Zeg..quote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:19 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Eerst zei je nog dat je alleen wist dat er wielen onder een trein zaten. Ik nam je niet erg serieus?
Ik had het over mij he Fles... Maar ik denk dat jedat wel weet, dus dank!quote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:20 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja, ik laat me ook weleens gaan als ik dronken benMensen wennen aan je op termijn.
En ja ik kan heel goed vandaag dronken zijn en morgen een vette reis naar het oostblok organiseren.
die klikt lekker zo :pquote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:21 schreef Barretje80 het volgende:
http://www.treinreiswinke(...)einrondreis_oekraine
hier de link
ja die jaquote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:21 schreef Barretje80 het volgende:
http://www.treinreiswinke(...)einrondreis_oekraine
hier de link
everybody has a chance for a second chancequote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:18 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Mag hier ook wel hoor, ongeveer iedereen weet ervan.. Zit ff "niet lekker in mijn vel" om het eufemistisch te zeggen en heb me hier een paar weken geleden aangesteld als een kleuter van 2![]()
![]()
zie de editquote:
Waarom probeer je het niet eens gewoon? Slagje Berlin wat kan je gebeuren?quote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:21 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik had het over mij he Fles... Maar ik denk dat jedat wel weet, dus dank!
Dankquote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:22 schreef Symphonic het volgende:
[..]
everybody has a chance for a second chance
Ik wil nog steeds mee hoor, wou alleen dat het dit jaar al was.. En wist niet of ik nog in aanmerking kwam..quote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:23 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Waarom probeer je het niet eens gewoon? Slagje Berlin wat kan je gebeuren?
Nee dat jij tegenvallende situaties kunt inslikken dat geloof ik welquote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:20 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
Zeg..
ik weet niks van een trein.. jah.. dat ie over en spoor gaat en idd wielen heeft.. maar dat neemt niet weg dat ik dat reisje niet zie zitten..
We hebben het over zomer 2012 op zn vroegst hequote:
mocht ik voor die tijd scheiden dan lijkt het me leukquote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:28 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
We hebben het over zomer 2012 op zn vroegst he
Mja ik ga ook al een aantal jaar alleen op vakantie. En meestal vermaak ik me wel hoor. Maar toch.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:28 schreef Whiskers2009 het volgende:
Ben nl sinds 2004 niet op vakantie geweest. Zou dit jaar graag weer willen als het kan. Maar helemaal alleen lijkt me niks
in Rusland hebben ze vast vrouwen die beter in het slikken zijn dan ikquote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:27 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee dat jij tegenvallende situaties kunt inslikken dat geloof ik welDat talent zal je ook ongetwijfeld nodig hebben tzt. Wie weet zelfs om anderen te steunen.
En nogmaals: IK wil dit heel graag, Maar daaruit volgt niet dat alles naar mijn wensen moet gaan of zo. Misschien hebben anderen wel gewoon betere ideeën. Misschien is er wel een team denkbaar wat het beste functioneert als ik thuis blijf. Okee, dat hoop ik niet, maar het zou kunnen
KOEN!!quote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:29 schreef Koen66 het volgende:
[..]
mocht ik voor die tijd scheiden dan lijkt het me leuk![]()
nou koen doe es niet van die rare dingen zeggen. Ofquote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:29 schreef Koen66 het volgende:
[..]
mocht ik voor die tijd scheiden dan lijkt het me leuk![]()
Helemaal alleen of in een groep?quote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:29 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Mja ik ga ook al een aantal jaar alleen op vakantie. En meestal vermaak ik me wel hoor. Maar toch.
quote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:29 schreef Koen66 het volgende:
[..]
mocht ik voor die tijd scheiden dan lijkt het me leuk![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |