Weinig. En helemaal niemand met een snel aangebrande.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 17:00 schreef Coos het volgende:
Hoeveel mensen van 58 ken jij met een fontanel??![]()
Maar zal wel weer typisch haags zijn.
Ja, ja en beiden.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 17:00 schreef De_Kardinaal het volgende:
Kopieer-schrijver? Vrijlancier?![]()
Vaste klanten voornamelijk of losse klussen?
Dat had inderdaad beter niet op zo'n vroeg tijdstip gekund.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 17:19 schreef BobdeStreamer het volgende:
Nogal apart item voor Man Bijt Hond![]()
Ophef om blote webcamgirl op tv
AMSTERDAM - Onder kijkers van het NCRV-programma Man Bijt Hond is ophef ontstaan over een item waarin een webcamgirl halfnaakt te zien is.
Veel kijkers vinden dat het item van maandagavond niet thuishoort in een programma dat op de vroege avond wordt uitgezonden. Op het internetforum van Man Bijt Hond wordt furieus gereageerd.
"Het is gewoon van de gekken, dat de NCRV zulke walgelijke beelden over sex uitzendt op dit tijdstip. Ik keek elke dag naar Man bijt Hond, maar dat is nu gelijk afgelopen," schrijft een kijker. "Schandalige uitzending op een zodanig tijdstip van de dag waarbij veel kinderen meekijken," vindt een ander.
Een andere trouwe kijker is vooral teleurgesteld in de redactie van het programma. "Jammer, jammer... Ik kijk altijd met veel plezier naar man bijt hond maar vanavond ging de lol er wel af.. Inderdaad, wat moet je nu aan je kinderen uitleggen?? Dat het heel normaal is om je uit te kleden voor de camera?? Wisten jullie het even niet meer? Of zijn jullie op zoek naar ander publiek? Graag dan de aanvangstijd verplaatsen naar middernacht. Wat staat ons verder nog te wachten? Een teleurgestelde fan."
Bron: http://www.telegraaf.nl/b(...)t_Hond__.html?p=16,2
met filmpje vanaf 1:30
Eerder Star Trek.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 16:10 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Weet je hoe starwars, een puzzel inscannen die Cc niet eens kan oplossen.
Ja, ik hoorde dat hij een martelaarsdood wilde op de radio. Nah, dat moet dan maar snel gebeurenquote:Op dinsdag 22 februari 2011 18:25 schreef remlof het volgende:
Nou, dat was een gezellige speech van ome Ghadaffi
Die gozer is echt alle contact met de realiteit kwijt, hij zei dat Jeltsin de zwarten had geholpen toen die in opstand kwamen in Californië
Wat is dat toch voor kleding die Ghadaffi draagt? Ik heb verder nooit iemand met zo'n muts op het hoofd gezien, alleen hij.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 18:25 schreef remlof het volgende:
Nou, dat was een gezellige speech van ome Ghadaffi
Die gozer is echt alle contact met de realiteit kwijt, hij zei dat Jeltsin de zwarten had geholpen toen die in opstand kwamen in Californië
Achterlijke en banale paringsrituelen, kun je tegenwoordig gewoon overslaanquote:Op dinsdag 22 februari 2011 18:53 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
"Dan trek ik iets spannends aan, ga ik op de bank boven hem hangen en maak rare,
sexy dansbewegingen op een spannend muziekje."
precies, gewoonquote:Op dinsdag 22 februari 2011 19:02 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Achterlijke en banale paringsrituelen, kun je tegenwoordig gewoon overslaan
tis een mongool ...quote:Op dinsdag 22 februari 2011 18:50 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Wat is dat toch voor kleding die Ghadaffi draagt? Ik heb verder nooit iemand met zo'n muts op het hoofd gezien, alleen hij.
Verder natuurlijk een gevaarlijke gek.
ik moet gelijk aan de kaartsoldaatjes van de rode koning van Alice in Wonderland denkenquote:Op dinsdag 22 februari 2011 19:05 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
tis een mongool ...![]()
[ afbeelding ]
ow.. die ken ik nietquote:Op dinsdag 22 februari 2011 19:06 schreef Laysa het volgende:
[..]
ik moet gelijk aan de kaartsoldaatjes van de rode koning van Alice in Wonderland denken
Dat kon wel een Frans Molenaartje wezenquote:Op dinsdag 22 februari 2011 19:05 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
tis een mongool ...![]()
[ afbeelding ]
Exact en die Yolanthe is een aandachtshoerquote:Op dinsdag 22 februari 2011 19:04 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
precies, gewoon
Neuken?
en dan ken je ja of nee zeggen, dat gedoe allemaal
Zelfde doodskleedjequote:Op dinsdag 22 februari 2011 19:08 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat kon wel een Frans Molenaartje wezen
zeg? Teun?quote:Op dinsdag 22 februari 2011 19:09 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Exact en die Yolanthe is een aandachtshoer![]()
maar wel een lekkere
Nee, 10% liegt gewoon.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 19:38 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
10 procent denkt helemaal nergens aan (dat kunnen mannen)
Omdat mannen jagers zijn natuurlijkquote:Op dinsdag 22 februari 2011 19:36 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
zeg? Teun?
nu je d'r toch bent...
ik zit dus effe de kranten door te bladeren heh...
en dan zie ik dit, jajajaja al die oorlogen enzo zijn OOK errug
maar dit is ook wel interessant![]()
is dit zo?
http://www.telegraaf.nl/v(...)elheid__.html?p=17,1
Onder de douche denken mannen aan seks.
In bed denken mannen aan seks.
Tijdens een romantisch etentje denken mannen aan seks.
De helft van de mannen luistert echt als je hem iets vertelt, 10 procent denkt helemaal
nergens aan (dat kunnen mannen) en een kwart denkt aan jawel, seks.
14 procent van de mannen geeft toe aan iemand anders te denken als hij naast je in
bed ligt. Daar staat tegenover dat, van het percentage mannen dat toegeeft dat hij
vreemdgaat, 6% aan zijn eigen partner denkt tijdens het vreemdgaan.
dat laatste snap ik ECHT niet...
Waarom ga je dan vreemd???![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |