Precies timen lukt toch nooit. Maar wie weet koop je ze over 2 weken voor 8 euro terug. Ik ga in ieder geval stilzitten tot na de cijfers.quote:Op donderdag 10 februari 2011 21:21 schreef Soldier2000 het volgende:
Sjonge jonge, ik d8t vandaag om half 11 dat ING echt hard omlaag zou gaan. Met deze gedachte verkocht ik mijn INGtjes om ze zo een keer lager in te kunnen kopen, verkoop ik ze achteraf gezien toch op het allerlaagste punt van de dag
Inzicht van een vaatdoek
http://www.google.com/finance?q=NYSE:ALUquote:Op donderdag 10 februari 2011 21:30 schreef JimmyJames het volgende:
Kijk eens wat de duurdere concurrent van cisco doet vandaag:
http://www.google.com/finance?q=NYSE:JNPR
Probleem bij pharmabedrijven is dat hun toekomst en dus koers grotendeels afhangt van hun pipeline (nieuwe medicijnen). En ik heb niet genoeg kennis (zeg maar: geen) over pharmacie en de medische wereld om daar iets zinnigs van te vinden.quote:Op donderdag 10 februari 2011 21:42 schreef Mercer het volgende:
Ff wat anders dan Cisco.![]()
Dit geeft ook allemaal dik dividend. Maar zouden dat nou nog echte buy & hold aandelen zijn? Op het moment ziet het er niet echt florissant uit, vooral die eerste niet.![]()
Eli Lilly & Co
http://www.google.com/fin(...)ne&q=NYSE:LLY&ntsp=0
Bristol Myers Squibb Co
http://www.google.com/fin(...)ne&q=NYSE:BMY&ntsp=0
Merck & Co
http://www.google.com/fin(...)ne&q=NYSE:MRK&ntsp=0
GlaxoSmithKline plc (ADR)
http://www.google.com/fin(...)ne&q=NYSE:GSK&ntsp=0
Delta Lloyd is ook fiks gezakt en die wou ik eigenlijk dinsdag al verkopen... Balen altijdquote:Op donderdag 10 februari 2011 21:21 schreef Soldier2000 het volgende:
Sjonge jonge, ik d8t vandaag om half 11 dat ING echt hard omlaag zou gaan. Met deze gedachte verkocht ik mijn INGtjes om ze zo een keer lager in te kunnen kopen, verkoop ik ze achteraf gezien toch op het allerlaagste punt van de dag
Inzicht van een vaatdoek
Interessant bedrijf maar pittig om goed te waarderen in vergelijking met de concurrenten.quote:
Je kan dan eens kijken naar Teva. Zelf heb ik daar een 100 stuks van waarop ik geregeld calls schrijf. Teva is de grootste fabrikant van generische geneesmiddelen maar heeft er ook een paar op patent. Veel analisten zijn hier ook heel positief over.quote:Op donderdag 10 februari 2011 22:06 schreef JimmyJames het volgende:
[..]
Probleem bij pharmabedrijven is dat hun toekomst en dus koers grotendeels afhangt van hun pipeline (nieuwe medicijnen). En ik heb niet genoeg kennis (zeg maar: geen) over pharmacie en de medische wereld om daar iets zinnigs van te vinden.
Chipotle stelt trouwens niet teleurNieuwe ATH after hours.
http://www.marketwatch.com/investing/stock/CMG
De cijfers: http://www.marketwatch.co(...)0-results-2011-02-10
quote:Op donderdag 10 februari 2011 20:45 schreef LXIV het volgende:
[..]
Natuurlijk zijn opties correct geprijsd en zit alle risico er in! Een dergelijke 'strategie' is dan ook niet anders dan long zitten in een aandeel met wat beperktere winstkans.
En natuurlijk verdienen de profs aan de optiehandel. Maar niet meer dan de spread die je op het bord zit staan. De markt zorgt er automatisch voor dat je niet extreem te veel betaald voor de optie. Als de bied 3,40 is en de laat 3,50, hoe kun je dan meer teveel betalen dan een dubbeltje?
Ik denk dat de grote winst in de optiehandel zit in de particulieren die opties kopen. Niet in het kleine percentage dat opties schrijft.
nou, ze staan onder de 15 euroquote:Op donderdag 10 februari 2011 20:37 schreef LXIV het volgende:
[..]
In bijkopen heb ik me ook vaak vergist. Sowieso vergis ik mee vaak in hoe diep een aandeel kan doorzakken of hoe lang een aandeel kan doorstijgen.
Onder de 15 euro zal ik ook eens kijken of het wat is. Als ik dan cash over heb.
Beter speculatief inzetten op Nokia na de deal met Microsoft.quote:Op donderdag 10 februari 2011 22:36 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Interessant bedrijf maar pittig om goed te waarderen in vergelijking met de concurrenten.
Heb ze beide nog steeds. Wanneer goud de aankoopprijs aantikt gaat het de deur uit. Ik behoud nog een klein plukje zilver nadat dat de aankoopprijs aantikt.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:29 schreef tony_clifton- het volgende:
Hoe is je goud/zilver-avontuur afgelopen SE? Ik zag dat 't aan't herstellen was de afgelopen weken, dus ben benieuwd of je je posities had afgesloten of dat ze nog goedgekomen zijn?
Hoe wou je dit aanpakken? Sinds de markt niet impressed is met die deal met Microsoft. Is het niet wat laat om short te gaan op Nokia? Al zie ik het bedrijf de concurrentie alleen nog maar meer en meer verliezen.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 10:15 schreef Dalliance het volgende:
[..]
Beter speculatief inzetten op Nokia na de deal met Microsoft.
Na de afstraffing heeft het aandeel een beste tik gekregen. Mijn inziens is er opwaarts potentieel voor de korte termijn. Daarnaast is de smartphone markt nog steeds booming en Nokia, hoe geplaagd ook, geniet nog steeds grote bekendheid. Tel daarbij op dat WP7 voor een 1.0 release hoge ogen gooit (maar nog niet beter dan iOS en Android) en er nog genoeg ruimte voor verbetering is. Het valt en staat met de appbase. Bij Apple hebben ze dat dik voor elkaar en Android is open source. Het OVI van Nokia is een beetje het sukkeltje van de klas (heb een Symbian telefoon gehad > nu iPhone), dus de vraag is meer hoe lang Nokia daar aan vast zal blijven houden...quote:Op vrijdag 11 februari 2011 12:25 schreef sitting_elfling het volgende:
Hoe wou je dit aanpakken? Sinds de markt die deal niet impressed is met die deal met Microsoft. Is het niet wat laat om short te gaan op Nokia? Al zie ik het bedrijf de concurrentie alleen nog maar meer en meer verliezen.
Twee zwakkere broeders die bij elkaar hulp zoeken. Microsoft loopt al jaren achter de feiten aan in pc-land en voor Nokia geldt hetzelfde in de mobiele telefonie.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 10:15 schreef Dalliance het volgende:
[..]
Beter speculatief inzetten op Nokia na de deal met Microsoft.
Voor Nokia zie ik weinig toekomst maar Microsoft doet het mijn inziens nog wel aardig. Windows Mobile was misschien niet het beste OS, maar ik vind het wel een prettig systeem. En wat betreft financieel compatability voor programma's zoals Bloomberg kickt Microsoft echt Apple's ass.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:08 schreef Sokz het volgende:
[..]
Twee zwakkere broeders die bij elkaar hulp zoeken. Microsoft loopt al jaren achter de feiten aan in pc-land en voor Nokia geldt hetzelfde in de mobiele telefonie.
Nokia is ook gewoon in Europa handelbaar. Het staat nu dus ook al -9.5% ;Pquote:Trouwens pre-market -9% dat Nokia
Inderdaad, maar ik kon zo nergens anders daar info over vinden. Waarschijnlijk gewoon niet goed gezocht. Maar als iemand me daar nog antwoord op kan geven, dan graag :pquote:Op vrijdag 11 februari 2011 15:07 schreef Sokz het volgende:
Lijkt me een fout ergens want als er daadwerkelijk 400 biljoen minder consumptief krediet wordt geleend zullen er wel heftige reacties komen op de beurzen e.d.
Ik neem vaak dan een tegenovergestelde positie in de sterkste niet correlerende concurrent van dat bedrijf.quote:Hoe kun je het beste aandelen die je puur voor 't dividend hebt hedgen tegen koersdalingen? Is dat met een geschreven call + een putje?
putje is niet echt nodig, dat kost je het rendement.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 15:07 schreef Sokz het volgende:
Lijkt me een fout ergens want als er daadwerkelijk 400 biljoen minder consumptief krediet wordt geleend zullen er wel heftige reacties komen op de beurzen e.d.
Hoe kun je het beste aandelen die je puur voor 't dividend hebt hedgen tegen koersdalingen? Is dat met een geschreven call + een putje?
Ik snap waarom opties vaak je voorkeur hebben, maak er immers zelf ook gebruik van zoals je weet, maar ik hoor je nooit over erg ingewikkelde optie strategien. Het blijft 'relatief' simpel. Je kunt met opties immers de gekste strategien bedenken.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 17:31 schreef LXIV het volgende:
[..]
putje is niet echt nodig, dat kost je het rendement.
Een diepe call is wel genoeg.
Dus stel Aandeel X noteert op 12 euro. Dan schrijf je een call op 10 euro voor 3 euro. Dan ben je ingedekt voor een daling tot 9 euro. Bovendien is je dividendrendement hoger, want je investeert maar 9 euro terwijl je dividend hetzelfde is!
Er zijn 2 zaken die hier nog een rol spelen:
precies vanwege dit principe zijn calls op hoog-renderende aandelen vaak laag geprijst. (dus weinig verwachtingswaarde).
Op de tweede plaats, vanwege die lage verwachtingswaarde, loop je het risico als je hem te diep schrijft, dat hij voortijds uitgeoefend wordt. Geen ramp, maar ook geen dividend.
Je kunt dus niet je dividendrendement verdubbelen door eenvoudigweg een hele diepe call te schrijven.
Stel voor: je hebt 1000 euro. Aandeel X heeft een dividendrendement van 5% en een koers van 10 euro.
Nu koop je 200 aandelen en schrijft 200 calls op 5 euro (voor 5 euro). Dan zou je theoretisch divrend 10% zijn. (en je bent ingedekt voor 5 euro). Helaas trappen de jongens van het Damrak daar niet in.
Nee. Maar waarom zou een complexe strategie beter renderen dan een simpele? De enige reden die ik hiervoor kan bedenken is (analoog aan TA), dat je bij een complexe strategie het overzicht verliest en daarom niet ziet waarom de strategie gewoon marktefficiėnt is.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 17:35 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik snap waarom opties vaak je voorkeur hebben, maak er immers zelf ook gebruik van zoals je weet, maar ik hoor je nooit over erg ingewikkelde optie strategien. Het blijft 'relatief' simpel. Je kunt met opties immers de gekste strategien bedenken.
Slechte ervaring met dit soort strategien?
Dit lijkt trouwens een bullmarket op steroidsquote:Op vrijdag 11 februari 2011 21:10 schreef superpiet het volgende:
Nieuwe POMO tot ruim 100 miljard de volgende paar weken.
http://www.newyorkfed.org/markets/tot_operation_schedule.html
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |