Je moet vaak verliezen voordat je leert te winnen.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:04 schreef heloef het volgende:
[..]
Pijnlijk daarom neem ik zo min mogelijk risico's.
Inderdaad, ookal heb je je nog zo goed voorbereid, er kan nog steeds van alles gebeuren. Sociale dingen zijn een van de weinige dingen die je niet puur op zo'n logische manier ('risico's uitsluiten') kan aanpakken. Ga je dan ook niet nog meer gedoe in je hoofd halen door je overal op proberen voor te bereiden.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:06 schreef Jotel het volgende:
[..]
Ik zal er ook niet aan dat denken tijdens het aanspreken, maar die risico's zijn er altijd.
De enige die ik echt leuk vind zitten bij mij op school dus dan sta je voor lul voor de halve school want zij vertelt natuurlijk aan haar vriendinnen wat er is gebeurt en die vertellen het natuurlijk door. Bij dat meisje van TS liggen zijn kansen op vernedering een stuk lager.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:08 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Je moet vaak verliezen voordat je leert te winnen.
Zal ik ook niet doen, vrijdag ga ik gewoon en dan zie ik wel wat er gebeurd.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:09 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Inderdaad, ookal heb je je nog zo goed voorbereid, er kan nog steeds van alles gebeuren. Sociale dingen zijn een van de weinige dingen die je niet puur op zo'n logische manier ('risico's uitsluiten') kan aanpakken. Ga je dan ook niet nog meer gedoe in je hoofd halen door je overal op proberen voor te bereiden.
quote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:11 schreef Jotel het volgende:
[..]
Zal ik ook niet doen, vrijdag ga ik gewoon en dan zie ik wel wat er gebeurd.
quote:
Is toch wel de enige echte oplossing voor deze situatie ze komt niet uit je omgeving dus voor lul sta je in het ergste geval alleen bij haar.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:11 schreef Jotel het volgende:
[..]
Zal ik ook niet doen, vrijdag ga ik gewoon en dan zie ik wel wat er gebeurd.
Vernederingquote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:10 schreef heloef het volgende:
[..]
De enige die ik echt leuk vind zitten bij mij op school dus dan sta je voor lul voor de halve school want zij vertelt natuurlijk aan haar vriendinnen wat er is gebeurt en die vertellen het natuurlijk door. Bij dat meisje van TS liggen zijn kansen op vernedering een stuk lager.
Ja misschien gaat het er bij jou zo aan toe maar ik kan daarna echt niet meer normaal in de klas zitten, zeker niet met die meid.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:15 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Vernedering![]()
Je hebt tenminste wel de ballen gehad om eropaf te stappen en dat zullen die kneuzen bij jou op school waar je 'voor schut' voor zou staan waarschijnlijk niet kunnen zeggen.
Als je haar op een vooruitgeplande cliche manier benadert en dan alsnog keihard op je bek gaat, dan hebben ze inderdaad iets om te lachen. Maar als jij gewoon 'waarom ook niet' en smooth je ding kan doen, dan hebben ze weinig om nog over te lachen.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:17 schreef heloef het volgende:
[..]
Ja misschien gaat het er bij jou zo aan toe maar ik kan daarna echt niet meer normaal in de klas zitten, zeker niet met die meid.
Definieer smooth je ding doen, iemand gewoon mee uitvragen zal al voor genoeg vreemde blikken en vragen zorgen in de klas.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:19 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Als je haar op een vooruitgeplande cliche manier benadert en dan alsnog keihard op je bek gaat, dan hebben ze inderdaad iets om te lachen. Maar als jij gewoon 'waarom ook niet' en smooth je ding kan doen, dan hebben ze weinig om nog over te lachen.
'Iemand mee uitvragen' vind ik dan ook niet iets wat je doet als je de cliches wilt vermijden.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:22 schreef heloef het volgende:
[..]
Definieer smooth je ding doen, iemand gewoon mee uitvragen zal al voor genoeg vreemde blikken en vragen zorgen in de klas.
Wat moet ik dan doen?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:24 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
'Iemand mee uitvragen' vind ik dan ook niet iets wat je doet als je de cliches wilt vermijden.
Komt nog wel.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:17 schreef heloef het volgende:
[..]
Ja misschien gaat het er bij jou zo aan toe maar ik kan daarna echt niet meer normaal in de klas zitten, zeker niet met die meid.
je zit met een stel 10 jarige in de klas?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:17 schreef heloef het volgende:
[..]
Ja misschien gaat het er bij jou zo aan toe maar ik kan daarna echt niet meer normaal in de klas zitten, zeker niet met die meid.
Nee maar gasten van 16 tot 20 gaan echt wel raar opkijken als iemand zoals ik, iemand die ver boven zijn stand is zou uitvragen.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:31 schreef mschol het volgende:
[..]
je zit met een stel 10 jarige in de klas?
Ja, gelukkig dat ze niet op m'n school zitquote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:13 schreef heloef het volgende:
[..]
Is toch wel de enige echte oplossing voor deze situatie ze komt niet uit je omgeving dus voor lul sta je in het ergste geval alleen bij haar.
als 'zelf respecterende' vrouw vind ik hem kapot grappig. en ik hou van jongens met humor. zou t trouwens wel fijn vinden als een jongen mij een keer zou helpen met kranten.quote:Op maandag 7 februari 2011 18:35 schreef Id_do_her het volgende:
Eropaf stappen en zeggen: "Mag ik mijn krant eens in jouw brievenbusje duwen?"
Nou, kom maar in mijn wijk gooien, dan is het lachen geblazen als ik kom helpen. Twee vliegen.quote:Op woensdag 9 februari 2011 18:01 schreef justme1202 het volgende:
[..]
als 'zelf respecterende' vrouw vind ik hem kapot grappig. en ik hou van jongens met humor. zou t trouwens wel fijn vinden als een jongen mij een keer zou helpen met kranten.
Doelde je op de afschuwelijke spelfout?quote:Op woensdag 9 februari 2011 19:27 schreef -Strawberry- het volgende:
Ze ziet er best leuk uit voor jouw doen? Whut?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |