Ahhzo! Wel een mooi rekjequote:Op zaterdag 26 februari 2011 14:32 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Nee ik had nog geen holo Boobie, maar ik had al wel een paar Boobies
Leuk ! Alhoewel ik de lichte basiskleur ook wel stoer vondquote:Op vrijdag 25 februari 2011 09:15 schreef Puckzzz het volgende:
Ik vond de basiskleur niet mooi die ik gisteren had. dus ik heb het opnieuw gedaan:
[ afbeelding ]
Wat een mooie kleurquote:Op vrijdag 25 februari 2011 13:53 schreef Loqi het volgende:
Catrice - Dark lavender![]()
en een keer mn rechterhand![]()
[ afbeelding ]
Kjoet !quote:Op vrijdag 25 februari 2011 15:34 schreef IJsdraakje het volgende:
My first Chanel.
Zoals 'ie er in m'n huidige hoekje uitziet:
[ afbeelding ]
Wat een stempelkunstenquote:Op vrijdag 25 februari 2011 17:12 schreef Holyme het volgende:
Puckz, leuk! Vind de 2e ook mooier![]()
Loqi, jaa die's mooi, heb helaas maar weinig oude lakken van ze maar die gelukkig welJe hebt 'm ook goed op de foto gekregen!
Ijsdraakje, tof kleurtje! Drekkleurtjes doen me aan SQ denken, dit soort kleurtjes inmiddels aan jou![]()
Hier nog ff 2 van mij:
[ afbeelding ]
Color Club Uptown Girl, Catrice Poison Me, Poison You!, BM plate 21.
[ afbeelding ]
Catrice Plum Play With Me, een Born Pretty lakje zonder naam en met vaag merk, nr.063.
Oooooooo niiiiice rekje !quote:
Schattigquote:Op zaterdag 26 februari 2011 11:50 schreef -Bubseltje- het volgende:
@Amy zo die is idd erg mooi snel zelf eens op doen![]()
@Puckzzz ja met blauw is ie mooier!! En je rek hangt mooi!!![]()
@Loqi die Catrice is echt mooi![]()
@IJsdraakje die Chanel is best gaaf! Hopelijk komen er dupes van![]()
@Holy leuk gestempeld! En die met die glitter is ook tof!![]()
[ afbeelding ]
Color Club - Secret Rendezvous + China Glaze - White Cap
Wauw die laatste is écht geweldig!quote:Op vrijdag 25 februari 2011 17:12 schreef Holyme het volgende:
Puckz, leuk! Vind de 2e ook mooier![]()
Loqi, jaa die's mooi, heb helaas maar weinig oude lakken van ze maar die gelukkig welJe hebt 'm ook goed op de foto gekregen!
Ijsdraakje, tof kleurtje! Drekkleurtjes doen me aan SQ denken, dit soort kleurtjes inmiddels aan jou![]()
Hier nog ff 2 van mij:
[ afbeelding ]
Color Club Uptown Girl, Catrice Poison Me, Poison You!, BM plate 21.
[ afbeelding ]
Catrice Plum Play With Me, een Born Pretty lakje zonder naam en met vaag merk, nr.063.
Ik ga 'm morgen op 't gemak lakkenquote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:19 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Leuk ! Alhoewel ik de lichte basiskleur ook wel stoer vond
[..]
Wat een mooie kleur
[..]
Kjoet !(hihi koetchiekoetchi pinkie
)
[..]
Wat een stempelkunstenPrachtig
[..]
Oooooooo niiiiice rekje !
[..]
Schattig
---------------------------
Net blijven haken aan handvat van de autoNagels ook maar gekortwiekt. Is maar niks als er een stuk af is van je middelvingernagel...
OPI - Not like the movies![]()
![]()
[ afbeelding ]
IT'S SO TIIIIIIINY![]()
[ afbeelding ]
nee hoor, geen probleem, nagellak moet je donker en op een niet al te warme plaats opbergen. Dus een houten lade is perfect!quote:Op zaterdag 26 februari 2011 19:55 schreef lisa1109 het volgende:
[..]
Wauw die laatste is Êcht geweldig!
Hee mensen, wilde even wat vragen, ik heb dus nagellakjes he (goh), is het slecht om ze gewoon in een houten lade te bewaren? Ik dacht van niet maar.. ik denk, ik vraag het even.
Zit nu te wachten op een Transdesign bestelling, pfoe, ongeduldig!
Daarom hangt mijn rekje in de kelder en niet op het plaatsje in mijn kledingkamer die ik in gedachten had. Daar zou die in de zomer vanaf 5 uur 's middag pal in de zon hangen.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 21:01 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
nee hoor, geen probleem, nagellak moet je donker en op een niet al te warme plaats opbergen. Dus een houten lade is perfect!
Ik wou 'm ook eens proberen met een basislaagje...maar die CG heb ik natuurlijk nietquote:Op zaterdag 26 februari 2011 20:59 schreef Stormqueen het volgende:
mooi debs!
Ik heb trouwens de perfecte basiskleur voor ds original gevonden: china glaze harmony, echt de perfecte combo. En het scheelt een hoop laagjes
Toch jammer, kun je er niet de hele dag naar kijkenquote:Op zondag 27 februari 2011 11:34 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Daarom hangt mijn rekje in de kelder en niet op het plaatsje in mijn kledingkamer die ik in gedachten had. Daar zou die in de zomer vanaf 5 uur 's middag pal in de zon hangen.
Not good for ze nailpolish
dito...maar heb gister alweer bij hema wat gescoord..quote:Op zondag 27 februari 2011 12:15 schreef lisa1109 het volgende:
[..]
Ik heb mezelf een nagellakken-stop opgelegd tot mijn transdesign bestelling binnen is.
Ja hčhč, maar ik ben gewoon te lui om naar de supermarkt te gaan (lees: ik woon in een verlaten gat, de dichtsbijzijnde supermarkt is een kwartier rijden en ik heb geen auto)quote:Op zondag 27 februari 2011 13:02 schreef Stormqueen het volgende:
als je serieus aan het lakken slaat moet je echt remover in huis hebben. En dat lijkt me weinig effort, want dat verkopen ze in elke supermarkt. Ik zag donderdag in de bus weer een meisje met nagellak die voor 70% was afgebladderd, dat ziet er gewoon vies en onverzorgd uit!
Dat is net zoiets als met een (in dit geval mijn) kledingkast, gelukkig zit daar een deur voor want alnders word ik ook elke minuut van de dag geconfronteerd met het feit dat ik veels te veel kleren heb waarvan 10% nog nooit gedragen is en nooit gedragen zal worden -> miskopen.quote:Op zondag 27 februari 2011 13:11 schreef RenRen- het volgende:
Mijn rekje ziet nooit zon, maar hangt wel lekker in mijn kamer. Vind hem zo mooi. Wel confronterend hoeveel OPI's ik heb.
Ja pfoe echt verschikkelijk, ik bevind met in het meest zuidelijke punt, daar vlakbij luxemburg, hier hebben ze echt te weinig! Maar verder heeft het zijn charmes. Ik heb eigenlijk nooit gekeken of de mini-supermarkt nagellakremover heeft. Ik rij (of nouja ik, degene die ik kan ronselen om met mij te rijden) altijd naar de carrefour, dan weet ik tenminste zeker dat ze alles hebben. Maargoed, die zijn beide ongeveer evenver dus waarom zou ik naar de mini-supermarkt gaan. Voor degenen die nu denken: NOHZ hoe kom je dan snel aan brood enzo?! Gelukkig zit dat wel op een redelijke afstand, lang leve de bakker! Wat ik wel jammer vind is dat het hier gewoon slecht shoppen is ->qua kleding, en NAGELLAK, maar dat is in mijn hometown niet anders. Al ben ik daar heel snel in Amsterdam en Utrecht.quote:Op zondag 27 februari 2011 13:19 schreef PriemGirl het volgende:
Verlaten gaten in Bels
Maar klopt ja... Toen ik nog in Bels woonde had de supermarkt niet eens removerMoest ik naar de stad en dat was meteen 20 minuten met de auto; dus dat ging ik ook niet zo vlotjes doen.
Gelukkig bracht mijn mama altijd netjes remover mee als ze woensdag ging winkelen in de stad
En arghhhhh shrinkage door mijn topcoat davidMein liebling laat me in de steek
![]()
En fail: Nu heb ik bij Debs een normale opi - last friday night gekocht; en heb ik sinds gisteren nu ook de mini
Debs is Debsterr. hier op het forumquote:Op zondag 27 februari 2011 13:23 schreef lisa1109 het volgende:
[..]
Ja pfoe echt verschikkelijk, ik bevind met in het meest zuidelijke punt, daar vlakbij luxemburg, hier hebben ze echt te weinig! Maar verder heeft het zijn charmes. Ik heb eigenlijk nooit gekeken of de mini-supermarkt nagellakremover heeft. Ik rij (of nouja ik, degene die ik kan ronselen om met mij te rijden) altijd naar de carrefour, dan weet ik tenminste zeker dat ze alles hebben. Maargoed, die zijn beide ongeveer evenver dus waarom zou ik naar de mini-supermarkt gaan. Voor degenen die nu denken: NOHZ hoe kom je dan snel aan brood enzo?! Gelukkig zit dat wel op een redelijke afstand, lang leve de bakker! Wat ik wel jammer vind is dat het hier gewoon slecht shoppen is ->qua kleding, en NAGELLAK, maar dat is in mijn hometown niet anders. Al ben ik daar heel snel in Amsterdam en Utrecht.
+ Dat is niet fail! Dan is het niet erg als je er eentje kwijtraakt
p.s. Debs? Dat fenomeen ken ik niet.
Ziet er leuk subtiel uit (of is ie meer in your face; met een zonnetje??)quote:Op zaterdag 26 februari 2011 20:05 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Ik ga 'm morgen op 't gemak lakken.
Zag weer kwijlwaardige mani's voorbij komen (ik noem een SQ met Glamour, en Loqi met een vampy) en weer sowieso een hoop foto's, dat is altijd goed.
Blogpostpreview:
[ afbeelding ]
OPI DS Diamond.
Zou die onderste niet de 667 kunnen zijn?quote:Op zondag 27 februari 2011 13:49 schreef Puckzzz het volgende:
Hmpf..inet klapte eruit net toen ik van alles aan het vertellen en uploaden was![]()
Opnieuw maar weer...
Mijn Catherine Arley 668 lijkt totaal niet op de huidige volgens mij.
[ afbeelding ]
en swatch:
[ afbeelding ]
Mijn versie die ik 4 jaar geleden in Turkije heb gekocht:
[ afbeelding ]
Swatch:
[ afbeelding ]
En deze heb ik bij de meet bij SQ uit het stapeltje 'Neem mee, Neem mee!' meegenomen. Welke zou het zijn?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Schattiggggquote:Op zondag 27 februari 2011 14:27 schreef Puckzzz het volgende:
Ik kan vandaag maar niet kiezen
Eerst had ik deze:
[ afbeelding ]
Basis eenmintgroene van Miss Sporty met daarover Golden Rose 86. Maar GR lakt endroogt als een draak dus die was er al gauw weer af.
Nu heb ik deze:
[ afbeelding ]
Essence Show Your Feet Carribean Sea met daarover China Glaze Beauty & the Beach
Misschien dat ik 'm nog ga stempelen. Ik verveel me toch de tering met dit ^&%$#weer
Jaa deze is gaaf !!quote:Op zondag 27 februari 2011 15:22 schreef Puckzzz het volgende:
Ik post het in mijn eentje wel vol hoor
Volgens mij heb ik iets teveel The Tudors gekeken. Geiinspireerd door de luxueuze stoffen deze creatie:
[ afbeelding ]
stippies zijn gedaan met een holo lakje:
[ afbeelding ]
Ik vind 'm wel mooi eigenlijk!quote:Op zondag 27 februari 2011 15:21 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Ziet er leuk subtiel uit (of is ie meer in your face; met een zonnetje??)
[..]
Zou die onderste niet de 667 kunnen zijn?
[..]
Schattigggg2de combi heeft mijn voorkeur
-----------
OPI - Suzi says feng shui + OPI - Last friday night (ben niet weg van de combo.. Denk dat ik lfn eens over wit ofzo ga layeren..)
[ afbeelding ]
Oh wauw, kunstig!quote:Op zondag 27 februari 2011 15:22 schreef Puckzzz het volgende:
Ik post het in mijn eentje wel vol hoor
Volgens mij heb ik iets teveel The Tudors gekeken. Geiinspireerd door de luxueuze stoffen deze creatie:
[ afbeelding ]
stippies zijn gedaan met een holo lakje:
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |