Vreselijk wijf inderdaad. Met d'r hoofdaids.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:11 schreef Toverheks het volgende:
die roze zuurstok vind ik niks wat heeft die een verveelt hoofd
Zo logisch is dat niet, waarom zou je daar überhaupt over na zitten denken, het programma moet toegankelijk blijven voor mensen en aangezien Nederland over een ruime percentage van gelovigen beschikt zou dat een obstakel kunnen vormen voor het publiek. Het blijft nu eenmaal een commercie.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:07 schreef Praatpoeder het volgende:
[..]
Nee, volgens mij niet. Maar dat weten zij niet... Lijkt me logisch dat ze over dat soort geheimen nadenken...
Dat roze felle ding is haar excuus om die afschuwelijke zonnebril op te moeten hebben...quote:Op maandag 14 februari 2011 11:12 schreef Praatpoeder het volgende:
Dat roze ding over d'r roze badjas...Is het een schort? is het een sjaal? is het een deken? Is het een handdoek? En wat is de functie tijdens het bakken van een ei?
ruim percentage gelovigen?quote:Op maandag 14 februari 2011 11:12 schreef Huisjurist het volgende:
[..]
Zo logisch is dat niet, waarom zou je daar überhaupt over na zitten denken, het programma moet wel toegankelijk blijven voor mensen en aangezien Nederland over een ruime percentage van gelovigen beschikt zou dat een obstakel kunnen vormen voor het kijk publiek.
quote:Op maandag 14 februari 2011 11:12 schreef Praatpoeder het volgende:
Dat roze ding over d'r roze badjas...Is het een schort? is het een sjaal? is het een deken? Is het een handdoek? En wat is de functie tijdens het bakken van een ei?
hahaha nou Ian, die wordt dus de lul, daar ga ik extra op letten kind irriteert me nu al met die deken over de schouders en die zonnebril opquote:Op maandag 14 februari 2011 11:12 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Vreselijk wijf inderdaad. Met d'r hoofdaids.
gister iemand geloof ik, maar er kwam gelijk reclame doorheen...quote:Op maandag 14 februari 2011 11:11 schreef Danny het volgende:
Heeft iemand die zelfbestuurcamera al geprobeerd?
Jij denkt serieus dat het aantal gelovigen in Nederland Net5 noopt tot netheid?quote:Op maandag 14 februari 2011 11:12 schreef Huisjurist het volgende:
Zo logisch is dat niet, waarom zou je daar überhaupt over na zitten denken, het programma moet wel toegankelijk blijven voor mensen en aangezien Nederland over een ruime percentage van gelovigen beschikt zou dat een obstakel kunnen vormen voor het publiek. Het blijft nu eenmaal een commercie.
dus je betaald 1,50 om reclame te mogen kijken??!quote:Op maandag 14 februari 2011 11:14 schreef Darklight het volgende:
[..]
gister iemand geloof ik, maar er kwam gelijk reclame doorheen...
Volgens mij is ze in haar hoofd (met hoofdaids) een soort Paris Hilton... Zij liep toch ook te janken over de schoenen die ze niet had en dat het vervelend was dat het zo koud is omdat ze "niets leuks kon aantrekken"?quote:Op maandag 14 februari 2011 11:14 schreef Disana het volgende:
Volgens mij komt ze graag poezelig over. Vandaar dat roze ding.
Maar in Frankrijk hadden ze wel deze geheimen. Waarom zou je er dan NIET over nadenken? En in Nederland zou dat niet voorkomen? Ben je KELLY vergeten?quote:Op maandag 14 februari 2011 11:12 schreef Huisjurist het volgende:
[..]
Zo logisch is dat niet, waarom zou je daar überhaupt over na zitten denken, het programma moet wel toegankelijk blijven voor mensen en aangezien Nederland over een ruime percentage van gelovigen beschikt zou dat een obstakel kunnen vormen voor het publiek. Het blijft nu eenmaal een commercie.
Ja. Beetje als een blasé diva in dat pannetje aan het roeren, rot toch weer naar je nest als je het allemaal zo slaapverwekkend vindt.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:11 schreef Toverheks het volgende:
die roze zuurstok vind ik niks wat heeft die een verveelt hoofd
Maar ze had máár 6 uur geslapen Gert, dat arme meiske is kapódt!quote:Op maandag 14 februari 2011 11:15 schreef Gert het volgende:
[..]
Ja. Beetje als een blasé diva in dat pannetje aan het roeren, rot toch weer naar je nest als je het allemaal zo slaapverwekkend vindt.
Ja, nee, maar dit is een boeddhameisje. Snap dat nou, het is een gevoelig zacht meisje dat je goed moet inpakken.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:15 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Volgens mij is ze in haar hoofd (met hoofdaids) een soort Paris Hilton... Zij liep toch ook te janken over de schoenen die ze niet had en dat het vervelend was dat het zo koud is omdat ze "niets leuks kon aantrekken"?
...
Met d'r hoofdaids.
56% van de Nederlanders zijn volgens diverse onderzoeken gelovig of gematigd gelovig. Dit zijn statistieken die in het CBS terug te vinden zijn.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:13 schreef Danny het volgende:
[..]
ruim percentage gelovigen?
Dat lijkt me sterk. En als die er al zijn kijken ze niet naar iets verderfelijks als reality.
56 Nederlanders maar? Da's niets.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:16 schreef Huisjurist het volgende:
[..]
56 van de Nederlanders zijn volgens diverse onderzoeken gelovig of gematigd gelovig. Dit zijn statistieken die in het CBS terug te vinden zijn.
quote:Op maandag 14 februari 2011 11:17 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
56 Nederlanders maar? Da's niets.
Oh ja, dit was degene die elke ochtend haar zen-tuintje zat aan te harkenquote:Op maandag 14 februari 2011 11:16 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, nee, maar dit is een boeddhameisje. Snap dat nou, het is een gevoelig zacht meisje dat je goed moet inpakken.
Er staan nog veel mensen ingeschreven. Dat is wat anders.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:16 schreef Huisjurist het volgende:
[..]
56 van de Nederlanders zijn volgens diverse onderzoeken gelovig of gematigd gelovig. Dit zijn statistieken die in het CBS terug te vinden zijn.
En BB-Kelly is er een van, kenjenagaan.quote:
Lachwekkend toch, als je haar zo ziet? Het materialisme straalt ervan af.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:17 schreef pullup het volgende:
[..]
Oh ja, dit was degene die elke ochtend haar zen-tuintje zat aan te harken
Oh godverdomme.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:17 schreef pullup het volgende:
[..]
Oh ja, dit was degene die elke ochtend haar zen-tuintje zat aan te harken
Beter legt ze haar vette bekkie in die pan, zie je die vlekken niet meer.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:18 schreef Toverheks het volgende:
lekker met die lepel tegen der kin en weer roeren in het pannentje
De insteek van het programma waar jij naar refereert en dit programma zijn totaal niet met elkaar te vergelijken. Dat mag overigens wel duidelijk zijn, mag ik aannemen.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:15 schreef Praatpoeder het volgende:
[..]
Maar in Frankrijk hadden ze wel deze geheimen. Waarom zou je er dan NIET over nadenken? En in Nederland zou dat niet voorkomen? Ben je KELLY vergeten?
geloven in een hogere macht, reincarnatie of wat dan ook staat maar zelden gelijk met afkeer van naakt, varkensvlees, zichtbaar haar, grof taalgebruik etc.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:16 schreef Huisjurist het volgende:
56 van de Nederlanders zijn volgens diverse onderzoeken gelovig of gematigd gelovig. Dit zijn statistieken die in het CBS terug te vinden zijn.
Procent.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:17 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
56 Nederlanders maar? Da's niets.
Dus hier gaat ook niet geneukt worden?quote:Op maandag 14 februari 2011 11:18 schreef Huisjurist het volgende:
De insteek van het programma waar jij naar refereert en dit programma zijn totaal niet met elkaar te vergelijken. Dat mag overigens wel duidelijk zijn, mag ik aannemen.
Die flashreclame links zit eroverheen jaquote:Op maandag 14 februari 2011 11:14 schreef Danny het volgende:
[..]
dus je betaald 1,50 om reclame te mogen kijken??!
och, ze zetten een pornoster die bekend staat om redelijk extreme porno erin. Dat hebben ze vast niet gedaan om de gelovigen van dienst te zijnquote:Op maandag 14 februari 2011 11:18 schreef Huisjurist het volgende:
[..]
De insteek van het programma waar jij naar refereert en dit programma zijn totaal niet met elkaar te vergelijken. Dat mag overigens wel duidelijk zijn, mag ik aannemen.
Zo'n vermoeden had ik al.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:20 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Oooooooooooooh, dat begreep ik niet.
Secret Story met Secret Story vergelijken is inderdaad stom van mijquote:Op maandag 14 februari 2011 11:18 schreef Huisjurist het volgende:
[..]
De insteek van het programma waar jij naar refereert en dit programma zijn totaal niet met elkaar te vergelijken. Dat mag overigens wel duidelijk zijn, mag ik aannemen.
Jawel! Zij zal bekeerd worden tot het ware geloof.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:20 schreef Danny het volgende:
och, ze zetten een pornoster die bekend staat om redelijk extreme porno erin. Dat hebben ze vast niet gedaan om de gelovigen van dienst te zijn
islam>?quote:Op maandag 14 februari 2011 11:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Jawel! Zij zal bekeerd worden tot het ware geloof.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |