Precies, toen was er sprake van oprechte blijdschap en was iedereen op straat ook daadwerkelijk spontaan feest aan het vieren. Na het verlies in de finale was het `gefeest´ allemaal nep uiteindelijk.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 18:26 schreef daftme het volgende:
Klopt. Op Brazilië ook. En de spelers onthalen voor een prachtig toernooi was ook mooi.
Onzin, ik heb het hele WK Voetbal op de voet gevolgd.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 18:28 schreef KevinMalone het volgende:
Ja sinds kort, nu ben je up to date maar je hebt inmiddels 7 maanden gemist.
Dat heeft hier totaal niets mee te maken. Bovendien klopt je vergelijking van geen kant.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 18:29 schreef Elusive het volgende:
treinen komen ook niet spontaan aan![]()
gaan blijkbaar allemaal via een schema![]()
Ben je niet dankbaar voor die feestjes dan? Een goed toernooi dient ook gevierd te worden.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 18:30 schreef Socios het volgende:
[..]
Precies, toen was er sprake van oprechte blijdschap en was iedereen op straat ook daadwerkelijk spontaan feest aan het vieren. Na het verlies in de finale was het `gefeest´ allemaal nep uiteindelijk.
Robben had 'm gewoon moeten makenquote:Op vrijdag 11 februari 2011 18:32 schreef Doublepain het volgende:
Casilias moet zijn teen amputeren..
Ok, Socios was zo verdrietig na het verlies op Spanje en hij ging met tranen in zijn ogen naar huis, eenmaal op het station kwam hij op perron 2,5 en hij stapte in een speciale "3 wk finales verloren" trein, die trein ging zo hard dat hij in een ander ruimtetijd continuüm kwam en zijn dagen duren even lang als onze reguliere weken. Hij is nu in eind augustus. Sterkte Socios!quote:Op vrijdag 11 februari 2011 18:30 schreef Socios het volgende:
[..]
Onzin, ik heb het hele WK Voetbal op de voet gevolgd.
Iniesta moest zijn been breken..quote:Op vrijdag 11 februari 2011 18:34 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Robben had 'm gewoon moeten maken
quote:Op vrijdag 11 februari 2011 18:37 schreef tochweerhenk het volgende:
JA GOTVR JONGE NU IS MN HELE WEEKEND WEER VERPEST
Irritante `kutuser` die je er bentquote:
quote:Op vrijdag 11 februari 2011 19:03 schreef 9611Niels het volgende:
[..]
Irritante `kutuser` die je er bent
Onmogelijk.quote:
quote:Op vrijdag 11 februari 2011 19:03 schreef 9611Niels het volgende:
[..]
Irritante `kutuser` die je er bent
Haha, jij kan de Socios-quotejes niet.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 19:03 schreef 9611Niels het volgende:
[..]
Irritante `kutuser` die je er bent
Duidelijk geen verstand van voetbal.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 19:08 schreef Il_Piccolo_Principe het volgende:
Van Persie, Kuijt en van Marwijk. Het trio dat zelfs de meest sierlijke voetballers doet verbleken naar grijze muisjes
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |