quote:
ZVZZquote:
Sugar Lee Hooper ook, onee die is dood.quote:
en ik ga ook naar bed, een ander bed welteverstaan.quote:Op woensdag 23 februari 2011 00:29 schreef minthy het volgende:
Op naar bed, morgen weer om 6:30 op. Dagdiensten![]()
![]()
Slaap lekker
QFTquote:
Eigen schuldquote:Op woensdag 23 februari 2011 00:55 schreef justmattie het volgende:
Krijgt Rockster z'n gitaren...Ligt ie al op bed
Hij heet dus Bert en heeft naar mijn mening een goede interactie met de luisteraar met zijn trendsetter en is oprecht geïnteresseerd in wat mensen te vertellen hebben. Daarnaast is hij ook gewoon eerlijk en gooit hij bijna heel zijn privé leven op de radio wat hij leuk brengt.quote:Op woensdag 23 februari 2011 05:55 schreef heloef het volgende:
Ik vind die Bart niet echt iets toevoegen aan 3FM het is leuk dat hij als enige aandacht probeert besteden aan sport maar ik vind hem en zijn onderdelen niet leuk of interessant.
Hij zat volgens mij net gewoon porno te kijken. Hij zei dat het voor de geluidseffecten was maar bleef wel vrolijk nog een paar minuten door kijken.
Oh die andere gast die interactie doet ie inderdaad goed, hij kan leuke gesprekjes houden. Maar ik vind hem gewoon niet denderend dat is alles. Niet goed niet slecht.quote:Op woensdag 23 februari 2011 06:51 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Hij heet dus Bert en heeft naar mijn mening een goede interactie met de luisteraar met zijn trendsetter en is oprecht geïnteresseerd in wat mensen te vertellen hebben. Daarnaast is hij ook gewoon eerlijk en gooit hij bijna heel zijn privé leven op de radio wat hij leuk brengt.
Bert v Lent is 1 van de beste nieuwkomers. Hij had vroeger programma op 100pnl en die was al legendarisch. Dat was 2 uur talkradio zonder maar 1 plaatje! Echt gaaf was dat, hele nacht ouwehoeren met vrachtwagenchauffeurs en zulks! Bert v Lent zien we over een tijdje wel in de avond denk ik op 3fm!quote:Op woensdag 23 februari 2011 06:51 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Hij heet dus Bert en heeft naar mijn mening een goede interactie met de luisteraar met zijn trendsetter en is oprecht geïnteresseerd in wat mensen te vertellen hebben. Daarnaast is hij ook gewoon eerlijk en gooit hij bijna heel zijn privé leven op de radio wat hij leuk brengt.
Ik ken de rest niet van de nieuwkomers dus ik weet niet of de rest van de nieuwe aanwas nog denderend is.quote:Op woensdag 23 februari 2011 06:55 schreef Paul_in_the_Dark het volgende:
[..]
Bert v Lent is 1 van de beste nieuwkomers. Hij had vroeger programma op 100pnl en die was al legendarisch. Dat was 2 uur talkradio zonder maar 1 plaatje! Echt gaaf was dat, hele nacht ouwehoeren met vrachtwagenchauffeurs en zulks! Bert v Lent zien we over een tijdje wel in de avond denk ik op 3fm!
Van mij mag Bert v Lent overal op de dag, hij is 1 van mijn favo dj's helaas kan ik hem bijna nooit horen door dat belachelijke tijdstip in de nacht. Maarja hij moet zich hogerop werken, Giel begon ook in de nacht volgens mij ;-)quote:Op woensdag 23 februari 2011 07:01 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik ken de rest niet van de nieuwkomers dus ik weet niet of de rest van de nieuwe aanwas nog denderend is.
Ik hoorde laatste die Thymen die vond ik echt en niet boeiend.
Nee Bertje in de avond is zo slecht nog niet dan hoef ik niet tot zo laat op te blijven voor een beetje gelul over voetbal op 3FM.
Op het tijdstip van Domien zou hij wel goed zijn op de rest van programmering overdag zitten betere DJ's.quote:Op woensdag 23 februari 2011 07:05 schreef Paul_in_the_Dark het volgende:
[..]
Van mij mag Bert v Lent overal op de dag, hij is 1 van mijn favo dj's helaas kan ik hem bijna nooit horen door dat belachelijke tijdstip in de nacht. Maarja hij moet zich hogerop werken, Giel begon ook in de nacht volgens mij ;-)
Bert maakt Talk radio en dan is 10:00 gewoon te laat, aangezien je dan Werk radio maakt.quote:Op woensdag 23 februari 2011 07:10 schreef heloef het volgende:
[..]
Op het tijdstip van Domien zou hij wel goed zijn op de rest van programmering overdag zitten betere DJ's.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |