quote:
quote:Knallen boven Limburg door Arabieren.
In het luchtruim van Limburg worden al de hele week knallen waargenomen. Die blijken te worden veroorzaakt door testvluchten door Jordaanse piloten vanaf het Belgisch vliegveld Kleine-Brogel.
Bij de testvluchten vliegen de piloten één keer door de geluidsbarrière. Dat veroorzaakt de knallen die onder meer in heel Limburg hoorbaar zijn.
Bron: DDL
quote:Knallen boven Limburg door Ufo's.
In het luchtruim van Limburg worden al de hele week knallen waargenomen. Die blijken te worden veroorzaakt door raketten die worden gelanceerd vanaf het Belgisch vliegveld Kleine-Brogel.
Bij het onderscheppen van de ufo's wordt per ufo een nieuw ontwikkelde lange-afstands precisie geleide raket afgevuurd. Dat veroorzaakt de knallen die onder meer in heel Limburg hoorbaar zijn.
Om de Limburgers niet bang te maken, zeggen we dat we Arabieren leren vliegen (eigenlijk ook niet zo geloofwaardig, maar we hadden geen betere smoes).
Bron: DDL
quote:Op zaterdag 16 juli 2011 06:22 schreef Drakenstein het volgende:
Hoe het nieuwsbericht er voor de insiders van de VN uit ziet:
[..]
Wtf die laatste alineaquote:Op zaterdag 16 juli 2011 06:22 schreef Drakenstein het volgende:
Hoe het nieuwsbericht er voor de insiders van de VN uit ziet:
[..]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |