Die zijn bezig, als t goed is...quote:Op vrijdag 11 februari 2011 17:06 schreef Trevland het volgende:
[..]
Hup, zet je mensen eens aan het werk
mbrkquote:
quote:
quote:Op vrijdag 11 februari 2011 17:09 schreef Trevland het volgende:
[..]
Ik zie het al
Mubarak is afgetreden
Egypte, lijkt me zo...quote:
Helemaal nietquote:
quote:
WTFquote:Op vrijdag 11 februari 2011 17:17 schreef friemelaar het volgende:
[..]
ga je mond spoelen jonge dame
![]()
Jij mag die nog helemaal niet dragen
Zoals ik gisteren al zei, het leger had / heeft de kant van de demonstranten gekozenquote:
Op de korte termijn wel maar op de langere vraag ik mij afquote:Op vrijdag 11 februari 2011 17:20 schreef friemelaar het volgende:
[..]
Zoals ik gisteren al zei, het leger had / heeft de kant van de demonstranten gekozen![]()
Gelukkig maar daardoor is erger (voorlopig) afgewimpeld
Dat is zowiezo afwachten maar dat geldt voor de hele regio daarquote:Op vrijdag 11 februari 2011 17:21 schreef Trevland het volgende:
[..]
Op de korte termijn wel maar op de langere vraag ik mij af
Vooral als het klopt wat ze zeggen bij de nos dat Egypte een groot voorbeeld is voor die regio dan gaat daar in het midden oosten nog heel wat gebeurenquote:Op vrijdag 11 februari 2011 17:25 schreef friemelaar het volgende:
[..]
Dat is zowiezo afwachten maar dat geldt voor de hele regio daar![]()
Er wordt al voorspeld dat sirië de volgende staat is die aan de beurt is .
Als je de situatie kent dan is dat ook niet zo verwonderlijk.
Eet smakelijk mopquote:
quote:Op vrijdag 11 februari 2011 17:26 schreef Trevland het volgende:
[..]
Vooral als het klopt wat ze zeggen bij de nos dat Egypte een groot voorbeeld is voor die regio dan gaat daar in het midden oosten nog heel wat gebeuren
zo zie je maar wat je als individue nog voor elkaar kunt krijgen in deze wereld..quote:Op vrijdag 11 februari 2011 17:30 schreef friemelaar het volgende:
[..]
één man die zichzelf in brand gestoken heeft uit frustratie en protest heeft dit hele gebeuren in beweging gebracht.
Ik zeg ook niet dat het allemaal zo zijn als Mubarak maar de leiders in de andere landen moeten zich nu toch wel eens achter de oren gaan krabben wat ze nu gaan doenquote:Op vrijdag 11 februari 2011 17:30 schreef friemelaar het volgende:
[..]
maar niet in de hele regio zijn de leiders zulke dictators en worden de banen via vriendjespolitiek binnen de familie gehouden.
Met name dat laatste is de directe aanleiding geweest van de uitbraak in Tunesië.
één man die zichzelf in brand gestoken heeft uit frustratie en protest heeft dit hele gebeuren in beweging gebracht.
quote:Op vrijdag 11 februari 2011 17:33 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
zo zie je maar wat je als individue nog voor elkaar kunt krijgen in deze wereld..
wel jammer dat die man het niet meer mee kan maken..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |