Groene trui in de Tour bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:56 schreef Felagund het volgende:
Mooie zege van Bos. Hopelijk kan hij dit jaar doorgroeien en wat grotere wedstrijden gaan winnen.
Nog anderhalve week tot de Omloop.
Dat is dan weer wat te optimistisch.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:56 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Groene trui in de Tour bijvoorbeeld.
Kloptquote:Op dinsdag 15 februari 2011 23:00 schreef Felagund het volgende:
[..]
Dat is dan weer wat te optimistisch.
Phinney spreekt er toch ook van:quote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:50 schreef SaintOfKillers het volgende:
Vervolg op Wielrennen #81 Nieuwe Ronde(s) Nieuwe kansen.
En verder dus:
http://nos.nl/video/219217-bos-sprint-cavendish-zoek-in-oman.html
Ik zie niemand in de weg staan (wat Cavendish na de finish beweerde - nou ja, er staan wel wat van die handdoeken, maar die staan niet echt in de weg), maar Cavendish zat gewoon langs de verkeerde kant en maakt veel te veel meters.
quote:Well, opening up @ 500m 2 go w\Kristoff n Murphy on my wheel...the sprint would've gone great! Except 4 the fans in the middle of the road.
Als je het filmpje kijkt zie je wel dat ze overdrijven.quote:Op woensdag 16 februari 2011 00:02 schreef wimderon het volgende:
[..]
Phinney spreekt er toch ook van:
[..]
Ja, ze stonden er niet erg handig, maar hinderlijk was 't zeker ook niet.quote:Op woensdag 16 februari 2011 00:03 schreef Sheepcidus het volgende:
Als je het filmpje kijkt zie je wel dat ze overdrijven.
Nee, klopt. Een zeer sterke sprint van Bos. Maar benieuwd hoe het de rest van de week lukt om Bos af te zetten, want de meeste keren is dit natuurlijk gedoemd om te mislukken.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:56 schreef Marcoss het volgende:
Bos moest zelf ook van ver komen, zo te zien (of volg ik de verkeerde Raborenner in de sprint?)
Mogelijk de Tourquote:Op woensdag 16 februari 2011 09:06 schreef Marcoss het volgende:
Programma Contador: Ronde van de Algarve (16-20 februari), Vuelta a Murcia (4-6 maart), Volta a Catalunya (21-27 maart), Ronde van Castilla en León (13-17 april), daarna waarschijnlijk de Waalse klassiekers, zeker de Giro en mogelijk de Tour.
Waarschijnlijk is hij zelf er ook niet zeker van of hij nog geschorst wordt en wil hij nu meepakken wat hij kan meepakken.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |