abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_92855420
En Huup, 't was inderdaad druk, die meet. Ik reed met McLaura terug en ik kon mijn ogen nog geen 5 minuten open houden in de auto. Ik was overprikkeld, in plaats van mijn dochter :D
  woensdag 16 februari 2011 @ 09:10:00 #52
245866 Ca.ra
Nu met loslopend wild
pi_92855898
Oeh wat Sorbo zegt, die krullen van Amélie O+
Ik ben benieuwd hoe Elin gaat opdrogen, ze veranderen toch nog behoorlijk he, in dat eerste jaar. (of twee...)
Time is the quality of nature that keeps events from happening all at once. Lately, it doesn't seem to be working.
pi_92856210
quote:
1s.gif Op woensdag 16 februari 2011 09:10 schreef Ca.ra het volgende:
Oeh wat Sorbo zegt, die krullen van Amélie O+
Ik ben benieuwd hoe Elin gaat opdrogen, ze veranderen toch nog behoorlijk he, in dat eerste jaar. (of twee...)
Nogal! Kijk maar! (smoesje om nog even een paar foto's van mijn mupske te plaatsen)

Van:

Via:

En:

Naar dit bij 16 maanden:
  woensdag 16 februari 2011 @ 09:57:27 #54
245866 Ca.ra
Nu met loslopend wild
pi_92856973
Oeh de Beaus is echt veel veranderd inderdaad. Haar neusje, en de vorm van haar hoofd, en haar haarkleur natuurlijk. Jeetje... Het valt pas echt op als je alles zo onder elkaar zet he.

Ik zal eens graven in het Grote Thomas Archief...
Time is the quality of nature that keeps events from happening all at once. Lately, it doesn't seem to be working.
  woensdag 16 februari 2011 @ 10:02:44 #55
335406 Pipo_de_KIoon
Niks is wat het lijkt
pi_92857117
.

[ Bericht 99% gewijzigd door Pipo_de_KIoon op 16-02-2011 10:03:36 ]
... soms heb je gewoon even een kloon nodig.....
pi_92857152


[ Bericht 100% gewijzigd door Sorbootje op 16-02-2011 10:04:36 ]
pi_92857226
Ja, echt hè Cara?! Vooral de haarkleur doet het 'em!
pi_92857240
Die trip down memorylane van Isabimbeau is echt gaaf <3

En ik weet niet wat er onderling is uitgewisseld tussen Huup en Sorbo, maar Elin is echt een blauwdruk van IsaB!!!

Ik heb laatst toevallig een collage van babyThijs gemaakt voor Claudia, om te laten zien dat ooievaars beten heel geleidelijk wegtrekken (en niet zoals haar kv zei binnen een paar weken).

And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
pi_92857332
De ooievaarsbeet van Isabeau (op haar ooglid) wordt nog steeds rood als ze beaus is :D

Mooie serie McLaura!
pi_92857430
Mette's ooiervaarsbeet in haar nekje (achter), is nu bijna helemaal weg volgens mij.
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..
  woensdag 16 februari 2011 @ 10:29:44 #61
245866 Ca.ra
Nu met loslopend wild
pi_92857789
3 dagen oud


2 maanden


4 maanden (alle haren uitgevallen muv een plukje vooraan)


Bijna 1


15 maanden


nu
Time is the quality of nature that keeps events from happening all at once. Lately, it doesn't seem to be working.
pi_92857834
Oooh Thomas is juist helemaal niet zo veranderd! (alleen nóg knapper geworden)
  woensdag 16 februari 2011 @ 10:35:29 #63
245866 Ca.ra
Nu met loslopend wild
pi_92857936
Hij begon natuurlijk vrij mager, maar hij heeft echt tijden gehad dat hij even een heel dikke kop kreeg...

Deze is ook bij 2 maanden, een paar dagen voor die andere foto van hierboven:


(plofkop :P )

Voor de rest is hij inderdaad vrij Thomassig gebleven, alleen vind ik t nu met dat langere haar wel leuker. En de zus van Asy heeft hem heel mooi geknipt :Y
Time is the quality of nature that keeps events from happening all at once. Lately, it doesn't seem to be working.
pi_92857991
Ja dat weet ik nog wel :D
  woensdag 16 februari 2011 @ 11:01:21 #65
279868 Sugarsnap
Sprookjesboom...
pi_92858664
Al die geboorte tot nu series, wat leuk! Ik ga er ook eentje brouwen van Bram. Van Eline valt nog niet veel te brouwen met haar ruim 5 weken.
Elin en Amélie, wat zijn jullie mooi!
En nog veel meer kindjes, maar dat weet ik zo even niet meer...

Het was vorige week af en toe mooi weer, dus we hebben lekker gewandeld en buiten gespeeld
Met de driewieler

Zijn auto

en caravan

Maar ook gewoon te voet


En Eline zit er meestal zo bij



Mijn lieve minimuppet
pi_92860580
Ik zie eigenlijk zowel bij Isabeau, bij Thijs als bij Thomas juist heel duidelijk dat ze het zijn. Zo vroeg al! O+ Logisch ergens, maar tegelijekrtijd ook ongelooflijk :D .

Bram en Eline. Wat heb je Eline heerlijk in de doek zitten Sugarsnap. O+ En Bram zo lekker buiten aan het spelen. Hoe oud is Bram nu?

[ Bericht 22% gewijzigd door groofskendezoveelste op 17-02-2011 19:44:45 ]
pi_92861087
Groofsken, bijzonder hoe twee kinderen zo verschillend kunnen zijn en toch zó overduidelijk broer en zus! :D

Mooie series!
pi_92861165
Wat heb je toch een mooi (verschillend) stel, Groofs!

Hebben ze dezelfde vader?

En Thijs was idd al vroeg Thijs. Het enige dat echt veranderd is, is de hoeveelheid haar. Hij moet vanmiddag maar weer naar de kapper, het zit niet zo mooi meer!



En ik spam gelijk mijn andere meet-foto's even!


















Er is ook een filmpje van
Isabeau huilt op de achtergrond, het arme kind was tegen de vlakte gegaan van een stuiterbeest af.







And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
pi_92861265
Haha die foodfight was zo grappig! En McLaura dacht dat ik het niet leuk vond omdat ik moeilijk keek, maar zoals ik al eerder zei, ik snapte ineens hoe het voor een kind is om overprikkeld te zijn. :D
pi_92865766
Hahaha, die tong van Thijs op de laatste twee foto's!

Ik vind Isabeau ook niet zoveel veranderd. Het felle werd voorheen geaccentueerd door haar donkere haar. Het lichtere haar geeft haar een wat zachtere uitstraling.

Thijs vind ik alleen moeilijk te herkennen op de eerste foto. Maar dat vind ik van de meeste baby's: zodra ze hun ogen open doen zie je hun werkelijke snoetje.

Ik vind het zo leuk dat jij foto's in zoveel verschillende settings neemt, Groofsken. Ik heb het al eerder gezegd, maar daar wil ik een voorbeeld aan nemen. Ik ben trouwens erg benieuwd naar een pasgeborenefoto van S. Heb je die/wil je die delen?

In de eerste foto van Thomas had ik eerder een van de kinderen van Meimeltje herkend! Oh, ik vind Thomas zo leuk! O+ Op de ene foto heeft hij een heel sereen gezichtje en op de andere foto een boeventronie.

Ik blijf me erover verbazen hoeveel je kinderen op jou lijken, Sugarsnap. En Bram is echt een Bram, een lekker Hollands jochie.

Ik vind het zo jammer dat ik jullie geen foto kan laten zien van Lena met haar ogen wagenwijd open en een lachstuipje om haar lippen. Ze gaat zo'n lief gezichtje krijgen, ongelooflijk! Maar telkens als ik een foto wil maken verkeert ze in serene rust:



En ik blijf versteld staan van de belachelijk mooie ogen van Ivan. Ze zijn zo groot, zo blauw en zijn wimpers zijn zo lang. Ik ben zulke ogen alleen gewend van Turkse kinderen hier in de buurt, maar dan in de donkere variant.

I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_92866400
Hij heeft ook wel echt prachtige kijkers Claudia, en je kleintje spettert ook van mijn scherm, wat een lief klein hoopje mens....

Die baby tot nu foto's.... leuk!!!!

En de meet-foto's en film, wat leuk!
Die kussende Thijs haha, wat een harem had ie weer ja!

Sugarsnap, leuk he, zo'n driewieler!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_92867004
ooh wat enorm leuk om te zien de baby tot nu foto's :Y

En klopt huup,die van mij lijken beide sprekend op elkaar qua uiterlijk maar vooral indoen en laten.
Dat duimen is ook precies hetzelfde ja, ze drinken hetzelfde ze lachen hetzelfde. O+
Al lijkt V. een boel meer op mij voorlopig door zijn (nog) blauwe ogen en kuiltje :D (

Die van jou zijn ook zo enorm van jullie O+ Ze lijken op elkaar, maar ook enorm op jou (en B.)
Maar toch ook weer heel erg zichzelf en anders O+
pi_92867238


[ Bericht 54% gewijzigd door groofskendezoveelste op 17-02-2011 19:45:21 ]
pi_92867314
Wat een prachtige foto van lena. Jij jaloers op mijn settings, ik op jouw fototoestel :P .

En Ivan heeft inderdaad mooie ogen! O+
pi_92867744
Oh en ja McLaura, ze hebben dezelfde donor dus volbloed broer en zus.
pi_92867872
Oohh, gaaf, Groofsken! En wat had ze haar ogen al open met 15 dagen joh! Ik vind die foto van jou met S. prachtig trouwens. En op die tweede foto is ze al helemaal zichzelf.

Ik had op een of andere manier het vermoeden dat ik wat van Lena in de pasgeborenefoto's van S. zou herkennen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_92868024
Oh Claudia, wat een heerlijke foto's! Ik vind de ogen van Ivan ook vreselijk mooi!

De ogen Isabeau vind ik vooral in het echt mooi. Ik krijg ze nooit echt op de foto zoals ze zijn. De bijzondere kleur, de mooie wimpers...
pi_92868414
quote:
1s.gif Op woensdag 16 februari 2011 15:12 schreef Claudia_x het volgende:
Ik had op een of andere manier het vermoeden dat ik wat van Lena in de pasgeborenefoto's van S. zou herkennen.
En? Niet dus?
pi_92868634
quote:
1s.gif Op woensdag 16 februari 2011 15:23 schreef groofskendezoveelste het volgende:

[..]

En? Niet dus?
Ik denk dat Lena een heel lief gezichtje gaat krijgen, maar dat heeft ze nu nog niet. Omdat S. zo'n lief gezichtje heeft was ik benieuwd hoe dat er op haar eerste foto's uit zou zien. Wat dat betreft herken ik het wel, die frons op de derde foto en dan ineens die open blik op de vierde. S. heeft een heel andere neus en mond dan Lena, maar op die vierde foto zit er iets vergelijkbaars in. Als ikzelf zo'n foto heb zal ik die als vergelijkingsmateriaal plaatsen!
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_92869361
quote:
1s.gif Op woensdag 16 februari 2011 15:27 schreef Claudia_x het volgende:
Ik denk dat Lena een heel lief gezichtje gaat krijgen, maar dat heeft ze nu nog niet.
tssk. leugens.
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
  woensdag 16 februari 2011 @ 15:50:28 #81
171422 LadyBlack
paint it black
pi_92869844
Ik word helemaal week van de zwartwitfoto van Lena en de foto van Groofsken met S O+
pi_92881761
Ik vind net wat verjaardagsfoto's gemaakt door schoonmams in mijn mail...

Met overgrootmoeder en ballon!










pi_92881924
Freecell, wat een leukerd is ie! Oh, en leander staat er nu oo bij. Wat een haar heeft hij opeens. :D Wat een jochies zeg. O+
pi_92882188
Ja ik dacht ineens: hey, Leander stond er ook een paar keer tof op :D

En dat haar gaat heel erg hard inderdaad :+
pi_92882719
oooh Groofsken die van jou met S. is echt prachtig O+
en wat een mooie fotootjes van S en R door de maanden heen. Zo verschillend vooral qua haarkleur en hoeveelheid haar _O- maar echt onmiskenbaar broer en zus

Lena in diepe rust O+ en grote broer Ivan lekker aan het kliederen met eten O+ ik vind het echt serieus allebei plaatjes van kinderen hoor

Isabeau vind ik al meteen juist heel herkenbaar haarzelf!

Die meet foto's, wat een heerlijke chaos :D Kan me voorstellen dat je gesloopt was Sorbootje
en Emma krijgt een steeds mooier gezichtje O+ ik vond het in oktober bij de Utrecht meet nog steeds zo'n breekbaar popjes gezichtje, maar nu heeft ze echt wangetjes en geen plooien meer in haar gezichtje

Wauw wat is Florian al groot! en leuk. erg leuk die trui! Ook echt overduidelijk broers
Het kapsel van Leander vind ik helemaal stoer, zo wil ik het ook laten groeien bij Wolf
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_92887303
Ow wat een mooie, lieve schattige, chaotisch, gezellige foto's komen er hier weer langs zeg!!
En de meeste van jullie weten ook precies wie van wie is enzo echt goed :) Ik word daar nog neit helemaal wijs uit, zou het eignelijk allemaal uit meoten schrijven misschien dat ik het dan kan onthouden :)

Ik gooi er nog eentje van Jaël in, lekker aan de patatjes met ketchup van de week :)
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_92890302
Oh mamapurk, wat een mooi meisje!! Leuk om haar eens te zien!!!
Ze heeft wel wat van mijn dochter weg toen die nog zo klein was.

wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_92890740
Ow wat een lief meisje Karin en dat jurkje O+ Ecth wat een plaatje :)
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_92890831
Oeh, wat een mooie krullen heeft Jaël!

Wat is het ontzettend leuk om de twee broers zo samen te zien, freecell! Je hebt gewoon twee zoons! Ik word er haast wat jaloers van. En ze zijn zo anders en toch ook duidelijk broers.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  woensdag 16 februari 2011 @ 21:55:28 #90
131983 debuurvrouw
The girl nextdoor
pi_92890838
ik vind Jaël de meisjesvariant van R van Groofsken O+ Wat een prachtig meisje O+
Het maakt ook niet uit of je koopt, kraakt of huurt, buurvrouw is steeds in de buurt.
pi_92890932
En die bruine ogen! O+ Ik vind bruine ogen ontzettend mooi.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_92891100
Bambi....ja ze heeft erg mooie ogen, Jael!

ik vind Leander en Florian ook zo echt broers, niet dat ze sprekend op elkaar lijken, maar je kunt wel duidelijk zien dat ze bij elkaar horen....!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_92891111
En nu zie je haar haar nog niet eens als het net gewassen is :) dan is het helemaal een grote krullenbos :) De kapster bleef vorige week mar zeggen, zoveel haar bij zo een klein meisje dat heb ik echt nog nooit gezien :P
En als je haar ogen bedoelt Claudia, die zijn niet eens echt bruin. Het eerste jaar hebben ze alle kleuren van de regenboog zo een beetje gehad en nu zijn ze bruin/groen :)
Wat lief al jullie reacties op mijn mooie meisje, nu maar hopen dat ons volgende meisje ook zo een mooierd word O+
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_92891159
quote:
1s.gif Op woensdag 16 februari 2011 21:55 schreef debuurvrouw het volgende:
ik vind Jaël de meisjesvariant van R van Groofsken O+ Wat een prachtig meisje O+
Nou je het zegt ja :D . De kleur haar, die blik, dat bolle. :Y

En dat wat jij zegt herken ik ook Claudia. Ik vind dat op de een of andere manier nogsteeds een heel charmant beeld: 4 zoons!
pi_92891242
Ik denk trouwens dat Florian Leander voorbij gaat groeien, nog in de basisschoolperiode. :P
pi_92891256
quote:
1s.gif Op woensdag 16 februari 2011 22:00 schreef groofskendezoveelste het volgende:

[..]

Nou je het zegt ja :D . De kleur haar, die blik, dat bolle. :Y

En dat wat jij zegt herken ik ook Claudia. Ik vind dat op de een of andere manier nogsteeds een heel charmant beeld: 4 zoons!
Dat bolle?? Waar?? Nee hoor geintje, ze mag er inderdaad wezen, maar het is al veel minder dan het was :)
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_92891663
Heee, wat heeft Leander ineens een bekend kapsel! :D
Tof. En natuurlijk ontzettend gefeliciteerd nog met Florian O+.

Jaël heeft prachtige krullen zeg!

Ik vind de foto's van S. zo mooi, groofsken. Ze doet me denken aan mijn eigen baby's, vooral omdat ze blond is denk ik. Ik heb een groot zwak voor blonde baby's O+.

Ivan en Lena zijn allebei prachtig. Ik ben heel benieuwd naar Lena over een jaar, ik hoop voor d'r dat ze net zulke mooie ogen krijgt als Ivan.
pi_92891987


[ Bericht 50% gewijzigd door groofskendezoveelste op 17-02-2011 19:47:09 ]
  woensdag 16 februari 2011 @ 22:17:46 #99
131983 debuurvrouw
The girl nextdoor
pi_92892278
ha, mijn jongste is met een hele bos superblond haar geboren. :P Dat was blijkbaar zo uniek dat de zusters een voor een "even kwamen kijken hoe het was O-) " gauw onder het mutsje keken, uitriepen hij is echt héél blond :o en dan weer weg gingen. :')

ik heb nu even geen foto paraat geloof ik. :@
Het maakt ook niet uit of je koopt, kraakt of huurt, buurvrouw is steeds in de buurt.
pi_92892463
quote:
1s.gif Op woensdag 16 februari 2011 22:17 schreef debuurvrouw het volgende:
ik heb nu even geen foto paraat geloof ik. :@
}:|
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')