Backuppen zou ik wel doen. Zelf heb ik even myBackup gebruikt.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 20:20 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Klinkt erg goed. Ik denk dat ik morgen eens ga klieren ermee.
Moet ik alles backuppen? Ik doe dat sowieso wel, maar ben ik alles kwijt met die nieuwe Rom?
Er zit een knop op tegenwoordig, 'nieuw deel openen'quote:Op zaterdag 12 februari 2011 20:23 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Ik was net een nieuw deel aan het openen
Vorige delen is niet compleet, laatste posts slaan nergens op nu...quote:Op zaterdag 12 februari 2011 20:24 schreef Markster het volgende:
[..]
Er zit een knop op tegenwoordig, 'nieuw deel openen'
[ afbeelding ]
Ja maar ik was ff de OP aan het aanpassenquote:Op zaterdag 12 februari 2011 20:24 schreef Markster het volgende:
[..]
Er zit een knop op tegenwoordig, 'nieuw deel openen'
[ afbeelding ]
Ik ga mijzelf morgen goed inlezen. Het is vast simpel maar ik wil het goed doen, DHD zo leeg mogelijk maken. Heb nu bijvoorbeeld zowel de gewone mail als de Gmail die mijn mail ontvangen.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 20:22 schreef Markster het volgende:
laatste post:
[..]
Backuppen zou ik wel doen. Zelf heb ik even myBackup gebruikt.
Lees je even in op XDA. Je moet namelijk ook een full swipe doen, voordat je er een andere rom op gooit.
Ja sorry, ik wilde op hem reageren, toen ik zag dat hij dicht was, moest ik wel een nieuwe openenquote:Op zaterdag 12 februari 2011 20:32 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Vorige delen is niet compleet, laatste posts slaan nergens op nu...
Geef de lapo ff de kans een nieuw topic te openen joh, die snelheidsduivels die meteen verder willen ook altijd.
quote:Op zaterdag 12 februari 2011 20:52 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Die eerste zin kan ook wel weg
Laat mij even weten hoe het ging. Ik denk er namelijk hetzelfde over als jou. De standaard HTC Sense bevalt me prima maar irriteer me aan die meuk waar ik niets mee doe, dus liefst zo leeg mogelijk. Maar hem rooten heb ik wssl weer te weinig verstand van.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 20:35 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Ik ga mijzelf morgen goed inlezen. Het is vast simpel maar ik wil het goed doen, DHD zo leeg mogelijk maken. Heb nu bijvoorbeeld zowel de gewone mail als de Gmail die mijn mail ontvangen.
Is de standaard 'gegevens overzetten van oude mobiel' functie er ook bij die Rom? (en is 'ie er ook in het Nederlands)
Tja, typen op je mobiel... ik bedoel natuurlijk via de console.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 20:04 schreef Markster het volgende:
[..]
Gebruik REvolution HD. Heb ik ook weer (had even CM7, maar die heeft geen Sense, en sense werkt gewoon goed.)
[..]
Via de controle, leg uit?
Ow, dat wist ik niet. Dus als je visionary installeert, temproot instelt, kan je al een hele hoop wegflikkeren, en heb je dus geen andere ROM nodig?quote:Op zaterdag 12 februari 2011 22:50 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Tja, typen op je mobiel... ik bedoel natuurlijk via de console.
Dus gewoon na het verkrijgen van root-access van de ADB-shell op je pc die apps eraf knikkeren.
Onder het kopje "Hoe verwijder ik bepaalde apps van Desire HD?" in de OP ff kijken.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 23:46 schreef Markster het volgende:
[..]
Ow, dat wist ik niet. Dus als je visionary installeert, temproot instelt, kan je al een hele hoop wegflikkeren, en heb je dus geen andere ROM nodig?
Kloptquote:Op zaterdag 12 februari 2011 23:46 schreef Markster het volgende:
[..]
Ow, dat wist ik niet. Dus als je visionary installeert, temproot instelt, kan je al een hele hoop wegflikkeren, en heb je dus geen andere ROM nodig?
Bedankt voor de info! Ik zit nu wel te twijfelen. Móet je bij temproot ook swipen?quote:Op zondag 13 februari 2011 09:59 schreef Rutger1983 het volgende:
[..]
Klopt
Zo heb ik ook die Amazonmp3 + aandelen meuk eraf gehaald.
Nee. Temproot is niets meer dan dat je tijdelijke superuser rechten krijgt. Hier kan software die dat nodig heeft dus zijn ding doen.quote:Op zondag 13 februari 2011 10:37 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Bedankt voor de info! Ik zit nu wel te twijfelen. Móet je bij temproot ook swipen?
klopt. Daar is ie ook nier meer. Je moet gewoon ff googlen. Daarbij weet ik niet of die versie voor htc 2.2.1 al uit is. Anders heb je er nog niks aan. Blijft t bij een zwart scherm.quote:Op zondag 13 februari 2011 11:38 schreef fokvragen het volgende:
Ik kan Vision niet vinden in de market
Niets. Is een hardwaredefect, en voor zover ik weet valt dat ook niet onder de garantie?quote:Op zondag 13 februari 2011 12:38 schreef eXclusiv het volgende:
Probleem
Ik heb sinds begin januari een HTC Desire HD.
Nu geeft hij sinds gisteren soms een rode pixel links onder op het scherm.
Met soms bedoel ik, dat hij het alleen heeft bij bepaalde achtergronden (op een zwarte achtergrond wel en bij b.v. een witte achtergrond niet). Nu ben ik er zelf achter gekomen dat het waarschijnlijk om een luie pixel gaat.
Heeft iemand een idee wat hier tegen te doen is?
Alvast bedankt!
Ik heb inmiddels ook weer wat gelezen dat het een softwarematige fout is en een dode pixel een hardware fout. De pixel doet het namelijk nog wel maar kan geen donkere kleuren aan. Groen en wit lukken bijvoorbeeld wel maar zwart en grijs niet. Ik heb zojuist een app gedownload genaamd Pixel Fixer of iets in die trant, kijken of dat werkt.quote:Op zondag 13 februari 2011 12:52 schreef Markster het volgende:
e
[..]
Niets. Is een hardwaredefect, en voor zover ik weet valt dat ook niet onder de garantie?
root access heeft niks met een ROM te maken. Alleen om een custom ROM te installeren heb je wel root access nodig.quote:Op zondag 13 februari 2011 14:58 schreef robertapeldoorn het volgende:
Is er toevallig een manier om root access te krijgen. Maar geen andere ROM enzo te installeren.
En dat ik dan verder ook alles behoud
Dát dus. En verder: Google's your best friend.quote:Op zondag 13 februari 2011 15:58 schreef Cryothic het volgende:
[..]
root access heeft niks met een ROM te maken. Alleen om een custom ROM te installeren heb je wel root access nodig.
quote:Op zondag 13 februari 2011 17:39 schreef Markster het volgende:
Je moet sharpness van de DHD even op -2 zetten. 0 is eigenlijk +2. Dus hij verscherpt de foto's altijd softwarematig, maar je ziet wat er van komt.
Nog meer bagger vind ik dat je met Android niet meer terug kan naar de vorige versie, na een update.quote:Op zondag 13 februari 2011 17:05 schreef Remzz het volgende:
Wat een bagger update van Twitter. De widget geeft nu niet meer de lijst als je op de laatste tweet drukt
Je moet sharpness van de DHD even op -2 zetten. 0 is eigenlijk +2. Dus hij verscherpt de foto's altijd softwarematig, maar je ziet wat er van komt.quote:Op zondag 13 februari 2011 16:45 schreef svann het volgende:
Vandaag op familiebezoek de camera wat meer uitgeprobeerd. Wat valt de kwaliteit daarvan tegen.
Bij het door de foto's bladeren liep hij zelfs telkens gewoon met een zwart scherm vast.
Net even twee testopnamen gemaakt.
De scherpe is met mijn oude Touch HD (5 megapixels) genomen, de andere met de Desire HD (8 MP).
Klik voor een vergroting. Dit is .gif, andere extenties geven hetzelfde droeve resultaat.
Alles staat nog op de originele instelling.
[ afbeelding ] [ afbeelding ]
Ook dat.quote:Op zondag 13 februari 2011 17:39 schreef HiDiHo het volgende:
Je moet toch ook even op het scherm klikken om te focussen?
Ah, dank je! Dat is een wereld van verschil.quote:Op zondag 13 februari 2011 17:39 schreef Markster het volgende:
Je moet sharpness van de DHD even op -2 zetten. 0 is eigenlijk +2. Dus hij verscherpt de foto's altijd softwarematig, maar je ziet wat er van komt.
Had ik ook...Visionary werkt niet, ik geloof dat je eerst moet downgradenquote:Op zondag 13 februari 2011 18:24 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Nu aan het temprooten. Visionary gaf een zwart scherm na het rooten, telefoon is nu gigantisch langzaam en ik kan niks meer opstarten (waarschijnlijk omdat 'ie zo langzaam is).
Je moet ook downgraden naar 1.32 build ipv 1.72quote:Op zondag 13 februari 2011 18:24 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Nu aan het temprooten. Visionary gaf een zwart scherm na het rooten, telefoon is nu gigantisch langzaam en ik kan niks meer opstarten (waarschijnlijk omdat 'ie zo langzaam is).
Ja ik heb het gemerkt. Dat downgraden is lijkt me ook een kutklus als ik die HOW-TO's zie.quote:Op zondag 13 februari 2011 18:28 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Had ik ook...Visionary werkt niet, ik geloof dat je eerst moet downgraden
Ja ik had al wat gevonden. Ik ga het gewoon doen, ik ga niet weer een dag verneuken met vragen en antwoorden.quote:Op zondag 13 februari 2011 18:32 schreef Markster het volgende:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=905003
quote:Op zondag 13 februari 2011 18:36 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Wacht eens, ik moet dus nu een SD-kaart formatteren... Daar voel ik niet zoveel voor, en ik heb zo snel geen oude SD-kaart liggen..
Vodafone, dus ik denk het wel jaquote:Op zondag 13 februari 2011 18:41 schreef Markster het volgende:
ow wacht, jij had een branded telefoon he
Dat is wel kut
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |