Daar heb ik ze ook gehaald. Slechts 1 keer besteld, maar ik vond het een goede en snelle service.quote:Op woensdag 23 februari 2011 07:50 schreef Lyssa het volgende:
ik koop mijn oogjes altijd bij http://www.etsy.com/shop/6060![]()
Dat is een mooi patroon. Waar heb je die vandaan, als ik vragen mag?quote:Op woensdag 23 februari 2011 10:46 schreef nathalie85 het volgende:
Ik ben sinds 2 weken ongeveer aan het haken. Ben begonnen met onderzetters
Hier mijn 1ste 2 onderzetters
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Poeziequote:Op woensdag 23 februari 2011 13:08 schreef KarinvdB het volgende:
nathalie, als je moeite hebt met 2 vaste in de vorige steken zou het kunnen dat je te strak haakt, in principe moet je altijd je haaknaald zonder echt te duwen weer door je steken kunnen halen. Bij beestjes haak je iets strakker dan bij andere dingen, omdat je anders de vulling er door heen gaat zien, maar je moet nog steeds je haaknaald goed er doorheen kunnen steken. Ik haakte in het begin echt superstrak, duurde even voor ik door had dat het zo strak niet moest.
Als er 'in de 2e losse' staat is het meestal de 2e losse vanaf het begin, anders staat er wel vanaf de naald of in het engels 'from hook'. En je krijgt inderdaad een rondje, je doet die 6 vasten allemaal in hetzelfde gat.
Wat een leuke dingen zie ik allemaal weer voorbij komen zeg! Koe, olifant, deken, onderzetters. Niet bij te houden
Doe er zelf nog eentje bovenop, m'n amineko is klaar en ik ben helemaal vliefd!!
[ link | afbeelding ]
Meer foto's op Ravelry
http://charaminl.wordpres(...)al-de-magische-ring/ Hier heb ik de magic ring geleerdquote:Op woensdag 23 februari 2011 13:06 schreef nathalie85 het volgende:
ohw is dat de magic ring! Daar heb ik meer over gehoord! Thx zal ff op you tube kijken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |