Ja sorry hoor... Heb geen zin om te moeten aanhoren dat uitgerekend IK niet zou weten hoe de regie productie werkt en hoe (real life) tv-shows worden gemaakt... Give me a BREAK!quote:
Ja sorry hoor, maar jij hebt de streams niet kunnen volgens toen jij in het huis zat. Jijhebt dingen geroepen over Lieke die ABSOLUUT onzin waren. Sloeg echt helemaal nergens op. Juist de mensen die in de kooi hebben gezeten hebben een veel slechter beeld van alle deelnemers dan de fanatieke streamers, zoals ik.quote:Op woensdag 16 februari 2011 04:00 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Ja sorry hoor... Heb geen zin om te moeten aanhoren dat uitgerekend IK niet zou weten hoe de regie werkt en hoe (real life) tv-shows worden gemaakt... Give me a BREAK!
lijkt me vreemd dat je als streamer meer over de persoonlijkheden weet dan als iemand die echt in het huis heeft gezeten (ook jij moet wel eens geslapen hebben) ,maar wie ben ik om dat te beoordelenquote:Op woensdag 16 februari 2011 04:02 schreef catwaezle het volgende:
[..]
Ja sorry hoor, maar jij hebt de streams niet kunnen volgens toen jij in het huis zat. Jijhebt dingen geroepen over Lieke die ABSOLUUT onzin waren. Sloeg echt helemaal nergens op. Juist de mensen die in de kooi hebben gezeten hebben een veel slechter beeld van alle deelnemers dan de fanatieke streamers, zoals ik.
Ja klaar nu met dat DGK geouwehoer.quote:Op woensdag 16 februari 2011 04:02 schreef catwaezle het volgende:
[..]
Ja sorry hoor, maar jij hebt de streams niet kunnen volgens toen jij in het huis zat. Jijhebt dingen geroepen over Lieke die ABSOLUUT onzin waren. Sloeg echt helemaal nergens op. Juist de mensen die in de kooi hebben gezeten hebben een veel slechter beeld van alle deelnemers dan de fanatieke streamers, zoals ik.
Dat schijnt dus niet zo te zijn, ondanks dat veel fokkers al riepen dat het een feit was. (ik werd nog bijna afgemaakt toen ik zei dat het alles behalve een feit was). Sofia schijnt ergens te hebben gezegd dat ze een tijd lang heeft geleefd zonder woning. Zie het Sofia topic!quote:Op woensdag 16 februari 2011 04:05 schreef Prospera het volgende:
Btw sofia is een schipperskind werd eerder verteld vandaag.
Ik heb gewerkt met schipperskinderen in internaten.
Dat is Sofia's geheim.
Nee, maar daarna toch wel? Ik heb genoeg tijd buiten de villa doorgebracht tijdens DGK om goed te kunnen streamen en met diverse deelnemers te spreken erna... We denken allebei anders over de situatie en aangezien het puur om meningen gaat kun je niet je gelijk halen omdat het niet om feiten gaat, maar om gevoelens.. Maar kom alsjeblieft niet aanzetten met dat ik niet zou weten hoe het werkt.quote:Op woensdag 16 februari 2011 04:02 schreef catwaezle het volgende:
[..]
Ja sorry hoor, maar jij hebt de streams niet kunnen volgens toen jij in het huis zat. Jijhebt dingen geroepen over Lieke die ABSOLUUT onzin waren. Sloeg echt helemaal nergens op. Juist de mensen die in de kooi hebben gezeten hebben een veel slechter beeld van alle deelnemers dan de fanatieke streamers, zoals ik.
Ik vind het ook nog wel discutabel dat Gerard een miljonair zou zijn en Monique hoogbegaafd..quote:Op woensdag 16 februari 2011 04:07 schreef catwaezle het volgende:
[..]
Dat schijnt dus niet zo te zijn, ondanks dat veel fokkers al riepen dat het een feit was. (ik werd nog bijna afgemaakt toen ik zei dat het alles behalve een feit was). Sofia schijnt ergens te hebben gezegd dat ze een tijd lang heeft geleefd zonder woning. Zie het Sofia topic!
Jij weet hoe Lieke ná de kooi was... niet hoe ze was tijdens de kooi. Ik heb ALLES gezien van Lieke, Iedere emotie.... iedere traan. Dat ze ná de kooi een bitch was zou ik me erg goed kunnen voorstellen. Ze is beestachtig behandeld door Huub. Ik was de grootste Huub fan die er was, maar na Lieke is hij gigantisch door de mand gevallen. Hij was gewoon tuig eerste klas. Tijdens S H E was jij echt super, maar het is hem blijkbaar naar zijn bol gestegen, waardoor hij zijn ongelooflijke voorsprong uiteindelijk ook verspeeld heeft en heeft verloren.quote:Op woensdag 16 februari 2011 04:07 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Nee, maar daarna toch wel? Ik heb genoeg tijd buiten de villa doorgebracht tijdens DGK om goed te kunnen streamen en met diverse deelnemers te spreken erna... We denken allebei anders over de situatie en aangezien het puur om meningen gaat kun je niet je gelijk halen omdat het niet om feiten gaat, maar om gevoelens.. Maar kom alsjeblieft niet aanzetten met dat ik niet zou weten hoe het werkt.
En nu ben ik er KLAAR mee!
Nu weer vriendjes?
Inderdaad anders komt Viola Holt ook nog voorbij hier met Bonnie onder haar arm uit hotel big brotherquote:Op woensdag 16 februari 2011 04:05 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Ja klaar nu met dat DGK geouwehoer.
Fokkers hebben de neiging om heel snel te roepen dat iets al een feit is. Als je daar tegenin gaat, word je neergezet als een idioot. Totdat opeens uitkomt dat het toch klopt wat je zei.quote:Op woensdag 16 februari 2011 04:09 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Ik vind het ook nog wel discutabel dat Gerard een miljonair zou zijn en Monique hoogbegaafd..
Sharon en Cynthia laten alle bewoners ff langskomen in hun analyse. Het leger komt weer voorbij bij Aafke.
Volgens mij liggen die inderdaad al.quote:Op woensdag 16 februari 2011 04:11 schreef DGK-Eric het volgende:
Waar zouden de mannen het over hebben ondertussen in de keuken?! Of zijn die al naar bed!?
Dat dacht ik wel hoor, dat ze naar bed zijn.quote:Op woensdag 16 februari 2011 04:11 schreef DGK-Eric het volgende:
Waar zouden de mannen het over hebben ondertussen in de keuken?! Of zijn die al naar bed!?
Ach, het is midden in de nacht.... don't sweat it.... Overdag moet je dit niet doen inderdaad.quote:Op woensdag 16 februari 2011 04:05 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Ja klaar nu met dat DGK geouwehoer.
Oh joh prima. Ik hoef niet perse gelijk te krijgen of hebben. Ik lees die dingen en denk er zo het mijne van. Ieder z'n meningquote:Op woensdag 16 februari 2011 04:11 schreef catwaezle het volgende:
[..]
Fokkers hebben de neiging om heel snel te roepen dat iets al een feit is. Als je daar tegenin gaat, word je neergezet als een idioot. Totdat opeens uitkomt dat het toch klopt wat je zei.
Over een absoluut dieptepunt gesproken...quote:Op woensdag 16 februari 2011 04:11 schreef henk.jansen het volgende:
[..]
Inderdaad anders komt Viola Holt ook nog voorbij hier met Bonnie onder haar arm uit hotel big brother
Ik gaf je juist gelijk hoor, maar goed...quote:Op woensdag 16 februari 2011 04:13 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Oh joh prima. Ik hoef niet perse gelijk te krijgen of hebben. Ik lees die dingen en denk er zo het mijne van. Ieder z'n mening
Weet ik, was ook geen aanval of tegenspraakquote:Op woensdag 16 februari 2011 04:14 schreef catwaezle het volgende:
[..]
Ik gaf je juist gelijk hoor, maar goed...
Zelfs als ze geen schipperskind zou zijn, dan nog zal ze met haar heden een flink verleden hebben.quote:Op woensdag 16 februari 2011 04:07 schreef catwaezle het volgende:
[..]
Dat schijnt dus niet zo te zijn, ondanks dat veel fokkers al riepen dat het een feit was. (ik werd nog bijna afgemaakt toen ik zei dat het alles behalve een feit was). Sofia schijnt ergens te hebben gezegd dat ze een tijd lang heeft geleefd zonder woning. Zie het Sofia topic!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |