We zullen het wel zien. Hij komt zodirect langs. En morgen neemt hij me ergens mee naartoe. Paraplu en sexy kleren. Dus nu ben ik nieuwsgierig.quote:Op zondag 13 februari 2011 21:29 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
[..]
Hij speelt mooi weer tot hij krijgt wat ie wil en daarna hoor je er nooit meer wat van... Ik hoop voor jou dat ik ernaast zit, maar ik betwijfel of dat het geval is.
Ohjaquote:Op zondag 13 februari 2011 10:22 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Snuit, van het idee alleen al glij ik zowat van mn stoel
Nou willen we wel weten waar die jou naartoe heeft gebracht na afloopquote:Op zondag 13 februari 2011 21:33 schreef Seven. het volgende:
We zullen het wel zien. Hij komt zodirect langs. En morgen neemt hij me ergens mee naartoe. Paraplu en sexy kleren. Dus nu ben ik nieuwsgierig.
paraplu en sexy kleren? wat moet ik me daar in vredesnaam bij voorstellenquote:Op zondag 13 februari 2011 22:12 schreef LostInSpace het volgende:
[..]
Nou willen we wel weten waar die jou naartoe heeft gebracht na afloop
Paraplu en sexy kleren. Hmm.
Ze wordt onder geplast terwijl ze sexy kleding aanheeft. Maar hij wil liever niet dat haar haren nat worden, dus de parapluquote:Op zondag 13 februari 2011 22:18 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
paraplu en sexy kleren? wat moet ik me daar in vredesnaam bij voorstellen
ah....ja, nee....tuurlijk! ik dacht aan het naspelen van die klassieke filmquote:Op zondag 13 februari 2011 22:19 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ze wordt onder geplast terwijl ze sexy kleding aanheeft. Maar hij wil liever niet dat haar haren nat worden, dus de paraplu
Ik wens je al het beste, net als de rest hierquote:Op zondag 13 februari 2011 21:33 schreef Seven. het volgende:
[..]
We zullen het wel zien. Hij komt zodirect langs. En morgen neemt hij me ergens mee naartoe. Paraplu en sexy kleren. Dus nu ben ik nieuwsgierig.
Oh, er nooit meer van horen is de laatste jaren al niet meer gebeurd. Daarvoor ben ik te goed in bed.![]()
Laat ons eens meelachenquote:Op zondag 13 februari 2011 23:30 schreef Cue_ het volgende:
Ik heb de eerste paboboy getroffen op paiq
Tot nu toe weinig bijzonders, kort gesprek nog maar gehad en ik duik nu mijn bed in.quote:
Pabovrouwen ?quote:Op zondag 13 februari 2011 23:42 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Tot nu toe weinig bijzonders, kort gesprek nog maar gehad en ik duik nu mijn bed in.
Maar omdat iedereen hier zei dat er zoveel pabovrouwen rondliepen daar
Hé, mijn date is een pabovrouwtjequote:Op zondag 13 februari 2011 23:42 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Tot nu toe weinig bijzonders, kort gesprek nog maar gehad en ik duik nu mijn bed in.
Maar omdat iedereen hier zei dat er zoveel pabovrouwen rondliepen daar
Ik dacht aan een ander soort paboquote:Op zondag 13 februari 2011 23:53 schreef Cue_ het volgende:
[..]
vrouwe op paiq die de pabo doen (lerares willen worden)
zo'n idee had ik al dus dacht ik leg het even goed uitquote:Op zondag 13 februari 2011 23:56 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Ik dacht aan een ander soort pabo
Was je aan het oefenen voor de rol van "Bitch"?quote:Op zondag 13 februari 2011 02:08 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Jij vind mijn eisenlijstje onzin en ik de jouwe. Zo klaar.
De hoek is al gereserveerd voor jou dus ik blijf daar maar ver uit de buurt.
Alleen bij mensen die daarvoor zelf oefenen voor de rol van "Idioot" en belachelijke opmerkingen naar mij maken. Volgens mij ben ik normaal gesproken altijd aardig/beleefd, of jij moet vinden dat ik daar helemaal fout in zitquote:Op maandag 14 februari 2011 04:23 schreef Godshand het volgende:
[..]
Was je aan het oefenen voor de rol van "Bitch"?
quote:Op zaterdag 12 februari 2011 15:03 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
Als je goed leest (wat je blijkbaar moeilijk vindt) zie je dat het gericht is aan de beginnelingen. Ik heb zelfs richard genoemd...
Ik heb nog steeds geen idee over welke sport je het precies hebt hier, maar ik heb een voorkeur voor voetbal.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
En dat is wel balen trouwens..quote:Op maandag 14 februari 2011 10:25 schreef Silenus het volgende:
Ik stond vanochtend op Schiphol om wat vrienden op te halen. Staat er natuurlijk weer een hele kudde lekkere wijven die hun vriendje/surfdude aflebberen als 'ie uit de deur komt gelopen...Ik kan jullie vertellen, dat is geen best begin van een maandagochtendvalentijnsdag voor een verstokte single!
Vanwege jobhoppen en relaties heb ik inschrijvingen op 4 verschillende adressen dus men weet niet eens waar m'n kaartje naartoe zou moeten; dát is pas zieligquote:Op maandag 14 februari 2011 10:28 schreef J0ycie88 het volgende:
En half nederland depressief rond loopt omdat ze single zijn, of niet die roos hebben gehad of dat kaartje van hun grote liefde die is vergeten dat het valentijnsdag is..
Ahh!! Dat is zielig ja! Maar dan verwacht je in ieder geval ook niets.. Dan is het leuk op een kaartje op de deurmat te vinden..quote:Op maandag 14 februari 2011 10:35 schreef kastanova het volgende:
[..]
Vanwege jobhoppen en relaties heb ik inschrijvingen op 4 verschillende adressen dus men weet niet eens waar m'n kaartje naartoe zou moeten; dát is pas zielig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |