Ja het staat nu ook op plaza. De procentuele stijging van het omzetaandeel van bloemen en planten. Thnx in ieder geval!quote:Op zondag 3 april 2011 14:16 schreef NJ het volgende:
[..]
Het percentageaandeel van de planten in je omzet.
Waarom zoveel naar de belastingdienst?quote:Op maandag 4 april 2011 22:34 schreef bigbass het volgende:
Toch 245 euro winstuitkering, jammer dat er meteen weer 81 euro naar de belastingdienst gaat...
En jammer dat ik een dagje vrij moest nemen deze periode waardoor het totaal uiteindelijk niet zo veel meer is dan normaal.
Same here. Heb winstuitkering van zo'n ¤254 gekregen. In totaal gaat er ook weer ¤78 naar de belasting.quote:Op maandag 4 april 2011 22:34 schreef bigbass het volgende:
Toch 245 euro winstuitkering, jammer dat er meteen weer 81 euro naar de belastingdienst gaat...
En jammer dat ik een dagje vrij moest nemen deze periode waardoor het totaal uiteindelijk niet zo veel meer is dan normaal.
Bijzonder tarief, kan het waarschijnlijk gewoon terug krijgen eind van het jaar, maar ik wil het nuquote:Op dinsdag 5 april 2011 12:23 schreef zakpatat90 het volgende:
[..]
Waarom zoveel naar de belastingdienst?![]()
Maximaal, was zo af.quote:
Ik wel in iedergeval. Maar goed dat is tegenwoordig normaal. Ik hing op mijn 14/15 ook niet buiten rond bij winkelcentra e.d. Om het daar allemaal maar te verstieren.quote:Op woensdag 6 april 2011 07:40 schreef einschtein het volgende:
[..]
Maximaal, was zo af.
Wat deden jullie trouwens toen jullie 8 waren? Zaten jullie toch gewoon om 20:00 lekker warm binnen? Nou, bij ons niet. Bij ons gaan ze stelen. Rottige kinderen...
Ouders moeten inderdaad de verantwoordelijkheid nemen. Laten we beginnen met fatsoenlijke opvoeding, dat zou genoeg zijn.quote:Op woensdag 6 april 2011 09:47 schreef ikbenschipper het volgende:
[..]
Ik wel in iedergeval. Maar goed dat is tegenwoordig normaal. Ik hing op mijn 14/15 ook niet buiten rond bij winkelcentra e.d. Om het daar allemaal maar te verstieren.
Zelfde met die discussies nu weer over alcohol. Ouders nemen geen verantwoording meer dus moet de wetgever het maar gaan regelen. Als je als ouders niet wil dat je kind drinkt op zijn 16de dan moet je daar duidelijk in zijn en dit met hem bespreken. Verhogen naar 18 of 21 wat nu word geroepen is gewoon onzin, want het werkt NIET
Zielig? Wat een instelling. Stelen is stelen.quote:Op woensdag 6 april 2011 19:32 schreef ABombali het volgende:
Hier wordt er juist veel gestolen door ouderen, en we weten wel door wie...maar we zeggen er zelden iets van, is toch een beetje zielig?
Bij 8 jarige dieven zou ik ze alleen bang maken, en dan mogen ze ook wel weer weg...
Ja, dat weet ik. Maar ik zie in de OP 1x per 4 maanden MVP staan. Of heb ik het al jaren mis?quote:
quote:Op woensdag 6 april 2011 22:44 schreef Uienkracht het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik. Maar ik zie in de OP 1x per 4 maanden MVP staan. Of heb ik het al jaren mis?
Februari = 2quote:10 januari
7 februari (+ MVP)
7 maart
4 april
2 mei
30 mei (+ MVP)
27 juni
25 juli
1 augustus
29 augustus(+ MVP)
26 september
24 oktober
21 november
19 december (+ MVP)
Voor zover ik weet mogen ze je zoiets niet onthouden. Al helemaal niet met de smoes "Jij hebt er zelf voor gekozen".quote:Op donderdag 7 april 2011 22:35 schreef Dipstaart het volgende:
Ik heb een vraagje over de reiskostenregeling.
Sinds kort woon ik 30 km van me werk. Door alleen mijn postadres in het systeem te wijzigen en niet mijn woonadres geniet ik geen onkostenvergoeding.
Nu hoor ik dat ik er geen recht op heb omdat ik zelf de keus heb gemaakt te verhuizen buiten de regio. Overplaatsing willen ze me niet geven. Een ander die onlangs verhuist is 13 km verder krijgt het daarentegen weer wel.
Wat zijn mijn rechten? Mogen ze mij de vergoeding onthouden?
30. Gok ik.quote:Op donderdag 7 april 2011 23:36 schreef einschtein het volgende:
[..]
Goed, ik weet natuurlijk niet hoeveel kilometer je moet reizen.
Eisen, je hebt recht op reiskostenvergoeding. Ik ben laatst ook 38 kilometer verderop gaan wonen en krijg het ook gewoon.quote:Op donderdag 7 april 2011 22:35 schreef Dipstaart het volgende:
Ik heb een vraagje over de reiskostenregeling.
Sinds kort woon ik 30 km van me werk. Door alleen mijn postadres in het systeem te wijzigen en niet mijn woonadres geniet ik geen onkostenvergoeding.
Nu hoor ik dat ik er geen recht op heb omdat ik zelf de keus heb gemaakt te verhuizen buiten de regio. Overplaatsing willen ze me niet geven. Een ander die onlangs verhuist is 13 km verder krijgt het daarentegen weer wel.
Wat zijn mijn rechten? Mogen ze mij de vergoeding onthouden?
Je hebt er gewoon recht op, tenzij jij er mee instemd om hier aan mee te werken. Maar zo te lezen heb je dat niet, dusseh.quote:Op vrijdag 8 april 2011 22:19 schreef Dipstaart het volgende:
Thanks! Dan ga ik daar mandag eens achteraanOok iets met gelijke behandeling enzo
Nou ja, weet je, ik ben vorig jaar al verhuisd en reis iedere dag 2,5 uur met de bus op en neerquote:Op zaterdag 9 april 2011 00:03 schreef einschtein het volgende:
[..]
Je hebt er gewoon recht op, tenzij jij er mee instemd om hier aan mee te werken. Maar zo te lezen heb je dat niet, dusseh.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |