En als ze vrijgezel is, dan stoppen met overanalyseren zoals je nu doet en er gewoon voor gaan.quote:Op maandag 21 februari 2011 19:51 schreef trovey het volgende:
Ik lees nergens of je weet of ze al bezet is, wellicht handig om daar eerst achter te komen.
Yep, dan gewoon duidelijk aangeven dat je de persoon wel heel aardig vindt.quote:Op maandag 21 februari 2011 19:52 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
En als ze vrijgezel is, dan stoppen met overanalyseren zoals je nu doet en er gewoon voor gaan.
quote:Op maandag 21 februari 2011 20:25 schreef AlmightyArjen het volgende:
Uitvinden of ze een vriend heeft, if not mee uit vragen.
Dat moet je dan ook niet direct aan de persoon in kwestie vragenquote:Op maandag 21 februari 2011 20:45 schreef skudkind het volgende:
Gelijk mee uit vragen de volgende keer. Niet vragen of ze al iemand heeft, dat komt zwak over. Je vraagt toch ook niet vantevoren of iemand heterosexueel is? Nou dan?
Dit vogeltje heb je in je zak als ik het zo lees. Ga er maar vanuit dat je haar juist een groot plezier doet als je haar op deze manier verrast kerel.
't is een supermarkt hoorquote:
Inderdaad, leg gewoon twee filmkaartjes tussen de vleeswaren of hang ze op het vraag&aanbod bord.. En vraag of ze daar even mee kan helpenquote:
Owja, dat is ook wel weer zoquote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:20 schreef AlmightyArjen het volgende:
[..]
Kerel, het zijn vakkenvullers
Inderdaad. Ik dacht ook dat ik snel actie moest ondernemen, om die friendzone te vermijden.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 18:47 schreef Urquhart het volgende:
Je moet sowieso snel actie gaan ondernemen. Als ik je verhaal zo lees heb je zeker wel een kans, maar als je te lang gaat wachten gaat ze je meer zien als 'vriend' en zit je in de beruchte friendszone.
'Heb je zin om dit weekend wat te drinken bij [...]?'quote:Op dinsdag 22 februari 2011 20:35 schreef Bakkie123 het volgende:
Ik zou haar eigenlijk best eerder mee uit willen vragen, maar ik zou niet weten hoe. Ik wil het namelijk wel persoonlijk vragen en ik zou niet weten wanneer ik dat dan eerder kan doen.
Over die bon, ik wil dat vragen omdat ik niet goed weet hoe ik het anders moet formuleren. Of zou "Ik zit met een vraag, heb je zin om eens naar ...... te gaan?" ook iets zijn?
Begrijp me niet verkeerd, ik wil graag weten hoe ik haar mee uit wil vragen. Als ze me ook leuk vind, zal de manier waarop ik het zeg niet zo heel veel uitmaken verwacht ik. Maar ik wil dat niet aan het toeval overlaten en wil graag een leuke manier om haar mee uit te vragen, geen houterige.
Daar kun je nog wel eens gelijk in hebben! En dat moeten we niet hebben!quote:Op dinsdag 22 februari 2011 20:37 schreef LeNick het volgende:
[..]
met die bon kan ze naar mijn idee juist het gevoel hebben dat je haar alleen maar vraagt omdat die bon op moet maar verder niemand weet
Als 'n vrouw openstaat voor iets, dan zijn er genoeg gasten die dat merken en er ook tijd en moeite insteken. Als een van die gasten dan net wat meer van aanpakken weet, dan ben je gezien.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:03 schreef Broodjeappelstroop het volgende:
friendzone heeft voor een groot deel ook te maken met té lief zijn, té veel voor haar doen en té veel toenadering zoeken.
Dingen als friendzone worden nogal overhypt op dit forum. Alsof er een houdbaarheidsdatum van 3 weken op de interesse van een vrouw zit...
quote:Op dinsdag 22 februari 2011 20:57 schreef Halcon het volgende:
Ik denk dat je snel moet zijn. Deze jongedame heeft de nodige jeuk tussen haar benen en wil snel over tot actie. Er lopen daar vast wel meer vakkenvullers die weleens iets anders willen vullen dan het vak met melkproducten, dus ik denk dat je beter snel kunt zijn.
Nodig d'r uit om iets te gaan drinken en daarna een filmpje te gaan kijken bij jou thuis. Dit soort dames weet van wanten en weet dan wel hoe laat het is. Ze weet echt wel dat dat een synoniem is voor even babbelen, de bevestiging zoeken en dan 'n paar uur lang bij jou thuis in alle mogelijke posities uit elkaar getrokken te worden.
Niet te veel nadenken, gewoon doen.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 18:43 schreef Bakkie123 het volgende:...
Wat ik me wel afvraag, als ze dit inderdaad wil, dan is het denk ik wel slim om ook gelijk een datum te prikken? Maar om daarna gelijk te vragen "Kun je aanstaande ......dag dan?" "Wanneer komt het jou dan uit?" vind ik eigenlijk nogal opdringerig overkomen. ...
quote:Op dinsdag 22 februari 2011 20:57 schreef Halcon het volgende:
Ik denk dat je snel moet zijn. Deze jongedame heeft de nodige jeuk tussen haar benen en wil snel over tot actie. Er lopen daar vast wel meer vakkenvullers die weleens iets anders willen vullen dan het vak met melkproducten, dus ik denk dat je beter snel kunt zijn.
Nodig d'r uit om iets te gaan drinken en daarna een filmpje te gaan kijken bij jou thuis. Dit soort dames weet van wanten en weet dan wel hoe laat het is. Ze weet echt wel dat dat een synoniem is voor even babbelen, de bevestiging zoeken en dan 'n paar uur lang bij jou thuis in alle mogelijke posities uit elkaar getrokken te worden.
Je moet jezelf niet te druk maken over die friendszone. Of ze wilt daten of ze wilt niet daten. Je hebt een betere kans als je het gewoon chill aanpakt, in plaats van te veel druk op je schouders zetten door te denken "ik moet het snel aanpakken want anders ziet ze mij als broertje". Zo werkt het niet. Ze zal je als broertje zien als je onaantrekkelijk bent in haar ogen maar verder wel iemand waarmee ze goed kan opschieten.quote:Op woensdag 23 februari 2011 13:58 schreef Bakkie123 het volgende:
Hiervoor heb ik 2 meiden leuk gevonden --> mee uitgevraagd --> friendzone --> balen.
Beide keren heb ik redelijk lang gewacht om actie te ondernemen en was ik misschien ook wel wat te lief ja. Mijn gevoel zegt dat ik het ditmaal beter aanpak dan de voorgaande keren en dat de kans op een date ook groter is, ik hoop dat mijn gevoel gelijk heeft
Aan de ene kant kijk ik er naar uit om haar mee uit te vragen (zijn we weer een stapje verder), maar aan de andere kant kijk ik er ook wel een beetje tegenop (ik ben er wel een beetje zenuwachtig voor haar antwoord).
Maarja, hoe ik het ook wend of keer, ik zal moeten wachten tot dinsdag. Het lijkt alsof dat nog hééél ver weg is, maar als het eenmaal maandag is, besef ik dat het toch niet zo ver weg was.
Tot die tijd duimen
Ik vind het fijn dat je zo positief bentquote:Op zaterdag 26 februari 2011 01:01 schreef AlmightyArjen het volgende:
Als ik het zo lees kan ze het goed met jou vinden en vind ze de andere collega's niet zo boeien, die gaat wel daten met jou
quote:
Het is te hopen dat ze tijdens het afspraakje op een gegeven moment d'r mond vol heeft.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 12:45 schreef Bakkie123 het volgende:
Zo niet, geen hand vol, maar een land vol.
Don't fuck the payrollquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |