En dat je dat nog hardop durft te zeggen ookquote:Op donderdag 3 maart 2011 17:36 schreef Multiply het volgende:
Het is al erg genoeg dat je Nets-sneakers hebt.
Waarom niet, het blijft NBA iedereen kan winnen!quote:Op donderdag 3 maart 2011 22:31 schreef Djokotron het volgende:
Gaat Orlando nog een goede kans maken vannacht @Miami? Close game zou iig wel nice zijn.
Klopt, goed tegen .500 teams (of lager) en ronduit slecht tegen .500+ teams.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 05:19 schreef Bastiefcg het volgende:
En daar gaat Miami weer! 20 punten achter bij spurs halverwege 3e kwart (78-58). Las dat ze nu tegen contenders een record hebben van 2-10, en na vanavond dus waarschijnlijk 2-11
De Spurs, ook. Zo effectief, geen fouten, goede plays en ze hebben de beste coach in de NBA.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 05:52 schreef ValHallen het volgende:
Het is toch ook niet zo heel verwonderlijk dat van de Spurs verliezen? Immers het best presterende team. (geen idee wie op dit moment het best SPELENDE team is..)
Is het ook niet. Uit bij Spurs is altijd lastig en helemaal tweede van back-to-back. Maar iedereen moet toch wat te schrijven hebben he. Mediahype rond Heat is natuurlijk nog steeds enorm. En uiteindelijk gaat het toch alleen maar om de playoffs. Toen de Heat kampioen werden verloren ze in t seizoen ook bijna alles van de topploegen, dus zegt nou niet echt heel veel.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 05:52 schreef ValHallen het volgende:
Het is toch ook niet zo heel verwonderlijk dat van de Spurs verliezen? Immers het best presterende team. (geen idee wie op dit moment het best SPELENDE team is..)
Ik heb ze nog niet vaak zien spelen maar ze doen me een beetje denken aan Real Madrid. Veel toppers betekend gelukkig niet dat je een topploeg bent. Wat dat betreft hebben de Celtics het beter voor elkaar. Die hebben ook een 'big four' maar zijn veel beter op elkaar afgestemd.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 12:26 schreef JimboSlice het volgende:
Like a Bosh, exemplarisch voor onze vrienden uit Miami.
Ik hoorde het ja. Zou wel gruwelijk zijnquote:Op zaterdag 5 maart 2011 18:14 schreef Ricard0j het volgende:
Omg. Die Schelvis zei net op Sport1 dat er plannen zijn om de NBA naar Amsterdam te brengen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |