Alsof jij vertrekt. Zodra jij de grens oversteekt zul je moeten gaan werken.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 13:07 schreef Papierversnipperaar het volgende:
"Ik vertrek vanwege de fascistische leugenachtige hypocriete PPV-criminelen. "
Worden ze daar blij van?
Oh mijn god, nu heb je me!quote:Op dinsdag 22 februari 2011 14:43 schreef von_Preussen het volgende:
Wie is trouwenz `ze`?
Als je mij bedoelt, ik ben gewoon een hij, dat kan je ook icoontje onder mijn username zien. Dus wie staat er dan voor lul?
Waarom zou je dat achterlijk vinden?quote:Op dinsdag 22 februari 2011 14:51 schreef von_Preussen het volgende:
Het valt me trouwens op dat de PVV nog niet heeft bedacht dat buitenlandse EU-studenten meer collegegeld zouden moeten betalen, omdat ze wel profiteren van ons onderwijs maar vaak hun kennis weer mee naar het buitenland nemen. Want buitenlandse studenten lesgeven is immers maar een linkse hobby.
Ik zou dat compleet achterlijk vinden, maar het zou wel binnen het straatje van de PVV passen.
Hij probeert zijn laatste beetje waardigheid nog te redden door jou daarop aan te vallen.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 14:57 schreef Sant. het volgende:
[..]
Oh mijn god, nu heb je me!
Wat een dikke dikke faal van me.. Dit is echt het einde! Ik sta nu ZO voor lul!!!
Ik ga me schamen!![]()
quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:00 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Hij probeert zijn laatste beetje waardigheid nog te redden door jou daarop aan te vallen.
Proberen hoge taal te verkondigen maar ondertussen stikt het van de spelvauten.![]()
Uberfaal!
HBO moet ook genoeg gedaan worden maar als je je studie ordelijk plant hoef je niet uren achter elkaar te studerenquote:Op dinsdag 22 februari 2011 14:44 schreef probeer het volgende:
hbo =/ universiteit, waar wél daadwerkelijk iets gedaan moet worden (k)
wat hebben boeren hier nou weer mee te maken?quote:Op dinsdag 22 februari 2011 12:44 schreef Spouwerranger het volgende:
Wat PVV niet doorheeft, is dat zijzelf een van de voornaamste redenen zijn waarom verstandige mensen het land verlaten. Godverdomme, zeg. Wat een stel ongenuanceerde boeren
Inhoudelijk heb ik al genoeg gezegd, anders dan anderen die alleen maar persoonlijke aanvallen kunnen doen. Meer hoef ik er niet over te zeggen.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:00 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Hij probeert zijn laatste beetje waardigheid nog te redden door jou daarop aan te vallen.
Proberen hoge taal te verkondigen maar ondertussen stikt het van de spelvauten.![]()
Uberfaal!
Ik kan me niet voorstellen dat je de ironie daadwerkelijk niet ziet. Je loopt dus gewoon te trollen.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 14:21 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Dat zeg ik...ik ageer daar tegen. Wat snap je niet?
Zo knap dat PVV-ers alles van hun Fuher afgooien op links (wat links? Mijn linkerhand?) en gelijk weer beginnen over tsunami moslim geitenwollensokken en straatvreesquote:Mensen vergeten op bij dit forum dat Wilders wil bezuinigen op de studenten, maar niet op de studenten die hun studie WEL serieus nemen. Wanneer een student er in totaal 7 jaar over doet en meer kost dan dat hij oplevert dan is het logisch dat deze beboet wordt.
De uitschieters van onze staatsschuld zijn veroorzaakt door de Linkse partijen, want de PvdA vond het nodig om banken 'te helpen'. Achteraf heeft dit geen zin gehad, want ze zitten nu cent per cent af te betalen, wat water naar de zee dragen is, want wat ze afdragen wordt verspild aan de rente en komen ze alleen maar dieper in de shit. Dit topic gaat trouwens over waarom slimme mensen vertrekken, niet over boeren, de cultuurtax enzovoort. Dan had je het maar anders moeten noemen.
Slimme mensen gaan niet bij de PVV weg, maar gaan er juist heen, want alleen bij deze partij wordt je niet beboet als je geld hebt.
Al doet hij 10 jaar over zijn studie, dan nog levert hij meer op dan hij kost.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:05 schreef MarkSchulz het volgende:
Mensen vergeten op bij dit forum dat Wilders wil bezuinigen op de studenten, maar niet op de studenten die hun studie WEL serieus nemen. Wanneer een student er in totaal 7 jaar over doet en meer kost dan dat hij oplevert dan is het logisch dat deze beboet wordt.
Wel even je zin afmaken hequote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:06 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Inhoudelijk heb ik al genoeg gezegd, anders dan anderen die alleen maar persoonlijke aanvallen kunnen doen. Meer hoef ik er niet over te zeggen.![]()
Zoals eerder al werd gesteld heb ik hier genoeg i
En zo begon de discussie......quote:Dank je, het blijkt dat je iig geen intellectuele vermogens bezit.
Dat HBO-opleidingen (een studie is op universitair niveau) niet zo vreselijk moeilijk zijn is een bekend gegeven, maar daaruit kan jij niet meteen afleiden dat allerlei andere opleidingen of studies ook maar zo gemakkelijk te halen zijn.
Daar heb ik nog geen bewijs van ervaren. Omgekeerd wel.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:05 schreef MarkSchulz het volgende:
Slimme mensen gaan niet bij de PVV weg, maar gaan er juist heen, want alleen bij deze partij wordt je niet beboet als je geld hebt.
Deze discussie hebben wij al eerder gehad, een langstudeerder kost de maatschappij niets extra. Maar je geeft zelf al aan, die discussie voeren we op een andere plek.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:05 schreef MarkSchulz het volgende:
Mensen vergeten op bij dit forum dat Wilders wil bezuinigen op de studenten, maar niet op de studenten die hun studie WEL serieus nemen. Wanneer een student er in totaal 7 jaar over doet en meer kost dan dat hij oplevert dan is het logisch dat deze beboet wordt.
Systeembanken laten omvallen zou de economie enorme schade hebben toegebracht, die onnoemelijk veel hoger zou zijn geweest dan de reddingsoperatie die nu heeft plaatsgevonden. Ook al ben ik een tegenstander van overheidsingrijpen, maar dit ingrijpen was van cruciaal belang voor de economie.quote:De uitschieters van onze staatsschuld zijn veroorzaakt door de Linkse partijen, want de PvdA vond het nodig om banken 'te helpen'. Achteraf heeft dit geen zin gehad, want ze zitten nu cent per cent af te betalen, wat water naar de zee dragen is, want wat ze afdragen wordt verspild aan de rente en komen ze alleen maar dieper in de shit.
De PVV richt zich eerder op de ontevreden arbeider / middenstander dan op de klassieke elite, dus het lijkt me sterk dat ze onder de intellectuele elite veel aanhang verwerven.quote:Slimme mensen gaan niet bij de PVV weg, maar gaan er juist heen, want alleen bij deze partij wordt je niet beboet als je geld hebt.
Nee natuurlijk is dat niet logisch. Het kost de maatschappij niets (nee echt niet, ik weet dat dat schijnbaar moeilijk te bevatten is) en het staat iedereen vrij om zo lang te doen over een studie als ze zelf willen, het schaadt slechts hun eigen belangen.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:05 schreef MarkSchulz het volgende:
. Wanneer een student er in totaal 7 jaar over doet en meer kost dan dat hij oplevert dan is het logisch dat deze beboet wordt.
Toch tragisch om te zien dat iedereen voor de suggestie van de betrokken partijen valt dat een langstudeerder de maatschappij geld kostquote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:13 schreef kingmob het volgende:
[..]
Het kost de maatschappij niets (nee echt niet, ik weet dat dat schijnbaar moeilijk te bevatten is) en het staat iedereen vrij om zo lang te doen over een studie als ze zelf willen, het schaadt slechts hun eigen belangen.
Ja zo werkt het. Overigens beide kanten op .... iemand zegt dat PVV stemmers dom zijn en de helft van Nederland gelooft erin. De andere helft van Nederland zegt dat ze niet dom zijnquote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:18 schreef finsdefis het volgende:
[..]
Toch tragisch om te zien dat iedereen voor de suggestie van de betrokken partijen valt dat een langstudeerder de maatschappij geld kosteen paar mannetjes met macht hebben wat geroepen zonder bewijs en de helft van Nederland gelooft erin. Geeft maar weer aan dat het volk makkelijk te manipuleren is.
Is er eigenlijk ooit eens een onderzoek naar het gemiddelde IQ van de aanhang van partij XY gedaan? Dat zou me oprecht interessant lijken, aangezien ik het moeilijk vind om in te schatten hoe dat verdeeld is.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:21 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Ja zo werkt het. Overigens beide kanten op .... iemand zegt dat PVV stemmers dom zijn en de helft van Nederland gelooft erin. De andere helft van Nederland zegt dat ze niet dom zijn
Dat is iets anders, met een vergelijkbaar effect, dat wel. Wat ik noemde kwam toch echt van bovenaf, het idee dat PVV-stemmers dom zijn is volgens mij gewoon langzaam opgeborreld bij de elite en tegenhangers van de PVV.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:21 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Ja zo werkt het. Overigens beide kanten op .... iemand zegt dat PVV stemmers dom zijn en de helft van Nederland gelooft erin. De andere helft van Nederland zegt dat ze niet dom zijn
Ik las laatst eens een artikel over het opleidingsniveau van de gemiddelde mens die op de PVV (en nog wel meer partijen) stemt. PVV, daar stemde de meeste mensen met een lage opleiding. Het vervelende is dat ik het artikel nu even niet kan vinden.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:22 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Is er eigenlijk ooit eens een onderzoek naar het gemiddelde IQ van de aanhang van partij XY gedaan? Dat zou me oprecht interessant lijken, aangezien ik het moeilijk vind om in te schatten hoe dat verdeeld is.
Nope.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:22 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Is er eigenlijk ooit eens een onderzoek naar het gemiddelde IQ van de aanhang van partij XY gedaan? Dat zou me oprecht interessant lijken, aangezien ik het moeilijk vind om in te schatten hoe dat verdeeld is.
Nou ik heb het mensen in de oppositie ook horen zeggenquote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:23 schreef finsdefis het volgende:
[..]
Dat is iets anders, met een vergelijkbaar effect, dat wel. Wat ik noemde kwam toch echt van bovenaf, het idee dat PVV-stemmers dom zijn is volgens mij gewoon langzaam opgeborreld bij de elite en tegenhangers van de PVV.
Dat artikel ken ik. Zegt overigens niets over het IQ maar over wat voor opleiding iemand volgt. Dat bleek gemiddeld MBO te zijn bij de PVV.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:25 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Ik las laatst eens een artikel over het opleidingsniveau van de gemiddelde mens die op de PVV (en nog wel meer partijen) stemt. PVV, daar stemde de meeste mensen met een lage opleiding. Het vervelende is dat ik het artikel nu even niet kan vinden.
Dat is dus de illusie inderdaad, veel mensen gaan er te snel van uit dat partijvertegenwoordigers de absolute waarheid in pacht hebben. Gaat natuurlijk veel makkelijker als het een simpele zwart-wit keuze is en als het in het straatje van de persoon in kwestie past.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 15:25 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Nou ik heb het mensen in de oppositie ook horen zeggenUiteraard zijn dat ook tegenhangers maar wel mensen waarvan je mag uitgaan (let wel, ik zeg dus niet dat het zo is
) dat ze kennis van zaken hebben.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |