari 2011 19:06 schreef MPG het volgende:
[..]
Waarschijnlijk ben ik dan toch wel in de stad, daar niet van...
Maar, ehm, ja, waarom niet het geluk een handje helpen?
Fietse zulse maedjequote:Op vrijdag 25 februari 2011 19:32 schreef Mss het volgende:
Weten jullie of Veolia carnavalszaterdag een afwijkende dienstregeling heeft?
Ik wil wel fietsen maar dan moeten allemaal die niet-venlonaeren een fiets meeslepenquote:Op vrijdag 25 februari 2011 20:14 schreef Joysa het volgende:
[..]
Fietse zulse maedje![]()
maar ik weit et neet
9 meiden laten ze wel binnenquote:Op vrijdag 25 februari 2011 17:18 schreef maen het volgende:
[..]
ok bedankt, we zullen wel zien. We zijn met 9 lieve meiden dus dat lijkt me niet zo'n probleem
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |