En als het niet een frutsel lijkt, laat ze dat wel wetenquote:Op dinsdag 11 september 2012 22:23 schreef Stormqueen het volgende:
Ja, en dan ga je vanmiddag tuintips halen bij je schoonmoeder die ongeveer 100 keer dat oppervlak betuiniert en dan lijkt het toch weer een frutsel
ik loop moeilijk achterquote:Op dinsdag 11 september 2012 22:33 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
HOE HOE
Kom even langs de SC joh
neerzetten als ze op vakantie is. Vindt ze het lelijk, betaalt ze alleen mee aan de palen en mag ze er zelf aan haar kant boomschors tegenaan schroeven. Vindt ze het mooi, betaalt ze de helft.quote:Op dinsdag 11 september 2012 22:36 schreef Nagelschaartje het volgende:
Hoe gaan jullie dat dan doen? Want ik neem aan dat jullie geen jaren over de schutting willen doen?
Je hoeft voor deze keer niet terug te lezenquote:
nobel van jequote:Op dinsdag 11 september 2012 22:38 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Je hoeft voor deze keer niet terug te lezen![]()
![]()
![]()
De kans is aanwezig/zeer groot dat ze het niet mooi vindt, maar de komende 5/10 jaar wel laat zittenquote:Op dinsdag 11 september 2012 22:38 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
neerzetten als ze op vakantie is. Vindt ze het lelijk, betaalt ze alleen mee aan de palen en mag ze er zelf aan haar kant boomschors tegenaan schroeven. Vindt ze het mooi, betaalt ze de helft.
Hoe hoe!quote:Op dinsdag 11 september 2012 22:30 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
dan raken we Mss weer kwijt in de bosjes
Of in de duiventil
*slikt opmerking in*quote:Op maandag 17 september 2012 08:52 schreef miss_sly het volgende:
Wat een gave tuin! Ik vind het kronkelpaadje echt mooi
Ik dacht even dat dit vast in het buitenland was (had je topics nog niet eerder gezien), Maar het is gewoon in Eindhoven
Ja, dat! Of ergens in Frankrijk, of Duitslandquote:Op maandag 17 september 2012 09:06 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
*slikt opmerking in*.
Ik vind het ook een geweldige tuin. Zou zo jaren '20 Engeland kunnen zijn, met hippe mensen met weelderige hoeden op een chique afternoon tea.
Ziet er al heel leuk uit. Mooi pad hebben jullie gelegd. Is dat een sierkers op de laatste foto?quote:Op dinsdag 11 september 2012 18:43 schreef Stormqueen het volgende:
Waar waren we gebleven? Bij de laatste update zat het pleintje bij de schuur er nog niet in en zagen we het echt even niet meer.
Gelukkig waren mijn broertje en zijn maat bereid om een paar dagen mee te helpen en zit nu het paadje er dus in. Hety paadje kronkelt en golft om een speels en spannender effect te creeeren. Toegegeven, je moet er van houden, maar het past perfect in ons ideale tuinbeeld: klassiek, speels en vooral niet rechtlijnig.
Plaatjes:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De grote zandvlakte naast het pad is mijn net ingezaaide gazon.
De stand van zaken bij de beide buren is nog wat minder progressief, maar die hebben ook geen vakantie:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Terras is ook weer in gebruik, de tafel even opgeknapt met een nieuw blad en een beitsje. Volgend jaar gaat bleiblei deze vervangen voor een exemplaar van massief eiken. De nieuwe tuinstoelen zijn helaas nog in bestelling.
[ afbeelding ]
daar komen dus zes van deze omheen nog:
[ [url=http://www.stoelenvanlil.nl/upload/19/products/867/th/stoel-box-grijs[0].jpg]afbeelding[/url] ]
Het wordt elke dag mooier
[ afbeelding ]
Helaas waren de eiken schuttingbalken die we willen hebben niet op voorraad, daar kunnen we dus deze vakantie geen start meer mee maken, dat wordt toch echt weekendwerk. Maar het kan niet altijd meezitten
Betonmixer-truck is niet zo duur, als je er zelf voor zorgt dat je het beton in kruiwagens bij de truck opvangt en naar achteren rijdt.quote:Op maandag 17 september 2012 19:56 schreef Stormqueen het volgende:
Zoals beloofd:
[ afbeelding ]
We twijfelen alleen nog wel over de fundering. We verwachten dat daar een kuub of 2-3 in zal gaan.
Kan je een fundering storten over meerdere dagen of moet het beton er in 1 dag in zitten?
Als het over meerdere dagen kan, gaan we het misschien gewoon zelf maken namelijk met zoon betonmolending.
Edit: Nah, dat is niet te doen, dat heb ik al gevonden op internet. Dat wordt dealen met de buurman en volgend jaar een betonmixer-truck laten komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |