Ik ga daar eens een keer achteraan. Dat soort dingen zijn toch wel heel erg leuk om te bewaren.quote:Op donderdag 17 februari 2011 21:14 schreef Incantrix het volgende:
Volgens mij wel, heeft Simmu dat njeiet gedaan met Kiro's topics?
Dat vind ik heel lief, maar ik begrijp niet zo goed wat je er mee bedoelt.quote:Op donderdag 17 februari 2011 20:44 schreef Claudia_x het volgende:
Ko is een vrolijk jongetje dat zich zo op zijn gemak lijkt te voelen. Hij heeft volgens mij ál Ivans speelgoed wel even in zijn handen gehad.Heerlijk, die uitbundige geluiden van hem. En ik vind het zo fijn dat jij hem gewoon zichzelf laat zijn, oeke.
Als hij kraait van plezier zit je er bijvoorbeeld niet bovenop met een "ssst". En hij hoeft niet te knuffelen als hij dat niet wil. Van die kleine dingen. Ik heb het gevoel dat hij de ruimte krijgt en dat voelt prettig. Maar misschien heb ik jou wel te veel beknot door Lena bij je te parkeren.quote:Op donderdag 17 februari 2011 21:28 schreef oeke het volgende:
[..]
Dat vind ik heel lief, maar ik begrijp niet zo goed wat je er mee bedoelt.
Waarom zou je je daarvoor schamen oeke. Volgens mij is het gewoon niet zo van deze tijd meer, dat fotoboeken plakken enzo. Nogmaals, ik voel me juist mutsig dat ik dat doe hoor, hoe dierbaar ze me ook zijn, al die foto's enzo.quote:Op donderdag 17 februari 2011 21:28 schreef oeke het volgende:
[..]
Dat vind ik heel lief, maar ik begrijp niet zo goed wat je er mee bedoelt.
Ik merkte wel dat ik moet wennen aan Ko zijn 'assertiviteit'. Delen vind hij nog moeilijk geloof ik.
En wat je zegt over vertrouwdheid, dat heb ik ook erg, alle dreumesjes zijn zo leuk!
Oh god, alle foto's staan in mijn laptopje en moeten nodig eens op een externe harde schijf gezet. En het babyboek... Ik schaam me dood.
Oja, dat doe ik inderdaad niet. Haha, volgens mij is P. daarom ook bij me gebleven, zijn vorige vriendin had er een handje van te zeggen dat hij niet zo raar moest doen.quote:Op donderdag 17 februari 2011 21:34 schreef Claudia_x het volgende:
Als hij kraait van plezier zit je er bijvoorbeeld niet bovenop met een "ssst". En hij hoeft niet te knuffelen als hij dat niet wil. Van die kleine dingen. Ik heb het gevoel dat hij de ruimte krijgt en dat voelt prettig. Maar misschien heb ik jou wel te veel beknot door Lena bij je te parkeren.
Omdat ik zelfs 2 babyboeken heb en ik die graag wil invullen maar P. en ik niet helemaal gelijke gedachten hebben over de invulling ervan, waardoor we steeds ruzie krijgen als het daarover gaat. Maar ik wil wel zo'n mooi babyboek voor Ko maken.quote:Op donderdag 17 februari 2011 21:36 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Waarom zou je je daarvoor schamen oeke. Volgens mij is het gewoon niet zo van deze tijd meer, dat fotoboeken plakken enzo. Nogmaals, ik voel me juist mutsig dat ik dat doe hoor, hoe dierbaar ze me ook zijn, al die foto's enzo.
Kruidvat. Ik heb gewoon mappen foto's per maand. En elke keer aan het einde van de maand bestel ik de foto's dan bij. En plakken maar.quote:Op donderdag 17 februari 2011 21:42 schreef Claudia_x het volgende:
Doe niet zo raar, Groofsken! Ik vind het geweldig dat je boeken bijhoudt. Laat je eens in de tijd foto's drukken bij de Hema of zo?
Wat een goed en lief idee!!quote:Op donderdag 17 februari 2011 21:41 schreef Asyniur het volgende:
oeke, kun je niet allebei eentje invullen, naar eigen idee?
Dan heeft Ko 2 mooie unieke babyboeken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |