abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_92446457
Een interressant artikel van een amerikaanse veteraan over de nieuwste ontwikkelingen in Egypte:

http://www.veteranstoday.com/2011/02/06/79094/
“Man is free at the moment he wishes to be.”
Voltaire.
"There is no left and right, only right and wrong." Tinyint, DI forums.
"Doubt is the seed of misdirection." Ikzelf.
  maandag 7 februari 2011 @ 07:09:28 #227
19242 yavanna
Results may vary.
pi_92447033
Op een wat geagiteerde boekenplank na een relatief rustige nacht geweest zo te lezen.

Komende week zullen de mensen op het plein zich wel verder (beter) gaan organiseren heb ik het idee nav eerdere berichtgeving om te zien hoe nu verder. Belangrijk om niet de goodwill van de overige bevolking te verliezen en om niet de MB of andere 1 kan gerichte groeperingen/mensen teveel naar voren te laten komen die de revolutie verpesten.

Het zou mooi zijn wanneer ze een soort van volkscomitee/vereniging zouden kunnen oprichten die aan evt gesprekken kan deelnemen en de gedachte van het volk kan uitdragen.
~Cheer up, the worst is yet to come.~
  maandag 7 februari 2011 @ 07:23:12 #228
19242 yavanna
Results may vary.
pi_92447134
Kameelkrijder aan het woord. het komt op mij niet bijster geloofwaardig over, de beelden lieten sowieso al iets heel anders zien.

Frank Wisner, de VS man die Mubarak graag wou zien blijven heeft nauwe banden met het egyptische regime, lekker objectief zoals al werd vermoed.
~Cheer up, the worst is yet to come.~
  maandag 7 februari 2011 @ 07:31:28 #229
69315 raistlin6
Met dank aan Olga (heldin)
pi_92447192
Vast wel 1 en ander gebeurd, maar de Egypte-volgers hebben ook nachtrust nodig. Ik heb niet geslapen, maar had geen zin hier voor mezelf tweets en zo te plaatsen. :D

[ Bericht 1% gewijzigd door raistlin6 op 07-02-2011 07:39:06 ]
Shiz@autocorrectie"Als er een nieuwsicoon staat, foto-onderschrift, elk woord goed gespeld is en quotes kloppen en er staat 'Ik heb geen het is wanneer blijkt dat gisteren voor de dag dan dat kan ik weet toe maar anders ja veel', mis ik het."
  maandag 7 februari 2011 @ 07:39:23 #230
19242 yavanna
Results may vary.
pi_92447277


A usual scene,guys cleaning the square early morning
~Cheer up, the worst is yet to come.~
  maandag 7 februari 2011 @ 07:40:18 #231
19242 yavanna
Results may vary.
pi_92447289
quote:
1s.gif Op maandag 7 februari 2011 07:31 schreef raistlin6 het volgende:
Vast wel 1 en ander gebeurd, maar de Egypte-volgers hebben ook nachtrust nodig. Ik heb niet geslapen, maar had geen zin hier voor mezelf tweets en zo te plaatsen. :D
Het is je vergeven. :+

Truste voor straks. ;)
~Cheer up, the worst is yet to come.~
  maandag 7 februari 2011 @ 07:41:28 #232
69315 raistlin6
Met dank aan Olga (heldin)
pi_92447308
quote:
10s.gif Op maandag 7 februari 2011 07:40 schreef yavanna het volgende:

[..]

Het is je vergeven. :+

Truste voor straks. ;)
Vanavond laat pas. Drukke studiedag voor de boeg. Maar gaat geen probleem zijn. :) Geniet van je dag.
Shiz@autocorrectie"Als er een nieuwsicoon staat, foto-onderschrift, elk woord goed gespeld is en quotes kloppen en er staat 'Ik heb geen het is wanneer blijkt dat gisteren voor de dag dan dat kan ik weet toe maar anders ja veel', mis ik het."
  maandag 7 februari 2011 @ 07:43:48 #233
19242 yavanna
Results may vary.
pi_92447327
quote:
1s.gif Op maandag 7 februari 2011 07:41 schreef raistlin6 het volgende:

[..]

Vanavond laat pas. Drukke studiedag voor de boeg. Maar gaat geen probleem zijn. :) Geniet van je dag.
Respect voor het doorgaan!. Succes vandaag!
~Cheer up, the worst is yet to come.~
  † In Memoriam † maandag 7 februari 2011 @ 07:56:21 #234
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_92447453
quote:
1s.gif Op maandag 7 februari 2011 04:36 schreef truepositive het volgende:
Een interressant artikel van een amerikaanse veteraan over de nieuwste ontwikkelingen in Egypte:

http://www.veteranstoday.com/2011/02/06/79094/
De geest is uit de fles, daar komt het op neer. De VS en Israel willen de status quo handhaven maar dat is onmogelijk. Zelfs als men op korte termijn met geweld de schijn kan wekken dat de rust is weergekeerd. Dit geldt voor de hele Arabische wereld. Het was al een hele tijd de vraag hoeveel de mensen nog konden hebben aan vernedering, gebrek aan toekomstperspectief, onderdrukking , armoede en geweld. Nou,die grens is bereikt.
  maandag 7 februari 2011 @ 08:05:46 #235
19242 yavanna
Results may vary.
pi_92447517
Wat berichten van de afgelopen uren.

quote:
A new day dawns at #Tahrir Square. Freedom is patient and stronger than the night: Tahrir sq 06:20 - LIVE at http://bambuser.com/v/1392691

occupiedcairo "When they said that he had been shot, the ambulance refused to take him" RIP Ahmed Mahmoud

Noticed that many of the protesters are starting to catch flu from the cold & sleeping under rain with no blankets. #Tahrir

REPORT: senior Marine said the Pentagon will deploy "multiple platoons" to #Egypt over the next few days.

Meet the new (would-be) boss, same as the old boss: Omar Suleiman. Torturer-in-Chief. http://nyr.kr/gIu8Ab

Shorter Omar Suleiman: Leave Tahrir Square, and then I will plan free and fair elections (in which I--not Mubarak--will win by 80%.)

one hilarious sign today guy had: I'm a carpenter and I'd like to know what kind of glue mubarak uses to stick to throne

seriously, just because the super bowl happened doesn't mean the thousands in #tahrir have gone home... why has the coverage stopped

#EGYPT: Two journalists from Radio Free Europe and one from Al Jazeera have been released from police custody. http://ow.ly/3RmB2

Revealed: US envoy Frank Wisner's business links with #Egypt. Robert #Fisk article http://tinyurl.com/4s7wzhu

Naguib Sawiris is a coptic christian, successful businessman close to Mubaraks son Gamal and known playboy

For your info: Sawiris owns Orascom Telecom. His brothers own Orascom Construction and Orascom Resorts.

Who does Sawiris represent? Business community? The coptic christians? Liberal seculars?

Yesterdays talks between Suleiman and opposition included Naguib Sawiris, arguably the richest man of Egypt
~Cheer up, the worst is yet to come.~
pi_92447546
Goedemorgen,

Redelijk rustig geweest zo te lezen, alleen wat zie ik nu op Press TV, 2 US schepen in de rode zee ?

Ik lees zo nog even je stuk door Boekenplank.
  maandag 7 februari 2011 @ 08:14:40 #237
19242 yavanna
Results may vary.
pi_92447591
Livebeelden van een regenachtig ontwakend Cairo op http://www.bbc.co.uk/arab(...)/000000_livetv.shtml
~Cheer up, the worst is yet to come.~
pi_92447624
quote:
1s.gif Op maandag 7 februari 2011 01:25 schreef boekenplank het volgende:
(vervolg)
[..]
Wel een goed stuk, zei het wat chaotisch maar das wel te begrijpen en wordt ook door de schrijver al gemeld.
pi_92447678
quote:
1s.gif Op maandag 7 februari 2011 01:47 schreef boekenplank het volgende:
iedereen geschrokken waarschijnlijk gezien de weinige reacties?

Welterusten allemaal.
Gezien het tijdstip denk ik eerder dat 80/90 % wat in dit topic zit op een oor ligt inmiddels dus zo verwonderlijk is het niet dat je geen tot weinig reacties krijgt, heeft geschrokken niks mee te maken denk ik :X
pi_92447697
Hmm blijft een mooie uitspraak :

quote:
ramadan "In the End, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends." - Martin Luther King Jr. #Jan25
9 minutes ago via web
Aan de EU/US hebben ze bar weinig i.d.d.
pi_92447743
quote:
1s.gif Op maandag 7 februari 2011 01:25 schreef boekenplank het volgende:
(vervolg)
of rechtstreeks op de website van de ambassade
via deze link
www.minbuza.nl/nl/Nieuws/(...)ft_u_in_Egypte_Regis
treer_u_dan_bij_de_ambassade


Ik wens u veel sterkte in deze roerige tijd en dank u voor uw
medewerking.


Susan Blankhart
Ambassadeur

Ik heb momenteel geen keus. Mijn bezit en 'kapitaal' zitten versleuteld in een gekocht appartement en in het bedrijfje. Er is weinig verbeelding voor nodig om te bedenken dat zowel de nominale als de waarde in het economische verkeer niet met kometensnelheid is verdubbeld; integendeel.

Ik ben en blijf een rebellerende pionier en vertrek óók niet vanwege solidariteit; ik ben namelijk op een missie en draag mede verantwoordelijkheid voor zeven medewerkers, met of zonder gezin. Zakelijk gezien zou ik vandaag twee ervan hebben moeten ontslaan. Onderling hebben de boys echter besloten om salaris in te leveren voor het behoud van hun werkgelegenheid. Reaping the loyal awards om een kleine onderneming niet te leiden als een uitsluitend financieel gedreven platform.

Vandaag kwam de financial controller van de organisatie van welke ik het nu lege strand huur vragen waarom ik nog niet de penningen per 1 februari 2011 had voldaan. Contrast.

Slechts één scenario zou mij wellicht nopen tot een sociale en economische vlucht; nl als één dag na de nieuwe verkiezingen mannen met baarden in jurken op mijn balkon staan; niet als kadastraal medewerkers maar om een en ander van staatswege te confisqueren.

Overigens is er geen directe aanleiding voor dat vooruitzicht; geen enkele oppositiepartij bedient zich momenteel van een radicale agenda.

Voorts:

Ik ga niet beweren dat de vox populi zich massaal aan het keren is tegen de hardnekkige demonstranten op het Tahrir Plein; ik beluister van de man in de straat dat onlustgevoelens langzamerhand wél voorzichtig vorm beginnen te krijgen omdat een paar duizend hardnekkige demonstranten het land gekneveld blijft houden; althans, zo wordt dat aangevoeld door wat misschien de zwijgende meerderheid genoemd mag worden.
Ik vang die geluiden dagelijks op from all walks of life in de Egyptische gemeenschap. Het zou mij niet verbazen als de publieke opinie zich geleidelijk aan gaat keren tegen het epicentrum dat Tahrir heet; ondanks de systematische intimidatie waaraan de Egyptische bevolking jarenlang bloot gesteld is geweest.

Ik probeer mij er een voorstelling van te maken dat Mubarrak zal buigen voor de Tahrir-terreur en dat lukt mij niet goed. Het begint er de schijn van te krijgen dat de voorwaardelijke Tahrir-camping de acceleratie van het democratiseringsproces begint te stagneren.

Voorts, and for something completely different. Wat een verademing dat niet langer sprake is van de verstikkende en verlammende politie-présence in het straatbeeld.

Zo langzamerhand gaat weer sprake worden van dagelijkse routine. Helaas zijn bij 'mij' de banken nog dicht en is het pinverkeer nog gestremd. Benzine is niet langer op de bon en de supermarkten worden weer bevoorraad. Business as usual gaat helaas niet op voor toerisme, de topbron van inkomsten. Inmiddels zijn enkele duizenden mensen zonder salaris heen gestuurd.

De grote vraag is wanneer een en ander dusdanig genormailseerd is dat toeristen weer vertrouwen krijgen in Egypte als vakantiebestemming.

Ik denk ook dat steeds meer mensen zich er bij neerleggen.
Die denken misschien na 30 jaar kunnen die 7 maanden tot september er ook wel bij.
Ze willen hun normale leven terug.
  Moderator maandag 7 februari 2011 @ 08:29:34 #242
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_92447747
Mooi dat Ayman en andere journalisten weer vrij zijn. Is er al woord van Ayman op twitter of zo over het waarom van zijn arrestatie?
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
pi_92447761
quote:
1s.gif Op maandag 7 februari 2011 08:29 schreef senesta het volgende:
Mooi dat Ayman en andere journalisten weer vrij zijn. Is er al woord van Ayman op twitter of zo over het waarom van zijn arrestatie?
Ik heb niks voorbij zien komen verder, maar de reden waarom kunnen we invullen denk ik ;)
pi_92447818
Goedenmorgen, geen spectaculaire veranderingen geweest het afgelopen weekend, Staan er deze week nog interessante dingen te gebeuren? Het momentum lijkt nu helaas wel voorbij.
pi_92447848
Helaas nog geen grotere kunnen vinden zo gauw.

pi_92447930
Ben er weer tussenuit, tot later.

:W
  maandag 7 februari 2011 @ 08:58:38 #247
19242 yavanna
Results may vary.
pi_92448223
quote:
Ayman Mohyeldin
Dear friends, I wanted to thank each and every one of you personally from the bottom of my heart for the overwhelming and heartfelt support you showed over the past 24 hours. My family and I are grateful for your love and support. Please keep those still detained in your hearts and prayers. Now, back to work!! Love Ayman
~Cheer up, the worst is yet to come.~
  Moderator maandag 7 februari 2011 @ 08:59:58 #248
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_92448258
quote:
14s.gif Op maandag 7 februari 2011 08:58 schreef yavanna het volgende:

[..]

Now back to work O+

Daar kan die cappucino drinkende en vooral klagende nederlandse journalist nog wat van leren :P
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
pi_92448307
Obama nu live op AJE

Lama, was blijkbaar een opname waar Live bij stond :(

[ Bericht 81% gewijzigd door #ANONIEM op 07-02-2011 09:03:29 ]
  maandag 7 februari 2011 @ 09:03:58 #250
319097 Dekatria
Sterker Door Strijd
pi_92448348
quote:
1s.gif Op maandag 7 februari 2011 08:05 schreef yavanna het volgende:
Wat berichten van de afgelopen uren.

[ link | afbeelding ]
Wat een ballen heb je dan _O_
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')