ik ben zelf BOSNIER EN POOL en heb nederlandse vriendje maar hij houd aleen van poolse en bosniche oostblok chicks omdat die de bom zijn maar hij zelf hollander dusja wat maak het uit dat jouw vriendin niet uit polen komquote:Op vrijdag 18 februari 2011 20:24 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
Ik heb nochtans al 4 jaar met hetzelfde meisjeGelukkig komt ze niet uit Polen.
Wel zin in sex?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 20:27 schreef Oostblokker het volgende:
[..]
fijn voor je klaar.. geen zin in ruzie
maak niks uit hoorquote:Op woensdag 16 februari 2011 22:39 schreef noksala het volgende:
[..]
Oja sorry keek niet naar je foto. Schamen doe je toch wel een beetje. Als mijn ouder erover beginnen dat ga ik ook opslot soortvan. Gewoon op gelijke hoogte brengen een beetje. Stel vragen over hoe oud hun waren. Hoe hun eerste keer was enzo. Of vraag dat ze je voorlichten.
Kommaneuker?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 20:46 schreef Oostblokker het volgende:
[..]
nee laten we het niet hopen gelukkig ben ik geen ,,,,,
Sloeriequote:Op vrijdag 18 februari 2011 03:09 schreef Shoenie het volgende:
Ik was ook 12 toen ik voor het eerst sex had, en ik ben nog steeds met dezelfde jongen. Dus het is echt niet zo dat je er altijd achteraf spijt van hoeft te hebben omdat je het te jong hebt gedaan en het na 2 maanden bijvoorbeeld alweer uit was. Ik liep met m'n moeder in de stad, gingen samen even ergens lekker lunchen.. ze wist dat ik een vriend had, kende hem ook wel redelijk en vroeg het gewoon. 'En.... heb je sex met hem'? Eerst reageerde ik ook met 'doe even normaal' en toen zei ik gewoon eerlijk dat ik inderdaad sex heb.
Ik weet niet hoe jou band met je ouders is? Kun je over veel dingen makkelijk en open met ze praten, beter met je moeder of andersom? Of beide even goed? Mijn moeder wist het, en heeft het zelf tegen mij vader verteld, verder niets meer over gehoord was geen probleem. Ik heb gelukkig ouders waar ik overal mee over kan praten! Wat echt heel erg fijn isBegin gewoon een onderwerp die te maken heeft met sex, stel wat vraagjes of iets.. dan komt het vanzelf wel. Of zorg er voor dat je hun zo ver krijgt dat hun het je vragen.. dat is al wat makkelijker, vond ik zelf wel teminste, hoef je alleen nog maar 'Ja' te zeggen
Komt wel goed meissie zulk soort dingen zijn altijd erg spannend, als het er uit is dan is het er ook echt uit. Succes!
Post je tetten nou maarquote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:57 schreef Oostblokker het volgende:
[..]
zeg dat maar tegen je vriendin,
dat is niet strafbaar zijn genoeg meiden die dat doen. iedereen beslist dat zelfquote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:49 schreef Northside het volgende:
Seks op je 12e... iemand was daar strafbaar bezig.
Welke ?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:57 schreef Oostblokker het volgende:
[..]
zeg dat maar tegen je vriendin,
Dan maak je ze maarquote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:58 schreef Oostblokker het volgende:
[..]
heb geen naaktfotos im soory ,
Eén woord is al te veel voor je? Wow!quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:53 schreef Oostblokker het volgende:
[..]
wat betekent dat ben beetje dronkuh dus ik snap het niet helemaal wat je daarzo typt
Ja 50 euro voor 10 minutenquote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:01 schreef Oostblokker het volgende:
[..]
waarom zou ik dat doen mijn lichaam is meer waard dan zoiets te doen ,
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |