Maakt niet uit. Zonder sirene moeten ze zich ook aan de regels houdenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:07 schreef 9611Niels het volgende:
Misschien waren zij wel naar iets belangrijks op weg![]()
Nee.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:08 schreef MisterSqueaky het volgende:
[..]
Maakt niet uit. Zonder sirene moeten ze zich ook aan de regels houden
Jawel, alleen ze krijgen er geen boete voor. Met sirene is het een voorrangsvoertuig ja.quote:
Zonder sirene hebben zij ook bepaalde vrijstellingen van de wegenverkeerswet, als dat noodzakelijk is voor uitoefening van hun functie.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:10 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Jawel, alleen ze krijgen er geen boete voor. Met sirene is het een voorrangsvoertuig ja.
Alsnog, ze mogen niet door rood rijden zonder sirene.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:11 schreef Piles het volgende:
[..]
Zonder sirene hebben zij ook bepaalde vrijstellingen van de wegenverkeerswet, als dat noodzakelijk is voor uitoefening van hun functie.
Jawel, wat denk je dat 'vrijstelling' betekentquote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:12 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Alsnog, ze mogen niet door rood rijden zonder sirene.
Waar denk je dat sirenes voor zijn?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:12 schreef Piles het volgende:
[..]
Jawel, wat denk je dat 'vrijstelling' betekent
Lastig is dat lezen ook hequote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:14 schreef CaptainCookie het volgende:
Ik zou ook snel doorrijden als er een naderende walvis te zien is in mijn achteruitkijkspiegel.
O ja, vrijstelling. Vandaar dat agenten ook vaak dieven, fraudeurs en pedo's zijn.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:12 schreef Piles het volgende:
[..]
Jawel, wat denk je dat 'vrijstelling' betekent
De pliesie is gwoon de mafia ja tog!!1quote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:19 schreef Neuralnet het volgende:
[..]
O ja, vrijstelling. Vandaar dat agenten ook vaak dieven, fraudeurs en pedo's zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |