Right, haha.. Van de overgebleven dingen lijkt het me toch voor haar niet zo moeilijk om dan eventueel te gokken wat het is. Als ze het al niet gewoon weet..quote:In de bar nog even met de zus van Karim gesproken. Zij weet niet wat het geheim van Karim is! Of ze heeft ons alledrie met verbluffend toneelspel in de luren gelegd, dat kan ook
Ze vertelde dat het dan evt. 'hoogbegaafd' zou kunnen zijn, omdat hij in elk geval atheneum had gehaald zonder één boek aan te raken. Maar hij noemt zichzelf (en zij hem dus ook niet) in elk geval niet hoogbegaafd, kan zijn dat de makers hem dat etiketje dan hebben opgeplaktquote:Op vrijdag 25 februari 2011 12:29 schreef henkbarte het volgende:
[..]
Right, haha.. Van de overgebleven dingen lijkt het me toch voor haar niet zo moeilijk om dan eventueel te gokken wat het is. Als ze het al niet gewoon weet..
Lijkt me verder wel grappig om te zien allemaal..
Oke.. misschien wist ie zelf niet eens dat ie hoogbegaafd is. Is misschien in gesprekken ofso naar boven gekomen. Zou best kunnen, dan zat iedereen er best naast. Dan kan het ook zo zijn dat Maik --> Bollywood en Monique --> borstvk?quote:Op vrijdag 25 februari 2011 12:34 schreef Greys het volgende:
[..]
Ze vertelde dat het dan evt. 'hoogbegaafd' zou kunnen zijn, omdat hij in elk geval atheneum had gehaald zonder één boek aan te raken. Maar hij noemt zichzelf (en zij hem dus ook niet) in elk geval niet hoogbegaafd, kan zijn dat de makers hem dat etiketje dan hebben opgeplakt
Hij had er na de casting met haar niet over gesproken (over zijn geheim) want hij had er echt tegen iedereen op gehamerd dat hij er echt niet over mocht praten.
Borstverkleining is 100% zeker een man, dat is al door SecretStory zelf bekend gemaaktquote:Op vrijdag 25 februari 2011 13:01 schreef henkbarte het volgende:
[..]
Oke.. misschien wist ie zelf niet eens dat ie hoogbegaafd is. Is misschien in gesprekken ofso naar boven gekomen. Zou best kunnen, dan zat iedereen er best naast. Dan kan het ook zo zijn dat Maik --> Bollywood en Monique --> borstvk?
quote:Op vrijdag 25 februari 2011 13:39 schreef itsme het volgende:
Leuk topic dit. Ik zocht naar 2 oude opaatjes
Dat was een dame van een persbureau, ze kende de deelnemers nauwelijks maar klapte wel enthousiast mee.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 13:54 schreef Maanvis het volgende:
bedankt voor het uitgebreide verslag Gert! Wie is die leuke dame die naast je zat? Greys zat toch langs pietjepuk?
Had zij niet gezorgd voor de inrichting van het huis? Of vertelde ze daar iets anders over?quote:Op vrijdag 25 februari 2011 14:00 schreef Gert het volgende:
[..]
Dat was een dame van een persbureau, ze kende de deelnemers nauwelijks maar klapte wel enthousiast mee.
nounou, ik wil haar wel een keertje een bakkie yoghurt voerenquote:Op vrijdag 25 februari 2011 14:00 schreef Gert het volgende:
[..]
Dat was een dame van een persbureau, ze kende de deelnemers nauwelijks maar klapte wel enthousiast mee.
Ik weet wel dat er een hoop zooi van leolux in staat, daar adverteren ze flink mee op twitterquote:Op vrijdag 25 februari 2011 14:40 schreef Gert het volgende:
Zij had inderdaad te maken met het in (laten) richten van het huis. Het is geen Ikea, ze heeft gezegd wat het wél is maar dat ben ik vergeten. Sue me.
misschien is ze wel een fokker?quote:Dat meisje voor pietje kwam mij óók bekend voor! Ik wilde nog vragen "ken ik jou niet ergens van" na de showmaar daar is 't niet meer van gekomen.
Geen familie. Ze hadden kaarten gewonnen, zij en die gozer naast 'r.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 14:44 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Ik weet wel dat er een hoop zooi van leolux in staat, daar adverteren ze flink mee op twitter
[..]
misschien is ze wel een fokker?
oh is het geen familielid van 1 van de bewoners?
x-factor?quote:Op vrijdag 25 februari 2011 14:46 schreef Gert het volgende:
[..]
Geen familie. Ze hadden kaarten gewonnen, zij en die gozer naast 'r.
FOK!-user zou kunnen maar ik ken haar niet van een meet. Maar ik heb 'r eerder gezien en jij ook dus. Misschien gewoon een voorronde van idols of zo?
Ah jij was er dus toch!quote:Op vrijdag 25 februari 2011 15:05 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Ah, jullie zaten dus recht tegenover mij
Erg gelachen weer!
Dat komt erg klapvee-erig overquote:Op vrijdag 25 februari 2011 15:14 schreef Greys het volgende:
[..]
Ah jij was er dus toch!
Wij dachten dat je volgende week weer zou gaan.
Geen idee. Meer een liefhebber, geloof ikquote:Op vrijdag 25 februari 2011 15:16 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dat komt erg klapvee-erig over. Of is hij familie?
quote:Op vrijdag 25 februari 2011 15:14 schreef Greys het volgende:
[..]
Ah jij was er dus toch!
Wij dachten dat je volgende week weer zou gaan.
Rechtervak, 3e rij vanaf onder meest linkerstoel. Grijs overhemd/rode stropdas. That's mequote:Op vrijdag 25 februari 2011 12:09 schreef Gert het volgende:
Dit zagen we als we recht voor ons uit keken:
[ afbeelding ]
Omdat het leuk is en omdat het werk isquote:Op vrijdag 25 februari 2011 15:19 schreef Greys het volgende:
Gewoon omdat je het leuk vindt, of heb je een bepaalde relatie met een van de deelnemers ofzo?
Ik werk oa voor Televizier.nl, dus mocht er echt wat boeiends gebeuren wel jaquote:Op vrijdag 25 februari 2011 15:21 schreef Greys het volgende:
Het was idd heel leuk om bij te zijn
En hoezo werk? Schrijf je er over ofzo?
Waar zijn de caps hidiquote:Op vrijdag 25 februari 2011 15:05 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Ah, jullie zaten dus recht tegenover mij
Ik was aan het opnemen....uitzending staat op YT in HDquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |