Tja, dat zijn de sentimenten, de mensen trekken weg, meer komen er, meer kosten, weggepest worden, 'positieve discriminatie' , niet willen integreren (de goeden daargelaten), NL maar een anti-G-dellijk land vinden enz etc.quote:Verhagen: multiculturele samenleving is mislukt
Vicepremier Maxime Verhagen (CDA) noemt de multiculturele samenleving mislukt. Nederlanders voelen zich hier niet meer thuis in eigen land en ook allochtonen hebben het hier niet echt naar hun zin, zei hij maandag bij de opnames van het televisieprogramma College Tour, schrijft het AD dinsdag.
Nederlanders zouden volgens Verhagen trotser moeten zijn op hun land, zoals de inwoners van de Verenigde Staten zijn. "Als je mensen daar vraagt wie of wat ze zijn, geven ze als eerste antwoord dat ze Amerikaan zijn en dan pas waar ze oorspronkelijk vandaan komen."
De inburgering zou zich meer op Nederlandse normen en waarden moeten richten. In oktober zei de Duitse bondskanselier Angela Merkel al dat de multiculturele samenleving in Duitsland is mislukt. De 'oude' benadering om mensen van verschillende culturen naast elkaar te laten leven werkt volgens haar niet.
Wel zei ze dat de islam tegenwoordig bij Duitsland hoort. Ook de Britse premier David Cameron en de Franse president Nicolas Sarkozy vinden dat de multiculturele samenleving is mislukt.
http://binnenland.nieuws.nl/629704
Ook dit is natuurlijk quatsch. Veel Amerikanen noemen zichzelf nog steeds Latin Americans, African Americans, Italian Americans etcetera. Het feit dat die mensen zo trots zijn op de VS komt volgens mij vooral doordat ze in Amerika de ruimte hebben gekregen om hun eigen normen, waarden en tradities uit te oefenen, die langzaam zijn samengesmolten met de Amerikaanse tradities.quote:Nederlanders zouden volgens Verhagen trotser moeten zijn op hun land, zoals de inwoners van de Verenigde Staten zijn. "Als je mensen daar vraagt wie of wat ze zijn, geven ze als eerste antwoord dat ze Amerikaan zijn en dan pas waar ze oorspronkelijk vandaan komen."
Bewijst maar weer eens wat voor "stars en stripes" likker Verhagen is.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:29 schreef fokthesystem het volgende:
Zo een 40 a 20 jaar na de SP, janmaat, e.d. komen ze uit den haag eens aankakken.(Waarschijnlijk i.v.m. de '1e kamer verkiezingen')
[..]
Tja, dat zijn de sentimenten, de mensen trekken weg, meer komen er, meer kosten, weggepest worden, 'positieve discriminatie' , niet willen integreren (de goeden daargelaten), NL maar een anti-G-dellijk land vinden enz etc.
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:52 schreef Nielsch het volgende:
Ook dit is natuurlijk quatsch. Veel Amerikanen noemen zichzelf nog steeds Latin Americans, African Americans, Italian Americans etcetera. Het feit dat die mensen zo trots zijn op de VS komt volgens mij vooral doordat ze in Amerika de ruimte hebben gekregen om hun eigen normen, waarden en tradities uit te oefenen, die langzaam zijn samengesmolten met de Amerikaanse tradities.
Exact.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:50 schreef EchtGaaf het volgende:
Het is allemaal zo voorspelbaar. Het is een paar weken voor verkiezingstijd en CDA vreest een halvering ten gunste van de PVV.
Overigens ben ik het wel eens met de uitspraak.
Heeft iemand jou wel eens aangeraden een schrijfcursus te volgen?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 11:02 schreef Bluesdude het volgende:
Nederland is die multiculturele samenleving en Nederland is niet mislukt hoor !!
Die konklusie is waanzin en lijkt op paniekzaaien.
Maar in dit artikel van het AD.. kan ik die uitspraak van de krantenkop/TT niet terugvinden.
Nergens blijkt dat het de letterlijke woorden van Verhagen zijn ....
http://www.ad.nl/ad/nl/30(...)leving-mislukt.dhtml
Als dat wel zijn letterlijke woorden zijn,, dan moet er een spoeddebat komen over dit gelal.
Grappig is dat volgens een poll op de ADsite ...
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)ing-is-mislukt.dhtml
.............. 93% van de 43.000 deelnemers deze uitspraak afwijst..
Amerika als het grote voorbeeld, waar het samenleven van diverse etnische groepen wél zeer geslaagd is, is ook nonsens...
Dat ging en gaat met vele spanningen... Trefwoorden voor googlesearch: slavernij, apartheid, segregation, Martin Luther King, rodneykingrellen in LA..
Het is veel erger. Linkse politieke partijen willen ons doen geloven dat de islam-cultuur evenwaardig is aan de Europese. Linkse politieke partijen hebben dus schijt aan gelijke rechten voor vrouwen en homo's.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 11:45 schreef ZureMelk het volgende:
[..]
Probleem is dat Nederlanders is geleerd dat ze niet trots mogen zijn op hun land en volk zodat er geen leidende cultuur meer is hier.
Vreemd, heb ik niet opgelet op school dan? Ik kan het me niet herinneren.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 11:45 schreef ZureMelk het volgende:
Probleem is dat Nederlanders is geleerd dat ze niet trots mogen zijn op hun land en volk zodat er geen leidende cultuur meer is hier.
heeft iemand jou wel eens aangeraden inhoudelijk te reageren ?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 11:59 schreef eriksd het volgende:
[..]
Heeft iemand jou wel eens aangeraden een schrijfcursus te volgen?
jij hebt toch ook schijt ?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:01 schreef voice-over het volgende:
[..]
Het is veel erger. Linkse politieke partijen willen ons doen geloven dat de islam-cultuur evenwaardig is aan de Europese. Linkse politieke partijen hebben dus schijt aan gelijke rechten voor vrouwen en homo's.
Over school, ik weet nog dat toen ik erop zat het verboden was om nederlandse vlaggetjes op je jas te dragen, was racistisch. Een turkse of marokkaanse was geen enkel probleem.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:03 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Vreemd, heb ik niet opgelet op school dan? Ik kan het me niet herinneren.
Oftewel leugens.
Ook in Amerika zijn er die aparte naampjes voor aparte groepen....dat is gewoon noodzaak, maar in Amerika wordt eerder gezegd: als je hier geboren bent...dan ben je Amerikaan...(amerikaanse nationaliteitswet ook)quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:52 schreef Nielsch het volgende:
Ook dit is natuurlijk quatsch. Veel Amerikanen noemen zichzelf nog steeds Latin Americans, African Americans, Italian Americans etcetera. Het feit dat die mensen zo trots zijn op de VS komt volgens mij vooral doordat ze in Amerika de ruimte hebben gekregen om hun eigen normen, waarden en tradities uit te oefenen, die langzaam zijn samengesmolten met de Amerikaanse tradities.
Als dat al zo zou zijn (wat niet zo is): nou en. Jij hebt schijt aan gelijke rechten voor niet-westerse mensen.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:01 schreef voice-over het volgende:
[..]
Het is veel erger. Linkse politieke partijen willen ons doen geloven dat de islam-cultuur evenwaardig is aan de Europese. Linkse politieke partijen hebben dus schijt aan gelijke rechten voor vrouwen en homo's.
Viel links niet over diverse figuren die de Westerse cultuur superieur achtte aan de Islamitische?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:24 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Als dat al zo zou zijn (wat niet zo is): nou en. Jij hebt schijt aan gelijke rechten voor niet-westerse mensen.
Dat ligt dan vooral aan de types die een bepaald imago gegeven hebben aan het dragen van vlaggetjes op jassen.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:21 schreef ReplaR het volgende:
Over school, ik weet nog dat toen ik erop zat het verboden was om nederlandse vlaggetjes op je jas te dragen, was racistisch. Een turkse of marokkaanse was geen enkel probleem.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |