Kan je niet gewoon even zonder Twitter?quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:22 schreef Jabberwocky het volgende:
[..]
Ik moet het ook altijd terugkijken op uitzendinggemist, maar als je Tweetdeck helpt kun je gewoon de filter instellen dat #widm tweets niet worden weergegeven. Niet iedereen gebruikt die hashtag, maar voor mij heeft het tot nu wel iedere week nog geholpen om te voorkomen de afvaller al te weten.
Ohw jawel. Ik kijk het morgenochtend; tot die tijd heb ik nauwelijks de tijd om op te Twitteren.quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:43 schreef BobW het volgende:
[..]
Kan je niet gewoon even zonder Twitter?
Why? De mol krijgt toch altijd een groen scherm.quote:Op donderdag 10 februari 2011 15:06 schreef Jabberwocky het volgende:
Het hangt van de opdracht af, die kennen we nog niet. Maar als het dezelfde is als vorig jaar 'voor xxx euro kun je sowieso door naar de volgende ronde, of je kiest ervoor om je scherm te zien maar rood = exit', ja dan zou het een hele rare beslissing zijn voor een mol. Maar dat weten we nog niet, afwachten maar.
Het enige probleem met die theorie is dat Miryanna 'vergeten' wordt..quote:Op donderdag 10 februari 2011 17:11 schreef Miendientje het volgende:
Als er niemand uit gaat bevestigd dat ook weer de theorie van de volgorde van de afvallers (adhv de vragen die je ze zag beantwoorden). Daarbij werd ook gezegd dat er deze week niemand uit ging (al voordat de promo er was).
[..]
Maar het is een heel makkelijke manier om geld uit de pot te spelen zonder je verdacht te maken (als anderen dat ook doen).quote:Op donderdag 10 februari 2011 19:03 schreef Henk1056 het volgende:
[..]
Why? De mol krijgt toch altijd een groen scherm.
Dat is ook zo. Maar toen Arjen vorig jaar (die niet de mol was) hetzelfde deed, maakte hij zichzelf ook niet verdachter ermee. Hij deed het onder het mom van dat hij wil weten of hij nog goed zit. Ondertussen zorgde hij ervoor dat er meer geld in de pot bleef, wat iets is wat een niet-mol wil. Het kan dus twee kanten op werken en zegt eigenlijk niets.quote:Op donderdag 10 februari 2011 19:10 schreef Lemming22 het volgende:
Maar het is een heel makkelijke manier om geld uit de pot te spelen zonder je verdacht te maken (als anderen dat ook doen).
Dat zeg ik toch niet?quote:Op donderdag 10 februari 2011 18:43 schreef BobW het volgende:
[..]
Kan je niet gewoon even zonder Twitter?
Waar heb jij het over? De theorie van iemand was dat Pepijn de mol níet kan zijn omdat hij voor dat scherm kiest. Want een mol wil natuurlijk geld verspelen.quote:Op donderdag 10 februari 2011 19:27 schreef Henk1056 het volgende:
[..]
Dat is ook zo. Maar toen Arjen vorig jaar (die niet de mol was) hetzelfde deed, maakte hij zichzelf ook niet verdachter ermee. Hij deed het onder het mom van dat hij wil weten of hij nog goed zit. Ondertussen zorgde hij ervoor dat er meer geld in de pot bleef, wat iets is wat een niet-mol wil. Het kan dus twee kanten op werken en zegt eigenlijk niets.
baasquote:
Verder nog, 3 kandidaten = finalequote:Op donderdag 10 februari 2011 20:36 schreef Me_Wesley het volgende:
Bijna halverwege inderdaad alweer
Voor wat het waard is...quote:Op donderdag 10 februari 2011 20:36 schreef Guanabana het volgende:
Wat is dit voor rare semihint? De presentator heeft nog nooit zoiets gezegd...!
Mindfucken.quote:Op donderdag 10 februari 2011 20:36 schreef Guanabana het volgende:
Wat is dit voor rare semihint? De presentator heeft nog nooit zoiets gezegd...!
Lot in eigen handen ofzoquote:
Kan tochquote:Op donderdag 10 februari 2011 20:40 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
denk je dat ik naast de tv zit?
Helemaal met Karin...quote:Op donderdag 10 februari 2011 20:41 schreef Me_Wesley het volgende:
1 verkeerde afslag en je bent de lul.
Meer geld waard.quote:Op donderdag 10 februari 2011 20:42 schreef Guanabana het volgende:
Waarom kiezen ze nou voor het langste woord?? of heb ik de opdracht niet begrepen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |