Uiteindelijk is de mana cost 7% omhoog gegaan dusquote:Op donderdag 24 februari 2011 20:10 schreef ufopiloot het volgende:
En mana cost voor paladins wordt binnen 2 weken ook weer teruggedraaid
Divine Light now costs 30% of base mana, down from 33%.
Flash of Light now costs 27% of base mana, down from 30%.
mongols
Dan mag je nog wel klagenquote:Op donderdag 24 februari 2011 21:28 schreef pl4kkie het volgende:
Mensen hebben altijd wat tezeiken als hun class generfed wordt. Leer ermee spelen op stop anders met wow.
Duh, als niemand iets zegt zit je straks echt met de gebakken peren.quote:Op donderdag 24 februari 2011 21:28 schreef pl4kkie het volgende:
Mensen hebben altijd wat tezeiken als hun class generfed wordt. Leer ermee spelen op stop anders met wow.
Wat is dat dan weer voor insteek?quote:Op donderdag 24 februari 2011 15:57 schreef Metonae het volgende:
[..]
Als het je niet zint word je toch lekker Holy
Als ik een Pally tank voor mijn neus heb, heeft hij echt geen WoG nodig heurquote:Op donderdag 24 februari 2011 23:39 schreef Migwi het volgende:
Smart thinking trouwens, nog meer kans op minder tanks.
Ah, maar het gaat er dan ook niet om als je voor iemand tankedquote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:03 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Nee, als "mijn" tank :3
* Ian_Nick is healert
Altijd een verademing als er een goede tank is.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:08 schreef Migwi het volgende:
[..]
Ah, maar het gaat er dan ook niet om als je voor iemand tanked
Alhoewel ik met pugs toch regelmatig WoGs nodig heb, maar dat ligt dan aan de healer die of undergeared is of z'n class niet snapt. Altijd een verademing als er een goede healer is, lekker shield bashen
Huh? Die was toch channeled?quote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:38 schreef Civilian het volgende:
Earthquakes for Shammy's krijgen nu ook ineens 2sec casting time en 40% minder dmg
Ja de damage is al zo goedquote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:38 schreef Civilian het volgende:
Earthquakes for Shammy's krijgen nu ook ineens 2sec casting time en 40% minder dmg
Shammy's hebben, op de shockspells na, niks wat direct dmg geeft.
En die shockspells hebben ook nog 'n CD van een seconde of 5
Ja maar je krijgt wel een erg verbeterde Fire Nova, mijn ele shammy zal daar blij mee zijnquote:Op vrijdag 25 februari 2011 00:38 schreef Civilian het volgende:
Earthquakes for Shammy's krijgen nu ook ineens 2sec casting time en 40% minder dmg
Shammy's hebben, op de shockspells na, niks wat direct dmg geeft.
En die shockspells hebben ook nog 'n CD van een seconde of 5
Ik heb The Seeker, daar zie je NIEMAND mee lopenquote:Op vrijdag 25 februari 2011 01:14 schreef Sjiznit het volgende:
Haha, net met een pug Ulduar 25 door gestoomd. van 8725 achieve points naar 9070 gegaanDan nog niet eens gelet op hardmodes alleen maar zo snel mogelijk die zooi doodmaken.
Edit: ook mijn titel maar veranderd. Van Starcaller weer naar of Ironforge. Is tegenwoordig moeilijker te halen dan enige WotLK raid titel.
True, daar zit ik dan ook écht achteraanquote:Op vrijdag 25 februari 2011 02:06 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Ik heb The Seeker, daar zie je NIEMAND mee lopen
Mja, die vind ik niet leukquote:Op vrijdag 25 februari 2011 02:06 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Ik heb The Seeker, daar zie je NIEMAND mee lopen
Heb het over Earthquakequote:Op vrijdag 25 februari 2011 01:13 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Mijn dps is prima in elemental!? En da's mijn offspec
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |