Voor de statistiekfreaks heeft Piles een overzichtje met stats gemaakt: Piles' statsquote:In memoriam: SebasserOp zondag 15 november 2009 bereikte ons het droevige bericht dat KSC'er van het eerste uur Sebasser op veel te jonge leeftijd is overleden na een slopende ziekte. Tussen 6 maart 2007 en 2 november 2009 dronk hij hier regelmatig een bakkie mee.
Sebasser, rust in vrede.
quote:Op donderdag 10 februari 2011 00:59 schreef KapiteinGasthof het volgende:
Ik neem aan dat er over onderstaande al is gepraat:
[quote](Kamers delen op basis van beschikbaarheid)
- Overnachting van zaterdag 12 op zondag 13 maart
- Inclusief ontbijt
- Inclusief diner op zaterdagavond, 3 gangen menu
- Inclusief toeristenbelasting en reserveringskosten
Per persoon voor 40 euro
quote:Hier wil ik de volgende zaken even aan toevoegen:
Het diner kost normaal gesproken 29,50, het ontbijt 13,50, toeristenbelasting 2,50. Even rekenen en iedereen snapt dat dit niet bepaald een winstpakker is voor mijn hotel - het is gewoon leuk en gezellig
Ik heb vooralsnog 4 driepersoons kamers gereserveerd met als optiedatum 15 februari. Hier zijn nog dingen in mogelijk (er zijn nog 4 1-persoons kamers, tweepersoonskamers op basis van beschikbaarheid). In principe gaat iedereen op indeling: geen gezeur om kamers en nee, het pornobad is voor gasten die daar wel de volle prijs voor betalen
Ik heb graag voor 14 februari het volgende van mensen die willen reserveren via PM:
- Naam
- Adres
- Postcode/Woonplaats
- Telefoonnummer
- E-mailadres
- Aantal gasten op jouw boeking + namen
Mocht je dit niet via Fok! willen doen dan kun je ook mailen naar mij op hotel, mailadres geef ik alleen per PM.
Iedereen die voor 15 februari een bericht heeft gestuurd ontvangt 15 februari een reserveringsbevestiging. Deze moet voor akkoord terug gestuurd worden.
Annuleren kan niet zomaar! Ik hou de kamers vrij en stel ze voor een zeer lage prijs ter beschikking, maar als uiteindelijk iedereen denkt dat het weer toch niet mooi genoeg is zit ik met een probleem. Kosteloos annuleren mag voor jullie tot 1 maart, daarna gelden de Uniforme Voorwaarden Horeca (WEBSITE). Dit betekent dat er stapsgewijs een gedeelte in rekening zal worden gebracht naar mate je dichter bij aankomst annuleert. Ben je ziek? Dan vooral je eigen annuleringsverzekering bellen.
Mocht je wel gezellig een avondje mee willen maar niet willen overnachten kan dit ook. Speciaal voor die mensen kan er een 3-gangen diner geboekt worden voor 19,50. Dit wil ik wel graag van tevoren weten.
Drankjes betaal je zelf, zit je krap neem dan vooral een fles cola mee voor op de kamer. Eigen drank in het restaurant stel ik niet op prijs, neem dan vooral een glas water.
Parkeren kan op parkeerplaats "Het Wantveld" op 7 minuten lopen van het hotel. Per kamer heb ik 1 vergunning beschikbaar, deze is echter alleen op zondag nodig. Vergunningen op? Dan zelf een dagkaart van 7,50 halen of per uur betalen, afhankelijk van hoe laat je zondag wilt vertrekken.
Wat betreft de High Tea: Gezellig, kunnen we doen, maar zit niet bij de prijs in. Ik wil wel aanbieden om voor 7,50 per persoon de high tea te doen. Mochten jullie dit willen dan stel ik het wel op prijs als jullie dat niet in het hotel hardop roepen ivm andere gasten.
Alles duidelijk? Wie wilt?
Geen last vanquote:Op zaterdag 12 februari 2011 17:48 schreef OA het volgende:
Ik kom er net achter dat posts in gesloten tpoics niet meer gewijzigd kunnen worden
Ofse wôrs lös?!quote:
<insert zachte Gquote:Op zaterdag 12 februari 2011 17:46 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Haha, dat heb ik precies hetzelfde![]()
Nee, gewoon, leuk.
Maar ik hou dan ook enorm van accentjes
quote:Op zaterdag 12 februari 2011 17:48 schreef OA het volgende:
Ik kom er net achter dat posts in gesloten tpoics niet meer gewijzigd kunnen worden
Wat die pinguïn zegt.quote:
Wat jij wilquote:
Nee, maar ik word bedoeld met 'onschuldig meisje' of niet?quote:
Misschien zichzelf gelockt?quote:
Pienquote:
Lekkerquote:
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...over die zachte g ben ik nog niet helemaal uit...quote:<insert zachte G>
Goedenavond schone dame
Hoiquote:Op zaterdag 12 februari 2011 17:49 schreef summer2bird het volgende:
Het Fok!kers goede avondnet terug van het werk en mijn vader heeft de dvd voor mij meegenomen die ik vroeg
Hier in GC bedoel ik. Ergens waar je dus geen rechten hebtquote:
Jij snapt het dus nietquote:
Hey Pienquote:
Hey Zomersvogeltjequote:Op zaterdag 12 februari 2011 17:49 schreef summer2bird het volgende:
Het Fok!kers goede avondnet terug van het werk en mijn vader heeft de dvd voor mij meegenomen die ik vroeg
quote:Op zaterdag 12 februari 2011 17:50 schreef suikertaartje het volgende:
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...over die zachte g ben ik nog niet helemaal uit...
Zie mijn 301 (kudt) in het vorig topic.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 17:50 schreef OA het volgende:
[..]
Hier in GC bedoel ik. Ergens waar je dus geen rechten hebt
The lord of the rings the two towers. Had gister net deel een afgekeken en vond het tijd voor het volgende deelquote:Op zaterdag 12 februari 2011 17:50 schreef Trevland het volgende:
[..]
Jij snapt het dus niet![]()
[..]
Hey Pien![]()
[..]
Hey Zomersvogeltje![]()
Welke?
in de originele post van OA wel ja, in mijn TT verwijs ik meer naar de spelfaal van OA, maar als jij graag wilt dat het dan toch nog over jou gaat vind ik het primaquote:Op zaterdag 12 februari 2011 17:49 schreef RockNijntje het volgende:
Nee, maar ik word bedoeld met 'onschuldig meisje' of niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |