het blijft soms echt lastig en jos vraagt geregeld om een vertaling van het een of ander wat hij vind en niet direct kan thuisbrengen omdat het arabisch hem niet machtig isquote:Op donderdag 24 februari 2011 23:59 schreef OllieA het volgende:
[..]
Uit mijn post had je kunnen opmaken dat ik het al een paar dagen (en langer) volg.
En haal gerust die pleister van je mond.
hij zit nog in een ontkennings fase duurt wat langer bij hem door de druks en zijn slechte hartquote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:02 schreef Monidique het volgende:
Zijn recente toespraken maakten wat mij betreft duidelijk dat hij geen zin had het land te verlaten, hij is zo overtuigd van zichzelf als Koning der Koningen, hij sterft liever dan te vluchten, dat geloof ik echt. Die toespraken waren niet van iemand die helder de situatie ziet en er straks misschien de brui aan geeft.
Ik denk dat Khaddafi zelf het niet zover zal laten komen, maar ik kan me voorstellen dat de aanvallers wel snelle een provisionele rechtbank opzetten. Lang heb je niet nodig voor de uitspraak.quote:
"Je hebt niet alles kapot gekregen, wel?"quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:00 schreef Lagrinta het volgende:
[..]
Niet gelukt, maar hij doet toch wat ie kan.
Nogmaals.quote:
Overlevingsdrang kan veel doen, niet alleen van Gadaffi zelf, ook van het legertje mensen w.o zijn kinderen, om hem heen.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:00 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dat zou me idd verbazen.Maar dat is zijn enige overlevingskans. Misschien dat ie in het geheim naar Z-Amerika kan.
Natuurlijk is het lastig. Dat begrijp ik volkomen.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:01 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
het blijft soms echt lastig en jos vraagt geregeld om een vertaling van het een of ander wat hij vind en niet direct kan thuisbrengen omdat het arabisch hem niet machtig is
Dat is mijn persoonlijke zwarte lijst, je hoeft er zelf niks mee te doen hoor.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:06 schreef OllieA het volgende:
[..]
Natuurlijk is het lastig. Dat begrijp ik volkomen.
Ik zeg enkel dat hij bepaalde twitteraars wat te makkelijk op een zwarte lijst wil zetten.
Overlevingsdrang (van de burgers en demonstranten) heeft hem juist de kop gekost,quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:04 schreef yavanna het volgende:
[..]
Overlevingsdrang kan veel doen, niet alleen van Gadaffi zelf, ook van het legertje mensen w.o zijn kinderen, om hem heen.
tijden veranderenquote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:08 schreef Monidique het volgende:
Het feit is: niemand weet het. Cliche, maar whatever. Ik durf eerlijk te zeggen dat niemand had gedacht dat vrijwel geheel Libie in twee weken tijd door de bevolking overgenomen zou worden. De kolonel had alles op orde, hij heerste middels de dreiging van terreur, heeft die dreiging vaak waargemaakt, geen vuiltje aan de lucht. Bam, niet dus.
Eerlijk gezegd; ik geloof sinds Egypte niet meer dat er een regime is in het Midden Oosten dat echt veilig zit. Inclusief Saudi Arabië, ook al is daar nog niemand de straat op gegaan. Wat mij persoonlijk best wel verbaast is dat het in Iran nog niet tot iets heeft geleid.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:08 schreef Monidique het volgende:
Het feit is: niemand weet het. Cliche, maar whatever. Ik durf eerlijk te zeggen dat niemand had gedacht dat vrijwel geheel Libie in twee weken tijd door de bevolking overgenomen zou worden. De kolonel had alles op orde, hij heerste middels de dreiging van terreur, heeft die dreiging vaak waargemaakt, geen vuiltje aan de lucht. Bam, niet dus.
Na Egypte, toen het begon in Libië hield ik alle mogelijkheden open. Eigenlijk had ik het huidige bloedbad niet verwacht.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:08 schreef Monidique het volgende:
Het feit is: niemand weet het. Cliche, maar whatever. Ik durf eerlijk te zeggen dat niemand had gedacht dat vrijwel geheel Libie in twee weken tijd door de bevolking overgenomen zou worden.
Oké. Jouw lijst maar niet in de OP, dan, wat mij betreft.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:08 schreef -jos- het volgende:
[..]
Dat is mijn persoonlijke zwarte lijst, je hoeft er zelf niks mee te doen hoor.
Ja, toen Egypte "viel", toen was het hek echt van de dam, maar daarvoor was het vrij ondenkbaar. Khaddafi weet wel raad met ongehoorzaamheid. Toch had ik zelfs toen nog mijn twijfels bij Libie.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:10 schreef HiZ het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd; ik geloof sinds Egypte niet meer dat er een regime is in het Midden Oosten dat echt veilig zit. Inclusief Saudi Arabië, ook al is daar nog niemand de straat op gegaan. Wat mij persoonlijk best wel verbaast is dat het in Iran nog niet tot iets heeft geleid.
Iran is echt heel heel goed georganiseerd en bovendien hebben de smeerlappen van het regime natuurlijk iets dat hen allemaal bindt en dat is de Sjiitische heilstaat. Want als Iran valt wordt het zeker weten seculier.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:10 schreef HiZ het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd; ik geloof sinds Egypte niet meer dat er een regime is in het Midden Oosten dat echt veilig zit. Inclusief Saudi Arabië, ook al is daar nog niemand de straat op gegaan. Wat mij persoonlijk best wel verbaast is dat het in Iran nog niet tot iets heeft geleid.
Nee, het regime heeft geen kans meer. Ze kunnen alleen nog maar moorden.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:10 schreef yavanna het volgende:
We zullen het wel zien, m.i. kan het echt alle kanten opgaan met zijn onvoorspelbaarheid.
Ik bedoel dus qua G's zelfmoord/vluchten/vermoord worden.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:14 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Nee, het regime heeft geen kans meer. Ze kunnen alleen nog maar moorden.
En ondertussen is het ook al onrustig in Oman en zelfs in Noord-Korea!![]()
Ook onrust in Noord-Korea
Zullen we een Poll maken?quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:17 schreef yavanna het volgende:
[..]
Ik bedoel dus qua G's zelfmoord/vluchten/vermoord worden.
ja leukquote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:18 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Zullen we een Poll maken?
trusten vastquote:
Ik vind dat je te snel conclusies trekt. Er zijn heel veel mensen die interessante berichten re-tweeten. Als dat automatisch kan hoef je niet naast elkaar te zitten.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:29 schreef -jos- het volgende:
Ik heb voor Libiers een uitleg geplaatst van de propaganda van twitteraccounts.
http://pastebin.com/PYrPxnXQ
Ook voor de mensen hier belangrijk om te lezen.
Dit is prima.quote:Please do research before using the reports of these people.
goed werk josquote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:29 schreef -jos- het volgende:
Ik heb voor Libiers een uitleg geplaatst van de propaganda van twitteraccounts.
http://pastebin.com/PYrPxnXQ
Ook voor de mensen hier belangrijk om te lezen.
Het is ook een soort waarschuwing. Mensen moeten gewoon nadenken voordat ze de berichten van deze accounts overnemen. Het is misschien wat overdreven neergezet maar het is gewoon bedoeld om mensen hier over na te laten denken.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:36 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik vind dat je te snel conclusies trekt. Er zijn heel veel mensen die interessante berichten re-tweeten. Als dat automatisch kan hoef je niet naast elkaar te zitten.
Daarnaast weten wij niet uit eerste hand wat er gebeurd, dus is het lastig te beoordelen.
ik denk dat je net zo kritisch moet zijn op je eigen ideeën als op de Tweets.
[..]
Dit is prima.
retweets probeer ik zoveel mogelijk te vermijdenquote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:36 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik vind dat je te snel conclusies trekt. Er zijn heel veel mensen die interessante berichten re-tweeten. Als dat automatisch kan hoef je niet naast elkaar te zitten.
Daarnaast weten wij niet uit eerste hand wat er gebeurd, dus is het lastig te beoordelen.
ik denk dat je net zo kritisch moet zijn op je eigen ideeën als op de Tweets.
[..]
Dit is prima.
gerucht niet bevestigdquote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:42 schreef betyar het volgende:
http://www.reuters.com/ar(...)N6O720110224?WT.tsrc
Precies. Je doel is goed, maar je middel is overdreven. Dat is ook propagandaquote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:39 schreef -jos- het volgende:
[..]
Het is ook een soort waarschuwing. Mensen moeten gewoon nadenken voordat ze de berichten van deze accounts overnemen. Het is misschien wat overdreven neergezet maar het is gewoon bedoeld om mensen hier over na te laten denken.
Anders ga je even naar bed. Denk je nou echt dat je "Kan niet" kan neerpleuren, en dat we dat dan wel begrijpen?quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:46 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Hij laat zich niet doodschieten.
Ik kom re-Tweets tegen van 4 dagen geledenquote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:40 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
retweets probeer ik zoveel mogelijk te vermijden
Dat is een van de geruchten die door de twitteraars is verspreid, dus dat zul je waarschijnlijk niet bevestigd krijgen...quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:51 schreef bokaal het volgende:
Oke, heb ff gemist wat er met dat gerucht over die bunker met 1500 Libiërs gebeurt is. Iemand een link/foto/update beschikbaar? Bvd.
Klopt. Volgens zijn groene boekje is dat namelijk verboden.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:46 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Hij laat zich niet doodschieten.
Ik houd het amper voor mogelijk. Nee, ik kan het ook niet uitsluiten .quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:50 schreef OllieA het volgende:
[..]
Anders ga je even naar bed. Denk je nou echt dat je "Kan niet" kan neerpleuren, en dat we dat dan wel begrijpen?
Ik zou het ook in mijn groene boek zettenquote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:52 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Klopt. Volgens zijn groene boekje is dat namelijk verboden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |