Haha.quote:
In wezen is dat al een mooie poetische beschrijving van de revolutiequote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:25 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Ze beginnen gewoon een maatschappij op Tahrir en die verspreidt zich vanzelf over de rest van Egypte.
I know, maar dat wil steeds niet zeggen dat zij het niet daadwerkelijk zijn. Daarom ook die post, het is een vreemde actie waarom zij op straat staan daar helemaal.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:23 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Denk je nu werkelijk dat Special forces een menigte van duizenden mensen kan verdrijven, daar zijn die mensen niet voor bedoeld. daarnaast opereren deze specialisten in teams van 5-6 mensen, meer niet. Ook is er geen sprake is van counter terrorisme en worden deze mensen niet getraind voor normale militaire doeleinden.
Sowieso ivm de nog aanwezige pro's.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:25 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Waarom plaatsen zij barricades?
Voor legertanks en dergelijke, of toch uit angst voor nog wat pro Mubarak aanhang?
Ze fouilleren iedereen op wapens om de demonstraties vredig te houden. In principe is iedereen welkom.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:25 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Waarom plaatsen zij barricades?
Voor legertanks en dergelijke, of toch uit angst voor nog wat pro Mubarak aanhang?
quote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:33 schreef yavanna het volgende:
[..]
Sowieso ivm de nog aanwezige pro's.
Ah oke,quote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:36 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ze fouilleren iedereen op wapens om de demonstraties vredig te houden. In principe is iedereen welkom.
Muwaahahahaaaquote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:36 schreef yavanna het volgende:
We've now fully occupied the parliament street and barricades have been setup. Searching for a blanket though #jan25
Truste, en tot morgenquote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:38 schreef schommelstoel het volgende:
Ik stop voor vanavond:)
Tot morgen mensen!
quote:CAÏRO - De Amerikaanse vicepresident Joe Biden dringt aan op een 'snelle, betekenisvolle, vreedzame en legitieme' machtsoverdracht in Egypte. Ook wil Biden dat Egypte een einde maakt aan de noodtoestand, die in 1981 werd ingevoerd. Dat heeft het Witte Huis dinsdag gemeld.
Biden sprak eerder op de dag telefonisch met zijn Egyptische ambtgenoot Omar Suleiman. Die voert de laatste tijd het woord namens het bewind in Caïro. De regering van president Hosni Mubarak ligt al tijden onder vuur van demonstranten, die het vertrek van de machthebbers eisen.
Minister van Buitenlandse Zaken Hillary Clinton en Egypte-gezant Frank Wisner hebben ervoor gepleit president Mubarak voorlopig te laten aanblijven. Hij zou de overdracht van de macht aan zijn opvolger in goede banen moeten leiden.
"Hij zou de overdracht van de macht aan zijn opvolger in goede banen moeten leiden."quote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:40 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Amerika wil nu weer opschieten![]()
http://www.volkskrant.nl/vk/nl/4936/VK-Dossier-Onrust-in-het-Midden-Oosten/article/detail/1832800/2011/02/08/Biden-wil-snelle-machtsoverdracht-Egypte.dhtml
[..]
Trustequote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:38 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
[..]
Ah oke,
Dank.
Ik stop voor vanavond
Tot morgen mensen!
En daarom is mijn reactie correct en jouw antwoord en onjuist.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:32 schreef rakotto het volgende:
[..]
I know, maar dat wil steeds niet zeggen dat zij het niet daadwerkelijk zijn. Daarom ook die post, het is een vreemde actie waarom zij op straat staan daar helemaal.
G'nightquote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:38 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
[..]
Ah oke,
Dank.
Ik stop voor vanavond
Tot morgen mensen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |