oh, naar mij luisterden ze gewoon vanochtend toen ik "PLEASE SHUT UP!" riep, maar dat waren ook geen Marokkanen... misschien is dat 't verschilquote:Op donderdag 17 februari 2011 13:13 schreef Probability het volgende:
Ik heb ruzie in college.ik vroeg om stilte.
Stomme Marokkanen.
quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:10 schreef MariaEtcetera het volgende:
Vriendje paint miniatuurtjes en gamet veel (o.a. met moi!).
Zit je weer vanuit de collegezaal te twitteren? Let eens op jij!quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:13 schreef Probability het volgende:
Ik heb ruzie in college.ik vroeg om stilte.
Stomme Marokkanen.
Ik ook hoor. Ik wilde net tegen Maria zeggen: huh wat? En toen zag ik het ookquote:Op donderdag 17 februari 2011 13:18 schreef Phaidra het volgende:
Ik zag de lamp pas nadat het woord lamp gevallen was.
Gamenquote:Op donderdag 17 februari 2011 13:10 schreef MariaEtcetera het volgende:
V1z0R: nee hij larpt nietYours truly is wel eens meegesleept door een vriendinnetje maar het is niet echt wat voor mij denk ik
![]()
Vriendje paint miniatuurtjes en gamet veel (o.a. met moi!).
Ik vroeg mij al af waarom iemand een plant voor d'r kont heeft...quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:17 schreef Viking84 het volgende:
[..]. Ik zag uiteraard ook meteen een lamp.
dat zou ook kunnenquote:Op donderdag 17 februari 2011 13:16 schreef loveli het volgende:
Of Prob heeft geen "PLEASE" geroepen.
quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:13 schreef Phaidra het volgende:
Een paar vriendinnetjes van mij zijn larperts. Zelf nooit gedaan, wel rpg.
"laten we met z'n tweeën die groep bewakers overvallen"
ja goed idee (wáárom!!)
*rolt dobbelsteen* oeps, deaud
![]()
Eensch!quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:29 schreef Ml-etje het volgende:
Door college heen kletsers
Oh heb trouwens mijn tentamen gehaald
Ja, wij waren ook erg goed in afneuzelenquote:Op donderdag 17 februari 2011 13:25 schreef MariaEtcetera het volgende:
*linkse hippie houdt zich in mbt Marokkanen*
[..]
![]()
Ja ik DnD nog wel es met een groepje! Al wordt er meestal meer afgeneuzeld dan dat er geDnDt wordt![]()
Oh en ik zag bips. En toen pas lamp!
Ik zei: willen jullie stil zijn want het is echt heel erg irritant (na dat de docent er 5x iets van had gezegd)quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:16 schreef loveli het volgende:
Of Prob heeft geen "PLEASE" geroepen.
Haha, ja anders geef ik op alles (het goede) antwoord dat is ook irritantquote:Op donderdag 17 februari 2011 13:17 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Zit je weer vanuit de collegezaal te twitteren? Let eens op jij!.
OMGquote:Op donderdag 17 februari 2011 13:41 schreef Probability het volgende:
[..]
Ik zei: willen jullie stil zijn want het is echt heel erg irritant (na dat de docent er 5x iets van had gezegd)
We zaten ook maar met 12 in een klein lokaal dus als 4 kletsen is dat heel irritant.
Maar toen had ik de eer aangetast!!
quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:44 schreef MarMar het volgende:
ook een beetje goed nieuws, na zonder inkomen te hebben gezeten vanaf september 2010 is EINDELIJK na veel heen en weer mailen en schrijven mijn uitkering wegens arbeidsongeschiktheid goedgekeurd met terugwerkende kracht
Ik heb dan ook wel mijn mondje bij mij want ik ga dan niet op commando omdraaienquote:Op donderdag 17 februari 2011 13:44 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
OMG
En dat zit dan uberhaupt in college, zout dan leuk op naar buiten ofzo.
En iddga voorlopig even niks studeren
Als je een LARP-date zoekt... Misschien kan ik iemand regelenquote:Op donderdag 17 februari 2011 13:41 schreef Perruche het volgende:
Stiekem lijkt LARP'en me echt super leukmaar ik ken niemand om mee te gaan en heb geen zin in een kostuum/outfit breien enzo..
Jeej! Was dat nu je laatste of ben ik in de war?quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:29 schreef Ml-etje het volgende:
Door college heen kletsers
Oh heb trouwens mijn tentamen gehaald
Hier ook jaquote:Op donderdag 17 februari 2011 13:40 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ja, wij waren ook erg goed in afneuzelen. En onze spelleider blonk erg uit in bizarre verhaallijnen bedenken...
Ml-etje, fijn.
Vaak hebben verenigingen wel een paar mensen die voor veel mensen kostuums makenquote:Op donderdag 17 februari 2011 13:41 schreef Perruche het volgende:
Stiekem lijkt LARP'en me echt super leukmaar ik ken niemand om mee te gaan en heb geen zin in een kostuum/outfit breien enzo..
Gelijk heb jequote:Op donderdag 17 februari 2011 13:45 schreef Probability het volgende:
[..]
Ik heb dan ook wel mijn mondje bij mij want ik ga dan niet op commando omdraaien!
Heb nu de minor arbeidsrecht afgerondquote:Op donderdag 17 februari 2011 13:46 schreef Probability het volgende:
[..]
Jeej! Was dat nu je laatste of ben ik in de war?
Pish, stelt heus wel wat voor! Minor in da pocket!quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:50 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Gelijk heb je
[..]
Heb nu de minor arbeidsrecht afgerondstelt imho niet veel voor hoor. Wil graag de master ook halen maar heb even geen zin.
Deeltijdquote:Op donderdag 17 februari 2011 13:49 schreef motorbloempje het volgende:
ik snap dat ook niet, rustig gaan zitten praten tijdens een college.. ga dan niet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your body. Your soul. Your rituals.
quote:
quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:56 schreef Rituals het volgende:
MI.
Ik heb net een sportbroek én een badpak gekocht zodat 'ja maar, mijn sportkleding is te groot' geen excuus meer is. Ik bedacht me alleen net dat al mijn sportshirtjes + sportBH ook te groot zijn/is
, maar het begin is gemaakt.
Oeh wat goed!! Moet vanavond zelf naarstig op zoek naar een topje op mijn sportbroek heb er maar 1SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.nu ja mijn Mr gaat toch mee
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
Ik kan ook m'n badpak aan doen, daar worden m'n borsten ook in platgedrukt.quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:58 schreef loveli het volgende:
SportBH's kun je het beste te klein kopen, precies de maat dat er niets beweegt en dat je bloedsomloop net niet wordt afgekneld.
* Rituals krijgt een mental-image van vliegende borsten tijdens het zwemmenquote:Op donderdag 17 februari 2011 14:03 schreef Viking84 het volgende:
Maar als je beweegt vliegen je borsten ook in je badpak alle kanten op.
Ik heb een shock absorber en ik voel niks bewegen, dus hij zit blijkbaar goed. Beetje jammer van de monoboob, maar ik ga toch niet hardlopen om sexy te wezen (tenminste: niet tijdens het hardlopen zelf
), dus boeiend
.
Oh tijdens het zwemmen. Dohquote:Op donderdag 17 februari 2011 14:06 schreef Rituals het volgende:
[..]
* Rituals krijgt een mental-image van vliegende borsten tijdens het zwemmen.
quote:Op donderdag 17 februari 2011 14:29 schreef MariaEtcetera het volgende:
Het is officieel! Zodra ik ambitieus wordt bij het schrijven van essays word ik rommeliger dan wanneer ik natte vinger werk hanteer![]()
quote:Op donderdag 17 februari 2011 14:38 schreef VulcanJ het volgende:
[..]
![]()
Ja he! Dat komt door die plaatjes hierboven!![]()
Misschien is ze wel heel aardig en lief...quote:Op donderdag 17 februari 2011 14:43 schreef Probability het volgende:
Ik ben beledigd mijn ex heeft echt een lellik dellerig mokkel aan de haak geslagen!!
De ex van de smsjes?quote:Op donderdag 17 februari 2011 14:43 schreef Probability het volgende:
Ik ben beledigd mijn ex heeft echt een lellik dellerig mokkel aan de haak geslagen!!
Bwah misschien past die beter bij hemquote:Op donderdag 17 februari 2011 14:43 schreef Probability het volgende:
Ik ben beledigd mijn ex heeft echt een lellik dellerig mokkel aan de haak geslagen!!
Ja ik zag opeens een foto en dacht: huh wat? En blijkt hij allemaal weekendjes weg met haar gedaan te hebbenquote:
Doet 'ie vast omdat 'ie zichzelf dan fantastisch knap kan vinden.quote:Op donderdag 17 februari 2011 14:43 schreef Probability het volgende:
Ik ben beledigd mijn ex heeft echt een lellik dellerig mokkel aan de haak geslagen!!
Ware liefdequote:Op donderdag 17 februari 2011 14:43 schreef Probability het volgende:
Ik ben beledigd mijn ex heeft echt een lellik dellerig mokkel aan de haak geslagen!!
Vreemd, want die smsjes kwamen niet geheel vriendschappelijk over. Misschien vindt hij haar stiekem ook lellik en dellerigquote:Op donderdag 17 februari 2011 14:47 schreef Probability het volgende:
[..]
Ja ik zag opeens een foto en dacht: huh wat? En blijkt hij allemaal weekendjes weg met haar gedaan te hebben![]()
Ik snap het niet zo goed meer?!! Waarom wil ie dan afspreken?
Ik heb al genoeg vrienden hoor
Toen hij mij nog belde zei hij dat ie met wat vrienden weekendjes weg ging (quote:Op donderdag 17 februari 2011 14:49 schreef Rituals het volgende:
[..]
Vreemd, want die smsjes kwamen niet geheel vriendschappelijk over. Misschien vindt hij haar stiekem ook lellik en dellerig.
Misschien wil hij wel graag vrienden met jou zijn...
quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:44 schreef MarMar het volgende:
ook een beetje goed nieuws, na zonder inkomen te hebben gezeten vanaf september 2010 is EINDELIJK na veel heen en weer mailen en schrijven mijn uitkering wegens arbeidsongeschiktheid goedgekeurd met terugwerkende kracht
Maar is MissDel Amerikaanse? Maw, nu hij weer terug is in NL heeft hij met haar dan hetzelfde gedaan als indertijd met jou?quote:
quote:Op donderdag 17 februari 2011 15:09 schreef conleche het volgende:
[..]
Maar is MissDel Amerikaanse? Maw, nu hij weer terug is in NL heeft hij met haar dan hetzelfde gedaan als indertijd met jou?
En ik vind het altijd wel fijn als de meisjes waarmee exen gaan niet heel veel leuker zijn dan ik. Hoeft ook niet per se heel stom te zijn, want dan snap ik weer niet wat hij met met mij ooit deed. Maar gewoon, een beetje hetzelfde, of net iets slechter dan ik. Dat is het beste.
Als je op je crosstrainer studeert...quote:Op donderdag 17 februari 2011 15:41 schreef Probability het volgende:
Ik had vandaag een college over onderzoek, mijn docent beweerde terloops dat je met studeren meer kcals verbrandt dan met sporten.
Dus ik zo leuk maar dat is niet correct.
En hij: wel ik heb onderzoeken die dat bewijzen.
Dus ik: het is pertinent onwaar en ook ik heb onderzoeken..
Dus hij zo: nee hoor, maar neem maar mee.
Dus nu hoop ik dat jullie wat goede onderzoeken weten.?
Cute wel!quote:Op donderdag 17 februari 2011 15:42 schreef XcUZ_Me het volgende:
[ afbeelding ]
*klik*
Ik vind 'm leuk! Maar.. staat me niet vrees ik.
Lieve Xm, dat is nu het HBOquote:Op donderdag 17 februari 2011 15:50 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wat is dat voor school ProBilly? Eerst al dat akkefietje met die docente Engels, ruziënde Marokkanen en nu dit weer.
Dat soort gedrag kwam niet voor op mijn HBO-opleiding. Tenminste, niet bij de colleges die ik volgde.quote:Op donderdag 17 februari 2011 15:58 schreef Probability het volgende:
[..]
Lieve Xm, dat is nu het HBO
Ja hallo, het is een honoursprogramma, toch? Niet 'zomaar' HBO (zomaar tussen aanhalingstekens, voor de HBO'ers weer komen met: "En wat is er dan mis met HBO?quote:Op donderdag 17 februari 2011 15:58 schreef Probability het volgende:
[..]
Lieve Xm, dat is nu het HBO
Daarnaast, des te hoger het IQ, des te minder je hersenen extra nodig zijn bij studeren...quote:The amount of energy spent in all the different types of mental activity is rather small, he said. Studies show that it is about 20 percent of the resting metabolic rate, which is about 1,300 calories a day, not of the total metabolic rate, which is about 2,200 calories a day, so the brain uses roughly 300 calories.
There are good, sophisticated studies that show that concentrated mental activity, like doing a difficult multiplication problem in your head, increases the glucose uptake to the brain, he said. By how many calories? Less than, say, 20 calories of the 300, he estimated.
But you do not engage that long in such an activity, he said, so the difference might amount to only about 10 calories a day. That means thinking hard is not a good way to lose weight.
Kan je instellen per groep.quote:Op donderdag 17 februari 2011 16:05 schreef Viking84 het volgende:
Ik word schijtziek van die groupmails van LinkedIn steeds, nu ik naarstig zit te wachten op reacties op brieven. En nu kan ik ook niet goed vinden in LinkedIn hoe ik die uit kan zetten. Grrr!
Over fouten op powerpoints: een (wat oudere) docente had een paar keer pearsings (piercings) geschrevenquote:Op donderdag 17 februari 2011 16:05 schreef MariaEtcetera het volgende:
Coco doet les geven op een HBO en die is wel slim, dussss![]()
Over HBO's kan je net zo min generaliseren als over andere opleidingsniveaus. Op mijn uni had ik eens les van een prof die TIG héle erge fouten op zn powerpoint had staanEcht HEEL erg. Dus ja, kwasten vind je overal
</opendeur>
Zingende perenquote:Op donderdag 17 februari 2011 16:09 schreef Rituals het volgende:
[..]
Over fouten op powerpoints: een (wat oudere) docente had een paar keer pearsings (piercings) geschreven![]()
. Ik vond het wel schattig.
nou ja, als het over een oorpiercing gaat kan 't nog een leuke woordspeling zijnquote:Op donderdag 17 februari 2011 16:09 schreef Rituals het volgende:
[..]
Over fouten op powerpoints: een (wat oudere) docente had een paar keer pearsings (piercings) geschreven![]()
. Ik vond het wel schattig.
Ik volg dat programma naast mijn studie, dit is de reguliere les..quote:Op donderdag 17 februari 2011 16:00 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja hallo, het is een honoursprogramma, toch? Niet 'zomaar' HBO (zomaar tussen aanhalingstekens, voor de HBO'ers weer komen met: "En wat is er dan mis met HBO?"
). Je mag wel gemotiveerde en deskundige docenten verwachten vind ik. Dat mag je sowieso, maar in dit geval al helemaal.
Oh ok, ik dacht dat het een soort rema was, maar dan op HBO-niveauquote:Op donderdag 17 februari 2011 16:15 schreef Probability het volgende:
[..]
Ik volg dat programma naast mijn studie, dit is de reguliere les..
quote:I was at a pub quiz and the one of the questions in the Television category was 'What is the 132nd Pokemon?'.
I said to my mate 'I have no idea'
He said 'Ditto'
Ditto is Pokemon #123...quote:Op donderdag 17 februari 2011 16:22 schreef Viking84 het volgende:
Dat is weer van die nerdy humor zeker. Ik snap hem iig niet(die Pokémongrap).
Ik snap het niet helemaal? Ze vonden de Nederlandse artikelen al moeilijk?quote:Op donderdag 17 februari 2011 16:22 schreef Phaidra het volgende:
Toen ik een interdisciplinaire minor bij kunstgeschiedenis volgde, schrok ik best van het niveauverschil. De kunstgeschiedenisstudenten klaagden steen en been over een paar artikelen in het Nederlands (totaal ca. 100-150 pagina's). Come on! Okee, dit zegt misschien niet direct iets over hun niveau, maar ze waren duidelijk niet gewend aan literatuur lezen. Wij hadden juist zoiets van: wat heerlijk, alleen maar Nederlandse artikelen, luxe!!
Herkenbaar. Gelukkig lees ik graag en snel. Maar er waren heel wat mensen die in het eerste jaar uitvielen alleen omdat we zo veel teksten moesten lezen. Ik ben afgehaakt bij Emile Zola in het Fransquote:Op donderdag 17 februari 2011 16:22 schreef Phaidra het volgende:
Toen ik een interdisciplinaire minor bij kunstgeschiedenis volgde, schrok ik best van het niveauverschil. De kunstgeschiedenisstudenten klaagden steen en been over een paar artikelen in het Nederlands (totaal ca. 100-150 pagina's). Come on! Okee, dit zegt misschien niet direct iets over hun niveau, maar ze waren duidelijk niet gewend aan literatuur lezen. Wij hadden juist zoiets van: wat heerlijk, alleen maar Nederlandse artikelen, luxe!!
Ze vonden het vooral zo veel werk... Bij oudheidkunde waren we gewend aan minimaal 3/4 artikelen te lezen per college in het Engels, Duits of Frans, dit was echt 4 artikelen voor een heel blok in het Nederlands. Poeh poeh...quote:Op donderdag 17 februari 2011 16:24 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik snap het niet helemaal? Ze vonden de Nederlandse artikelen al moeilijk?
Mijn scriptie zou dan de hel voor jou zijn.quote:Op donderdag 17 februari 2011 16:27 schreef Viking84 het volgende:
Ik was vooral verrast bij de minor Middeleeuwen en Renaissance Studies. Razend interessante materie, maar om er echt iets mee te kunnen moet je wel Duits, evt Frans en bij voorkeur ook (middeleeuws en neo) Latijn kunnen lezen en dat ging mij boven de pet. Ik dacht dat alle wetenschappelijke publicaties van belang in het Engels worden gepubliceerd, maar dat is dus niet voor alle vakgebieden waar.
Wat een zanikerds iddquote:Op donderdag 17 februari 2011 16:26 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ze vonden het vooral zo veel werk... Bij oudheidkunde waren we gewend aan minimaal 3/4 artikelen te lezen per college in het Engels, Duits of Frans, dit was echt 4 artikelen voor een heel blok in het Nederlands. Poeh poeh...
welke? Au bonheur de dames? Of J'accuse?quote:Op donderdag 17 februari 2011 16:25 schreef Syrena het volgende:
[..]
Herkenbaar. Gelukkig lees ik graag en snel. Maar er waren heel wat mensen die in het eerste jaar uitvielen alleen omdat we zo veel teksten moesten lezen. Ik ben afgehaakt bij Emile Zola in het Fransdat was een beetje te ambitieus.
Bij kwamen de problemen pas toen ik moest schrijven en niet meer alleen lezen
Helaas idd. Bij ons was vooral belangrijk wie er opgegraven hadden vanaf de 18e/19e eeuw. Dan was vaak alle literatuur ook in die taal (ook de recente, vreemd genoeg).quote:Op donderdag 17 februari 2011 16:27 schreef Viking84 het volgende:
Ik was vooral verrast bij de minor Middeleeuwen en Renaissance Studies. Razend interessante materie, maar om er echt iets mee te kunnen moet je wel Duits, evt Frans en bij voorkeur ook (middeleeuws en neo) Latijn kunnen lezen en dat ging mij boven de pet. Ik dacht dat alle wetenschappelijke publicaties van belang in het Engels worden gepubliceerd, maar dat is dus niet voor alle vakgebieden waar.
Heb jij ook kunstgeschiedenis oid gedaan dan?quote:Op donderdag 17 februari 2011 16:25 schreef Syrena het volgende:
[..]
Herkenbaar. Gelukkig lees ik graag en snel. Maar er waren heel wat mensen die in het eerste jaar uitvielen alleen omdat we zo veel teksten moesten lezen. Ik ben afgehaakt bij Emile Zola in het Fransdat was een beetje te ambitieus.
Bij kwamen de problemen pas toen ik moest schrijven en niet meer alleen lezen
La Bête humaine. Heb hem geloof ik in het NL gelezen daarna, ik weet 't niet meer.quote:Op donderdag 17 februari 2011 16:28 schreef Ewelina het volgende:
[..]
welke? Au bonheur de dames? Of J'accuse?
Nee, cultuur- en wetenschapsstudies. Ook een deel kunst, maar in het eerste jaar veel filosofie. Heel veel. Kant, Hegel, Aquino enzovoorts.quote:Op donderdag 17 februari 2011 16:29 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Heb jij ook kunstgeschiedenis oid gedaan dan?.
Je werd zo ongeveer gedwongen. Ik heb heel wat uurtjes bijna huilend op Duitse en Franse teksten geploeterd omdat er gewoon geen relevante literatuur in andere talen beschikbaar was. Gelukkig leer je wel heel snel een vreemde taal op die manier. Als het even kon, vermeed ik het welquote:Op donderdag 17 februari 2011 16:28 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Wat een zanikerds idd. Wel goed dat je Duits en Frans goed genoeg was om die artikelen te kunnen lezen. Dat is hier echt niet het geval
. Frans is nagenoeg non-existent en Duits zou op zich wel lukken, maar wel in een heel langzaam tempo
.
Respectquote:Op donderdag 17 februari 2011 16:32 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Je werd zo ongeveer gedwongen. Ik heb heel wat uurtjes bijna huilend op Duitse en Franse teksten geploeterd omdat er gewoon geen relevante literatuur in andere talen beschikbaar was. Gelukkig leer je wel heel snel een vreemde taal op die manier. Als het even kon, vermeed ik het wel.
Nou, dat is andersom ook zo dus, meneer de programmeurquote:Op donderdag 17 februari 2011 16:36 schreef V1z0R het volgende:
Die goede oude tijd...
TV aan op Cartoon Network, op monitor 1 transport tycoon en op monitor 2 Pokemon Yellow via een GB-emulator...
[/ nerd]
InformaticaAlleen maar Engels en Nederlands!
Word trouwens al moe als ik die termen hoor wat jullie gestudeerd hebben
quote:
Dan ken je zeker ook wel het artikel van Gombrich: in search of cultural history?quote:Op donderdag 17 februari 2011 16:31 schreef Syrena het volgende:
[..]
Nee, cultuur- en wetenschapsstudies. Ook een deel kunst, maar in het eerste jaar veel filosofie. Heel veel. Kant, Hegel, Aquino enzovoorts.
Zinnen van 3 km lang kende je al van de lessen Latijn natuurlijkquote:Op donderdag 17 februari 2011 16:39 schreef Phaidra het volgende:
[..]
![]()
Ik heb mijn scriptie wel een beetje uitgezocht op een onderwerp waarvoor de meeste literatuur in het Engels beschikbaar was. Ik heb wel wat Duits en Frans gelezen, maar dat was overkomelijk.
Maar Duitse literatuur uit 1920 is echt de hel. Met zinnen van 3 km. lang en woorden die in moderne woordenboeken al lang niet meer voorkomen. Trauma's.
En echt he, je vraagt je af hoe relevant een onderwerp is als in 1920 de meest recente literatuur is verschenen. Onderwerp aangeleverd door docent nota bene.
Logisch, aangezien heel veel correspondentie in het Latijn was. Ik zou willen dat ik Latijn kende, dat zou voor mijn studie echt een aanvulling zijn.quote:Op donderdag 17 februari 2011 16:27 schreef Viking84 het volgende:
Ik was vooral verrast bij de minor Middeleeuwen en Renaissance Studies. Razend interessante materie, maar om er echt iets mee te kunnen moet je wel Duits, evt Frans en bij voorkeur ook (middeleeuws en neo) Latijn kunnen lezen en dat ging mij boven de pet. Ik dacht dat alle wetenschappelijke publicaties van belang in het Engels worden gepubliceerd, maar dat is dus niet voor alle vakgebieden waar.
quote:Op donderdag 17 februari 2011 16:44 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ha! Hahaha! Het is overdag en ik ben thuis!. Moet over drie kwartier weer weg om te gaan werken, maar ach, de zon schijnt, ik heb vakantie, en Baardmans sms't net om te vragen of ik in de meivakantie met hem naar Cambridge wil gaan. Sure.
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |