Ik ben je dankbaar want ik kan met de saves nog een paar plekken omhoog. Helaas doe ik niet mee voor de prijzen dit jaar. Volgend jaar weer beter.quote:Op vrijdag 2 september 2011 13:04 schreef Version2 het volgende:
[..]
Thanks! Ja, alles op offense nu. Hopelijk kan ik daar nog wat punten pakken. Ik denk dat het voor mij moeilijk zou worden om bij Saves meer punten te halen. Yellowblacks en mss LenmB zou ik nog in kunnen halen maar die hebben ook 2 of 3 closers. En dan loop ik ook nog het risico om bij Blown Saves punten te verliezen. Ben eigenlijk wel tevreden met (op dit moment) in totaal 14,5 voor Saves en Blown Saves, is ongeveer wel het gemiddelde of er net boven.
Hou gewoon dit forum in de gaten, vooral rond preseason.quote:Op maandag 26 september 2011 22:12 schreef Chase_Utley het volgende:
Mag ik volgend seizoen ook de fantasy league joinen?
Congrats! Had gehoopt wat meer tegenstand te kunnen bieden dit jaar, vooral omdat je in het begin van het jaar nog middle of the pack was. Maar goed, mijn achterstand nog naar 9 punten kunnen brengen. 3 doubles en 2 steals meer en dan zou mijn achterstand nog 5.5 zijn. Zat bij doubles en steals erg dicht bij elkaar. Jammer dat er nog niet een weekje te spelen wasquote:Op donderdag 29 september 2011 18:30 schreef The_Playmaker het volgende:
Ik heb m'n titel goed kunnen verdedigen dit jaar. Volgend jaar voor de three-peat!![]()
Het was een leuk Fantasy Baseball seizoen. Tot volgend jaar!![]()
Halverwege het seizoen was ik tevreden met een plekje in de Top 5. Maar in Juli en Augustus ging mijn offense als een raket. Dat gebeurde vorig jaar ook al. De waiver wire was weer goud waard en de trades pakten allemaal gunstig uit.quote:Op donderdag 29 september 2011 18:55 schreef Version2 het volgende:
[..]
Congrats! Had gehoopt wat meer tegenstand te kunnen bieden dit jaar, vooral omdat je in het begin van het jaar nog middle of the pack was. Maar goed, mijn achterstand nog naar 9 punten kunnen brengen. 3 doubles en 2 steals meer en dan zou mijn achterstand nog 5.5 zijn. Zat bij doubles en steals erg dicht bij elkaar. Jammer dat er nog niet een weekje te spelen was
Had vooraf niet gedacht dat ik het meer van mijn pitching staff zou moeten hebben. Die hebben veel meer punten gehaald dan mijn batters. Beetje te laat alles op offense gezet. Maar goed, vorig jaar 3e en dit jaar 2e, volgend jaar 1e
Al meer duidelijk over de mogelijkheid om nieuwe, actieve users toe te laten ipv inactieve deelnemers van vorig jaar?quote:Op maandag 13 februari 2012 11:07 schreef BusterPosey het volgende:
Is de wachtlijst van vorig jaar nog actueel?Kan me herinneren dat ik me toen ook meldde, maar het seizoen was reeds begonnen toen ik mijn account opende.
Eventueel kunnen we, net als bij NBA, ook een 2e league bij MLB starten, indien er voldoende interesse is.
Ja, wil ik best doen, maar ik wilde eerst duidelijkheid over eventuele vacante plekken in de originele league.quote:Op maandag 20 februari 2012 22:13 schreef Chase_Utley het volgende:
Misschien anders een tweede league opstarten?
Daar kan ik me wel in vinden, wil eigenlijk sowieso users die tenminste iets actief zijn op het forum. Mitt heb ik ook al tijden niet gezien. Wat mij betreft zit Buster er dan gewoon bij.quote:Op zondag 12 februari 2012 23:33 schreef Version2 het volgende:
Misschien kan TJAYs vervangen worden, die is de afgelopen 2 seizoenen misschien 3 dagen actief geweest
quote:Op dinsdag 21 februari 2012 21:48 schreef popolon het volgende:
[..]
Daar kan ik me wel in vinden, wil eigenlijk sowieso users die tenminste iets actief zijn op het forum. Mitt heb ik ook al tijden niet gezien. Wat mij betreft zit Buster er dan gewoon bij.
Helemaal mee eensquote:Op dinsdag 21 februari 2012 21:39 schreef BusterPosey het volgende:
[..]
Ja, wil ik best doen, maar ik wilde eerst duidelijkheid over eventuele vacante plekken in de originele league.
Zou zonde zijn om een tweede league te starten die niet vol komt, om er dan achter te komen dat er in de andere league ook niet genoeg spelers zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |