Nee, zou het echt?quote:Op dinsdag 22 februari 2011 20:54 schreef macondo het volgende:
[..]
Ik weet wel iemand voor je. Past erg goed bij je. Zelfde smaak en zo.
link
Nou leuk toch? Kan Quickie mooi zijn/haar ego oppoetsen mocht het ernstig gedeukt zijn.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:04 schreef Schilderijtje het volgende:
Ze duiken met z'n alle op quickie...![]()
En wat heb jij voor nieuws, Mevrouw_voor_jou?
Those were the daysquote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:09 schreef Seven. het volgende:
Oh ja, die foto met dat condoom. Met missnogwat.
Kun je m niet terughalen?quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:18 schreef Seven. het volgende:
Damn, ik klik net per ongeluk een leuke vent weg.
Op Paiq kost je dat credits hahahaquote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:21 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Kun je m niet terughalen?
Op paiq? Kan dat? Anyone?quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:21 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Kun je m niet terughalen?
Ik heb er 20!quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:23 schreef Wicked-Game het volgende:
[..]
Op Paiq kost je dat credits hahaha
Check dan even je oude contacten, daar staat die tussen, maar volgens mij kost het iets meer dan 20.quote:
quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:08 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
Ehm, nou eigenlijk weinig, mijn date van zaterdag heeft me nog een berichtje gestuurd, dat hij t erg naar zijn zin heeft gehad en dat de tijd vloog. Is wel leuk om terug te horen.![]()
Die viel snel door de mand...quote:Verder een reactie gehad van iemand die in zijn eerste bericht begon over de nasleep van zijn relatie, en na mijn reactie daarop antwoordde dat ie toch nog niet zo toe was aan daten. Dat vermoeden had ik al.![]()
Niet de meest ideale site heb ik al gemerkt. Wel de meest vrijblijvende qua profiel, zoeken etc. alleen reageren word wat lastig zonder betaling.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:26 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
Ik vind trouwens dat er op e-matching wat weinig keus is, 5 aanmeldingen per dag op heel Nederland, of ligt dat aan mij?
Ja he? Maar ik ben een vriendelijk persoon dus heb hem teruggemaild dat ik blij ben dat ie t gewoon zegt en hem verder succes gewenst.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:26 schreef Schilderijtje het volgende:
[..]![]()
[..]
Die viel snel door de mand...
Ik vind m qua uiterlijk en gebruiksgemak echt fijn. Alleen het aantal mannen is niet zo groot. Of ik ben te ongeduldig, kan ook natuurlijk. Ik heb trouwens een betaalde account.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:29 schreef Wicked-Game het volgende:
[..]
Niet de meest ideale site heb ik al gemerkt. Wel de meest vrijblijvende qua profiel, zoeken etc. alleen reageren word wat lastig zonder betaling.
Beste methode, lijkt me...quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:32 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Ja he? Maar ik ben een vriendelijk persoon dus heb hem teruggemaild dat ik blij ben dat ie t gewoon zegt en hem verder succes gewenst.
Tja, ook dat komt voor.quote:Van die eerste jongen baal ik nu juist dat er geen vonken waren, het is echt een aardige jongen, en netjes en normaal.
Inderdaad, next. Al houd ik misschien nog wel contact met deze jongen, voor vriendschap ofzo.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:34 schreef Schilderijtje het volgende:
[..]
Beste methode, lijkt me...
[..]
Tja, ook dat komt voor.
Helaas pindakaas.
NEXT!
Ohw ok! Tja weet je het heeft ook met adverteren en dergelijke te maken. Denk dat e-matching iets minder nadrukkelijk reclame maakt de laatste tijd. En tja dan val je minder op en zijn er minder aanmeldingen.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:33 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Ik vind m qua uiterlijk en gebruiksgemak echt fijn. Alleen het aantal mannen is niet zo groot. Of ik ben te ongeduldig, kan ook natuurlijk. Ik heb trouwens een betaalde account.
Hij voelde ook geen kriebels?quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:35 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Inderdaad, next. Al houd ik misschien nog wel contact met deze jongen, voor vriendschap ofzo.
50.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:25 schreef Wicked-Game het volgende:
[..]
Check dan even je oude contacten, daar staat die tussen, maar volgens mij kost het iets meer dan 20.
Tja, het terughalen van contacten is echt direct flink wat credits...quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:41 schreef Seven. het volgende:
[..]
50.![]()
Zó leuk was het ook weer niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |