quote:Coolfire Gepost op 13-09-2002 om 22:32
jij bent volgens mij een wijffie die redelijk gek is
ME LIKE!!!
hoi meissie!
Coolfire Gepost op 13-09-2002 om 22:33
hmm ik vind je het lekkerst op die zwarte piet foto
ik hou wel van zuiderlijk
Coolfire Gepost op 14-09-2002 om 17:35
hee ik wil je toevoegen op msn maar het lukt niet!! wil je mij toevoegen??
Dit.quote:Op maandag 7 februari 2011 20:45 schreef 9611Niels het volgende:
Terechte klacht, jammer dat je te weinig moeite in je topic hebt gestoken. Een lijst met schuldigen en screencaps zouden de kwaliteit van je topic zeker opkrikken.
Ik heb speciaal voor jou nog even een kneus opgezocht om aan de schandpaal te nagelen.quote:Op maandag 7 februari 2011 20:45 schreef 9611Niels het volgende:
Terechte klacht, jammer dat je te weinig moeite in je topic hebt gestoken. Een lijst met schuldigen en screencaps zouden de kwaliteit van je topic zeker opkrikken.
Ja, ik zit echt te wachten op reacties van achterlijke Fok!kers. Laatst kreeg ik een PM over mijn foboquote:
Nou daar zit ik echt op te wachtenquote:lelijkerd!!
zo 12 december 2010 17:42u door GeenWijn
Tering wat ben jij lelijk
chiboyquote:Op maandag 7 februari 2011 21:17 schreef ad0rable het volgende:
Terecht.
Maar ik heb mijn chiboy ook gehosseld via fobo...
Hmm roze armbandje, wereldvreemde blik, uiterst homofiele houding (waarom doe je in godsnaam je hand op je kopquote:Op maandag 7 februari 2011 21:20 schreef jortkeldert het volgende:
TS heeft ook gewoon een wijven kop met bijbehorend kapsel
HAHAHA zegt er één wat, wat een kankerkop heb jij dan. Queer.quote:Op maandag 7 februari 2011 21:20 schreef jortkeldert het volgende:
TS heeft ook gewoon een wijven kop met bijbehorend kapsel
Vee-eM-Bee-Oooooooquote:Op maandag 7 februari 2011 21:37 schreef ElRey85 het volgende:
[..]
HAHAHA zegt er één wat, wat een kankerkop heb jij dan. Queer.
Verder illustreert de fobo van Omdatappel mijn klacht het best. Zij heeft maarliefst 60 pagina's met reacties van sociaal geisoleerdenquote:-_Guitarist_- Gepost op 06-02-2011 om 21:40
Ook dat is lief
Volgens mij bén jij gewoon lief
En de kers op de taart:quote:Op 31-01-2011 03:30 schreef Schenkstroop
Terug-terug-lurk.
Mja ik was aan het spieken. Moest even kijken en ôooh wat een schone zeg! 'Kay doei
Zo, nu heb ik genoeg mensen aan de schandpaal genageldquote:Op 27-01-2011 19:38 schreef Schenkstroop
Hey! hou je van bondage?
Zomaar een vraagje hoor.
Als de één een grotere fag is dan de andere, wil dat nog niet zeggen dat de andere geen fag is. Je moet gewoon voor je zelf beslissen of het roze armbandje doorslaggevend is of niet.quote:
Leuke ontwikkeling dit, benieuwd naar de uitslagquote:Op maandag 7 februari 2011 21:42 schreef Levolution het volgende:
Poll: Wie is een grotere fag?
• Micson
• jortkeldert
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
quote:Op maandag 7 februari 2011 20:41 schreef Micson het volgende:
Zoals jullie weten is het met de nieuwe interface heel gemakkelijk om iemands Fotoboek te bekijken. In eerste instantie leek mij dit in mooie toevoeging, ik vind het bij extraordinaire posts altijd fascinerend om te zien welke kop er achter de account verschuild gaat. Kortom, een mooie toevoeging aan Fok!, toch?
Helaas, niets is minder waar. Internetfapperts, chatrouletters en kansloze zoldernerds met wolvenshirts en een metalen muzieksmaak zien hun kans schoon om hun liefdeloze leven een nieuwe stuiptrekking te laten beleven. Elk Fobo van een vrouwelijke user, hoe lelijk ook, wordt overspoeld met quasi-grappige, quasi-nonchalante en flirterige comments.
Voor deze mensen heb ik een boodschap: Check yourself before you wreck yourself.
[..]
ik heb natuurlijk haar fobo even bekeken, maar wtf, volgens mij ken ik haarquote:Op maandag 7 februari 2011 21:45 schreef Micson het volgende:
Verder illustreert de fobo van Omdatappel mijn klacht het best.
Nee.quote:Op maandag 7 februari 2011 21:58 schreef jortkeldert het volgende:
Hahah nice. Een dergelijk bandje krijg je als wel eens buiten de deur (JA WEG VAN DE PC) uitgaat in een stad.
Kom er maar in met grappen over gay-clubs :-)
Ja, want FOK! is mijn leven, mijn alles. Ik heb hier een reputatie weet je.quote:Op maandag 7 februari 2011 22:15 schreef Micson het volgende:
Ah Jort, je bent een heuse campagne begonnen om niet te verliezen zie ik?
quote:Op maandag 7 februari 2011 22:49 schreef Panzermaus het volgende:
Terechte klacht, walgelijk gewoon en bovendien ook nog de grootste verspilling van je tijd. Bereik je niets mee.
Ik sta ook ergens tussen in dat fobo met een geniale openingszin, maar je zag me over het hoofd denk ikquote:Op maandag 7 februari 2011 21:45 schreef Micson het volgende:
[..]
Verder illustreert de fobo van Omdatappel mijn klacht het best. Zij heeft maarliefst 60 pagina's met reacties van sociaal geisoleerdenNu heb ik mijn klacht geloof ik wel genoeg geillustreerd
Oh, nog een eervolle vermelding voor Schenkstroop, maar voor hem maak ik een uitzondering en geldt deze klacht niet![]()
Een paar quotejes van deze baas:
[..]
En de kers op de taart:
[..]
Zo, nu heb ik genoeg mensen aan de schandpaal genageld
En, nog iets mee bereikt?quote:Op maandag 7 februari 2011 22:54 schreef sciter het volgende:
[..]
Ik sta ook ergens tussen in dat fobo met een geniale openingszin, maar je zag me over het hoofd denk ik
Gestemd op Jortkeldert omdat hij begon met trollen over lange haren.
Ik kots op die gast man, bah bahquote:Op maandag 7 februari 2011 20:45 schreef Penisbaard het volgende:
Fonz_ die altijd even smerig komt doen bij minderjarige meisjes terwijl hij zelf een kind heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |