Zal wel verkapt zijn als de serie moet stoppen en we dat nooit te zien krijgen iddquote:Op dinsdag 22 februari 2011 23:01 schreef larry_flynt het volgende:
Ben benieuwd of we ooit de moeder te zien krijgen....
Ik mag toch hopen van niet. Dat vond ik ook goed aan Scrubs. Gewoon een mooi einde bij seizoen 8, omdat ze dat eerst hadden besloten. Daarna gingen ze gewoon toch vrolijk door (zei het wel met een andere opzet), maar dat is gewoon voor de leukquote:Op dinsdag 22 februari 2011 23:08 schreef Evertjan het volgende:
of dat er een vaag open einde is. Zodat ze er ooit nog is een spin off serie van kunnen maken of een film
Scrubs had ook echt een fantastisch einde voor een sitcom.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 23:58 schreef Ecthelion het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen van niet. Dat vond ik ook goed aan Scrubs. Gewoon een mooi einde bij seizoen 8, omdat ze dat eerst hadden besloten. Daarna gingen ze gewoon toch vrolijk door (zei het wel met een andere opzet), maar dat is gewoon voor de leuk. Beter dan van die half/niet afgeronde eindes...
Ik geloof dat de producers aangaven zeker niet meer als 8.quote:Op woensdag 23 februari 2011 16:23 schreef InGebruik het volgende:
Is er al iets bekend dan over hoeveel seizoenen er zullen komen? Aangezien er al een aantal zitten te speculeren in de spoilers.
Dat heb ik ook, maar als je puur kijkt naar het verhaallijn (eye-opener door het overlijden van een belangrijk persoon) is zo'n reactie wel wel vreemd. Het komt vooral door de manier waarop ze het brengen: heel zeurderig...quote:Op woensdag 23 februari 2011 13:15 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Eens. En hoe geloofwaardig is het nou om Alyson Hannigan zo vaak van je af te slaan...
Dit dus. Wat een irritante opvul-aflevering was dit ook weer. Ik wil meer Robin zien en minder Marshall/Lilly gezeik.quote:Op woensdag 23 februari 2011 11:11 schreef Ace1 het volgende:
Dat gezeik van Marshall ben ik nu wel zat..
Ja inderdaad. En iets meer de 'oude' barney is ook wel leuk. De barney de rokkenjager gaat nu even moeilijk met de laatste 2 afleveringen in het achterhoofd, maar met altijd verrassende reacties en onzinnige feitjes komt hij de laatste tijd niet meer.quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:57 schreef prutvent het volgende:
[..]
Dit dus. Wat een irritante opvul-aflevering was dit ook weer. Ik wil meer Robin zien en minder Marshall/Lilly gezeik.
Die hebben we al gezienquote:Op dinsdag 22 februari 2011 23:01 schreef larry_flynt het volgende:
Ben benieuwd of we ooit de moeder te zien krijgen....
Het kan ook nogsteeds bij de bruiloft van Marshal zijn geweest. Kan me die bruiloft niet helemaal meer herinneren, maar vergeet niet. Zij heeft een hekel aan Marshal, dan is het logisch dat ie even zijn naam vergeet te noemen.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 16:43 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Tuurlijk, kan niet anders. Ze maken in de eerste aflevering een flashforward naar een bruiloft waar Ted getuige is, dan wordt een paar afleveringen later opeens uit het niets een oude vriend van Ted geïntroduceerd, die hem vraagt te getuigen op z'n huwelijk. 1+1=2
Om toch terug te komen op Scrubs. Daar komt Tod toch echt altijd met een geweldig High Five, tot in de laatste afleveringen.quote:Op woensdag 23 februari 2011 18:21 schreef InGebruik het volgende:
[..]
Ja inderdaad. En iets meer de 'oude' barney is ook wel leuk. De barney de rokkenjager gaat nu even moeilijk met de laatste 2 afleveringen in het achterhoofd, maar met altijd verrassende reacties en onzinnige feitjes komt hij de laatste tijd niet meer.
Ik vond de 'high V' van vorige week anders wel een mooiequote:Op donderdag 24 februari 2011 00:46 schreef mvt het volgende:
[..]
Om toch terug te komen op Scrubs. Daar komt Tod toch echt altijd met een geweldig High Five, tot in de laatste afleveringen.
Die van Barney mis ik al een tijdje.
Barney heeft volgens mij ook al een paar seizoenen geen suit up! meer geroepenquote:Op woensdag 23 februari 2011 18:21 schreef InGebruik het volgende:
[..]
Ja inderdaad. En iets meer de 'oude' barney is ook wel leuk. De barney de rokkenjager gaat nu even moeilijk met de laatste 2 afleveringen in het achterhoofd, maar met altijd verrassende reacties en onzinnige feitjes komt hij de laatste tijd niet meer.
Hij blijft goed, maar in mijn ogen zwakt het wat af.
Hij lult, alleen de voet hebben we gezien.. En ze zat in een zaal met 300 studenten maar weet je dus niet welke áls ze er al tussen zat..quote:
Did you know that 83% of...quote:Op woensdag 23 februari 2011 18:21 schreef InGebruik het volgende:
[..]
Ja inderdaad. En iets meer de 'oude' barney is ook wel leuk. De barney de rokkenjager gaat nu even moeilijk met de laatste 2 afleveringen in het achterhoofd, maar met altijd verrassende reacties en onzinnige feitjes komt hij de laatste tijd niet meer.
Hij blijft goed, maar in mijn ogen zwakt het wat af.
Die trouwerij van Marshall die al geweest is. Waar toen die was helemaal geen hint was naar dat de moeder er was. Maar waar dan nu de moeder opeens wel zou zijn bij geweest? Lijkt mij heel sterk. Als het zo is, is het erg slordig schrijfwerk. Bovendien zag die bruiloft er ook anders uit.quote:Op donderdag 24 februari 2011 00:43 schreef mvt het volgende:
[..]
Het kan ook nogsteeds bij de bruiloft van Marshal zijn geweest. Kan me die bruiloft niet helemaal meer herinneren, maar vergeet niet. Zij heeft een hekel aan Marshal, dan is het logisch dat ie even zijn naam vergeet te noemen.
Daarom denk ik ook niet dat het zo is, want dat schrijfwerk zit juist best goed in elkaar wat de moeder betreft..quote:Op donderdag 24 februari 2011 11:43 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Die trouwerij van Marshall die al geweest is. Waar toen die was helemaal geen hint was naar dat de moeder er was. Maar waar dan nu de moeder opeens wel zou zijn bij geweest? Lijkt mij heel sterk. Als het zo is, is het erg slordig schrijfwerk. Bovendien zag die bruiloft er ook anders uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |