Dat vermoeden is geheel juist!quote:Op zaterdag 5 maart 2011 13:17 schreef livelink het volgende:
Laura gaat als ze terug is bij Guppy weer een stukje varen, nu naar Curacao.
Ik begin zo langzamerhand te vermoeden dat het eigenlijk haar grote droom is om op de Antillen te wonen.
http://www.zeilen.nl/actu(...)t-laura-dekker/13125quote:Ik vind het heel leuk om op de Hiswa te zijn. Vorig jaar was ik er ook om te kijken, maar nu sta ik er zelf." Wat Laura na haar reis gaat doen weet ze nog niet. "Ik weet nog niet of ik in Nederland wil wonen, de kou staat me niet zo aan."
En dan die reactie:quote:Op zaterdag 5 maart 2011 14:18 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Dat vermoeden is geheel juist!
[..]
http://www.zeilen.nl/actu(...)t-laura-dekker/13125
Ik vroeg me gisteren al af of alle serieuze zeilers nu echt zo blij zijn met het fenomeen zeilmeisje.quote:Mij staat Laura "niet zo aan". Ik dacht dat we nou eindelijk een beetje van het "zeilmeisje" af waren maar nee hoor daar is ze weer. Ik dacht dat de redactie van Zeilen professioneler was en dit soort Telegraaf artikelen zou weten te vermijden. Jammer. Neemt niet weg dat ik best bewondering voor Laura heb maar die Hype er om heen, vreselijk!Succes met jullie blad. Roelof Mulder
Nee, ik denk het niet! En ik ben blij nu eens een reactie te lezen van iemand die gewoon hardop durft te zeggen dat dit kind ( in Groningen zouden ze "snotpork" zeggen) een hype is geworden!quote:Op zaterdag 5 maart 2011 14:21 schreef Disana het volgende:
[..]
En dan die reactie:
[..]
Ik vroeg me gisteren al af of alle serieuze zeilers nu echt zo blij zijn met het fenomeen zeilmeisje.
Kende je die niet? Staat gewoon voor een kind die denkt de wijsheid in pacht te hebbenquote:
Ik ken hem als snotdolf, maar vraag me niet uit welke streek dat komtquote:Op zaterdag 5 maart 2011 14:47 schreef spuitje het volgende:
[..]
Kende je die niet? Staat gewoon voor een kind die denkt de wijsheid in pacht te hebbenMaar ja, 15 he, heb er zelf 4 die die leeftijd ook hebben gehad.
En mijn ene opa zei altijd "swien mot nooit vergeten dat e zulf ook bigge west et!"
Even mijn goede vriend Google gevraagd, maar een snotdolf is een vis?quote:Op zaterdag 5 maart 2011 14:50 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik ken hem als snotdolf, maar vraag me niet uit welke streek dat komt
Toepasselijk is het zeker als je die verwaande snoet van Laura ziet.
Hahahaaa, hoe toepasselijk alweer.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 14:56 schreef spuitje het volgende:
[..]
Even mijn goede vriend Google gevraagd, maar een snotdolf is een vis?
Of je gooit wat snotpork op de bbq.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 15:14 schreef RobertoCarlos het volgende:
Ik heb best trek in een druiperige Snotdolf
Dan denk jij aan een visje wat je op de BBQ wilt gooien. Nou geloof me, een guppy zit niets aanquote:Op zaterdag 5 maart 2011 19:21 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
En bedankt he? Daar moet ik nu steeds aan denken als ik 'Guppy' lees..
Ik had het niet over een guppy, en al helemaal niet om op te eten..quote:Op zondag 6 maart 2011 14:08 schreef spuitje het volgende:
[..]
Dan denk jij aan een visje wat je op de BBQ wilt gooien. Nou geloof me, een guppy zit niets aan
De guppy, ook wel "missionarisvisje" en "miljoenenvisje", is een levendbarende tandkarper. De "gup" is wereldwijd het meest populaire aquariumvisje. De mannetjes worden gemiddeld 4 en de vrouwtjes 6 cm lang. De meeste guppy's leven 2-3 jaar. Er zijn weinig guppy's die ouder dan 5 jaar worden.
Bron
quote:Op zondag 6 maart 2011 17:20 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ik had het niet over een guppy, en al helemaal niet om op te eten..
Maar over de boot van Laura, die eigenlijk 'snotpork' zou moeten heten..
En zolang er mensen zijn die regelmatig een bijdrage storten kan ze gewoon lekker vakantie blijven vieren!quote:Op zondag 6 maart 2011 17:27 schreef Disana het volgende:
Toch ben ik blij als ik over een week weer op Guppy zit en een stukje kan gaan varen.
Een stukje. Dat we niet denken dat dit een echte zeezeilster is die niets liever doet dan weken op zee zitten. Vakantiezeilster, op sponsorkosten.
Nou ja, zeg nu zelf, daarin hebben ze toch gelijk gekregen: deze leerplichtige tiener is doodleuk aan het vakantie vieren aan de andere kant van de wereld terwijl alle andere kinderen gewoon naar school gaan.quote:Op zondag 6 maart 2011 18:10 schreef spuitje het volgende:
[..]
En zolang er mensen zijn die regelmatig een bijdrage storten kan ze gewoon lekker vakantie blijven vieren!
Er wordt van de mensen die kritiek hebben gezegd dat het azijnzeikers zijn, dat ze jaloers zijn, dat ze.....bladibla bladibli.
Maar wat ik me afvraag is het volgende: vinden deze mensen het echt normaal dat LD en met name haar vader denken dat regels en wetten niet voor hen gelden? Wat zouden ze hebben gezegd als wij 1 van onze zonen toen het kind 14 was toestemming hadden gegeven om per auto de wereld rond te reizen? Onze zonen konden op die leeftijd allebei echt goed autorijden. Geleerd op eigen terrein. Maar als ze het lef hadden gehad de openbare weg op te gaan had ik ze persoonlijk hals, nek en nieren gebroken! (uitspraak van mijn vader) Dat dan weer wel.
Nogmaals: ik begrijp de adoratie van sommige mensen voor dit vakantie vierende kind niet.
Ik heb geen hekel aan het kind, begrijp me goed. Maar dat ophemelen wat sommige mensen doen begrijp ik dus gewoon niet.
Helaas ben ik te druk geweest om naar de hiswa te gaan. Ach, als ze terug is heb ik weer een kans, dan word ik tenminste ook niet meer voor pedofiel aangezien.quote:Op zondag 13 maart 2011 17:34 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Onze Laura is weer 'thuis' als haar humeur goed is, gaat ze weer een stukje varen.
In haar vorige stukje heeft ze hopelijk duidelijk kunnen maken wat ze nu precies doet, kennelijk was het erg moeilijk om duidelijk te maken waar ze nu eigenlijk mee bezig is.
Ik dacht dat zeelieden iedere dag hun logboeken bijhielden, maar dat is iets wat haar niet lukt en waarvan wij het waarom wel weer niet zullen kunnen begrijpen..
Zouden haar laptops worden opgevreten door kakkerlakken, wellicht? Haar boot zit vol ongedierte, inmiddels.
http://www.lauradekker.nl/Basis.aspx?Tid=2&Lid=12&Lit=VIEW
Stelde niets voor hoor, die zogenaamde lezingen waren gewoon een soort vraag en antwoord, op dezelfde manier als je altijd al van haar hebt gezien. Lekker arrogant en hooghartig, zonder ook maar iets gepresteerd te hebben.quote:Op zondag 13 maart 2011 19:19 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
Helaas ben ik te druk geweest om naar de hiswa te gaan. Ach, als ze terug is heb ik weer een kans, dan word ik tenminste ook niet meer voor pedofiel aangezien.
Is er hier iemand die haar in levende lijve heeft gezien?
Nee, ik niet althans..quote:Op zondag 13 maart 2011 19:19 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
Helaas ben ik te druk geweest om naar de hiswa te gaan. Ach, als ze terug is heb ik weer een kans, dan word ik tenminste ook niet meer voor pedofiel aangezien.
Is er hier iemand die haar in levende lijve heeft gezien?
Iedere ervaren zeiler, weet dat je voordat je levensmiddelen aan boord brengt, ze eerst zorgvuldig afspoelt, of afzonderlijk verpakt. Op die manier, voorkom je dit soort ellende.quote:Op zondag 13 maart 2011 17:34 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Onze Laura is weer 'thuis' als haar humeur goed is, gaat ze weer een stukje varen.
In haar vorige stukje heeft ze hopelijk duidelijk kunnen maken wat ze nu precies doet, kennelijk was het erg moeilijk om duidelijk te maken waar ze nu eigenlijk mee bezig is.
Ik dacht dat zeelieden iedere dag hun logboeken bijhielden, maar dat is iets wat haar niet lukt en waarvan wij het waarom wel weer niet zullen kunnen begrijpen..
Zouden haar laptops worden opgevreten door kakkerlakken, wellicht? Haar boot zit vol ongedierte, inmiddels.
http://www.lauradekker.nl/Basis.aspx?Tid=2&Lid=12&Lit=VIEW
Heerlijk, arrogante meisjes.quote:Op zondag 13 maart 2011 19:24 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Stelde niets voor hoor, die zogenaamde lezingen waren gewoon een soort vraag en antwoord, op dezelfde manier als je altijd al van haar hebt gezien. Lekker arrogant en hooghartig, zonder ook maar iets gepresteerd te hebben.
Ik weet het ook nietquote:Op zondag 13 maart 2011 19:37 schreef Banjerkanjer het volgende:
Niet om het één of ander, BW... Maar wat is precies de aantrekkingskracht van deze kutpuber?
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |