Balenquote:Op woensdag 23 februari 2011 16:31 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
Maar hier is dus ook geen zonnetje
NOUHOUHOUquote:
Oke en oh valt meequote:Op woensdag 23 februari 2011 16:31 schreef friemelaar het volgende:
[..]
Over sneeuw en dat Deurne een gat is
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je moet de lat hoog genoeg leggen om eronder door te kunnen
If life gives you lemons make lemonade
Behind every bitch there is a man who made her that way :)
Suikertaartje heeft altijd gelijk
quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:38 schreef Panda72 het volgende:
Oh jee, oh jee waar is toch mijn OB.
Oh kijk toch eens hij zit nog in mijnHoe oud wil je je grap hebbenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En hai![]()
Als je mij ziet posten ben ik verdwaald in het verleden of mis ik jullie
quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:38 schreef Panda72 het volgende:
Oh jee, oh jee waar is toch mijn OB.
Oh kijk toch eens hij zit nog in mijnTMISPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Is de schuld van die ASO's van AH, die zonodig de ouders moeten opzadelen met zeurende kinderen omdat die plaatjes willen.quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:33 schreef Panda72 het volgende:
Zo na het werk nog even boodschapjes gedaan. Staan er weer van die kleine kutkindertjes kindertjes te zeiken om voetbalplaatjes. En daar had ik echt even geen zin in. Dus toen heb ik die kindertjes even lekker in elkaar gebeukt(nee hoor geintje natuurlijk).
Ik houd vind mijn neefjes en nichtjes ontzettend lief en Thijs van ST die heeft ook een hoog knuffelgehalte.Dus ik houd wel van kinderen maar koters die lopen de zeuren nee daar heb ik niks mee.
Ja is oud maar ik ben dan ook oud he. Laat Rocknijntje haar rollator zienquote:Op woensdag 23 februari 2011 16:38 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Hoe oud wil je je grap hebben
En hai![]()
Pics van rollatorquote:Op woensdag 23 februari 2011 16:39 schreef Panda72 het volgende:
[..]
Ja is oud maar ik ben dan ook oud he. Laat Rocknijntje haar rollator zien
quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:39 schreef Panda72 het volgende:
[..]
Ja is oud maar ik ben dan ook oud he. Laat Rocknijntje haar rollator zien
Oh bij ons was het altijd oh jee want hij omdat het ergens anders op rijmt. Maar oh gut is eigenlijk beter jaquote:Op woensdag 23 februari 2011 16:39 schreef RockNijntje het volgende:
Het is trouwens 'och gut' omdat het dan ergens op rijmt
Ach, wij zeggen het eigenlijk nooitquote:Op woensdag 23 februari 2011 16:40 schreef Panda72 het volgende:
[..]
Oh bij ons was het altijd oh jee want hij omdat het ergens anders op rijmt. Maar oh gut is eigenlijk beter ja
Ja degene die dat heeft bedacht die moeten ze in elkaar beukenquote:Op woensdag 23 februari 2011 16:39 schreef friemelaar het volgende:
[..]
Is de schuld van die ASO's van AH, die zonodig de ouders moeten opzadelen met zeurende kinderen omdat die plaatjes willen.
Pure chantage eigenlijk, moest verboden worden.
quote:
Rezpekt voor jouw rollatorquote:
Precies, zullen wequote:Op woensdag 23 februari 2011 16:42 schreef Panda72 het volgende:
[..]
Ja degene die dat heeft bedacht die moeten ze in elkaar beuken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |