Die kan wel weg. Composiet levert tegenwoordig niet zoveel meer opquote:Op zondag 26 juni 2011 01:35 schreef 08gnoT. het volgende:
Ja het is de meest zichtbare tand. Alleen wel flink balen dat die tand zo verziekt is zonder reden - er was niks mis mee behalve wat ruw en weinig glazuur (maar dat laatste is op alle tanden).
Volgens de tandarts is het trouwens omdat ik knars (wat ik betwijfel), maar ik knars sowieso niet aan de buitenkant van m'n voortanden
De vulling heb ik hier nog liggen, die kan ik wel weggooien zeker?
Hij heeft er dus schijnbaar vaak last van dat vullingen van patienten eruit vallenquote:Op zondag 26 juni 2011 02:04 schreef 08gnoT. het volgende:
Oké. Ik zie net op de site van mijn tandarts dat ik bij een uitgevallen vulling niet hoef te bellen naar het spoednummer
Dit is voor het eerst dat ik blij ben met de privatisering van de zorg!quote:Op zondag 6 februari 2011 20:07 schreef 08gnoT. het volgende:
[..]
Voorheen maakte het me niet zoveel uit omdat ikhet toch niet zelf hoefde te betalen, maar nu is het wel het overwegen waard ja.
Nou ja, de tandartsen zijn niet zo royaal in deze regio en als ik moet kiezen tussen 4x per jaar 2 straten lopen of 2 keer anderhalf uur met de bus, kies ik voor dat half uurtje pijn. Komt nog bij dat hij normaal als een vrij goede tandarts bekend staat, en de vulling door een andere tandarts ook is uitgevallen.quote:Op zondag 26 juni 2011 20:29 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Dit is voor het eerst dat ik blij ben met de privatisering van de zorg!
er zijn genoeg verzekeraars die een tandarts polis hebben die per jaar een vast bedrag vergoeden.quote:Op zondag 26 juni 2011 07:43 schreef Zelva het volgende:
Volledige vergoeding voor een kroon krijgen bij een verzekering is dan ook bijkans onmogelijk.
Jij denkt dat je voor 500 euro een kroon hebt?quote:Op maandag 27 juni 2011 20:33 schreef dop het volgende:
[..]
er zijn genoeg verzekeraars die een tandarts polis hebben die per jaar een vast bedrag vergoeden.
waar dat bedrag dan aan op gaat doet er niet toe
in elk geval collectieve verzekering via mijn werk ,bij ORHA of VPZ
zie ook ohra tandengaaf http://www.ohra.nl/zorgve(...)dartsverzekering.jsp
Ik ben inderdaad aan het kijken welke nog patienten aanneemt.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:42 schreef Luxuria het volgende:
Dus je bent nog altijd bij dezelfde tandarts? Ik zou toch echt een keer door een andere laten kijken.
ik kon ongeacht de staat van mijn gebit ook voor 750 of 1500 euro kiezen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 09:57 schreef Zelva het volgende:
[..]
Jij denkt dat je voor 500 euro een kroon hebt?
Wellicht dat het nét kan bij een hele goedkope tandarts, maar dan kan je dus ook meteen dat jaar helemaal niets anders meer doen. De 750 euro-variant wordt dan ook al krap, en vanaf dat bedrag heb je überhaupt al een tandartsverklaring nodig. Daar gaat Ohra heel moeilijk over doen, tenzij je gebit al in perfecte conditie is en dan heb je helemaal geen kroon nodig.
Ja, je kan ook voor kiezen voor de 1500 euro-variant, maar dan betaal je je dus ook meteen scheel aan premie. Voor wat je extra betaalt, heb je al zowat weer een kroon.
Verzekeringen waarbij je elk jaar ter waarde van een kroon moet bijbetalen, om de kans af te dekken dat je ooit een kroon moet betalen, ja, ze zijn er, maar je moet wel gek zijn om ervoor te kiezen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:29 schreef dop het volgende:
[..]
ik kon ongeacht de staat van mijn gebit ook voor 750 of 1500 euro kiezen.
je bent inderdaad snel 500 euro aan een kroon kwijt.
ik beweer niet dat de ohra verzekering geweldig is maar geef aan dat in tegenstelling tot jou opmerking het wel mogelijk is om je er voor te verzekeren.
geweldige en goedkope tandarts verzekeringen bestaan niet meer dat wil ik ook niet beweren.
verzekeren dekt een risico af hoe hoger het risico hoe hoger de premie , en gezien elke nederlander er niet aan ontkomt dat hij zo nu en dan eens een gaatje heeft of erger , is het risico hoog dus de premie ook, uit eindelijk betaal je gewoon je eigen kosten.quote:Op donderdag 30 juni 2011 22:08 schreef Zelva het volgende:
[..]
Verzekeringen waarbij je elk jaar ter waarde van een kroon moet bijbetalen, om de kans af te dekken dat je ooit een kroon moet betalen, ja, ze zijn er, maar je moet wel gek zijn om ervoor te kiezen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |