Productiviteit -70%quote:Op vrijdag 11 februari 2011 11:51 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Wel blijven posten hoor want ik zal sowieso proberen de COS en de SC bij te houden
ze heeft 2 fora te modden en dat doet ze wel, denk dat ze er niet aan toe komt om hier te zijnquote:Op vrijdag 11 februari 2011 11:53 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Het viel me gewoon op dat ze hier niet meer kwam, ik gééf om mijn mede-posters, Haks.
Was een geintje, ik geef alleen om mezelf.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 11:54 schreef Toverheks het volgende:
maar wel heel lief van je dat je om je mede posters geeft
Alleen FHF toch?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 11:55 schreef Marrije het volgende:
ze heeft 2 fora te modden en dat doet ze wel, denk dat ze er niet aan toe komt om hier te zijn
Eentje toch? SEX doet ze niet meer.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 11:55 schreef Marrije het volgende:
ze heeft 2 fora te modden en dat doet ze wel, denk dat ze er niet aan toe komt om hier te zijn
nee al heb je af en toe een grote mond, en al denk ik af en toe Ian is net een wijf en moet eigenlijk een kut aanmeten omdat hij zich overal mee bemoeit, je bent gewoon lief ondanks dat je me af en toe helemaal de grond in boort blijf ik van je *houwe*quote:Op vrijdag 11 februari 2011 11:56 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Was een geintje, ik geef alleen om mezelf.
is ze gestopt met sex? waarom? te druk?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 11:56 schreef Copycat het volgende:
[..]
Eentje toch? SEX doet ze niet meer.
Maar ik denk dat Liesl straks ook weer in SST te vinden is.
SST ik moet t nog zienquote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:01 schreef Laysa het volgende:
GOwd de B&B is echt wel een groot drama
quote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:01 schreef Marrije het volgende:
[..]
is ze gestopt met sex? waarom? te druk?
Daarom zei ik het ook...Het is sterker dan mezelf maar als het op tv is moet ik kijken....tenminste als die op 4 langs komt.....quote:
Oh, als jij toch niet beroemd gaat worden hoef ik ook niet zelf boodschappen te gaan doen in de hoop papparazzi foto's te kunnen maken van de inhoud van je winkelwagentjequote:
Ze halen ze vooral uit gemeenteraadfracties, begreep ik.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:03 schreef Disana het volgende:
Weer zo'n patjepeejer bij de PVV. Ben benieuwd wat die op zijn kerfstok zal blijken te hebben. Waar halen ze ze toch vandaan.
B&B???quote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:01 schreef Laysa het volgende:
GOwd de B&B is echt wel een groot drama
Het lijken allemaal van die Tedjes van Es. Bijna helemaal inwisselbaar.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:05 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ze halen ze vooral uit gemeenteraadfracties, begreep ik.
Deze Machiel heeft zich in pak gehesen maar daar trappen we niet in.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:07 schreef Toverheks het volgende:
al die gasten van de PVV horen in van die containers thuis
zal ook wel wat uitgespookt hebben, ach komen we gauw genoeg achter of ie een strafbladje heeftquote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:09 schreef Disana het volgende:
[..]
Deze Machiel heeft zich in pak gehesen maar daar trappen we niet in.
C&A, is toch voordeliger.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:09 schreef Disana het volgende:
[..]
Deze Machiel heeft zich in pak gehesen maar daar trappen we niet in.
Volgens Wilders bleek al snel dat het een politiek talent is.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:10 schreef Toverheks het volgende:
[..]
zal ook wel wat uitgespookt hebben, ach komen we gauw genoeg achter of ie een strafbladje heeftVoor Volk en Vaderland
En een hip sikje.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:13 schreef Copycat het volgende:
Laat ik er een kek, contrasterend shawltje bij omknopen.
we wachten weer af, ach de PVV toch armoedig zooitjequote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:15 schreef Coos het volgende:
[..]
Volgens Wilders bleek al snel dat het een politiek talent is.
Maar er zullen ook nog wel andere "talenten" aan het licht komen.
quote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:15 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
En een hip sikje.
Ben ik even blij dat dat bij mij na 4 dagen begon te jeuken als de ziekte.
Ik heb altijd een soort van stoppelbaard. Zelfs als ik mij geschoren heb, heb ik zo'n blauwe gloed.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:24 schreef Toverheks het volgende:
[..]
vind zo een sikje best sexy staan, ach in de middeleeuwen deden al die mannen dat
blauwe gloedquote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:25 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ik heb altijd een soort van stoppelbaard. Zelfs als ik mij geschoren heb, heb ik zo'n blauwe gloed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |